ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
26 травня 2022 року місто Київ № 640/30877/21
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Іщука І.О., розглянувши матеріали адміністративної справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд-9 Буд"до Головного управління Державної податкової служби у місті Києві про визнання протиправним та скасування податкових повідомлень-рішень від 12.10.2021 №07539107096, №07539207096 та вимоги від 12.10.2021 №Ю-75386 07096, ВСТАНОВИВ:
До Окружного адміністративного суду міста Києва через систему "Електронний суд" надійшов позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд-9 Буд" до Головного управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС України, у якому позивач просить суд:
- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення відповідача від 12 жовтня 2021 року за № 07539107096 із визначення грошового зобов`язання зі сплати податку на доходи фізичних осіб у сумі 112874,54 грн.;
- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення відповідача від 12 жовтня 2021 року № 07539207096 із визначення грошового зобов`язання зі сплати військового збору у сумі 9406,21 грн.;
- визнати протиправною та скасувати вимогу відповідача від 12 жовтня 2021 року про сплату боргу (недоїмки) зі сплати єдиного внеску у сумі 19800,00 грн.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 02.11.2021 (суддя Мамедова Ю.Т.) відкрито провадження в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд-9 Буд" до Головного управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС України про визнання протиправним та скасування податкових повідомлень-рішень та вимоги.
У зв`язку з тимчасовою непрацездатністю судді, справу в порядку п.п. 2.3.49, 2.3.50 Положення про автоматизовану систему документообігу суду передано на повторний автомазитований розподіл справ між суддями.
Відповідно до частини дев`ятої статті 31 Кодексу адміністративного судочинства України, невирішені судові справи за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду, що додається до матеріалів справи, передаються для повторного автоматизованого розподілу справ виключно у разі, коли суддя (якщо справа розглядається одноособово) або суддя-доповідач із складу колегії суддів (якщо справа розглядається колегіально) у визначених законом випадках не може продовжувати розгляд справи більше чотирнадцяти днів, що може перешкодити розгляду справи у строки, встановлені цим Кодексом.
Згідно з протоколом повтороного автоматизованого розподілу судової справи між суддями справу №640/30877/21 передано на розгляд судді Іщуку І.О.
Керуючись статтями 31, 44, 160-164, 168, 171, 248, 257, 260-263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
УХВАЛИВ:
1. Прийняти адміністративну справу №640/30877/21 до провадження. Довести до відома сторін, що справу буде розглядати суддя Іщук І.О. в порядку спрощеного позовного провадження, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.
2. Копію даної ухвали надіслати сторонам.
3. Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud2670/.
Суддя Іщук І.О.
Інформація про процесуальні права і обов`язки осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до статті 44 Кодексу адміністративного судочинства України учасники справи мають рівні процесуальні права та обов`язки. Учасники справи зобов`язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов`язки.
Учасники справи мають право: 1) ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень; 2) подавати докази, брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам; 3) подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 4) ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання, технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти; 5) оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках; 6) користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами;
Учасники справи зобов`язані:
1) Виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу;
2) Сприяти своєчасному, всебічному, повному та об`єктивному встановленню всіх обставин справи;
3) З`являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов`язковою;
4) Подавати наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази;
5) Надавати суду повні та достовірні пояснення з питань, які ставляться судом, а також учасниками справи в судовому засіданні;
6) Виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки;
7) Виконувати інші процесуальні обов`язки, визначені законом або судом.
За введення суду в оману щодо фактичних обставин справи винні особи несуть відповідальність , встановлену законом.
Відповідно до статті 47 Кодексу адміністративного судочинства України, крім прав та обов`язків визначених статтею 44 цього Кодексу, позивач має право: на будь-якій стадії судового процесу відмовитися від позову. Позивач має право змінити предмет або підстави позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог шляхом подання письмової заяви до закінчення підготовчого засідання або не пізніше ніж за п`ять днів до першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного провадження; у разі направлення справи на новий розгляд до суду першої інстанції зміна предмета, підстав, позову не допускаються, крім випадків визначених цією статтею; зміна предмета або підстав позову при новому розгляді справи допускається лише у випадку, якщо це необхідно для захисту прав позивача у зв`язку зі зміною фактичних обставин справи, що сталася після закінчення підготовчого засідання, або якщо справа розглядалася за правилами спрощеного позовного провадження - початку першого судового засідання при первісному розгляді справи; відповідач має право визнати позов повністю або частково, подати відзив на позовну заяву; сторони можуть досягти примирення на будь-якій стадії судового процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі; суд не приймає відмови позивача від позову, визнання позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи, інтереси; відповідач, який не є суб`єктом владних повноважень може пред`явити зустрічний позов.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 25.05.2022 |
Оприлюднено | 23.08.2022 |
Номер документу | 105827154 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них податку на доходи фізичних осіб |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Іщук І.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні