Справа № 755/5035/22
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"26" серпня 2022 р. Дніпровський районний суд м. Києва у складі головуючої судді Виниченко Л.М., розглянувши у приміщенні суду у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін цивільну справу № 755/5035/22 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРКОНТРОЛТЕХ», Державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації, третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» про визнання трудових відносин припиненими та внесення змін до відомостей про юридичну особу,-
У С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 в особі представника ОСОБА_2 21.06.2022 звернувся до суду з позовом про визнання припиненими трудових відносин між позивачем та ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ», код ЄДРПОУ 36146387, з 24 лютого 2022 року, звільнивши з посади директора за власним бажанням відповідно до ст. 38 КЗпП України, та зобов`язання Державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань запис про керівника (директора) Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРКОНТРОЛТЕХ» Сатиренко Ю.С.
Позовні вимоги обґрунтовано тим, що позивача обрано на посаду директора Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРКОНТРОЛТЕХ» протоколом загальних зборів учасників товариства № 65 від 06.03.2014. Відповідно до Наказу № 02-к від 06.03.2014 позивач з 07.03.2014 приступив до виконання обов`язків директора ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» та протягом певного часу здійснював покладені на нього функції директора товариства, за що отримував заробітну плату, згідно штатного розпису. В подальшому ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» фактично припинило здійснення господарської діяльності, на підприємстві залишився лише директор, представники учасника на 99,974% ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» - Товариства з обмеженою відповідальністю «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» стали рідше виходити на зв`язок та протягом останніх двох років такий зв`язок, взагалі, втрачено.
Зазначено, що протягом останніх двох років ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» господарську діяльність не здійснює, позивач не отримує заробітну плату та вимушений шукати іншу роботу. В той же час, статус директора товариства не завжди надає можливість знайти офіційне місце працевлаштування.
Вказано, що 10.02.2022 позивач написав заяву про звільнення з посади директора ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» та, керуючись частиною 1 ст. 31 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», ст. 7 Статуту ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ», позивач, як виконавчий орган (директор), 11.02.2022 учасникам ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» направив повідомлення про проведення позачергових зборів товариства 24.02.2022 о 13.00 год. за адресою: м. Київ, Дніпровський район, вул. Сновська, будинок 20 з порядком денним про звільнення директора ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» ОСОБА_1 , призначення нового директора та призначення відповідальної особи для подання пакету документів на внесення змін до відомостей, які містяться у державних реєстрах щодо директора ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ». Однак, учасник (представник) - ТОВ «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» не прибув на загальні збори учасників у визначений день, час та місце, про що складено відповідний акт, та повідомлення про проведення зборів не отримав, що підтверджується інформацією із сайту Укрпошта. Враховуючи, що загальні збори учасників ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» не відбулися, 24.02.2022 позивач повторно надіслав учасникам товариства повідомлення (вимогу) про скликання загальних зборів учасників з ініціативи виконавчого органу на 15.06.2022 о 13.00 год. Однак, учасник (представник) - ТОВ «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» повторно не прибув на загальні збори, повідомлення про проведення зборів не отримав.
Зазначено, що уповноважені на звільнення учасники ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» проігнорували повідомлення позивача про бажання реалізувати його право на вільний вибір трудової діяльності, не розглянули по суті його заяву про звільнення протягом передбачених законодавством строків, чим допустили порушення трудових прав позивача.
З посиланням на ст. 31 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», ст. 7 Статуту ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ», ст. ст. 97, 99 ЦК України, ст. ст. 58-60, 62 Закону України «Про господарські товариства», ст. ст. 21, 22, 36, 38 КЗпП України, ст. ст. 10, 25 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» позивач просить задовольнити позов.
Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва від 27.06.2022 року відкрите провадження у справі, призначено розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін, роз`яснено учасникам справи порядок подання заяв по суті справи та наслідки їх неподання (а.с. 63-65).
Відповідачам був встановлений п`ятнадцятиденний строк з дня вручення вказаної ухвали для подання відзиву на позовну заяву.
Як убачається з матеріалів справи, ухвала суду про відкриття провадження у справі разом із доданими до неї процесуальними документами були направлені відповідачам та третій особі, при цьому поштова кореспонденція повернута без вручення ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» із відміткою від 26.07.2022 про не знаходження товариства. Відзив на позов відповідачами у визначений термін не надано.
Відповідно до положень ч. 8 ст. 178 ЦПК України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
З матеріалів справи убачається, що позивач не заперечує проти заочного розгляду справи.
За таких обставин, у відповідності до вимог ч. 1 ст. 281 ЦПК України, суд ухвалив провести заочний розгляд справи та ухвалити у справі заочне рішення.
Суд, вивчивши матеріали справи, дослідивши письмові докази, оцінивши докази кожен окремо та в їх сукупності, повно, об`єктивно та всебічно з`ясувавши обставини справи, приходить до наступного висновку.
Працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою, отже трудовий договір є основною, базовою формою виникнення трудових правовідносин.
Відповідно до ст. 23 КЗпП України трудовий договір може бути: безстроковим, що укладається на невизначений строк; на визначений строк, встановлений за погодженням сторін; таким, що укладається на час виконання певної роботи.
Встановлено, що рішенням загальних зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРКОНТРОЛТЕХ» (далі - товариство) від 06.03.2014, оформлених протоколом № 65, позивача ОСОБА_1 включено до складу учасників ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» та обрано директором цього товариства з датою призначення 07 березня 2014 року (а.с. 17, 18).
Відповідно до Наказу про прийом на роботу № 02-к від 06.03.2014, позивач ОСОБА_1 приступив до виконання обов`язків директора ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» з 07.03.2014; підставою видачі наказу зазначено: заява ОСОБА_1 та протокол загальних зборів учасників від 06.03.2014 (а.с. 19).
Згідно виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 24.03.2014, місцезнаходження юридичної особи ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ», ідентифікаційний код: 36146387, є: м. Київ, вулиця Сновська, будинок 20; керівником товариства значиться ОСОБА_1 (а.с. 20, 21).
Відповідно до статті 4 Закону України «Про господарські товариства» (у редакції Закону № 1576-ХІІ зі змінами, який був чинний на час реєстрації відповідача), акціонерне товариство, товариство з обмеженою і товариство з додатковою відповідальністю створюються і діють на підставі статуту, повне і командитне товариство - засновницького договору. Установчі документи повинні містити відомості про вид товариства, предмет і цілі його діяльності, склад засновників та учасників, найменування та місцезнаходження, розмір та порядок утворення статутного (складеного) капіталу, порядок розподілу прибутків та збитків, склад та компетенцію органів товариства та порядок прийняття ними рішень, включаючи перелік питань, по яких необхідна кваліфікована більшість голосів, порядок внесення змін до установчих документів та порядок ліквідації і реорганізації товариства.
Положеннями статті 58 Закону України «Про господарські товариства» визначено, що вищим органом товариства з обмеженою відповідальністю є загальні збори учасників. Вони складаються з учасників товариства або призначених ними представників.
Згідно положень ст. ст. 28, 29 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який набрав чинності з 17.06.2018 року, органами товариства є загальні збори учасників, наглядова рада (у разі утворення) та виконавчий орган. Загальні збори учасників є вищим органом товариства.
Перелік підстав припинення трудового договору наведено в статті 36 Кодексу законів про працю України, що включає розірвання трудового договору з ініціативи працівника (статті 38, 39 КЗпП).
Статтею 38 Кодексу законів про працю України передбачено, що працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до закладу освіти; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю; догляд за хворим членом сім`ї відповідно до медичного висновку або особою з інвалідністю I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.
Відповідно до ч. 2 ст. 30 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», до компетенції загальних зборів учасників належать, зокрема, обрання та припинення повноважень наглядової ради товариства або окремих членів наглядової ради, встановлення розміру винагороди членам наглядової ради товариства (п.6); обрання одноосібного виконавчого органу товариства або членів колегіального виконавчого органу (всіх чи окремо одного або декількох з них), встановлення розміру винагороди членам виконавчого органу товариства (п. 7); визначення форм контролю та нагляду за діяльністю виконавчого органу товариства (п.8); прийняття інших рішень, віднесених законом до компетенції загальних зборів учасників (п. 14).
Згідно частин 1-5 статті 32 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», загальні збори учасників скликаються виконавчим органом товариства. Статутом товариства може бути визначений інший орган, уповноважений на скликання загальних зборів учасників. Виконавчий орган товариства скликає загальні збори учасників шляхом надсилання повідомлення про це кожному учаснику товариства. Виконавчий орган товариства зобов`язаний повідомити учасників товариства не менше ніж за 30 днів до запланованої дати проведення загальних зборів учасників, якщо інший строк не встановлений статутом товариства. Повідомлення, передбачене частиною третьою цієї статті, надсилається поштовим відправленням з описом вкладення. Статутом товариства може бути встановлений інший спосіб повідомлення. У повідомленні про загальні збори учасників зазначаються дата, час, місце проведення, порядок денний. Якщо до порядку денного включено питання про внесення змін до статуту товариства, до повідомлення додається проект запропонованих змін.
За нормою частини 7 ст. 33 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», загальні збори учасників проводяться за місцезнаходженням товариства, якщо інше не встановлено статутом товариства. Проведення загальних зборів за межами території України допускається лише за одностайною письмовою згодою всіх учасників товариства.
Відповідно до частин 4, 12 ст. 39 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», виконавчий орган товариства є одноосібним. Назвою одноосібного виконавчого органу є "директор", якщо статутом не передбачена інша назва. З одноосібним виконавчим органом та кожним членом колегіального виконавчого органу укладається цивільно-правовий або трудовий договір (контракт). Договір (контракт), що укладається з одноосібним виконавчим органом та членом колегіального виконавчого органу, від імені товариства підписує особа, уповноважена на таке підписання загальними зборами учасників.
Згідно частин 13, 14 ст. 39 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», повноваження одноосібного виконавчого органу чи голови колегіального виконавчого органу можуть бути припинені або він може бути тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень лише шляхом обрання нового одноосібного виконавчого органу чи голови колегіального виконавчого органу або тимчасових виконувачів їхніх обов`язків. У разі припинення повноважень одноосібного виконавчого органу або члена колегіального виконавчого органу договір із цією особою вважається припиненим. Статутом товариства може бути передбачено вимогу про обрання нових членів чи тимчасових виконувачів обов`язків для всіх членів колегіального виконавчого органу. У випадках і на умовах, передбачених законом, повноваження виконавчого органу товариства може виконувати юридична особа, зареєстрована відповідно до законодавства України (особа, яка здійснює функції управління).
Особливістю звільнення директора товариства, на відміну від іншого працівника, є те, що дана особа є керівною і звільняється не лише на підставі вимог Кодексу законів про працю України, а й з урахуванням вимог Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», відповідно до якого має право самостійно ініціювати скликання загальних зборів товариства.
Положення норм цих законів дають підстави для висновку, що звільнення директора товариства з обмеженою відповідальністю за власним бажанням має включати такі елементи: виявлення директором бажання на звільнення шляхом написання заяви про звільнення та доведення її до відома зборів учасників (ст. 38 КЗпП); скликання загальних зборів учасників з метою обрання нового виконавчого органу (ч. 13 ст. 39 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю») з урахуванням вимог ст. 32 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» щодо повідомлення учасників товариства про збори; оформити загальні збори учасників протоколом, у якому зазначити про обрання нового виконавчого органу; підготувати наказ про звільнення директора за ст. 38 КЗпП; провести остаточний розрахунок з директором (ст. 47 КЗпП); подати заяву про зміни до запису про юридичну особу відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».
Системний аналіз положень статті 38 КЗпП України, статей 29, 30, 32, 33, 39 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» дає підстави для висновку, що праву директора товариства на звільнення за власним бажанням кореспондує обов`язок учасників товариств провести загальні збори та розглянути заяву директора про звільнення і створення виконавчого органу.
Як вбачається з матеріалів справи, позивач письмово повідомив про розірвання трудового договору за власним бажанням за два тижні, тобто виконав вимоги ст. 38 КЗпП та ініціював скликання загальних зборів учасників.
Разом з тим, позивачем не дотримано інших вимог, встановлених законом та Статутом, які б давали суду підстави для визнання трудових відносин між сторонами припиненими, з огляду на наступне.
Так, відповідно до п. 4.4.6. Статуту Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРКОНТРОЛТЕХ» (ідентифікаційний код 36146387), затвердженого загальними зборами учасників товариства 6 березня 2014 року (протокол № 65) (далі - Статут), учасники товариства мають право призначати представників в загальні збори учасників та відкликати їх. Обирати та призначати директора Товариства (а.с. 22-44).
Відповідно до п.7.11.3 Статуту, до компетенції загальних зборів учасників відноситься створення виконавчого органу товариства, призначення і звільнення з посади директора
Згідно п. 7.5. Статуту, учасники (їх представники) сповіщаються головою товариства або іншим ініціатором про час, місце проведення і порядок денний загальних зборів учасників персонально. Повідомлення про скликання загальних зборів з зазначенням порядку денного повинно бути надіслано кожному учасникові в письмовій формі не менше як за 30 днів до скликання зборів. День відправки повідомлень і день проведення загальних зборів учасників при цьому не враховуються.
Відповідно до п. 7.6. Статуту, кожен учасник товариства вправі вимагати розгляду питань на загальних зборах учасників за умови, якщо вони були ним поставлені не пізніше як за 25 днів до початку загальних зборів учасників.
Як вбачається з п. 4.6 Статуту, учасниками ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» є Товариство з обмеженою відповідальністю «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» з часткою 99,974% та громадянин України ОСОБА_1 з часткою 0,026%.
За правилами частин 1, 3 ст. 12, частин 1, 5 ст. 81 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Кожна сторона зобов`язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
На підтвердження позовних вимог надано копію заяви позивача ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» датовану 10.02.2022 з проханням звільнити його з посади директора товариства на підставі ч. 1 ст. 38 КЗпП України, починаючи з 24.02.2022 (а.с. 48); копію повідомлення (вимоги) про скликання загальних зборів учасників ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ» з ініціативи виконавчого органу адресованого на ім`я учасників товариства - ТОВ «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» та ОСОБА_1 про скликання загальних зборів учасників товариства на 24 лютого 2022 року о 13.00 год. за адресою: АДРЕСА_1 , з порядком денним; звільнення директора ОСОБА_1 , призначення нового директора товариства, призначення відповідальної особи для подання пакету документів на внесення змін до відомостей у державних реєстрах щодо директора товариства (а.с. 49).
Як убачається з накладних та копій фіскальних чеків АТ «Укрпошта», вищевказане повідомлення позивача про скликання загальних зборів на 24.02.2022 було надіслане учасникам товариства 11.02.2022, тобто за 12 днів до призначених зборів (а.с. 50, 52). Відповідно трекінгів відправлень Укрпошти, повідомлення про скликання зборів позивачу не було вручено під час доставки 15.02.2022 (а.с. 51), ТОВ «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» не було вручено під час доставки 14.02.2022 (а.с. 53).
24 лютого 2022 року було складено Акт фіксації явки учасників ТОВ «УКРКОНТРОЛТЕХ», відповідно якого на зборах був відсутній учасник товариства - ТОВ «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» (а.с. 54).
Також позивач здійснив відправку повідомлення про скликання загальних зборів учасникам ТОВ «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» та ОСОБА_1 31 травня 2022 року, вказавши, що збори відбудуться 15 червня 2022 року о 13.00 год. Тобто, позивач вдруге надіслав учасникам товариства повідомлення про скликання загальних зборів з порушенням п. 7.5. Статуту, а саме не за 30 днів, а за 14.
15 червня 2022 року було складено Акт фіксації неприбуття учасника ТОВ «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» на загальні збори 15.06.2022 року (а.с. 61).
Згідно трекінгів відправлень Укрпошти, повідомлення про скликання зборів від 31.05.2022 позивачу та ТОВ «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» не були вручені під час доставки 07.06.2022 (а.с. 57-60).
Натомість, позивачем не надано копій повернутих відправлень поштової кореспонденції адресованої ТОВ «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» на підтвердження обставин щодо вручення з відповідними поштовими відмітками цьому учаснику товариства повідомлень про скликання загальних зборів. Твердження позивача у позовній заяві, що учасник товариства, якому належить 99,974% частки товариства, не отримав таких повідомлень з незалежних причин, не підтверджено доказами.
Таким чином, суд не може вважати, що позивач належно та добросовісно виконав свій обов`язок попередити учасника товариства про скликання загальних зборів. Аргумент, що повідомлення про скликання загальних зборів є повторним (перше повідомлення було надіслано 11.02.2022 року про скликання загальних зборів на 24.02.2022 року) не розцінюється судом як належне виконання позивачем обов`язку зі скликання загальних зборів, адже і першого разу загальні збори скликалися із порушенням строків, крім того в день скликання загальних зборів відбулася військова агресія російської федерації проти України.
Відповідно частини 1 ст. 5 ЦПК України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.
Отже, правові підстави для задоволення позовних вимог про визнання припиненими трудових відносин відсутні, оскільки позивач своєчасно не повідомив про проведення загальних зборів другого учасника ТОВ «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» за 30 днів до скликання загальних зборів та немає даних, що цей учасник ухилявся від явки на загальні збори.
Позовна вимога в частині зобов`язання державного реєстратора виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань запис про керівника (директора) товариства пов`язана з першою вимогою про визнання трудових відносин позивача припиненими, тому також не підлягає задоволенню.
Згідно ч. 1 ст. 141 ЦПК України суд покладає судові витрати по сплаті судового збору на позивача у зв`язку з відмовою в позові.
Керуючись ст. ст. 21, 23, 36, 38, 232 Кодексу законів про працю України, ст. ст. 4, 58 Закону України «Про господарські товариства» № 1577-ХІІ зі змінами, ст. ст. 28, 29, 30, 32, 33, 39 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», ст. ст. 2, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 19, 76, 81, 89, 133, 141, 258, 259, 263, 264, 265, 268, 273, 274, 279, 280, 282, 354, 355 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
У задоволенні позову ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРКОНТРОЛТЕХ», Державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації, третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ» про визнання трудових відносин припиненими та внесення змін до відомостей про юридичну особу - відмовити.
Рішення може бути оскаржене до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Заочне рішення може бути переглянуте Дніпровським районним судом м. Києва за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.
Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом тридцяти днів з дня його проголошення не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.
Учасники справи:
Позивач - ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 .
Відповідач - Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРКОНТРОЛТЕХ», місце знаходження: 02090, м. Київ, вул. Сновська, буд. 20, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 36146387.
Відповідач - Державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації, місце знаходження: 02094, м. Київ, бульвар Праці, буд. 1/1.
Третя особа - Товариство з обмеженою відповідальністю «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР «ТІМЕКСПЕРТ», місце знаходження: 03148, м. Київ, вул. Жмеринська, буд. 1, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 35082087.
Повне судове рішення складено 26.08.2022.
Суддя
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 25.08.2022 |
Оприлюднено | 29.08.2022 |
Номер документу | 105913796 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Дніпровський районний суд міста Києва
Виниченко Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні