ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 946/3946/22

Провадження № 2/946/2653/22

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

16 червня 2022 року суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Бальжик О.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя, -

В С Т А Н О В И В:

І. Суть позовної заяви

1. 13.06.2022 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя.

ІІ. Недоліки позовної заяви

2.1 Ознайомившись з матеріалами позовної заяви, суддею встановлено, що позовна заява подана без дотримання вимог Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України), а саме: у порушення пункту 3 частини 3 статті 175 ЦПК України позовна заява містить ціну позову, яка визначена не згідно з пунктом 2 частини 1 статті 176 ЦПК України, вартістю спірного майна.

2.2. Суд звертає увагу, що ціна позову визначається з реальної вартості майна, якою є грошова сума, за яку це майно може бути придбане в даний час у даній місцевості, тобто повинна відповідати критеріям дійсності (реальності) на час подання позову.

2.3. Позивачка ОСОБА_1 , звертаючись до суду із позовом майнового характеру, просила визнати за нею право особистої приватної власності на майновий комплекс, за відповідачем на житловий будинок з господарськими будівлями та надвірними спорудами.

2.4. Крім того, у порушення пункту 10 частини 3 статті 175 ЦПК України позовна заява не містить підтвердження позивачки про те, що нею не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

2.5. Також, у порушення частини 5 статті 95 ЦПК України додані до позовної заяви копії документів не засвідчені позивачкою у встановленому порядку.

ІІІ Висновок суду

3.1. Відповідно до частин 1 і 2 статті 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позову заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

За таких обставин, вказані недоліки перешкоджають вирішенню питання про відкриття провадження у справі, а тому позовна заява підлягає залишенню без руху.

3.2. Позивачка має усунути зазначені в цій ухвалі недоліки позовної заяви шляхом подання до суду:

-належним чиномоформленої позовноїзаяви іззазначенням цінипозову,визначеної згіднопункту 2частини 1статті176ЦПК України, а також підтвердження про те, що нею не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав;

- у разі необхідності оригіналу документу, що підтверджує доплату судового збору у розмірі, передбаченому п.п.1 пункту 1 частини 2статті 4 Закону України «Про судовий збір» (з урахуванням ціни позову та раніше сплаченого судового збору);

- копій документів, що додаються до позовної заяви, кожен з яких має бути засвідченим позивачем у встановленому порядку.

Керуючись ст.ст.95, 175, 177, 185 ЦПК України, суддя -

У Х В А Л И В:

1. Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя, залишити без руху.

2. Повідомити ОСОБА_1 про необхідність виправити зазначені недоліки заяви на протязі п`яти днів з дня отримання копії ухвали.

3. У разі неусунення позивачкою недоліків позовної заяви, зазначених в ухвалі, у встановлений судом строк, позовна заява вважатиметься неподаною та підлягає поверненню.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя: О.І.Бальжик

Дата ухвалення рішення 15.06.2022
Оприлюднено 23.06.2022

Судовий реєстр по справі 946/3946/22

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 15.11.2022 Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області Цивільне
Ухвала від 29.09.2022 Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області Цивільне
Ухвала від 10.07.2022 Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області Цивільне
Ухвала від 15.06.2022 Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 946/3946/22

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону