Ухвала
від 23.02.2022 по справі 213/613/22
ІНГУЛЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРИВОГО РОГУ

г Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Справа № 213/613/22

Номер провадження 1-кс/213/161/22

У Х В А Л А

23 лютого 2022 року м. Кривий Ріг

Слідчий суддяІнгулецького районногосуду містаКривого РогуДніпропетровської області ОСОБА_1 ,за участюсекретаря судовогозасідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 ,слідчої ОСОБА_4 ,власників майна: ОСОБА_5 та ПРАТ "ІНГЗК"в особі ОСОБА_6 ,розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання слідчої ВП №6 КРУП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_4 про накладення арешту на майно за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12022041610000042 від 04 лютого 2022 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України,

В С Т А Н О В И В:

Слідча ВП №6 КРУП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_4 звернулася до слідчого судді з вищезазначеним клопотанням, погодженим з прокурором Криворізької південної окружної прокуратури ОСОБА_3 , де просить накласти арешт на вантажний автомобіль марки «VOLVO», модель FH 12, тип спеціалізований вантажний спеціалізований сідловий тягач-Е, 2002 року випуску, кабіна якого білого кольору, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 , з причепом SDC, реєстраційний номер причепу НОМЕР_2 , власником якого є ОСОБА_7 , номер шасі (кузова, рами) НОМЕР_3 ; відповідно до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу власником причепу є ОСОБА_8 , модель причепу SANH PLANE, загальний напівпричіп н/пр-бортовий-Е, номер шасі (кузова, рами) НОМЕР_4 ) та заборонити будь-яким особам користуватись та розпоряджатись вказаний майном до остаточного прийняття рішення по даному кримінальному провадженню; накласти арешт на металопрокат в асортименті, який знаходиться у причепі SDC, реєстраційний номер причепу НОМЕР_2 , власником якого є ОСОБА_8 , модель причепу SANH PLANE, загальний напівпричіп н/пр-бортовий-Е, номер шасі (кузова, рами) НОМЕР_4 ) та заборонити будь-яким особам користуватись та розпоряджатись вказаний майном до остаточного прийняття рішення по даному кримінальному провадженню.

В клопотанні зазначає, що 03 лютого 2022 року до відділення поліції №6 КРУП надійшла заява з ПРАТ «ІНГЗК» за фактом того, що у період з 31 січня 2022 року невідомі особи пошкоджують майно вказаного підприємства, котре знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, с. Карпівка, вул. Центральна, 201-а.

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12022041610000042 від 04 лютого 2022 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 194 КК України.

17 лютого 2022 року до ВП №6 КРУП ГУНП в Дніпропетровській області надійшло повідомлення від охоронного холдингу «Кривбас» про те, що за адресою: вул. Центральна, 201-А, в с. Карпівка, Криворізького району, Дніпропетровської області на території ПРАТ "ІНГЗК" невідомі особи демонтують металеві конструкції. Виїздом СОГ на місце події встановлено, що 17 лютого 2022 року, в денний період часу, невідомі особи, проникли на охоронювану територію ПРАТ «ІНГЗК» за адресою: вул. Центральна, 201-А, в с. Карпівка Криворізького району Дніпропетровської області (кадастровий номер земельної ділянки 1225855300:09:009:0605), звідки таємно, шляхом демонтажу використовуючи вантажний автомобіль марки «Volvo» реєстраційний номер НОМЕР_1 з причепом марки «SDC» реєстраційний номер НОМЕР_5 та автокран марки «КАМАЗ» реєстраційний номер НОМЕР_6 викрали металоконструкції господарських будівель що належать ПРАТ «ІНГЗК», після чого з місця скоєння злочину зникли, сума спричиненого матеріального збитку встановлюється.

Відомості за вказаним фактом було долучено до матеріалів кримінального провадження №12022041610000042 від 04 лютого 2022 року та змінено правову кваліфікацію кримінального правопорушення з ч. 1 ст. 194 КК України на ч. 3 ст. 185 КК України.

Виїздом СОГ ВП №6 КРУП 17 лютого 2022 року на місце події, а саме на ділянку місцевості за кадастровим номером 1225855300:09:009:0605, площею 5,7905, яка розташована на території ПРАТ «ІНГЗК», за адресою: Дніпропетровська область, Криворізький район, с. Карпівка, вул. Центральна, 201-а, за участю інженера-землевпорядника ОСОБА_9 було визначено координати точок меж земельних ділянок зі вказаним кадастровим номером за допомогою GPS-приймача ТОРСОМ, серійний номер 594-01799 та встановлено, що вказана ділянка місцевості є цехом підготовки виробництва ПРАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» (далі ЦПВ ПРАТ «ІНГЗК»). На відстані приблизно 10 м від вказаної ділянки місцевості знаходиться огорожа території ТОВ «Монолітобетон».

Адміністрацією ПРАТ «ІНГЗК» надано документи, котрі підтверджують приналежність земельної ділянки, розташованої за адресою: АДРЕСА_1 , та майна, котре знаходиться на даній території, у тому числі господарських будівель та споруд, а саме: договір купівлі-продажу нежитлових приміщень, виписка з КП «Криворізьке бюро технічної інвентаризації» про реєстрацію права власності на нерухоме майно, рішення Миколаївської селищної ради Широківського району Дніпропетровської області про присвоєння адреси, Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права (об`єкт нерухомого майна земельна ділянка, кадастровий номер 1225855300:09:009:0605), зведений акт будівель та споруд (у якому зазначено перелік майна, котре знаходиться на вказаній території та зазначені його інвентарні номери), договір оренди землі.

Під час проведення слідчої дії - огляду місця події, вантажний автомобіль марки «Volvo» реєстраційний номер НОМЕР_1 з причепом марки «SDC» реєстраційний номер НОМЕР_5 заповнений металобрухтом та автокран марки «КАМАЗ» реєстраційний номер НОМЕР_6 покинули територію земельної ділянки з кадастровим номером 1225855300:09:009:0605, переїхавши на територію ТОВ «Монолітобетон», через деякий час вантажний автомобіль марки «Volvo» реєстраційний номер НОМЕР_1 з причепом марки «SDC» реєстраційний номер НОМЕР_5 , заповнений металопрокатом у асортименті, з території ТОВ «Монолітобетон» виїхав на дорогу загального користування вул. О.Станкова, де був зупинений працівниками патрульної поліції.

В подальшому, 17 лютого 2022 року, на узбіччі автодороги по вул. О.Станкова в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу виявлено вантажний автомобіль марки «VOLVO», модель FH 12, тип спеціалізований вантажний спеціалізований сідловий тягач-Е, 2002 року випуску, кабіна якого білого кольору, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 , причеп SDC, реєстраційний номер причепу НОМЕР_2 , під керуванням ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який, з його слів, працює водієм у ФОП « ОСОБА_10 ». У причепі вказаного автомобілю знаходиться металопрокат у асортименті. Вказаний автомобіль було вилучено до ВП №6 КРУП, однак у зв`язку з відсутністю можливості доставити або транспортувати його на територію ВП №6, автомобіль залишається на місці огляду.

Відповідно до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу власником даного автомобілю є ОСОБА_7 , номер шасі (кузова, рами) НОМЕР_3 .

Відповідно до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу власником причепу є ОСОБА_8 , модель причепу SANH PLANE, загальний напівпричіп н/пр-бортовий-Е, номер шасі (кузова, рами) НОМЕР_4 .

В ході допиту свідка ОСОБА_5 , останній пояснив, що вказаний автомобіль марки «VOLVO», модель FH 12, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 , причеп SDC, реєстраційний номер причепу НОМЕР_2 , він придбав у 2021 році, однак на своє ім`я його не переоформлював та здійснював на ньому вантажні перевезення. 16 лютого 2022 року свідок в мережі Інтернет побачив оголошення замовлення від ТОВ «Крафтметал», яке знаходиться у м. Києві, про перевезення металопрокату з м. Кривий Ріг до м. Київ та прийняв дане замовлення і зателефонував на вказаний в оголошенні номер телефону. Замовник повідомив, що ОСОБА_5 необхідно прибути для загрузки 17 лютого 2021 року о 09:00 годині, що останній і зробив, та в подальшому у його авто було завантажено металеві конструкції загальною масою 20 тон.

В ході допиту свідків ОСОБА_11 та ОСОБА_12 , які є працівниками служби охорони ПРАТ «ІНГЗК», останні пояснили, що 17 лютого 2022 року, приблизно о 14:30 годині вони рухались по території ПРАТ «ІНГЗК», а саме в районі цеху підготовки виробництва, непрацюючих складів, які огороджені парканом, які розташовані за адресом: Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, приміщення №201А, де побачили невідомих осіб, у кількості більше 10 чоловік, які були одягнені в робочій формі (без назв підприємства), які не були працівниками ПРАТ «ІНГЗК» або холдингу «МЕТІНВЕСТ» та проводили роботи по демонтажу, а саме пошкодження цілісності конструкції будівель за вищевказаним адресом. В цей ж час свідки побачили як з території ПРАТ «ІНГЗК» виїхала фура марки «Вольво», д/н автомобілю НОМЕР_1 білого кольору, та причіп синього кольору д/н НОМЕР_2 та вантажний автомобіль марки «КАМАЗ» д/н НОМЕР_6 , типу «автокран», кабіна якого була сірого кольору, кран жовтого кольору, які переїжджали з території ПрАТ «ІнГЗК» через ворота до території сусіднього підприємства через ворота ТОВ «Монолітбетон», який розташований за адресом: м. Кривий Ріг, вул. О. Станкова 11, а саме переїхали через дорогу спільного користування. Особи, які знаходились на території підприємства продовжували різати за допомогою газозварювальних апаратів металеву конструкцію будівель. Також вказані свідки пояснили, що коли авто Вольво проїзджало повз них, вони побачили, що в причепі вищевказаної фури знаходились металеві вироби конструкцій будівель, які розташовані на території ПРАТ «ІНГЗК». На території ТОВ «Монолітбетон» «фура» та «Камаз» зупинились.

Головним інженером цеху підготовки виробництва ПРАТ «ІНГЗК» - ОСОБА_13 було надано флеш-накопичувач марки «Apacer» синього кольору об`ємом 32Гб з відеозаписами. В ході огляду даного флеш-накопичувачу встановлено, що на ньому містяться відеофайли, датовані 17 лютого 2022 року, зняті квадрокоптером. При перегляді відеофайлів встановлено, що на них зафіксовано, що на території ЦПВ ПРАТ «ІНГЗК» знаходиться вантажний автомобіль типу «автокран» та на огороджену територію цеху підготовки виробництва ПРАТ «ІНГЗК» з території сусіднього підприємства ТОВ «Монолітбетон», що розташоване за адресою: м. Кривий Ріг, вул. О.Станкова, 11 через суміжну дороги в`їжджає вище вказане авто «VOLVO» та в подальшому невідомі особи за допомогою автомобілю типу «автокран» здійснюють завантаження причепу даного авто. Також на відеозаписі зафіксовано, що після здійснення завантаження, авто «VOLVO», у причепі якого знаходяться металеві вироби різного походження, та інші транспортні засоби вантажного призначення знаходяться на території ТОВ «Монолітобетон». Вказаний флеш-накопичувач марки «Apacer» з відеозаписами долучено до матеріалів кримінального провадження в якості речового доказу.

В ході досудового розслідування встановлено, що відповідно до довідки Інгулецького відділу державної виконавчої служби у м. Кривому розі Криворізького району Дніпропетровської області №17.12-34 від 07 лютого 2022 року у вказаному відділі на виконанні перебувають виконавчі провадження, боржником за якими є ТОВ «Монолітобетон» (ЄДРПОУ 31735539, адреса: м. Кривий Ріг, вул. О.Станкова, 11), в рамках яких було винесено постанову про арешт майна боржника.

Клопотання мотивує тим, що арешт майна є крайнім та необхідним заходом забезпечення кримінального провадження, а також найбільш ефективним, у зв`язку із тим, що іншими наявними заходами, окрім як накладення арешту на майно, забезпечити схоронність вказаного майна, не допущення, його знищення, розтрати, приховування, відчуження, перетворення, пересування, зникнення, не можливо, у зв`язку із чим, не застосування вказаного заходу, може призвести до вищевказаних ризиків.

Підставами, у зв`язку з якими необхідно здійснити арешт вантажного автомобілю марки «VOLVO», причепу SDC та металопрокату в асортименті, який знаходиться у вантажному причепі вказаного автомобілю зазначає те, що за допомогою вищевказаного транспортного засобу здійснювалося перевезення викраденого майна, що значно спрощувало вчинення злочину та надавало змогу вчинити його з мінімальними зусиллями, мінімізувало небезпеку викриття правоохоронними органами, без використання вказаного вантажного автомобілю вчинення злочину було б неможливим чи надто складним та являється факультативною ознакою об`єктивної сторони складу злочину, зберігає на собі сліди злочину - перевезення викраденого майна, що є предметом вчиненого злочину.

Метою накладення арешту на вказаний автомобіль з причепом та металопрокат в асортименті, який знаходиться у вантажному причепі вказаного автомобілю є збереження речових доказів, відшкодування шкоди, завданої в наслідок кримінального правопорушення, після встановлення її розміру, а також запобігання можливостіприховування,пошкодження,псування,знищення,перетворення,відчуженняречових доказів по кримінальному провадженні.

Крім цього, у зв`язку з необхідністю проведення великої кількості слідчих дій, слідству знадобиться час для встановлення кола осіб причетних до вчиненого кримінального правопорушення, встановлення їх ступеню вини, а також притягнення їх до відповідальності, встановлення розміру заподіяної шкоди внаслідок кримінального правопорушення.

Просить клопотання задовольнити.

Слідча у судовомузасіданні клопотанняпідтримала,просить задовольнити. ОСОБА_5 проти клопотання заперечує, оскільки перевозив метал по цивільно-правовому договору.

Представник ПРАТ "ІНГЗК" - ОСОБА_6 клопотання підтримав.

Інші особи, які викликались в судове засідання не з`явились, про час та місце розгляду клопотання повідомлені. Відповідно до ч. 1 ст. 172 КПК України неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.

Прокурор доводи клопотання підтримав, просить його задовольнити.

Вислухав осіб, які викликались, дослідив копії наданих документів, слідчий суддя дійшов таких висновків.

Згідно зі ст. 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження, а заходами забезпечення кримінального провадження в тому числі є арешт майна.

Відповідно до ч. 1 ст. 170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Згідно з ч. 2 ст. 170 КПК України, арешт майна допускається з метою забезпечення, зокрема, і збереження речових доказів, при цьому арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.

Застосовуючи заходи забезпечення кримінального провадження слідчий суддя повинен діяти у відповідності до вимог КПК України та судовою процедурою гарантувати дотримання прав, свобод і законних інтересів осіб, а також умов, за яких жодна особа не була б піддана необґрунтованому процесуальному обмеженню.

При вирішенні питання про арешт майна для прийняття законного і обґрунтованого рішення слідчий суддя, згідно зі ст.ст. 94, 132, 173 КПК України, повинен врахувати: існування обґрунтованої підозри щодо вчинення злочину та достатність доказів, що вказують на вчинення злочину; правову підставу для арешту майна; можливий розмір шкоди, завданої злочином; наслідки арешту майна для третіх осіб; розумність і співмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження. Відповідно до ч. 11 ст. 170 КПК України заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.

Слідча в клопотанні вказує, що майно, арешт на який просить накласти, а саме: автомобіль марки «VOLVO», модель FH 12 належить ОСОБА_7 , причеп SDC, реєстраційний номер причепу НОМЕР_2 належить ОСОБА_8 .

Згідно з ч.ч. 1-3 ст. 64-2 КПК України третьою особою, щодо майна якої вирішується питання про арешт, може бути будь-яка фізична або юридична особи. Права третьої особи, щодо майна якої вирішується питання про арешт, виникають з моменту звернення прокурора до суду із клопотанням про арешт майна. Третя особа, щодо майна якої вирішується питання про арешт, має права і обов`язки, передбачені цим Кодексом для підозрюваного, обвинуваченого, в частині, що стосуються арешту майна. Третя особа, щодо майна якої вирішується питання про арешт, повідомляється про прийняті процесуальні рішення в кримінальному провадженні, що стосуються арешту майна, отримує їх копії у випадках та в порядку, встановлених цим Кодексом.

Разом зтим,з клопотаннямпро арештмайна,а самеавтомобілю спричепом звернулась слідча ВП№6КРУП ГУНПв Дніпропетровськійобласті ОСОБА_4 ,що суперечитьвимогам ч.2ст.64-2КПК України,в якійчітко зазначено,що зданим клопотанняммає правозвертатися лише прокурор.

У статті 8 КПК зазначено, що кримінальне провадження здійснюється з додержанням принципу верховенства права, відповідно до якого людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Принцип верховенства права у кримінальному провадженні застосовується з урахуванням практики ЄСПЛ.

Так, статтями 7, 16 КПК України встановлено, що загальною засадою кримінального провадження є недоторканість права власності. Позбавлення або обмеження права власності під час кримінального провадження здійснюється лише на підставі вмотивованого судового рішення, ухваленого в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Відповідно до ч.3 ст.132 КПК України застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, дізнавач, прокурор не доведе, що: 1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; 2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора.

Згідно зі статтею 1 Протоколу № 1 до Конвенції з прав людини і основоположних свобод, кожна фізична чи юридична особа має право на повагу до своєї власності. Ніхто не може бути позбавлений свого майна інакше, як в інтересах суспільства та на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права.

Згідно з положеннями ст. 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» суди застосовують при розгляді справ Конвенцію та практику ЄСПЛ як джерело права.

Відповідно до рішення Європейського суду з прав людини у справі «Ісмаїлов проти Росії» від 06 листопада 2008 року, де вказувалися порушення ст. 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, в якому зазначено, що кожна фізична та юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше, як в інтересах суспільства на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права».

Відповідно до Постанови Європейського Суду від 09 червня 2005 року у справі «Бакланов проти Російської Федерації», Постанови Європейського Суду від 24 березня 2005 року по справі «Фрізен проти Російської Федерації», Судом наголошується на тому, що перша та найбільш важлива вимога статті 1 Протоколу № 1 до Конвенції полягає у тому, що будь-яке втручання публічної влади у право на повагу до власності має бути законним, держави уповноважені здійснювати контроль за використанням власності шляхом виконання законів. Питання у тому, чи було досягнуто справедливої рівноваги між вимогами загального інтересу та захисту фундаментальних прав особи, має значення для справи лише за умови, що спірне втручання відповідало вимогам законності і не було свавільним.

Європейський суд з прав людини через призму своїх рішень неодноразово акцентував увагу на тому, що володіння майном повинно бути законним (див. рішення у справі "Іатрідіс проти Греції" [ВП], заява N 31107/96, п. 58, ECHR 1999-II). Вимога щодо законності у розумінні Конвенції вимагає дотримання відповідних положень національного законодавства та відповідності принципові верховенства права, що включає свободу від свавілля (див. рішення у справі "Антріш проти Франції", від 22 вересня 1994 року, Series А N 296-А, п. 42, та "Кушоглу проти Болгарії", заява N 48191/99, пп. 49 - 62, від 10 травня 2007 року). Будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити "справедливий баланс" між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідність досягнення такого балансу відображена в цілому в структурі статті 1 Першого протоколу. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар (див., серед інших джерел, рішення від 23 вересня 1982 року у справі "Спорронг та Льонрот проти Швеції", пп. 69 і 73, Series A N 52). Тобто має існувати обґрунтоване пропорційне співвідношення між засобами, які застосовуються, та метою, яку прагнуть досягти (див., наприклад, рішення від 21 лютого 1986 року у справі "Джеймс та інші проти Сполученого Королівства", n. 50, Series A N 98).

Клопотання в частині накладення арешту на металопрокат в асортименті відповідає вимогамст. 171 КПКУкраїни та містить правові підстави, у зв`язку з якими потрібно здійснити його арешт, оскільки таке майно має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, має доказове значення у справі.

Враховуючи вищевикладене, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає частковому задоволенню.

Керуючись вимогами ст. ст. 107, 170-173, 175, 309 КПК України,

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання слідчої ВП №6 КРУП ГУНП в Дніпропетровській області

ОСОБА_4 про накладення арешту на майно за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12022041610000042 від 04 лютого 2022 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, задовольнити частково.

Накласти арешт на металопрокат в асортименті, вагою 20 тон, заборонивши будь-яким особам користуватись та розпоряджатись вказаний майном до остаточного прийняття рішення по даному кримінальному провадженню

В задоволенні іншої частини клопотання відмовити.

Ухвала про арешт майна виконується негайно слідчим, прокурором.

Ухвала може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її проголошення.

Дата складення та оголошення повного тексту ухвали суду - 25 лютого 2022 року о 08.30 годин.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудІнгулецький районний суд м.Кривого Рогу
Дата ухвалення рішення23.02.2022
Оприлюднено16.05.2024
Номер документу104928359
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —213/613/22

Ухвала від 25.07.2023

Кримінальне

Інгулецький районний суд м.Кривого Рогу

Мазуренко В. В.

Ухвала від 23.02.2022

Кримінальне

Інгулецький районний суд м.Кривого Рогу

Князєва Н. В.

Ухвала від 22.02.2022

Кримінальне

Інгулецький районний суд м.Кривого Рогу

Князєва Н. В.

Ухвала від 18.02.2022

Кримінальне

Інгулецький районний суд м.Кривого Рогу

Князєва Н. В.

Ухвала від 18.02.2022

Кримінальне

Інгулецький районний суд м.Кривого Рогу

Князєва Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні