Рішення
від 22.06.2022 по справі 904/998/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23.06.2022 Справа № 904/998/22за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС СЛАВНИЙ", м. Дніпро

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельно-проектна компанія "ТРЕСТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ", м. Запоріжжя

про усунення перешкод

Суддя Ліпинський О.В.

Секретар судового засідання Главацький А. І.

Представники:

від позивача: Миронюк Н.П.

від відповідача: не з`явився

СУТЬ СПОРУ:

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Славний» (надалі Позивач) звернулося до Господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкцій та розвитку» (надалі Відповідач) за змістом якого просить суд усунути перешкоди в користуванні майном шляхом зобов`язання Відповідача зняти з балансу вбудовано-прибудоване приміщення трансформаторної підстанцій літ. М та передати Позивачу документацію на вбудовано-прибудоване приміщення трансформаторної підстанцій літ. М, а саме:

- ситуаційний план та копія викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:500 із зазначенням (вказанням) місця розташування об`єкта, земельної ділянки;

- акт готовності об`єкта до експлуатації, сертифікат, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України та її територіальними органами;

- протоколи індивідуальних випробувань обладнання і опробування окремих систем (індивідуальні пуски);

- протоколи комплексного випробування обладнання;

- виконавча документація - комплект робочої документації (проект), з підписами відповідальних осіб;

- перелік організацій, які брали участь у виконанні робіт, із зазначенням видів виконаних ними робіт і прізвищ інженерно-технічних працівників, безпосередньо

відповідальних за їх виконання;

- сертифікати, технічні паспорти або інші документи виробів з технічними

характеристиками, які засвідчують якість обладнання, матеріалів, конструкцій і виробів, використаних під час робіт; для продукції іноземного походження повинні бути сертифікати відповідності або свідоцтва про визнання відповідності, оформлені в установленому законом порядку;

- комплект інструкцій з експлуатації устаткування і споруд, експлуатаційних схем, програм випробувань і перевірок устаткування;

- акти та протоколи вимірювання опору заземлень;

- акти випробування устаткування, що забезпечують електро-, вибухо- та пожежобезпеку;

- акти на закриття прихованих робіт та додатково акти огляду прихованих робіт з улаштування заземлень;

- відомість узгоджених суб`єктами господарювання в установленому порядку відхилень від затвердженої робочої документації.

Свої вимоги Позивач обґрунтовує тим, що 15.12.2005 року в житловому комплексі за адресою вул. Симферопольська, 11 було створено Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЖК «Славний». 21.12.2006 року виконавчий комітет Дніпропетровської міської ради прийняв рішення за номером № 4705 про зняття з балансу ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» та передачу на баланс ОСББ «ЖК «Славний» житлового комплексу з вбудовано-прибудованим паркінгом (секції 1, 2).

Як стверджує Позивач, під час поточного обстеження стану будівлі та технічної інвентаризації нежитлових приміщень в 2020 році, було встановлено, що в наведеному вище рішенні виконкому міської ради та акті приймання-передачі об`єктів житлового комплексу на баланс об`єднання, відсутнє вбудовано-прибудоване приміщення трансформаторної підстанцій літ. М, площею 58,2 кв.м., яка входить у склад єдиного житлового комплексу. На даний час, зазначене приміщення ТП обліковується в мережі електропостачальника за забудовником житлового комплексу Відповідачем. В свою чергу, Позивач з моменту прийняття єдиного житлового комплексу на свій баланс, витрачає кошти на утримання та обслуговування ТП, як своєї власності.

За викладених вище обставин, Позивач просить суд усунути йому перешкоди в користуванні вбудовано-прибудованим приміщенням трансформаторної підстанції шляхом зобов`язання Відповідача зняти його з балансу та передати Позивачу передбачену законодавством документацію на зазначене приміщення.

Ухвалою від 03.05.2022 року суд відкрив провадження у справі № 904/998/22, та призначив її до розгляду за правилами загального позовного провадження.

Відповідач правом на подачу відзиву не скористався, і зв`язку із чим, враховуючи приписи ч. 9 ст. 165 ГПК України, справа вирішується за наявними матеріалами.

Ухвали суду, які направлялися за адресою місцезнаходження Відповідача згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, повернуто за зворотною адресою за закінченням встановленого терміну зберігання.

В постанові Верховного Суду від 18.03.2021 у справі № 911/3142/19 наведено висновок про те, що направлення листа рекомендованою кореспонденцією на дійсну адресу є достатнім для того, щоб вважати повідомлення належним, оскільки отримання зазначеного листа адресатом перебуває поза межами контролю відправника, у даному випадку суду (близька за змістом правова позиція викладена у постанові Великої Палати Верховного Суду від 25.04.2018 у справі № 800/547/17 (П/9901/87/18) (провадження № 11-268заі18), постановах Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 27.11.2019 у справі № 913/879/17, від 21.05.2020 у справі № 10/249-10/19, від 15.06.2020 у справі № 24/260-23/52-б). Відповідний висновок Верховного Суду у справах № 10/249-10/19, №24/260-23/52-б стосується саме обізнаності сторони про розгляд справи у суді першої інстанції.

З урахуванням наведеного, суд дійшов висновку про належне повідомлення Відповідача про розгляд даної справи.

07.06.2022 року суд закрив підготовче провадження та призначив справу до розгляду по суті в засіданні на 23.06.2022 року.

В порядку ст.ст. 233, 240 ГПК України, в судовому засіданні 23.06.2022 оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення, складання повного рішення відкладено на строк до десяти днів із дня закінчення розгляду справи.

Розглянувши матеріали справи у відкритому судовому засіданні, заслухавши стислий зміст та підстави вимог позивача, дослідивши подані докази, господарський суд,

ВСАТАНОВИВ:

Як убачається з матеріалів справи, протягом 2003-2005 років за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Симферопольська, 11 було зведено житловий комплекс.

Першу чергу житлового комплексу та трансформаторну підстанцію, введено в експлуатацію Актом державної технічної комісії про готовність закінченого будівництвом об`єкт від 18.12.2003 року.

Актом державної технічної комісії про готовність закінченого будівництвом об`єкт до експлуатації від 20.12.2004 року прийнято в експлуатацію другу чергу будівництва житлового комплексу за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Симферопольська, 11. Третю чергу будівництва житлового комплексу прийнято в експлуатацію Актом державної приймальної комісії від 03.11.2005 року.

Як убачається з матеріалів справи, замовником та особою, що здійснювала будівництво житлового комплексу за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Симферопольська, 11, являлось ЗАТ «Трест реконструкції і розвитку», правонаступником якого є ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» (Відповідач).

15.12.2005 року проведено державну реєстрацію Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЖК «Славний», яке створено власниками квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку № 11, що розташований за місцезнаходженням: Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, вулиця Симферопольська.

В силу вимог ст. 11 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», в редакції, яка була чинна на час створення ОСББ «ЖК «Славний», об`єднання після набуття статусу юридичної особи може: прийняти на власний баланс весь житловий комплекс; за договором з попереднім власником залишити його балансоутримувачем усього житлового комплексу або його частини; укласти договір з будь-якою юридичною особою, статут якої передбачає можливість здійснення такої діяльності, про передачу їй на баланс усього житлового комплексу або його частини.

Рішення про прийняття на баланс основних фондів приймається відповідно до цього Закону, інших нормативно-правових актів та статуту об`єднання.

Балансоутримувач забезпечує управління житловим комплексом.

У разі якщо у новозбудованому будинку власники квартир, приміщень протягом двох місяців після підписання акта державної приймальної комісії не створюють об`єднання і не приймають на баланс основні фонди, сільська, селищна, міська рада може своїм рішенням призначити балансоутримувача.

Призначений балансоутримувач здійснює свої повноваження по забезпеченню управління будинком до прийняття будинку на баланс об`єднанням. Витрати на здійснення цих функцій управління розподіляються між власниками пропорційно площі приміщень, що перебувають у їх власності.

Передача майна з балансу на баланс відбувається у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Передача на баланс майна (в тому числі земельної ділянки), яке входить до складу житлового комплексу, але не належить об`єднанню, не тягне за собою виникнення права власності на нього.

Частина багатоквартирного будинку може бути виділена в окремий житловий комплекс за умови, що надбудова, реконструкція або знесення цієї частини не порушить цілісності чи можливості використання за призначенням інших частин будівлі, що не входять до складу цього комплексу.

Спори щодо прийняття та передачі на баланс майна вирішуються у судовому порядку.

Відповідно до положень зазначеної норми закону, 28.03.2006 року між ОСББ «ЖК «Славний» та ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» був складений Акт приймання-передачі об`єктів житлового комплексу за адресою вул. Симферопольська, 11.

За змістом зазначеного акта, Відповідач передав с балансу, а Позивач прийняв на баланс активи житлового комплексу: секцію № 1 житлового будинку; секцію № 2 житлового будинку; паркінг; прибудинкову територію.

Як свідчать відомості наведені в акті від 28.03.2006 року, будівля трансформаторної підстанції літ. М, тип якої в процесі спорудження другої черги будівництва (паркінгу), змінився з окремо зведеної будівлі на вбудовано-прибудовану, на баланс ОСББ «ЖК «Славний» передана не була.

Звертаючись до суду з вимогою про усунення перешкод в користуванні вказаним вище приміщенням трансформаторної підстанції шляхом знаття його з балансу Відповідача та передачі документації на вказане майно, Позивач стверджує, що зазначена трансформаторна підстанція являється допоміжним приміщенням та відповідно спільним майном багатоквартирного будинку.

Здійснивши оцінку обґрунтованості вимог Позивача, суд дійшов висновку про наявність підстав для часткового задоволення даного позову, виходячи з наступного.

01.07.2015 року набрав чинності Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов`язані з реалізацією прав та виконанням обов`язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.

Зазначеним вище Законом, внесені суттєві зміни до Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», з якого виключено положення про здійснення передачі житлового будинку на баланс або в управління ОСББ.

В силу приписів ч. 18, 19 ст. 6 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», колишній балансоутримувач багатоквартирного будинку або особа, яка здійснювала управління багатоквартирним будинком до створення об`єднання, у тримісячний строк з дня державної реєстрації об`єднання забезпечує передачу йому примірника технічної та іншої передбаченої законодавством документації на будинок, а також документа, на підставі якого багатоквартирний будинок прийнято в експлуатацію, технічного паспорта і планів інженерних мереж. У разі відсутності документації на багатоквартирний будинок колишній балансоутримувач багатоквартирного будинку або особа, яка здійснювала управління багатоквартирним будинком до створення об`єднання, протягом півроку з дня державної реєстрації об`єднання відновлює її за власний рахунок.

Частиною 5 статті 5 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» встановлено обов`язок замовника будівництва або попереднього власника будинку, передати один примірник технічної документації на будинок згідно з переліком, визначеним центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної житлової політики і політики у сфері житлово-комунального господарства, співвласникам в особі їх об`єднання або особі, уповноваженій співвласниками у передбаченому цим Законом порядку. У разі якщо об`єднання співвласників багатоквартирного будинку не створено та уповноважену особу не визначено, примірник технічної документації на будинок передається управителю, якщо його обрано відповідно до закону.

З огляду на викладене, слід дійти висновку, що внаслідок змін, які відбулися в законодавстві, що регулює особливості діяльності об`єднань власників житлових та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, необхідність, а відтак і правові підстави для здійснення передачі житлового будинку на баланс об`єднання відпала, оскільки законодавець обмежив здійснення такої передачі, обов`язком замовника будівництва, або колишнього балансоутримувача будинку передати технічну та іншу документацію на багатоквартирний будинок.

Таким чином, суд вважає вимоги Позивача в частині усунення перешкод в користуванні майном шляхом зобов`язання Відповідача зняти з балансу вбудовано-прибудоване приміщення трансформаторної підстанції літ. М безпідставними й такими, що не ґрунтуються на вимогах чинного законодавства.

Щодо вимог в частині зобов`язання Відповідача передати документацію на вбудовано-прибудоване приміщення трансформаторної підстанції літ. М, суд зазначає наступне.

Як вказано судом вище, положеннями ст. 6 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» та ст. 5 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» на замовника будівництва або колишнього балансоутримувача будинку покладено обов`язок передати об`єднанню технічну та іншу документацію на багатоквартирний будинок, згідно з переліком, визначеним центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної житлової політики і політики у сфері житлово-комунального господарства.

За визначенням термінів, наведеним у ст. 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», багатоквартирним будинком є житловий будинок, в якому розташовано три чи більше квартири. Допоміжні приміщення багатоквартирного будинку, це приміщення, призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування його мешканців (колясочні, комори, сміттєкамери, горища, підвали, шахти і машинні відділення ліфтів, вентиляційні камери та інші підсобні і технічні приміщення). Спільним майном багатоквартирного будинку, є приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди і його прибудинкова територія.

Верховний Суд у правовій позиції, викладеній в постанові від 22.11.2018 по справі № 904/1040/18, зазначив, що: допоміжними приміщеннями мають вважатися всі без винятку приміщення багатоквартирного житлового будинку, незалежно від наявності або відсутності в них того чи іншого обладнання, адже їх призначенням є обслуговування не лише будинку, а й власників квартир, підвищення життєвого комфорту і наявність різних способів задоволення їх побутових потреб, пов`язаних із життєзабезпеченням. І лише приміщення, що з самого початку будувалися як такі, використання яких мало інше призначення (магазини, перукарні, офіси, поштові відділення тощо), залишаються тими, що не підпадають під правовий режим допоміжних приміщень.

Наданим Позивачем у справу висновком судової будівельно-технічної експертизи № 8 від 05.04.2022 року, який відповідає вимогам ст.ст. 98, 101 ГПК України, у відповідь на питання щодо визначення функціонального призначення приміщення будівлі трансформаторної підстанції літ. М, експерт зазначив, що оскільки вказана трансформаторна підстанція є частиною запроектованого, побудованого та введеного в експлуатацію 18.12.2003 року житлового комплексу, що розташований по вул. Симферопольська, 1 в м. Дніпрі, можливо припустити, що цільове призначення трансформаторної підстанції є трансформація електричної енергії тільки для житлового комплексу, так як будівля будувалася сумісно із ЖК «Славний».

З огляду на висновок будівельно-технічної експертизи щодо функціонального призначення приміщення літ. М за адресою: м. Дніпро, вул. Симферопольська, 11, а також положення наведених вище норми чинного законодавства, суд констатує, що зазначене приміщення, яке проектувалося, будувалося та використовується як трансформаторна підстанція, що обслуговує будинок, має статус допоміжного приміщення багатоквартирного житлового будинку, та являється спільним майном співвласників багатоквартирного будинку, що незалежно від дати створення майна, виключає необхідність доведення права власності на це приміщення.

Згідно складу технічної документації постійного зберігання, що визначено в п. 1.2. Правил утримання житлових будинків та прибудинкових території, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України № 76 від 17.05.2005 року, який на час прийняття зазначеного нормативного акту являвся центральним органом виконавчої влади, що забезпечував реалізації державної житлової політики, до складу технічної документації на житловий будинок віднесено наступні документи: технічний паспорт на квартирний (багатоповерховий) житловий будинок; проектно-кошторисна документація зі схемами влаштування внутрішньобудинкових мереж водопостачання, каналізації, центрального опалення, тепло-, газо-, електропостачання тощо; акти державної комісії про приймання жилого будинку в експлуатацію; паспорти котельного господарства, котлові книги, у разі наявності вбудованих та прибудованих котелень; паспорти ліфтового господарства; акти приймання-передачі жилого будинку у разі зміни його власника чи балансоутримувача.

Технічна документація коректується в міру зміни технічного стану будинку, переоцінки основних фондів, проведення його капітального ремонту або реконструкції, переобладнання, перепланування та зміни цільового призначення будинку, квартири (кімнати). До складу документації, яка ведеться виконавцями послуг, входять: кошториси, описи робіт на поточний і капітальний ремонт; акти технічних оглядів; журнали заявок жителів; протоколи вимірювань опору електромереж (за наявності); протоколи вимірювань вентиляції.

Аналогічний за змістом перелік технічної та іншої документації на житловий будинок, визначено Правилами управління будинком, спорудами, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, затвердженими Наказом Міністерства житлово-комунального господарства України № 13 від 02.02.2009 року, згідно яких, при передачі об`єкта в управління, здійснюється передача наступної документації: щодо технічного стану об`єкта, у тому числі: план земельної ділянки з усіма будинками та спорудами, що на ній розташовані, виготовлений відповідно до вимог Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98), затвердженої наказом Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України від 09.04.1998 N 56, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 23.06.1998 за N 393/2833; паспорт об`єкта та земельної ділянки; проектно-кошторисну документацію та виконавчі креслення на кожний будинок та споруду об`єкта; акт технічного стану об`єкта на момент приймання-передачі; схеми внутрішньобудинкових мереж централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізованого опалення тощо; виконавчі креслення контурів заземлення (для споруд, які мають заземлення); паспорти котельного господарства, котлові книги; паспорти ліфтового господарства; кошториси, описи робіт з поточного та капітального ремонту; акти технічного огляду; журнали заявок мешканців об`єкта; протоколи виміру опору ізоляції електромереж; протоколи огляду системи вентиляції; щодо бухгалтерського обліку та передбаченої законодавством звітності за об`єктом; обліку мешканців об`єкта, а також власників, співвласників окремих приміщень об`єкта, які у ньому не мешкають; правовідносин попереднього балансоутримувача чи особи, що здійснювала управління будинком, з юридичними або фізичними особами у сфері надання та оплати житлово-комунальних послуг, найму, оренди та користування приміщеннями об`єкта; планових заходів за попередній та на поточний роки, необхідних для утримання об`єкта відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил та для збереження належного технічного стану будівельних елементів, конструкцій та мереж об`єкта.

Здійснивши звірку обсягу документації, яка підлягає передачі згідно вимог чинним законодавством із переліком документації який наведено в позовній заяві, і передачі якої вимагає Позивач, суд дійшов висновку, що вимоги Позивача в зазначеній частині є обґрунтованими й такими, що підлягають задоволенню.

На підставі викладеного, з урахуванням встановлених обставин, заявлені Позивачем вимоги підлягають задоволенню в частині зобов`язання Відповідача передати Позивачу документацію на вбудовано-прибудоване приміщення трансформаторної підстанції літ. М, яке має статус допоміжного приміщення багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Симферопольська, 11, та являється спільним майном співвласників вказаного багатоквартирного будинку, решта заявлених вимог задоволенню не підлягає.

В силу приписів ст. 129 ГПК України, витрати зі сплати судового збору покладаються на сторони пропорційно розміру задоволених вимог.

Керуючись ст. ст. 2, 73, 74, 76, 77-79, 86, 91, 101, 104, 129, 233, 238, 240, 241, 327 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції і розвитку» (69035, м. Запоріжжя, вул. Зої Космодем`янської, 7, код ЄДРПОУ 23937028) передати Об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Славний» (49005, м. Дніпро, вул. Симферопольська, 11, код ЄДРПОУ 33972445) документацію на вбудовано-прибудоване приміщення трансформаторної підстанцій літ. М, яке розташовано за адресою: м. Дніпро, вул. Симферопольська, 11, а саме:

- ситуаційний план та копія викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:500 із зазначенням (вказанням) місця розташування об`єкта, земельної ділянки;

- акт готовності об`єкта до експлуатації, сертифікат, виданий Державною архітектурно - будівельною інспекцією України та її територіальними органами;

- протоколи індивідуальних випробувань обладнання і опробування окремих систем (індивідуальні пуски);

- протоколи комплексного випробування обладнання;

- виконавча документація - комплект робочої документації (проект), з підписами відповідальних осіб;

- перелік організацій, які брали участь у виконанні робіт, із зазначенням видів виконаних ними робіт і прізвищ інженерно - технічних працівників, безпосередньо відповідальних за їх виконання;

- сертифікати, технічні паспорти або інші документи виробів з технічними характеристиками, які засвідчують якість обладнання, матеріалів, конструкцій і виробів, використаних під час робіт; для продукції іноземного походження повинні бути сертифікати відповідності або свідоцтва про визнання відповідності, оформлені в установленому законом порядку;

- комплект інструкцій з експлуатації устаткування і споруд, експлуатаційних схем, програм випробувань і перевірок устаткування;

- акти та протоколи вимірювання опору заземлень;

- акти випробування устаткування, що забезпечують електро-, вибухо- та пожежобезпеку;

- акти на закриття прихованих робіт та додатково акти огляду прихованих робіт з улаштування заземлень;

- відомість узгоджених суб`єктами господарювання в установленому порядку відхилень від затвердженої робочої документації.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції і розвитку» 69035, м. Запоріжжя, вул. Зої Космодем`янської, 7, код ЄДРПОУ 23937028) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Славний» (49005, м. Дніпро, вул. Симферопольська, 11, код ЄДРПОУ 33972445) витрати зі сплати судового збору в розмірі 1240,50 грн.

В решті позову відмовити.

Накази видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення набирає законної сили у відповідності до ст. 241 ГПК України та може бути оскаржено до суду апеляційної інстанції протягом двадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складено 01.07.2022

Суддя О.В. Ліпинський

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення22.06.2022
Оприлюднено04.07.2022
Номер документу105033447
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі) про приватну власність щодо усунення перешкод у користуванні майном

Судовий реєстр по справі —904/998/22

Рішення від 22.06.2022

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

Ухвала від 06.06.2022

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

Ухвала від 18.05.2022

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

Ухвала від 02.05.2022

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні