Справа № 671/1748/21
УХВАЛА
21 квітня 2022 року м. Волочиськ
Суддя Волочиського районного суду Хмельницької області Бабій О.М., ознайомившись з заявою представника позивача ОСОБА_1 адвоката Пасічника Сергія Петровича про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Медична лабораторія Панакея» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ТОВ «Медична лабораторія Панакея» про відшкодування 1570 грн. 00 коп. матеріальної шкоди та 500 000 грн. 00 коп. моральної шкоди, заподіяної встановленням неправильного діагнозу позивачу.
20 квітня 2022 року від представника позивача ОСОБА_2 надійшла заява, у якій він просить вжити заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на кошти ТОВ «Медична лабораторія Панакея», в розмірі 501570 грн., які знаходяться на поточному рахунку НОМЕР_1 , АТ КБ «ПриватБанк», ЄДРПОУ 14360570, або на інших рахунках відповідача; у випадку відсутності коштів на банківських рахунках накласти арешт на майно ТОВ «Медична лабораторія Панакея» із забороною його відчуження.
Обґрунтовуючи заяву, представник позивача вказує, що сторона позивача намагалася вирішити спір мирним шляхом, але у відповідь в телефонному режимі від представника відповідача отримала заперечення та застереження про можливі негативні наслідки за результатами розгляду позовної заяви, що, на думку представника позивача, дає підстави вважати, що невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Статтею 151 ЦПК передбачені зміст і форма заяви про забезпечення позову.
Так, частиною першої зазначеної статті передбачено, що заява про забезпечення позову подається в письмовій формі, підписується заявником і повинна містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) заявника, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв`язку та адресу електронної пошти, за наявності;
3) предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову;
4) захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності;
5) ціну позову, про забезпечення якого просить заявник;
6) пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення;
7) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Згідно з ч. 10 ст. 153 ЦПК України суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
Встановлено, що заява про забезпечення позову не відповідає вимогам п. 3 ч. 1 ст. 151 ЦПК України, оскільки вона не містить вмотивованого обґрунтування необхідності забезпечення позову та не зазначено, які є конкретні та реальні підстави вважати, що невжиття заходів забезпечення позову може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду.
Враховуючи викладене, на підставі ч. 10 ст. 153 ЦПК України заява представника позивача Пасічника С.П. про забезпечення позову ОСОБА_1 підлягає поверненню заявнику.
Керуючись ч. 10 ст. 153 ЦПК України, -
УХВАЛИЛА:
Заяву представника позивача ОСОБА_1 адвоката Пасічника Сергія Петровича про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Медична лабораторія Панакея» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди повернути заявнику.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Хмельницького апеляційного суду через Волочиський районний суд Хмельницької області протягом п`ятнадцяти днів з дня складення ухвали.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя О.М. Бабій
Суд | Волочиський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 20.04.2022 |
Оприлюднено | 25.06.2022 |
Номер документу | 104881809 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів» |
Цивільне
Волочиський районний суд Хмельницької області
Бабій О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні