Ухвала
від 15.06.2022 по справі 554/4412/22
ОКТЯБРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ПОЛТАВИ

Дата документу 15.06.2022 Справа № 554/4412/22

Провадження № 1-кс/554/5574/2022

Ухвала

іменем України

15.06.2022 року м. Полтава

Слідчий суддя Октябрського районного суду м. Полтави ОСОБА_1 за участю секретаря судових засідань ОСОБА_2 , слідчого - ОСОБА_3 , розглянувши у закритому судовому засіданні в залі суду в м. Полтаві клопотання слідчого СВ ВП № 2 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області капітана поліції ОСОБА_3 , про проведення огляду,

встановила:

слідчий звернувся до суду із клопотанням про проведення огляду, посилаючись на те, що у провадженні СВ відділу поліції №2 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12021170440000684 від 19.09.2021, за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.271 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 18.09.2021 року о 21:44 до ВП № 2 ПРУП ГУ НП в Полтавській області надійшло повідомлення від ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 про те, що за адресою: АДРЕСА_1 , у сараї ТОВ «Полтаваплемресурс» виявлено тіло громадянина ОСОБА_5 . При виїзді на місце події встановлено, що останній загинув на роботі, ймовірно від удару в груди биком.

Згідно інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань місцезнаходження юридичної особи ТОВ «Полтаваплемресурс» (код ЕДРПОУ 42402149) знаходиться за адресою: Полтавський район, с. Горбанівка, вул. Миру, 1.

Оскільки, у ході досудового розслідування встановлено обставини, які можуть свідчити про те, що на території ТОВ «Полтаваплемресурс» за адресою: Полтавський район, с. Горбанівка, вул. Миру, 1, знаходиться приміщення (навіс), де 18.09.2021 відбулась подія з ОСОБА_5 .

Таким чином, з метою додержання загальних засад кримінального провадження щодо всебічного, повного і неупередженого дослідження його обставин, а також встановлення обставин нещасного випадку на виробництві, порушення правил безпеки та охорони праці необхідним є проведення огляду приміщення для утримання великої рогатої худоби на території ТОВ «Полтаваплемресурс» за адресою: Полтавський район, с. Горбанівка, вул. Миру, 1 з залученням спеціаліста Управління Держпраці у Полтавській області (36014, м. Полтава, вул. Пушкіна, 119).

У судовому засіданні слідчий прохав клопотання задовольнити, надав пояснення аналогічні викладеним в клопотанні.

Згідно статті 237 КПК України з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення слідчий, прокурор проводять огляд місцевості, приміщення, речей та документів.

Відповідно до ч.5 ст.237 КПК України при проведенні огляду дозволяється вилучення лише речей і документів, які мають значення для кримінального провадження, та речей, вилучених з обігу. Усі вилучені речі і документи підлягають негайному огляду і опечатуванню із завіренням підписами осіб, які брали участь у проведенні огляду. У разі якщо огляд речей і документів на місці здійснити неможливо або їх огляд пов`язаний з ускладненнями, вони тимчасово опечатуються і зберігаються у такому вигляді доти, доки не буде здійснено їх остаточні огляд і опечатування.

Оскільки за змістом ч.2 ст.234 КПК України огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи, тому до клопотання слідчого про огляд необхідно застосовувати відповідні вимоги кримінального процесуального закону.

Ураховуючи вищевикладене, з метою встановлення істини у кримінальному провадженні слідчий суддя приходить до висновку про задоволення клопотання.

Керуючись вимогами ст. ст. 233-234 КПК України, слідчий суддя

ухвалила:

клопотання слідчого СВ ВП № 2 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області капітана поліції ОСОБА_3 про проведення огляду - задовольнити.

Надати дозвіл старшому слідчому СВ ВП №2 Полтавського РУП ОСОБА_3 на проведення огляду приміщення для утримання великої рогатої худоби на території ТОВ «Полтаваплемресурс» за адресою: Полтавський район, с. Горбанівка, вул. Миру, 1 із залученням спеціаліста Управління Держпраці у Полтавській області (36014, м. Полтава, вул. Пушкіна, 119).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудОктябрський районний суд м.Полтави
Дата ухвалення рішення15.06.2022
Оприлюднено28.06.2023
Номер документу104934183
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи

Судовий реєстр по справі —554/4412/22

Ухвала від 15.06.2022

Кримінальне

Октябрський районний суд м.Полтави

Тімошенко Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні