ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
"28" червня 2022 р.м. Одеса Справа № 916/1095/22Господарський суд Одеської області у складі судді Лічмана Л.В.,
отримавши зареєстровану 06.06.2022 р. за вх. № 1140/22
позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 )
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР" (56541, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с. Бузьке, вул. Зеленогаївська, буд. 6)
про визнання недійсним рішення загальних зборів, визнання недійсним статуту, скасування актів, скасування державних реєстрацій змін до відомостей про юридичну особу,
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до Господарського суду Одеської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", згідно якої просить:
- визнати недійсним рішення загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР" щодо прийняття ОСОБА_2 до членів товариства із часткою в статутному капіталі 150000,00 грн, що становить 50% часток статутного капіталу, оформлене протоколом № 2 від 30.12.2020 р.;
- визнати недійсним статут Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", затверджений рішенням загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР" № 2 від 30.12.2020 р.;
- скасувати акт приймання-передачі частки у статутному капіталі від 30.12.2020 р., підписаний ОСОБА_3 з однієї сторони та ОСОБА_2 з іншої сторони, про передачу частки у розмірі 25% в статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальності ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", номінальна вартість якої складає 37500,00 грн;
- скасувати акт приймання-передачі частки у статутному капіталі від 30.12.2020 р., підписаний ОСОБА_1 з однієї сторони та ОСОБА_2 з іншої сторони, про передачу частки у розмірі 25% в статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальності ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", номінальна вартість якої складає 37500,00 грн;
- скасувати у Державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу Товариство з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР" (код 43963499) за записом № 1005211070001002259, яка проведена на підставі рішення загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", оформленого протоколом № 2 від 30.12.2020 р., та статуту Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", затвердженого рішенням загальних зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", оформленого протоколом № 2 від 30.12.2020 р.;
- скасувати у Державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу Товариство з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР" (код 43963499) за записом № 1005211070002002259, яка проведена на підставі рішення загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", оформленого протоколом № 2 від З0.12.2020 р., та статуту Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", затвердженого рішенням загальних зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", оформленого протоколом № 2 від 30.12.2020 р.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 13.06.2022 р. позовну заяву ОСОБА_1 залишено без руху у зв`язку з необхідністю позивачу надати суду докази сплати судового збору у розмірі 14886,00 грн на рахунок № UA938999980313141206083015758, відкритий в Головному управлінні Державної казначейської служби України в Одеській області. Для усунення названого недоліку позовної заяви позивачу надано строк до 08.07.2022 р.
20.06.2022 р. на адресу Господарського суду Одеської області від ОСОБА_1 надійшли необхідні докази.
Відповідно до ч.3 ст.174 ГПК України, якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому ст.176 цього Кодексу.
Згідно ч.1 ст.176 ГПК України за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п`яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому ст.174 цього Кодексу.
З урахуванням того, що позивачем усунуто вказаний судом недолік в строк до 08.07.2022 р., господарський суд визнає матеріали позовної заяви достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі. Розгляд справи відбуватиметься за правилами загального позовного провадження, оскільки відсутній жоден з передбачених законом критеріїв для розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, в т.ч. для визнання її судом малозначною.
Відповідно до ч.ч.1,2 ст.50 ГПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї із сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи. Якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення господарського суду може вплинути на права та обов`язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
Враховуючи викладене, те, що рішення суду по даній справі може вплинути на права або обов`язки ОСОБА_3 та ОСОБА_2 як учасників Товариства з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР", господарський суд вважає за необхідне залучити їх до участі у справі третіми особами, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача.
Керуючись ст.ст.12,50,120,176,233,234,235 ГПК України, суд постановив:
1. Прийняти позовну заяву (вх. № 1140/22 від 06.06.2022 р.) до розгляду та відкрити провадження у справі № 916/1095/22.
2. Справу № 916/1095/22 розглядати за правилами загального позовного провадження.
3. Підготовче засідання призначити на "26" липня 2022 р. об 11:50. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 29, в залі суд. засідань № 9 (4-й поверх), тел. (0482)307-988.
4. Запропонувати відповідачу подати відзив на позов та докази в обґрунтування своєї позиції в строк до 22.07.2022 р. згідно вимог ст.ст.80,165 ГПК України.
5. Залучити до участі у справі третіми особами, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) та ОСОБА_2 ( АДРЕСА_3 , ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ).
6. Запропонувати третім особам подати пояснення щодо позову в строк до 22.07.2022 р. згідно вимог ст.168 ГПК України.
7. Повідомити учасників справи про підготовче засідання.
8. Повідомити учасників справи про наявну у суду можливість забезпечити їм участь у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням онлайн сервісу відеозв`язку ,,EASYCON".
Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua.
Ухвала набрала законної сили 28.06.2022 р. та оскарженню не підлягає.
Копію ухвали надіслати:
- ОСОБА_1 на електронну пошту: ІНФОРМАЦІЯ_1 ;
- Товариству з обмеженою відповідальністю ,,БУЗЬКИЙ ПІЩАНИЙ КАР`ЄР" на адресу: 56541, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с. Бузьке, вул. Зеленогаївська, буд. 6;
- ОСОБА_3 на адресу: АДРЕСА_2 ;
- ОСОБА_2 на адресу: АДРЕСА_3 .
Про зміст ухвали учасників справи повідомити телефонограмами.
Суддя Л.В. Лічман
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 27.06.2022 |
Оприлюднено | 15.08.2022 |
Номер документу | 104977527 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з корпоративних відносин про оскарження рішень загальних зборів учасників товариств, органів управління |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Лічман Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні