Ухвала
від 02.08.2022 по справі 127/16345/22
ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №127/16345/22

Провадження №1-кс/127/6645/22

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 серпня 2022 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області

в складі:

слідчого судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

за участю прокурора ОСОБА_3 ,

розглянувши клопотання заступника начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях з кіберзлочинності управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням посягань на кібербезпеку держави Департаменту організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки та кібербезпеку держави, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 про арешт майна, -

ВСТАНОВИВ:

Заступник начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях з кіберзлочинності управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням посягань на кібербезпеку держави Департаменту організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки та кібербезпеку держави, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 звернувся до суду з клопотанням про арешт майна, мотивуючи свої вимоги тим, що офісом Генерального прокурора здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні № 42021000000001042, зареєстрованому 14.05.2021 в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 388 КК України. Орган досудового розслідування слідче управління Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим.

Досудове розслідування розпочато за матеріалами Департаменту контррозвідувального захисту інтересів у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України, щодо протиправного використання електронних платіжних систем та систем розрахунків, криптовалют та пов`язаних із ними технологій з метою шахрайського заволодіння грошовими коштами, у т.ч. в електронному вигляді та криптовалютному виражені, з ухиленням від сплати податків і зборів та подальшим протиправним виведенням у легальний обіг.

Встановлено, що у період з 2018 по теперішній час група осіб створила протиправну фінансову схему, направлену на заволодіння шахрайським шляхом коштами громадян України та іноземних громадян, зокрема громадян Японії, Південної Кореї тощо, в особливо великих розмірах під виглядом надання послуг «хмарного майнингу» (спосіб добування криптовалют без необхідності придбання власного обладнання, за допомогою потужностей, встановлених у центрах обробки даних так званих «майнінг-центрах») найбільш капіталізованих світових криптовалют, без фактичного їх надання.

До вказаного протиправного механізму причетні громадяни Бразилії Де ОСОБА_5 , ОСОБА_6 та ОСОБА_7 , при цьому останні два офіційно в Україні не працевлаштовані, а фактично керують ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС», розташованим у м. Кропивницький, вул. Волкова, 13-Е.

Так, названі громадяни Бразилії, використовуючи веб-ресурс https://miningexpress.com, здійснювали фіктивний продаж доступу до власних апаратних потужностей через Інтернет за грошові кошти, у тому числі в іноземній валюті.

Зокрема, інвесторам пропонувалось придбати інвестиційні плани «Кар`єрні плани», вартість яких складала відповідно 100, 500, 1200, 20000 та 35000 доларів США, які в подальшому мали приносити прибуток вкладникам. Однак, спроби вкладників у подальшому отримати дохід або повернути вкладені кошти, блокувались організаторами піраміди.

Зазначені протиправні дії призвели до значних скарг на офіційних інтернет-форумах з боку іноземців так і громадян України, які вважають себе ошуканими під час інвестування значних сум грошей в діяльність ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС».

Крім того, обставини що досліджуються у кримінальному провадженні були предметом журналістських розслідувань у Японії. У вказаних розслідуваннях акцентується увага на шахрайському характері діяльності ТОВ «Майнінг Експрес», при цьому вказується що ця компанія діє в Україні.

Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна встановлено, що земельна ділянка кадастровий номер: 3510100000:37:306:0035, площею 0,6743 (га), цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, адреса: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вулиця Героїв України, земельна ділянка 6/13, на праві приватної власності належить Міській раді міста Кропивницького, орендар ТОВ «МЕ-ЕСТЕЙТ»; на якій розміщено нежитлову будівлю загальною площею 10383 (кв.м), адреса: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13Е, земельні ділянки місця розташування: кадастровий номер: 3510100000:37:306:0035, цільове призначення: землі промисловості, площа: 6742,69 кв.м.

З 07.06.2021 по 08.06.2021 на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_8 по справі № 757/26499/21-к від 20.05.2021 проведено обшук за місцем здійснення діяльності компанії ТОВ «Майнінг Експрес», за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13Е.

Після проведення вказаного обшуку, 15.06.2021 на предмети і документи, що належать підприємству ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» та містять криміналістично значущу для органу досудового розслідування інформацію, зберегли на собі сліди вчинення кримінального правопорушення, а також містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а саме:

- моноблок Артлайн;

- системний блок;

- чорнові записи;

- 2 блокноти;

- 3 зошити;

- копії документів;

- системний блок;

- зарядний пристрій;

- зарядний пристрій;

- обладнання для майнінгу Антмайнер;

- обладнання для майнінгу Антмайнер;

- обладнання для майнінгу Р102 ЦМС;

- обладнання для майнінгу Р102 ЦМС;

- обладнання для майнінгу Р102 Бокка;

- обладнання для майнінгу Р102 Бокка;

- майнінг ферму з 6 відеокартами;

- майнінг ферму з 8 відеокартами;

- обладнання для майнінгу Р106;

- обладнання для майнінгу Р106

у відповідності до ухвали Печерського районного суду м. Києва накладено арешт із забороною відчуження та розпорядження вказаним майном. Дане майно було передано на відповідальне зберігання начальнику відділу інформаційних технологій ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» ОСОБА_9 .

У грудні 2021 року ОСОБА_9 та інших працівників товариства рішенням засновника звільнено, останній найняв невстановлених озброєних осіб, які примусово змінили охорону майнінг-центра та вигнали з території співробітників. А в січні 2022 року отримано інформацію щодо вивезення сторонніми особами з території підприємства майнінг-обладнання, на яке ухвалою суду накладено арешт.

З метою запобігання вивезення речових доказів, 13.01.2022 року отримано ухвалу Печерського районного суду м. Києва щодо дозволу на проведення обшуку в приміщенні ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» (м. Кропивницький, вул. Волкова, 13-Е).

На даний час допитано 6 колишніх працівників ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС», які були звільнені після відмови технічно обслуговувати арештоване майно, у зв`язку з забороною судом його використання, а також підтвердили часткову його відсутність після відвідування товариства в січні 2022, з метою повернення власних речей. Крім того, вони підтвердили що вказана компанія є фінансовою пірамідою, а сам центр МiningЕxpress створений з метою отримання грошових коштів шахрайським шляхом у інвесторів.

Також встановлено, що громадяни Бразилії ОСОБА_6 та ОСОБА_7 , знаходились на території України незаконно, оскільки отримали в Україні посвідки на тимчасове проживання в Україні начебто як члени представництва неурядової організації «Вільна Громада» в Україні, якими фактично не являлись. Жодної участі у діяльності Представництва названі особи не приймали і не приймають, а лише за матеріальну винагороду отримали фіктивні запрошення.

Після того, як керівництву ПНО «Вільна Громада» в Україні стало відомо про можливу причетність зазначених вище громадян Бразилії протиправних схем, вони з метою уникнення питань щодо їх діяльності з фактичної легалізації іноземців в Україні, свої фіктивні запрошення даним особам відкликали, у зв`язку з чим, рішенням Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київської області № 80111500030063 від 28.09.2021 та № 80111500029983 від 27.09.2021 Фабіано Де Фрейтас Алмейда та Фреіре Де Соуза Хосе Феліп посвідки на тимчасове проживання в Україні скасовано.

Після винесення названих рішень зазначені громадяни Бразилії відмовились отримати їх у встановленому законом порядку та залишили територію України, у зв`язку з чим ДМС України відповідно до чинного законодавства заборонило вказаним особам в`їзд на територію України.

У період з 27.01.2022 по 30.01.2022 з метою попередження вивезення та можливого продажу або використання майна, на яке накладено арешт, працівниками СБУ та ОГП проведено обшук за вищевказаною адресою. Під час проведення слідчої дії виявлено відсутність частини майна, яке арештовано судом після проведення обшуку.

Довідково: встановлено, що станом на 08.06.2021 на третьому поверсі знаходилось обладнання для майнінгу в кількості одиниць 2086, на момент обшуку 27.01.2022 загальна кількість одиниць -1516. Станом на 08.06.2021 на другому поверсі було наявно обладнання для майнінгу в кількості 506 одиниць. На момент обшуку 27.01.2022 загальна кількість одиниць - 290.

Так, на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_10 справа № 757/1512/22-к проведено обшук за місцем здійснення діяльності ТОВ «Майнінг Експрес» за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13-Е, в ході якого виявлено комп`ютерну техніку та обладнання для майнінгу, яке містить криміналістично значущу для сторони обвинувачення інформацію, зберегли на собі сліди вчинення кримінального правопорушення, а також містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а саме: обладнання для майнінгу Р102 537 шт.; обладнання для майнінгу М-Р106L9-N6G 917 шт.; ферми для майнінгу з відеокартами, жорсткими дисками та процесорами 62 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 420 шт.; обладнання для майнінгу Antminer 720 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 1115 шт.

Вищезазначене майно 10.06.2021 та 31.01.2022 відповідно, у встановленому законом порядку визнано речовими доказами у даному кримінальному провадженні.

Окрім того, в даному кримінальному провадженні до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз 04.02.2022 призначено комплексну товарознавчу та комп`ютерно-технічну експертизу.

Таким чином, у вищезазначених речах містяться відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, що відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98 КПК України.

Одночасно з цим, стороною обвинувачення встановлено, що при оформленні вантажів та ввезенні на територію України, а саме електронної техніки, обладнання для майнінгу та їх комплектуючих, з метою їх приховування з підміною номенклатури для зменшення обов`язкових платежів до Державного бюджету України, посадовими особами ТОВ «Майнінг Експрес», ТОВ «МЕ-ЕСТЕЙТ», приватної компанії «ЕДЕЛЬВЕЙС ІНВЕСТМЕН ЕНД ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ ЛІМІТЕД», кінцевий бенефіціарний власник громадянин Бразилії Де ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_1 , PBRA НОМЕР_1 , під час проходження митного контролю у пунктах пропуску Державної митної служби України, приховали дійсні експортні декларації на фактично наявний товар та подали документи для оформлення товару, в яких зазначені неправдиві відомості щодо фактично імпортованого товару. Так за попередньою домовленістю з державними інспекторами відділів митного оформлення Державної митної служби України, з метою сприяння незаконному ввезенню на митну територію України товарів, інспектори проводили митні формальності щодо відсутнього в дійсності товару, тим самим внесли завідомо неправдиві відомості в складені ним офіційні документи та АСМО, в тому числі заздалегідь виготовлені фотозображення товарів «прикриття».

Таким чином, умисними протиправними діями вищевказаних осіб, відбулося безперешкодне ввезення на митну територію України товарів без сплати митних платежів, спричинено тяжкі наслідки інтересам держави у вигляді ненадходження доходів до бюджету в особливо великих розмірах.

Одночасно з цим на адресу Офісу Генерального прокурора надійшов висновок експерта від 07.06.2022 № 21357/21-35/13896?13904/22-35 за результатами проведення судової комп`ютерно-технічної експертизи, відповідно до якої встановлені нові обставини щодо вилученого з 07.06.2021 по 08.06.2021 на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_8 по справі № 757/26499/21-к від 20.05.2021 в ході обшуку за місцем здійснення діяльності компанії ТОВ «Майнінг Експрес», за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13Е, майна, а тому на даний час виникла необхідність у проведенні додаткових досліджень відносно об`єктів, а також підготовки запитів про надання міжнародної-правової допомоги, тощо.

Розглянути це клопотання вважається за необхідне без повідомлення осіб, яким належить це майно, оскільки існує ризик того, що зацікавлені особи, дізнавшись про внесення та розгляд клопотання, почнуть здійснювати перешкоди, що у подальшому створить додаткові перешкоди у забезпеченні конфіскації майна та відшкодуванні шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.

Враховуючи вищевикладене, виникла необхідність у накладенні арешту на вищевказане майно.

На підставі вище викладеного, з метою захисту інтересів суспільства та Держави від кримінальних правопорушень, забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, а також для забезпечення можливої конфіскації майна за вироком суду та для збереження речових доказів у кримінальному провадженні, просив задовольнити клопотання.

В судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 клопотання підтримав за обставин, викладених у ньому, вказав, що арешт необхідно накласти з метою з метою захисту інтересів суспільства та Держави від кримінальних правопорушень, забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування, а також для забезпечення можливої конфіскації майна за вироком суду та для збереження речових доказів у кримінальному провадженні.

Заслухавши пояснення прокурора, дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, матеріали кримінального провадження, слідчий суддя прийшов до наступного висновку.

Відповідно до частини першої статті 170КПК Україниарештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Арешт майна допускається з метою забезпечення: 1) збереження речових доказів; 2) спеціальної конфіскації; 3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; 4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

Згідно з абзацом 2 частини першої статті 170 КПК України завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.

Відповідно допунктів 1, 2 частини другої статті 173 КПК Українипри вирішенні питання про арешт майна слідчий суддя, суд повинен враховувати: правову підставу для арешту майна; можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні.

Офісом Генерального прокурора здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні № 42021000000001042, зареєстрованому 14.05.2021 в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 388 КК України.

Орган досудового розслідування слідче управління Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим.

З досліджених матеріалів кримінального провадження встановлено, що у період з 2018 по теперішній час група осіб створила протиправну фінансову схему, направлену на заволодіння шахрайським шляхом коштами громадян України та іноземних громадян, зокрема громадян Японії, Південної Кореї тощо, в особливо великих розмірах під виглядом надання послуг «хмарного майнингу» (спосіб добування криптовалют без необхідності придбання власного обладнання, за допомогою потужностей, встановлених у центрах обробки даних так званих «майнінг-центрах») найбільш капіталізованих світових криптовалют, без фактичного їх надання.

Умисними протиправними діями вищевказаних осіб, відбулося безперешкодне ввезення на митну територію України товарів без сплати митних платежів, спричинено тяжкі наслідки інтересам держави у вигляді ненадходження доходів до бюджету в особливо великих розмірах.

При вирішені питання про арешт майна слідчий суддя враховує: правову підставу для арешту майна; достатність доказів, що вказують на вчинення особою кримінального правопорушення; можливий розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, та можливого цивільного позову; наслідки арешту майна для інших осіб; розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження.

Згідно ч.10 ст.170 КПК України, арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Відповідно до ч. 11 ст. 170 КПК України заборона на використання майна, а також заборона розпоряджатися таким майном можуть бути застосовані лише у випадках коли їх незастосування може призвести до зникнення, втрати або пошкодження відповідного майна або настання інших наслідків, які можуть перешкодити кримінальному провадженню.

З 07.06.2021 по 08.06.2021 на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_8 по справі № 757/26499/21-к від 20.05.2021 проведено обшук за місцем здійснення діяльності компанії ТОВ «Майнінг Експрес», за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13Е.

Після проведення вказаного обшуку, 15.06.2021 на предмети і документи, що належать підприємству ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» у відповідності до ухвали Печерського районного суду м. Києва накладено арешт із забороною відчуження та розпорядження вказаним майном. Дане майно було передано на відповідальне зберігання начальнику відділу інформаційних технологій ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» ОСОБА_9 .

В січні 2022 року отримано інформацію щодо вивезення сторонніми особами з території підприємства майнінг-обладнання, на яке ухвалою суду накладено арешт.

З метою запобігання вивезення речових доказів, 13.01.2022 року отримано ухвалу Печерського районного суду м. Києва щодо дозволу на проведення обшуку в приміщенні ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» (м. Кропивницький, вул. Волкова, 13-Е).

У період з 27.01.2022 по 30.01.2022 з метою попередження вивезення та можливого продажу або використання майна, на яке накладено арешт, працівниками СБУ та ОГП проведено обшук за вищевказаною адресою. Під час проведення слідчої дії виявлено відсутність частини майна, яке арештовано судом після проведення обшуку.

Так, на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_10 справа № 757/1512/22-к проведено обшук за місцем здійснення діяльності ТОВ «Майнінг Експрес» за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13-Е, в ході якого виявлено комп`ютерну техніку та обладнання для майнінгу, яке містить криміналістично значущу для сторони обвинувачення інформацію, зберегли на собі сліди вчинення кримінального правопорушення, а також містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а саме: обладнання для майнінгу Р102 537 шт.; обладнання для майнінгу М-Р106L9-N6G 917 шт.; ферми для майнінгу з відеокартами, жорсткими дисками та процесорами 62 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 420 шт.; обладнання для майнінгу Antminer 720 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 1115 шт.

Вищезазначене майно 10.06.2021 та 31.01.2022 відповідно, у встановленому законом порядку визнано речовими доказами у даному кримінальному провадженні.

Встановлені на даний час досудовим розслідуванням обставини кримінального провадження містять об`єктивні дані, які вказують на те, що вилучене під час обшуків майно відповідає критеріям, визначеним у ст. 170 КПК України, та заборона на використання майна, а також заборона розпоряджатися таким майном необхідна для попередження зникнення, втрати або пошкодження відповідного майна або настання інших наслідків, які можуть перешкодити кримінальному провадженню, тому слідчий суддя дійшов висновку про наявність достатніх підстав для задоволення клопотання прокурора та накладення арешту на вказане майно.

Таким чином, з метою захисту інтересів суспільства та Держави від кримінальних правопорушень, забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування, для забезпечення можливої конфіскації майна за вироком суду та для збереження речових доказів у кримінальному провадженні, слідчий суддя вважає за доцільне клопотання прокурора про накладення арешту на вилучене після обшуків 07-08.06.2021 та 27-30.01.2022 за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13Е, майно, задовольнити.

Слід зауважити, що на цьому етапі кримінального провадження потреби досудового розслідування виправдовують таке втручання у права та інтереси власників майна з метою забезпечення кримінального провадження. Слідчий суддя на даній стадії не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд при розгляді кримінального провадження по суті, тобто не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості для встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення, а лише зобов`язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих даних визначити, що надані суду матеріали є достатніми для застосування в рамках даного кримінального провадження, заходів забезпечення кримінального провадження, одним із яких є арешт майна.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 131,132, 170,171 КПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання заступника начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях з кіберзлочинності управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням посягань на кібербезпеку держави Департаменту організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки та кібербезпеку держави, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 про арешт майна задовольнити.

Накласти арешт на майно, яке визнано речовим доказом у кримінальному провадженні №42021000000001042, а саме: моноблок Артлайн; системний блок; чорнові записи; 2 блокноти; 3 зошити; копії документів; системний блок; зарядний пристрій; зарядний пристрій; обладнання для майнінгу Антмайнер; обладнання для майнінгу Антмайнер; обладнання для майнінгу Р102 ЦМС; обладнання для майнінгу Р102 ЦМС; обладнання для майнінгу Р102 Бокка; обладнання для майнінгу Р102 Бокка; майнінг ферму з 6 відеокартами; майнінг ферму з 8 відеокартами; обладнання для майнінгу Р106; обладнання для майнінгу Р106; обладнання для майнінгу Р102 537 шт.; обладнання для майнінгу М-Р106L9-N6G 917 шт.; ферми для майнінгу з відеокартами, жорсткими дисками та процесорами 62 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 420 шт.; обладнання для майнінгу Antminer 720 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 1115 шт., що належить ТОВ «Майнінг Експрес» (код ЄДРПОУ 42031062), шляхом заборони вчиняти будь-які дії щодо відчуження, розпорядження та користування цим майном.

Виконання та контроль за виконанням ухвали суду покласти на прокурора Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 .

Зобов`язати прокурора повідомити зацікавлених осіб про накладення арешту на зазначене майно.

На ухвалу судді може бути подана апеляція протягом п`яти діб з дня її винесення до Вінницького апеляційного суду.

Слідчий суддя

СудВінницький міський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення02.08.2022
Оприлюднено15.05.2024
Номер документу105768019
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —127/16345/22

Ухвала від 03.10.2022

Кримінальне

Вінницький апеляційний суд

Бурденюк С. І.

Ухвала від 03.10.2022

Кримінальне

Вінницький апеляційний суд

Бурденюк С. І.

Ухвала від 02.08.2022

Кримінальне

Вінницький міський суд Вінницької області

Михайленко А. В.

Ухвала від 02.08.2022

Кримінальне

Вінницький міський суд Вінницької області

Михайленко А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні