Справа №333/389/21
пр. №1-кп/333/148/2022
УХВАЛА
Іменем України
06 вересня 2022 року м. Запоріжжя
Комунарський районний суд міста Запоріжжя у складі головуючого судді: ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , обвинуваченого ОСОБА_4 , захисника ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду матеріали кримінального провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 за ч.3 ст.185 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
На розгляді в Комунарському районному суді м. Запоріжжя перебуває вищезазначена кримінальна справа.
В судовому засіданні прокурор заявив клопотання про виклик свідка ОСОБА_6 .
Учасники процесу проти заявленого клопотання не заперечували.
Суд, вислухавши думку прокурора, дослідивши матеріали справи, приймаючи до уваги, що судове засідання неможливо провести за відсутності свідків, вважає за необхідне, оголосити ухвалу про здійснення приводу свідків в наступне судове засідання.
Відповідно до приписів статті 66 КПК України, свідок зобов`язаний прибути за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду.
Згідно статті 139 КПК України якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний, не з`явився без поважних причин або не повідомив причини свого неприбуття до підозрюваного, обвинуваченого, свідка може бути застосовано привід.
Статтею 327 КПК України вказано, якщо в судове засідання не прибув за викликом свідок, спеціаліст, перекладач або експерт, заслухавши думку учасників судового провадження, суд після допиту інших присутніх свідків призначає нове засідання і вживає заходів для його прибуття.
Суд також має право постановити ухвалу про привід свідка та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення у випадках та в порядку, передбачених главами 11 та 12 цього Кодексу.
Відповідно до статті 140 КПК України, привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу по здійсненню приводу до місця її виклику в зазначений в ухвалі час, привід може бути застосований до підозрюваного, обвинуваченого або свідка, привід свідка не може бути застосований до неповнолітньої особи, вагітної жінки, інвалідів першої або другої груп, особи, яка одноосібно виховує дітей віком до шести років або дітей-інвалідів, а також осіб, які згідно з цим Кодексом не можуть бути допитані як свідки. Згідно частини першої статті 143 КПК України, виконання ухвали про здійснення приводу може бути доручене відповідним підрозділам органів Національної поліції.
Керуючись ст.139,140-143,327,372КПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Здійснити привід до залу судового засідання Комунарського районного суду м. Запоріжжя, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.7 (каб.22) на 10.10.2022 року на 12 годину 00 хвилин свідка:
- ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає за адресою АДРЕСА_1 ;
Виконання примусового приводу свідка ОСОБА_6 доручити Дніпровській громаді Запорізького РУП Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. У разі неможливості здійснення приводу особа, яка виконує дану ухвалу, зобов`язана в строк до 12-00 год. 10.10.2022 року повернути дану ухвалу для суду з письмовими поясненнями причин її невиконання. Копію ухвали направити прокурору Запорізької місцевої прокуратури № 2 Запорізької області ОСОБА_3 для контролю.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1
Суд | Комунарський районний суд м.Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 06.09.2022 |
Оприлюднено | 23.01.2023 |
Номер документу | 106104503 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Комунарський районний суд м.Запоріжжя
Піх Ю. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні