Справа № 569/8803/21
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 червня 2022 року м.Рівне
Рівненський міський суд Рівненської області в складі:
головуючого судді Гордійчук І.О.
секретар судового засідання Семенюк Ю.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Рівне цивільну справу за позовом Рівненського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» до ОСОБА_1 про зобов`язання виконати умови договору та стягнення штрафу,-
в с т а н о в и в:
Представник Рівненського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , в якому просить зобов`язати відповідача виконати умови пунктів 3.1., 3.4., 4.2.9.4., 4.2.9.5., 4.2.10, 4.2.11., 4.2.13, 4.2.18. Кредитного договору від 07.03.2018 року №4-ВК; зобов`язати відповідача виконати умови пунктів 3.2.6., 3.2.7., 3.2.8, 3.2.9. іпотечного договору від 21.03.2018 року; стягнути з відповідача на користь Рівненського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», код ЄДРПОУ 25322934 3400 грн. 00 коп штрафу, та судові витрати.
В обґрунтування заявлених позовних вимог покликається на те, що правові взаємовідносини між Держмолодьжитлом (Кредитор) і ОСОБА_1 (Позичальник) пегулюються: Положенням про порядок надання молоді пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла від 22.09.2017, протокол №89 (далі Положення); укладеним Кредитним договором від 07.03.2018 №4-ВК; іпотечним договором від 21.03.2018 року. Між ТОВ "РІВНЕГРАД" (Продавець) та відповідачем був укладений Договір купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно від 22.02.2018 №4/1-1-18 (зі змінами та доповненнями, далі - Договір купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно). Відповідно до пункту 1.1. Договору купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно Продавець зобов"язується передати у власність Покупця ( ОСОБА_1 ), а Покупець зобов"язується прийняти майнові права, що належать Продавцеві на квартиру АДРЕСА_1 . Згідно пункту 2.1. Договору купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно Покупець ( ОСОБА_1 ) набуває право власності на майнові права на квартиру у момент підписання сторонами Акту приймання-передачі майнових прав на квартиру. Продавець відповідно до пункту 3.1.4. Договору купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно був зобов"язаний передати покупцю ( ОСОБА_1 ) за Актом приймання-передачі майнові права на квартиру згідно з розділом 2 цього Договору. Пунктом 7.1.3. Договору купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно було передбачено, що оформлення із Регіональним управлінням Фонду у строки та у порядку, що передбачені цим Договором.
На підставі поданих відповідачем заяви від 27.02.2018 та відповідних документів Рівненське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» вирішило надати пільговий довготерміновий кредит на будівництво житла за рахунок коштів Держмолодьжитла відповідачу у сумі 713354 грн. та укласти з відповідачем кредитний договір терміном погашення 354 місяців.
Відповідно до п.4.9 Положення між Держмолодьжитлом та відповідачем був укладений Кредитний договір від 07.03.2018 року №4-ВК, відповіднодо якого позивач надавав відповідачу грошові кошти в сумі 713354 грн. з кінцевим терміном погашення Кредиту до 11.09.2047 року включно. Кредит наданий відповідачу на будівництво житла: трьох кімнатної квартири АДРЕСА_1 .
На виконання п.3.1 кредитного договору з метою забезпечення виконання відповідачем своїх зобов`язань щодо погашення кредиту між сторонами був укладений іпотечний договір, відповідно до п.1.2 якого предметом іпотеки є майнові права на нерухоме майно, будівництво якого не завершене, право власності на яке виникає в Іпотекодавця в майбутньому, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 , що належить Іпотекодавцю на підставі договору купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно, укладеного між Іпотекодавцем та ТзОВ "РІВНЕГРАД"
29.12.2018 року між ТзОВ "РІВНЕГРАД" та відповідачем підписано Акт прийому-передачі у власність квартири згідно договору купівлі-продажу майнових прав №4/1-1-18 від 22.02.2018 згідно п.1 якого Продавець ТзОВ "РІВНЕГРАД" передає, а Покупець ( ОСОБА_1 -) приймає у власність нерухоме майно по АДРЕСА_3 . Рішенням Рівненського регіонального управління держмолодьжитла "про внесення змін до Кредитного Договору від 07.03.2018 №4ВК внесено зміни до Кредитного договору щодо зміни адреси « АДРЕСА_2 » на адресу: « АДРЕСА_3 »
Пунктом 4.2.9.3. кредитного договору передбачено, що Позичальник (відповідач) був зобов`язаний з дня підписання із Відчуджувачем (ТзОВ «РІВНЕГРАД») акту прийому-передачі житла протягом 10 календарних днів надати йому необхідні документи для оформлення (реєстрації) права власності на житло, а також оплатити це оформлення за власний рахунок. Одночасно на виконання пункту 4.2.9.4. Кредитного Договору Позичальник (Відповідач) протягом 10 банківських днів з моменту реєстрації права власності на житло був зобов`язаний забезпечити провести за власний рахунок належну оцінку житла (Квартири пункт 3.2.7. Іпотечного договору) та укласти з Іпотекодержателем (Позивачем) Додатковий договір про внесення змін до Цього Іпотечного договору, за яким предметом іпотеки стає безпосередньо нерухоме майно. Тобто вважають, що виходячи із змісту п.4.2.9.3. Кредитного договору відповідач наддав ТзОВ всі необхідні документи для оформлення (реєстрації) права власності на житло та оформив і отримав його орієнтовно в І кварталі 2019 року.
Відповідно до пункту 3.1. Кредитного договору після реєстрації права власності на Житло (квартиру) на фінансування будівництва (реконструкцію) якого були спрямовані кошти Кредиту згідно із цим договором та Звіту пор оцінку нерухомого майна щодо такого житла (квартири) сторони за кредитним договором зобов`язані у термін визначений у підпункті 4.2.9.5. (протягом 10 банківських днів з моменту реєстрації права власності на житло( укласти іпотечний договір (внести зміни та доповнення до укладеного договору іпотеки), за яким предметом іпотеки стає безпосередньо збудоване з використанням коштів Кредиту Житло, з обов`язковою реєстрацією обтяження предмета іпотеки іпотекою та внесенням змін до реєстрів інформації щодо предмета іпотеки. Одночасно, згідно п.3.2.6. Іптечного договору Іпотекодавець (Відповідач) протягом 5 днів з дня оформлення права власності на майно зобов`язаний надати іпотекодержателю (позивачу), на термін оформлення договору іпотеки, всі необхідні документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно.
Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчудження об"єктів нерухомого майна щодо суб"єкта сформованого від 11.03.2021 року ОСОБА_1 на праві приватної власності належить квартира, за адресою АДРЕСА_3 .
Відповідно до п.3.4 Кредитного договору передбачено, що у період виконання зобов"язань збудоване чи прибдане за рахунок коштів кредиту Житло (Квартира) підлягає страхуванню Позичальником відповідно до ст.8 ЗУ "Про іпотеку", умов цього договору, та відповідно до договору страхування. Такий самий обов"язок позичальника встановлений п.4.16, 6.2 Положення та п.4.2.10, 4.2.11 Кредитного договору.
На виконання пінктів 4.2.13 та 4.2.18 Кредитного договору Позичальник зобов"язаний протягом дії цього договору погоджувати з Кредитором в особі Регіонального управління або на вимогу Кредитора (Позивача) умови договорів страхування, визначені в пунктах 3.2., 3.3, 3.4. Кредитного договору, та щорічно надавати Кредитору підтвердження укладення (продовження дії) вказаних договорів. Дане зобов"язання передбачене п.3.2.8, 3.2.9 Іпотечного договору.
Пунктом 5.4 кредитного договору передбачена відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожний випадок порушення у разі порушення позичальником вимог п.3.1, або п.4.2.2, або п.4.2.6, або 4.2.17, або п.4.2.18. або п.4.2.19 договору. У зв`язку з тим, що відповідачем не виконанні вимоги п.3.1, п.4.2.18 кредитного договору, то з відповідача необхідно стягнути 3400 грн. штрафу за кожний випадок порушення не укладання двох договорів страхування.
Ухвалою від 20.05.2021 року суд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив спрощене позовне провадження у справі з проведенням судового засідання з повідомленням (викликом сторін).
Ухвалою суду від 23.11.2021 року у задоволенні клопотання відповідача про закриття провадження відмовлено.
В судове засідання представник позивача не з"явився, подав заяву в якій просять розгляд справи проводити без участі представника позивача, позов підтримав повністю з підстав, викладених у позовній заяві. Просить позов задовольнити. В заяві від 08.06.2022 представник позивача зазначив, що згода на укладення мирової угоди з боку позивача відсутня.
Відповідач в судове засідання повторно не з`явився, про місце, дату та час розгляду справи повідомлений своєчасно та належним чином, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення, поважних причин неявки відповідача судом не встановлено. Відзиву на позовну заяву до суду не надходило.
За наявності передбачених ч.1 ст.280 ЦПК України умов суд вважає за можливе ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів.
Суд, заслухавши пояснення представника позивача, з`ясувавши обставини та дослідивши представлені у справі докази, дійшов таких висновків.
Суд встановив, що 07.03.2018 року між сторонами укладений кредитний договір №4 -ВК , за умовами якого кредитор (Рівненське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву) зобов`язується надати позичальнику ( ОСОБА_1 ) грошові кошти відповідно до розрахунку розміру кредиту з визначенням власних внесків позичальника та суми коштів на страхування (додаток № 1 до цього договору. який є його невід`ємною частиною) на умовах забезпеченості, повернення, строковості, платності та цільового характеру використання в сумі 713354,00 грн. Кредит надається позичальнику на наступні цілі: на будівництво жила - трьохкімнатної квартири АДРЕСА_4 , згідно з договором купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно від 22.02.2018р. №4\1-118, укладеним між ТОВ "РІВНЕГРАД" та Позичальником. Згідно 1.5. погашення кредиту та сплата процентів за користування кредитом, здійснюється позичальником щомісячно відповідно до Розрахунку погашення кредиту та сплати процентів за користування ним (Додаток №2) з кінцевим терміном погашення Кредиту до 11.09.2047 року.
Кредитний договір станом на дату звернення позивача до суду є чинним.
З метою забезпечення виконання зобов`язань за кредитним договором №4 -ВК від 07.03.2018 року між сторонами укладений 21.03.2018 року іпотечний договір, посвідчений приватним нотаріусом Рівненського міського нотаріального округу Рівненської області Плетньовм В.О.
Згідно з п.1.2 Іпотечного договору предметом іпотеки за цим договором є нерухоме майно будівництво якого незавершене право власності на яке виникає в Іпотекодавця в майбутньому і знаходиться за адресою АДРЕСА_5 , що належить Іпотекодавцю на підставі договору купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно від 22.02.2018р. №4\1-118, укладеним між ТОВ "РІВНЕГРАД" та Іпотекодавцем.
Відповідно до пункту 3.1. Кредитного договору з метою забезпечення виконання позичальником своїх зобов"язань щодо сплати Кредиту, процентів, неустойки укладає: не пізніше дня перерахування котів кредиту (їх частини) на особистий рахунок Відчуджувача - з Позичальником іпотечний договір, що підлягає нотаріальному посвідченню за уовами якого Позичальник передає Кредитору в іпотеку майнові права на житло за вартістю із Договором купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно від 22.02.2018р. №4\1-118,- 968400,00 грн, з обов`язковою реєстрацією обтяження предмета іпотеки іпотекою. Після реєстрації права власності на житло, сторони за кредитним договором зобов`язані у термін визначений у підпункті 4.2.9.5. (протягом 10 банківських днів) укласти іпотечний договір, за яким предметом іпотеки стає безпосередньо збудоване з використанням коштів Кредиту Житло, з обов`язковою реєстрацією обтяження предмета іпотеки іпотекою.
Одночасно, згідно п.3.2.6. Іптечного договору Іпотекодавець (Відповідач) протягом 5 днів з дня оформлення права власності на майно зобов`язаний надати іпотекодержателю (позивачу), на термін оформлення договору іпотеки, всі необхідні документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно.
Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчудження об"єктів нерухомого майна щодо суб"єкта сформованого від 11.03.2021 року ОСОБА_1 на праві приватної власності належить квартира, за адресою АДРЕСА_3 .
Відповідно до п.3.4 Кредитного договору передбачено, що у період виконання зобов"язань збудоване чи прибдане за рахунок коштів кредиту Житло (Квартира) підлягає страхуванню Позичальником відповідно до ст.8 ЗУ "Про іпотеку", умов цього договору, та відповідно до договору страхування. Такий самий обов"язок позичальника встановлений п.4.16, 6.2 Положення та п.4.2.10, 4.2.11 Кредитного договору.
Одночасно на виконання пункту 4.2.9.4. Кредитного Договору протягом 10 банківських днів з моменту реєстрації права власності на житло, на вимогу кредитора позичальник був зобов`язаний забезпечити провести за власний рахунок належну оцінку житла; та на виконання пункту 4.2.9.5. Кредитного Договору протягом 10 банківських днів з моменту реєстрації права власності на житло, на вимогу кредитора позичальник був зобов`язаний укласти з Іпотекодержателем (Позивачем) договір про внесення змін та доповнень до укладеного Іпотечного договору, та внесення змін до реєстрів інформації щодо предмету іпотеки.
На виконання пінктів 4.2.13 та 4.2.18 Кредитного договору Позичальник зобов"язаний протягом дії цього договору погоджувати з Кредитором в особі Регіонального управління або на вимогу Кредитора (Позивача) умови договорів страхування, визначені в пунктах 3.2., 3.3, 3.4. Кредитного договору, та щорічно надавати Кредитору підтвердження укладення (продовження дії) вказаних договорів. Дане зобов"язання передбачене п.3.2.8, 3.2.9 Іпотечного договору.
Пунктом 4.2.11 укладного між сторонами кредитного договору №4-ВК передбачено обов`язок позичальника здійснювати щорічне страхування збудованого (реконструйованого) або придбаного житла у страховика, який відповідає вимогам кредитора, протягом строку дії цього договору на його повну вартість від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування на користь кредитора.
За п.4.2.18 кредитного договору №4-ВК позичальник зобов`язується щорічно, не пізніше ніж за день до закінчення дії попередніх договорів добровільного страхування позичальника від нещасного випадку та страхування житла, що є предметом іпотеки, надавати кредитору підтвердження укладення (продовження) вказаних договорів.
Всупереч умовам кредитного договору №4-ВК відповідач не надав позивачу підтвердження укладення (продовження) договору добровільного страхування позичальника від нещасного випадку та договору страхування житла, що є предметом іпотеки.
Відповідно до ч.1 ст.509 Цивільного кодексу України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.
Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом (ст.525 ЦК України).
Згідно з ч.1 ст.526 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. За положеннями ч.1 ст.530 ЦК України якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). Відповідно до ст.599 ЦК України зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.
Згідно зі ст.629 ЦК України договір є обов`язковим для виконання сторонами.
Статтею 8 Закону України "Про іпотеку" встановлено обов`язок іпотекодавця застрахувати предмет іпотеки на його повну вартість від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування, якщо іпотечним договором цей обов`язок не покладено на іпотекодержателя. Договір страхування укладається на користь іпотекодержателя, який у разі настання страхового випадку набуває право вимоги до страховика.
Відповідачем не виконано умови пунктів 3.2.6., 3.2.7., 3.2.8, 3.2.9. Іпотечного договору від 21.03.2018 року, укладеного між Рівненським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та ОСОБА_1 .
Згідно з п.15 Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (рекострукцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 року № 584, у період виконаня зобов`язання за кредитом збудоване (реконструйоване) і придбане житло підлягає страхуванню позичальником в установленому порядку.
Відповідно до ч.3 та ч.4 ст.12 ЦПК України кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних із вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.
Відповідач не надав суду доказів виконання умов п.3.1.,3.4.,4.2.9.4.,4.2.9.5.,4.2.10,4.2.11.,4.2.13,4.2.18.кредитного договору №4-ВК від 07.03.2018 року, а також умови пунктів 3.2.6., 3.2.7., 3.2.8, 3.2.9. Іпотечного договору від 21.03.2018 року, укладених між Рівненським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та ОСОБА_1 .
Відтак, вимога позивача про зобов`язання відповідача виконати умови п.3.1.,3.4.,4.2.9.4.,4.2.9.5.,4.2.10,4.2.11.,4.2.13,4.2.18.кредитного договору №4-ВК від 07.03.2018 року, а також умови пунктів 3.2.6., 3.2.7., 3.2.8, 3.2.9. Іпотечного договору від 21.03.2018 року, укладених між Рівненським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та ОСОБА_1 є обгрунтованою та підлягає задоволенню.
Відповідно до ст.610 ЦК України порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).
Згідно з ч.1 ст.611 ЦК України у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема, сплата неустойки.
Неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов`язання (ч.1 ст.549 ЦК України). Право на неустойку згідно з ч.1 ст.550 ЦК України виникає незалежно від наявності у кредитора збитків, завданих невиконанням або неналежним виконанням зобов`язання.
Відповідно до ч.2 ст.551 ЦК України якщо предметом неустойки є грошова сума, її розмір встановлюється договором або актом цивільного законодавства.
Пунктом 5.4 кредитного договору №4-ВК укладеного між сторонами, передбачено у разі порушення позичальником вимог п.3.1 (в частині зобов`язання укладення між сторонами іпотечного договору, за яким предметом іпотеки стає безпосередньо збудоване (реконструйоване) або придбане з використанням коштів кредиту житло), або п.4.2.2, або п.4.2.6, або 4.2.17, або 4.2.18, або 4.2.19 цього договору право кредитора вимагати від позичальника та обов`язок позичальника на вимогу кредитора сплатити штраф у розмірі 100 (ста) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожний випадок порушення.
Враховуючи встановлений факт порушення відповідачем вимог п.4.2.18 кредитного договору №4-ВК, підлягає задоволенню вимога про стягнення з відповідача штрафу в розмірі 3400 грн.
За правилами ст.141 ЦПК України належить стягнути з відповідача на користь позивача понесені ним документально підтверджені витрати по сплаті судового збору.
Керуючись ст.ст.10,12,81,141,263,264,265,268,273,354ЦПКУкраїни суд,
УХВАЛИВ:
Позов Рівненського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» до ОСОБА_1 про зобов`язання виконати умови договору та стягнення штрафу - задовольнити.
Зобов`язати ОСОБА_1 виконати умови пунктів 3.1., 3.4., 4.2.9.4., 4.2.9.5., 4.2.10, 4.2.11., 4.2.13, 4.2.18. Кредитного договору №4-ВК від 07.03.2018 року, укладеного між Рівненським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та ОСОБА_1 .
Зобов`язати ОСОБА_1 виконати умови пунктів 3.2.6., 3.2.7., 3.2.8, 3.2.9. Іпотечного договору від 21.03.2018 року, укладеного між Рівненським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та ОСОБА_1 .
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Рівненського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» 3400 (три тисячі чотириста) грн. штрафу.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Рівненського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» 6810 (шість тисяч вісімсот десять) грн у відшкодування судових витрат.
Рішення може бути оскаржене позивачем безпосередньо до Рівненського апеляційного суду або через Рівненський міський суд шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.
позивач - Рівненське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», місцезнаходження: 33028, м.Рівне, вул.Симона Петлюри, 14а; код ЄДРПОУ 25322934;
відповідач - ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_6 ; РНОКПП НОМЕР_1 .
Повне судове рішення складено 10 червня 2022 року.
Суддя І.О.Гордійчук
Суд | Рівненський міський суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 07.06.2022 |
Оприлюднено | 29.06.2022 |
Номер документу | 104962046 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Цивільне
Рівненський міський суд Рівненської області
Гордійчук І. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні