Ухвала
від 06.07.2022 по справі 916/445/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

"07" липня 2022 р.м. Одеса Справа № 916/445/22Господарський суд Одеської області у складі судді Лічмана Л.В.,

розглядаючи справу № 916/445/22

за позовом Громадської спілки ,,УКРАЇНСЬКА ЛІГА АВТОРСЬКИХ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ (02002, м. Київ, вул. А. Аболмасова, буд. 5, група, прм. 57, офіс 7)

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю ,,КОПЕРНІКО УКРАЇНА (65026, м. Одеса, вул. Леха Качинського, буд. 10)

про стягнення 10000,00 грн,

встановив:

Протокольною ухвалою Господарського суду Одеської області від 14.06.2022 р.: 1) задоволено усне клопотання представника позивача про участь у наступному судовому засіданні в режимі відеоконференції; 2) оголошено перерву у судовому засіданні до 05.07.2022 р. о 10:45 у зв`язку з відсутністю доказів того, що відповідач обізнаний в умовах воєнного стану про розгляд справи судом; 3) звернуто увагу позивача на те, що, якщо він має відомості щодо іншого, ніж поштою, способу повідомлення відповідача про судовий розгляд, йому слід вчинити дії, направлені на надання такої інформації суду, та/або вжити самостійних заходів з метою повідомлення відповідача про розгляд цієї справи, надавши відповідні докази суду.

У судове засідання 05.07.2022 р. представники сторін не з`явились. Товариство з обмеженою відповідальністю ,,КОПЕРНІКО УКРАЇНА про дату, час та місце проведення судового засідання повідомлялось належним чином, проте поштова кореспонденція, надіслана на його адресу, повернулась неврученою із відміткою про відсутність адресата. 05.07.2022 р. від Громадської спілки ,,УКРАЇНСЬКА ЛІГА АВТОРСЬКИХ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ надійшло клопотання (зареєстроване за вх. № 12278/22) про розгляд справи без участі його представника.

Протокольною ухвалою Господарського суду Одеської області від 05.07.2022 р. оголошено перерву у судовому засіданні до 02.08.2022 р. о 12:30 у зв`язку з відсутністю доказів того, що відповідач обізнаний в умовах воєнного стану про розгляд справи судом.

Відповідно до ч.ч.1,2,3,6 ст.120 ГПК України суд викликає учасників справи у судове засідання або для участі у вчиненні процесуальної дії, якщо визнає їх явку обов`язковою. Суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка є не обов`язковою. Виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень. Суд викликає або повідомляє експерта, перекладача, спеціаліста, а у випадках термінової необхідності, передбачених цим Кодексом, - також учасників справи телефонограмою, телеграмою, засобами факсимільного зв`язку, електронною поштою або повідомленням через інші засоби зв`язку (зокрема мобільного), які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику.

Враховуючи викладене, суд повідомляє сторони про дату, час та місце проведення судового засідання.

Керуючись ст.ст.120,121,233,234,235 ГПК України, суд постановив:

1.Повідомити Громадську спілку ,,УКРАЇНСЬКА ЛІГА АВТОРСЬКИХ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ та Товариство з обмеженою відповідальністю ,,КОПЕРНІКО УКРАЇНА про судове засідання, яке відбудеться "02" серпня 2022 р. о 12:30. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 29, в залі суд. засідань № 9 (4-й поверх), тел. (0482)307-988.

2.Неявка представників сторін, належним чином повідомлених про дату, час і місце проведення судового засідання, не перешкоджає його проведенню.

3.Повідомити Громадську спілку ,,УКРАЇНСЬКА ЛІГА АВТОРСЬКИХ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ та Товариство з обмеженою відповідальністю ,,КОПЕРНІКО УКРАЇНА про наявну в суду можливість забезпечити їм участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням онлайн сервісу відеозв`язку ,,EASYCON.

Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua.

Ухвала набрала законної сили 07.07.2022 року та оскарженню не підлягає.

Копію ухвали надіслати:

-Товариству з обмеженою відповідальністю ,,КОПЕРНІКО УКРАЇНА на адресу: 65026, м. Одеса, вул. Леха Качинського, буд. 10;

- Учаснику Товариства з обмеженою відповідальністю ,,КОПЕРНІКО УКРАЇНА ОСОБА_1 на адресу: АДРЕСА_1 ;

- Учаснику Товариства з обмеженою відповідальністю ,,КОПЕРНІКО УКРАЇНА ОСОБА_2 на адресу: АДРЕСА_2 .

Про зміст ухвали позивача повідомити телефонограмою.

Суддя Л.В. Лічман

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення06.07.2022
Оприлюднено15.08.2022
Номер документу105127365
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності про авторські та суміжні права

Судовий реєстр по справі —916/445/22

Рішення від 07.08.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Лічман Л.В.

Ухвала від 25.07.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Лічман Л.В.

Ухвала від 06.07.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Лічман Л.В.

Ухвала від 15.06.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Лічман Л.В.

Ухвала від 12.06.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Лічман Л.В.

Ухвала від 11.05.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Лічман Л.В.

Ухвала від 12.04.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Лічман Л.В.

Ухвала від 15.03.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Лічман Л.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні