Вирок
від 19.08.2022 по справі 285/3974/22
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Єдиний унікальний номер № 285/3974/22

Провадження № 1-кп/0285/532/22

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 серпня 2022 року м. Новоград-Волинський

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді ОСОБА_1

за участі секретаря ОСОБА_2 ,

розглянувши кримінальне провадження 285/3974/22 (12022065530000118) за обвинуваченням

ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Крайня Деражня, Новоград-Волинського району, Житомирської області, українця, громадянина України, пенсіонера, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимого,

у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. ст. 111-1 КК України

УСТАНОВИВ:

15 червня 2022 року, близько 12 год. 00 хв., ОСОБА_3 , перебуваючи в публічному місці, доступ до якого у робочий час завжди вільний, а саме в магазині ПП « ОСОБА_4 », який розташований за адресою: АДРЕСА_1 , будучи громадянином України, в присутності покупців ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , продавця ОСОБА_9 та іншого невизначеного кола осіб, у період запровадженого в Україні воєнного стану, публічно заперечував здійснення збройної агресії Російської Федерації проти України, які виразилися у висловлюваннях - «... війни ніякої в країні немає, війна ще буде...», а також не припиняючи своїх протиправних дій закликав до підтримання рішень та дій держави-агресора (російської федерації) висловлюючись - «...сюди (в Україну) потрібен ГІутін, він наведе тут порядок...»..

До суду надійшло клопотання прокурора про розгляд обвинувального акту у спрощеному порядку.

Відповідно до заяви обвинувачений, його захисник не заперечили проти спрощеного розгляду кримінального провадження.

Оцінюючи всі матеріали кримінального провадження, які надійшли з обвинувальним актом, суд приходить до висновку про доведеність вини ОСОБА_3 .

Дані обставини не оспорюються учасниками судового провадження.

Дії ОСОБА_3 суд кваліфікує за ч. 1 ст. 111-1 КК України як у колабораційна діяльність, тобто публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, публічні заклики до підтримки рішень та дій держави-агресора.

Обставиною, що пом`якшує покарання обвинуваченого є щире каяття.

Обставин, що обтяжують покарання обвинуваченого судом не встановлено.

Обираючи вид та міру покарання суд враховує, що вчинений кримінальний проступок до тяжких наслідків не привів, особу обвинуваченого, який характеризується по місцю проживання задовільно, не працює, на утриманні неповнолітніх дітей не має, обставини кримінального провадження, обставини, що пом`якшують та обтяжують покарання, відношення обвинуваченого до вчиненого та призначає покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

Керуючись ст.ст. 382 Кримінального Процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

ОСОБА_3 , визнати винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 111-1КК України і обрати йому покарання за цим законом у виді позбавлення права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах, в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 10 (десять) років.

Даний вирок може бути оскаржений, не з підстав заперечення обставин, зазначених відповідно до положень ч. 3 ст. 349 КПК України, до Житомирського апеляційного суду через Новоград-Волинський міськрайонний суд протягом 30 днів з дня його проголошення.

Головуючий: М.Г. Сусловець

СудНовоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення19.08.2022
Оприлюднено25.01.2023
Номер документу105837705
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти основ національної безпеки України Колабораційна діяльність

Судовий реєстр по справі —285/3974/22

Вирок від 19.08.2022

Кримінальне

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області

Сусловець М. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні