КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ОДЕСИ

УХВАЛА

_____________________________________________________________________________________________________________________

Справа № 947/16501/22

Провадження № 2-о/947/275/22

УХВАЛА

про відкриття окремого провадження

02.08.2022 року суддя Київського районного суду м. Одеси Куриленко О.М., розглянувши матеріали справи за спільною заявою ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , про розірвання шлюбу за заявою подружжя та встановлення факту, що має юридичне значення,

ВСТАНОВИВ :

01 серпня 2022 року заявники звернулись до суду з заявою, в якій просять: розірвати шлюб, укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 ), 23 січня 2014 року, який був зареєстрований Центральним відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Миколаївського міського управління юстиції, про що було складено відповідний актовий запис № 21.Встановити факт, що відповідно до нотаріально посвідченого договору «про про проживання, виховання дитини та сплату аліментів на дитину» від 22.07.2022 року місце проживання дитини ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 встановлюється з батьком ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 . Після розірвання шлюбу Заявнику № 2 залишити прізвище « ОСОБА_5 ».

Відповідно дочастини 1статті 293ЦПК України окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.

Згідно частини 3 даної статті передбачено, що у порядку окремого провадження розглядаються також справи про надання права на шлюб, про розірвання шлюбу за заявою подружжя, яке має дітей, за заявою будь-кого з подружжя, якщо один з нього засуджений до позбавлення волі, про встановлення режиму окремого проживання за заявою подружжя та інші справи у випадках, встановлених законом.

Статтею 109 СК України передбачено, що подружжя,яке маєдітей,має правоподати досуду заявупро розірванняшлюбу разоміз письмовимдоговором проте,з киміз нихбудуть проживатидіти,яку участьу забезпеченніумов їхньогожиття братиметой збатьків,хто будепроживати окремо,а такожпро умовиздійснення нимправа наособисте вихованнядітей. Договірміж подружжямпро розміраліментів надитину маєбути нотаріальнопосвідчений.У разіневиконання цьогодоговору аліментиможуть стягуватисяна підставівиконавчого написунотаріуса. Судпостановляє рішенняпро розірванняшлюбу,якщо будевстановлено,що заявапро розірванняшлюбу відповідаєдійсній волідружини тачоловіка іщо післярозірвання шлюбуне будутьпорушені їхніособисті тамайнові права,а такожправа їхніхдітей. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання заяви. До закінчення цього строку дружина і чоловік мають право відкликати заяву про розірвання шлюбу.

Як вбачається з поданої заяви, заявники ОСОБА_1 та ОСОБА_6 зареєстровані у місті Миколаїв, однак, проживають за адресою: АДРЕСА_1 , що територіально відноситься до Київського району міста Одеси.

Суддею встановлено, що заява відповідає вимогам, встановленими статтями 175 ЦПК віднесена до предметної, суб`єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду.

Підстави для залишення заяви без руху, її повернення, відмови у відкриті провадження відсутні, тому справу необхідно прийняти до провадження суду призначивши судове засідання.

Керуючись ст.187 ЦПКУкраїни,

У Х В А Л И В:

Відкрити окреме провадження по цивільній справі за спільною заявою ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , про розірвання шлюбу за заявою подружжя та встановлення факту, що має юридичне значення.

Призначити судове засідання у приміщенні Київського районного суду м. Одеси (м. Одеса, вул. Варненська 3,б, каб. 215 ) на 12.09.2022 року о 11 год. 00 хв.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://ki.od.court.gov.ua.

Ухвала в апеляційному порядку оскарженню не підлягає.

Суддя Куриленко О. М.

Дата ухвалення рішення 01.08.2022
Оприлюднено 05.08.2022

Судовий реєстр по справі 947/16501/22

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 11.08.2022 Київський районний суд м. Одеси Цивільне
Ухвала від 03.08.2022 Київський районний суд м. Одеси Цивільне
Ухвала від 01.08.2022 Київський районний суд м. Одеси Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 947/16501/22

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону