Дата документу 07.09.2022 Справа № 554/6372/22 Номер провадження 1-кс/554/9997/2022
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
07 вересня 2022 року м. Полтава
Октябрський районний суд м. Полтави в складі: слідчого судді ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю слідчого ОСОБА_3 , адвоката ОСОБА_4 , власника майна ОСОБА_5 , розглянувши клопотання старшого слідчого відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СУ ГУНП в Полтавській області капітан поліції ОСОБА_3 , за матеріалами кримінального провадження №12022170000000050 від 03.02.2022 року, про арешт майна , -
В С Т А Н О В И В :
Слідчим управлінням ГУНП в Полтавській області проводиться досудове розслідування кримінального провадження за №12022170000000050 відомості про яке 03.02.2022 внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.191 КК України.
В ході проведення досудового розслідування встановлено, що ряд осіб, діючи з корисливих мотивів, за попередньою змовою, на території Полтавської області здійснюють привласнення паливно-мастильних матеріалів, які в подальшому піддають обробці шляхом змішування з різними продуктами первинної нафтопереробки, присадками, проміжними продуктами нафтопереробки з додаванням октаново-збагачувальних присадок, після чого реалізовують його на території Полтавської області.
З метою встановлення осіб причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення та місць зберігання і реалізації вищевказаних продуктів первинної нафтопереробки оперативним працівникам УКР ГУНП в Полтавській області надано доручення в порядку ст. 40, 41 КПК України.
В ході виконання доручення оперативними працівниками УКР ГУНП в Полтавській області встановлено, що частина з вищевказаних паливно-мастильні матеріалів, які незаконно привласнені, реалізовуються під виглядом якісного палива на території багатопаливної АЗС, що належить юридичній особі ТОВ "ОЛК+В" (код 37937996) за адресою: Полтавська область, Миргородський район, с. Петрівка-Роменська, вул. Покровська, буд. 2А.
Також оперативними працівниками УКР ГУНП в Полтавській області встановлено свідка вчинення вищевказаного кримінального правопорушення службовими особами ТОВ "ОЛК+В".
В ході допиту вказаного свідка останній надав показання, що 03.06.2022 він вирішив поїхати на АЗС в с. Петрівка-Роменська з метою купівлі бензину для бензокоси, оскільки на інших АЗС проблематично придбати пальне.
Приїхавши до вищевказаної АЗС він дав касиру 500 гривень після чого підійшов до колонки, де йому в пластикову каністру налили бензин марки А-92 загальним об`ємом 8,09 л. відповідно до чеку. Після цього він поїхав до свого місця проживання та залив частину бензину в бензокосу, щоб покосити траву. Після цього чоловік намагався завести бензокосу, але йому не вдалося цього зробити, хоча до її заправки вищевказаним бензином вона перебувала в працездатному стані. Після цього вказаний чоловік вирішив знову поїхати до вищевказаної АЗС та повернути придбаний бензин, оскільки подумав, що він сумнівної якості та через це перестала заводитися бензокоса. При виїзді з м. Гадяч, прямуючи в напрямку вищевказаної АЗС він зустрів працівників поліції, яким розповів про вказану ситуацію. В подальшому працівники поліції запропонували йому видати придбаний ним раніше бензин для перевірки його якості. На вказану пропозицію вказаний чоловік погодився та добровільно видав придбане пальне разом з пластиковою каністрою, а також чек про придбання 03.06.2022 бензину марки А-92-Євро5-Е5 об`ємом 8,09 літр на суму 499,96 грн. на АЗС ТОВ «ОЛК +В» в с. Петрівка Роменська, вул. Жовтнева, 2/А.
В ході подальшого проведення досудового розслідування встановлено, що за адресою: Полтавська область, Миргородський район, с. Петрівка-Роменська, вул. Покровська, буд. 2А, розташована багатопаливна АЗС, що належить юридичній особі ТОВ "ОЛК+В" (код 37937996) в особі ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 жителя АДРЕСА_1 .
Відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб установлено, що ТОВ «ОЛК +В» здійснює наступні види діяльності: 47.30 Роздрібна торгівля пальним, 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.
З метою з`ясування питання стосовного якості вилученого пального, яке видав свідок під час досудового розслідування було залучено як спеціалістів фахівців ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування»,які володіютьспеціальними знаннямита навичкамизастосування технічнихабо іншихзасобів іможуть надаватиконсультації підчас досудовогорозслідування ісудового розглядуз питань,що потребуютьвідповідних спеціальнихзнань інавичок та у відповідності до вимог ст.ст. 40, 71, 110 КПК України в кримінальному провадженні призначено дослідження рідини, яка була добровільно видана свідком разом з пластиковою каністрою.
Відповідно до Висновка спеціаліста завідувача хіміко-аналітичної лабораторії №1 ЦХАЛ ГПУ «Полтавагазвидобування» від 07.06.2022 встановлено: наданий на дослідження зразок рідини відноситься до легких вуглеводнів нафти та може використовуватися для виготовлення пального.
Постановою Кабінету Міністрів України
від 1серпня 2013р.№ 927затверджено Технічнийрегламент щодовимог доавтомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив.
Цей Технічний регламент встановлює вимоги до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив (далі - палива), що вводяться в обіг та реалізуються на території України, з метою захисту життя та здоров`я людини, тварин, рослин, національної безпеки, охорони навколишнього середовища та природних ресурсів.
Технічний регламент розроблений на основі Директиви 98/70/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 13 жовтня 1998 р. про якість бензину та дизельного палива та внесення змін і доповнень до Директиви Ради 93/12/ЄС, Директиви 2009/30/ЄC Європейського Парламенту та Ради від 23 квітня 2009 р. про внесення змін до Директиви 98/70/ЄС, що стосується технічних вимог, пов`язаних з бензином, дизельним пальним та газойлем, а також про введення механізму, який дозволяє скорочувати викиди парникових газів, та про внесення змін до Директиви Ради 1999/32/ЄС, що стосується технічних вимог, пов`язаних з паливом, що використовується для суден внутрішньої навігації, та про скасування Директиви 93/12/ЄС та Директиви 2016/802/ЄС Європейського парламенту та Ради від 11 травня 2016 р. про зменшення вмісту сірки у деяких видах рідкого палива.
Відповідно до технічного регламенту встановлено, що автомобільний бензин - суміш рідких вуглеводнів, отриманих у процесі переробки нафти, газового конденсату або їх сумішей, 90 відсотків фракцій яких за об`ємом або більше (включаючи втрати) дистилюється до температури 210 °С та використовується у двигунах внутрішнього згоряння з примусовим запалюванням паливно-повітряної суміші; дизельне паливо (газойль) - суміш рідких вуглеводнів, отриманих в процесі переробки нафти, газового конденсату або їх сумішей, не більш як 65 відсотків фракцій якого за об`ємом (включаючи втрати) дистилюється до 250 °С і як мінімум 85 відсотків (включаючи втрати) дистилюється до 350 °С та використовується у двигунах внутрішнього згоряння із запаленням паливно-повітряної суміші від стискання, екологічний клас (Євро3, Євро4, Євро5) - критерії, за якими визначають рівень екологічної безпеки автомобільного бензину та дизельного палива.
Відповідно до технічного регламенту дозволяється виготовлення, введення в обіг і обіг палив, які відповідають вимогам цього Технічного регламенту.
Дозволяється введення в обіг і обіг палив, які ввозяться на митну територію України з держав - членів ЄС та інших держав (крім палива походженням з Російської Федерації та Республіки Білорусь та/або палива, власниками якого є юридичні особи, які зареєстровані на території Російської Федерації та Республіки Білорусь, або кінцевими бенефіціарами яких є Російська Федерація та Республіка Білорусь, фізичні та юридичні особи, стосовно яких застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно доЗакону УкраїниПро санкції), на підставі документа, що підтверджує відповідність нафтопродуктів вимогам цього Технічного регламенту, виданого іноземним суб`єктом господарювання або органом з оцінки відповідності мовою оригіналу, що підтверджує відповідність нафтопродуктів стандартам EN 228 (автомобільні бензини) і EN 590 (дизельне паливо) або їх аналогів, - до припинення або скасування воєнного стану в Україні та протягом наступних 90 календарних днів.
Нафтопродукти, підтверджені зазначеним документом, можуть реалізовуватися кінцевим споживачам на території України до припинення або скасування воєнного стану в Україні та протягом наступних 90 календарних днів.
Введення в обіг палив, які вироблені на митній території України за екологічним класом Євро3 і Євро4, дозволяється за умови обов`язкового застосування процедури оцінки відповідності за модулем F1 згідно зпунктами 17-22цього Технічного регламенту.
Введення в обіг палив, які вироблені на митній території України за екологічним класом Євро3 і Євро4, дозволяється за умови обов`язкового застосування процедури оцінки відповідності за модулем F1 згідно зпунктами 17-22цього Технічного регламенту.
Кожна партія палива, що вводиться в обіг або перебуває в обігу, повинна мати документ про якість (паспорт якості) палива.
Документ проякість (паспортякості)палива повиненмістити: датувидачі іномер документа; назву,марку (категорію)-для судновихта котельнихпалив;позначення палива-для автомобільногобензину тадизельного палива; назвута адресупідприємства -виробника; назвута адресурозповсюджувача (занаявності); датувиготовлення палива; датувідбирання пробита датупроведення випробування; нормативнізначення тафактичні результативипробувань,які підтверджуютьвідповідність маркипалива вимогамцього Технічногорегламенту; відомостіщодо деклараціїпро відповідність; посиланняна нормативнідокументи наметоди випробуваннязгідно знормативним документомна паливо; номерпартії (резервуара); даніпро видта кількістьдобавок (присадок); підписначальника відділутехнічного контролюванняабо керівникалабораторії,яка виконуєфункції відділу,або уповноваженоїособи,завірений печаткою; гарантійний строк зберігання.
Якість паливповинна відповідативимогам цьогоТехнічного регламенту. Для вітчизняних виробників до припинення або скасування воєнного стану в Україні якість автомобільних бензинів повинна відповідати вимогам, наведеним удодатку 8, а дизельного палива - вимогам, наведеним удодатку 9.
Для бензинів Е0, Е5 і Е7 додатково дозволяється використання інших, крім біоетанолу, кисневмісних добавок (метанолу - до 3 відсотків об`ємних, ізопропілового спирту - до 10 відсотків об`ємних, ізобутилового спирту - до 10 відсотків об`ємних, третбутилового спирту - до 7 відсотків об`ємних, етерів - до 15 відсотків об`ємних, інших органічних кисневмісних сполук з температурою кінця кипіння не вище ніж 210 °С - до 10 відсотків об`ємних) за умови, що масова частка кисню не перевищуватиме 2,7 відсотка.
2. Для бензинів Е10 додатково дозволяється використання інших, крім біоетанолу, кисневмісних добавок (метанолу - до 3 відсотків об`ємних, ізопропілового спирту - до 12 відсотків об`ємних, ізобутилового спирту - до 15 відсотків об`ємних, третбутилового спирту - до 15 відсотків об`ємних, етерів - до 22 відсотків об`ємних, інших органічних кисневмісних сполук з температурою кінця кипіння не вище ніж 210 °С - до 15 відсотків об`ємних) за умови, що масова частка кисню не перевищуватиме 3,7 відсотка.
3. Об`ємна частка біоетанолу визначається в разі його додавання до автомобільного бензину.
4. Для бензинів, що виробляються на митній території України за екологічним класом Євро3 і Євро4, дозволяється використання інших октанопідвищуючих добавок, які не погіршують експлуатаційних показників бензинів, за умови виконання вимогабзацу третьогопункту 12 таабзаців шостого - дев`ятогопункту 18 цього Технічного регламенту.
Відповідно до технічного регламенту для забезпечення Збройних Сил та інших військових формувань, сільгосптехніки та автотранспортних засобів, технічні паспорти яких дають змогу використовувати екологічний клас Євро3 та екологічний клас Євро4, - до припинення або скасування воєнного стану в Україні..
За результатами зібраних вищевказаних доказів встановлено, що службові та посадові особи ТОВ "ОЛК+В" (код 37937996) під виглядом бензину здійснюють незаконну реалізацію нафтопродуктів - легких вуглеводнів нафти, які можуть використовуватися для виготовлення пального, які привласнюються на даний час невстановленою групою осіб на території Полтавської області.
З метою отримання додаткових доказів вищевказаної протиправної діяльності 31.08.2022 на підставі ухвали слідчого судді Октябрського районного суду м. Полтави ОСОБА_6 від 08.08.2022 проведено огляд території та усіх приміщень/споруд Автозаправної станції ТОВ "ОЛК+В" (код 37937996), яка знаходиться на земельній ділянці загальною площею 1750 кв.м., за адресою: Полтавська область, Миргородський район, с. Петрівка-Роменська, вул. Покровська, буд. 2А, власником якої є Фермерське господарство ОСОБА_5 (код НОМЕР_1 ) в особі ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
В ході проведення огляду в приміщенні заправної станції виявлено та вилучено наступні документи:
Видаткова накладна №145 від 16.03.2022 про поставку ТОВ «Альянс Нафтогаз Енерджі» (код ЄДРПОУ 43564695) до заправки ТОВ «ОЛК+ В» товару: «конденсат газовий стабільний» у кількості 4760 л. по ціні 29,17 за літр, на 1 аркуші;
Товарно-транспортна накладна на відпуск нафтопродуктів №Р145 від 16.03.2022, назва нафтопродукту: «конденсат газовий стабільний», на 1 арк.;
Видаткова накладна №144 від 18.03.2022 про поставку ТОВ «Альянс Нафтогаз Енерджі» нафтопродуктів та товарно-транспортна накладна на відпуск нафтопродуктів №Р144 на 1 арк.;
Видаткова накладна №279 від 19 травня 2022 року про поставку до ТОВ «ОЛК+В» ТОВ «Альянс Нафтогаз Енерджі» товару: «бензин автомобільний А-95-Євро5», кількістю 9020 л., конденсату газового стабільного кількістю 3525 л.» на 1 арк.;
Видаткова накладна №95 від 11.04.2022 на 2 арк.;
Видаткова накладна №110 від 21.04.2022 з ТТН, на 2 арк.;
Видаткова накладна №115 від 21.04.2022 з ТТН, на 2 арк.;
Видаткова накладна №233 від 04.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №132 від 07.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №244 від 09.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №243 від 06.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №149 від 16.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №151 від 18.05.2022 з ТТН на 2 арк.; Видаткова накладна №279 від 19.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №158 від 23.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №198 від 26.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №327 від 26.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №180 від 30.05.2022 з ТТН на 2 арк.; Видаткова накладна №328 від 26.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №196 від 30.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №356 від 01.06.2022 на 1 арк.; рахунок на оплату №127 від 05.05.2022 на 2 арк.; рахунок на оплату №209 від 04.05.2022 на 1 арк.; рахунок на оплату №226 від 11.05.2022 на 1 арк.; рахунок №219 від 09.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №244 від 09.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №209 від 04.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №243 від 06.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №132 від 07.05.2022 на 1 арк.; сертифікат відповідності UA.056.П00037-22 на 1 арк.; рахунок на оплату №150 від 16.05.2022 на 1 арк.; сертифікат відповідності АА000564 на 1 арк.; Видаткова накладна №151 від 18.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №327 від 26.05.2022 на 1 арк.; сертифікати якості на 3 арк.; паспорт якості №290 від 21.03.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №218 від 06.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №221 від 08.06.2022 на 1 арк.; сертифікат якості палива на 1 арк.; декларація про відповідність UA 130.D.0061-22 на 1 арк.; паспорт якості №1 (085/05-22) на 2 арк.; паспорт якості №08/22-1 від 08.06.2022 на паливо альтернативне для бензинових двигунів на 1 арк.; ТТН №238 від 08.06.2022 на 1 арк.; рахунок на оплату №238 від 09.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №241 від 10.06.2022 з ТТН на 3 арк.; Видаткова накладна №238 від 10.06.2022 з 2 ТТН на 3 арк.; рахунок на оплату №244 від 10.06.2022 на 1 арк.; рахунок на оплату №239 від 10.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №238 від 10.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №241 від 10.06.2022 на 1 арк.; ТТН №244 від 10.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №241 від 10.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №385 від 13.06.2022 на 1 арк.; сертифікат відповідності UA.TP.130.0763-22 на 1 арк.; Видаткова накладна №271 від 16.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №272 від 16.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №259 від 16.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №279 від 18.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №438 від 23.06.2022 на 1 арк.; паспорт якості №05025602/27-0166/477 від 01.08.2022 на 3 арк.; Змінні звіти АГЗС «ОЛК+В» про рух нафтопродуктів та їх залишок за період з 24.02.2022 по 30.08.2022 зі звітами з касового апарату, загалом на 372 аркушах; звіт з касового апарату АГЗС «ОЛК+В» №0069 про залишок нафтопродуктів в резервуарах за 31.08.2022 на 1 арк.; скорочений звіт з касового апарату АГЗС «ОЛК+В» про реалізацію нафтопродуктів за період з 28.07.2022 по 31.08.2022, ТТН про відпуск нафтопродуктів №Р27/08-1 від 27 серпня 2022 року про поставку ТОВ «Альянс Нафтогаз Енерджі» до ТОВ «ОЛК+В» бензину та дизельного пального на 1 арк.
Окрім того під час огляду:
з резервуару №01 відібрано 3 зразки нафтопродукту (маркування А92), які поміщено до 3 скляних банок. При цьому два зразки вилучено для подальшого дослідження.
з резервуару №02 відібрано 3 зразки нафтопродукту (маркування А95), які поміщено до 3 скляних банок. При цьому два зразки вилучено для подальшого дослідження.
з резервуару №03 відібрано 3 зразки нафтопродукту (маркування А80), які поміщено до 3 скляних банок. При цьому два зразки вилучено для подальшого дослідження.
з резервуару №01 відібрано 3 зразки нафтопродукту (маркування дизельне паливо), які поміщено до 3 скляних банок. При цьому два зразки вилучено для подальшого дослідження.
Враховуючи той факт, що під час проведення огляду було виявлено та вилучено документи, які підтверджують показання допитаного свідка щодо незаконної реалізації на території АГЗС нафтопродуктів - легких вуглеводнів нафти, які можуть використовуватися для виготовлення пального (зазначено в документах конденсат газовий стабільний) з метою збереження речових доказів вилучено наступні нафтопродукти:
нафтопродукт з маркуванням «бензин марки А92» у кількості 20633,69 л.;
нафтопродукт з маркуванням «бензин марки А95» у кількості 18070,59 л.;
нафтопродукт з маркуванням «бензин марки А80» у кількості 6160,83 л.;
нафтопродукт з маркуванням «дизельне паливо» у кількості 15815,16 л.;
Вищевказані нафтопродукти після вилучення були передані на відповідальне зберігання власнику - ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Статтею 98 КПК України передбачено, що речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставини, що встановлюється під час кримінального провадження, у тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші цінності.
01.09.2022 вилучені під час обшуку документи та нафтопродукти визнано речовими доказами по кримінальному провадженні.
Слідчий в судовому засіданні клопотання підтримав та прохав його задовольнити.
Власник майна та адвокат в судовому засіданні заперечували щодо задоволення клопотання в частині накладення арешту на нафтопродукти, надали на підтвердження своєї позиції бухгалтерську документацію.
Відповідно до ч.1 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Відповідно до ч.2 ст.170 КПК України метою арешту майна є забезпечення кримінального провадження, забезпечення цивільного позову у кримінальному провадженні, забезпечення конфіскації або спеціальної конфіскації.
Відповідно до ч.10 ст.170 КПК України арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.
Відповідно до ч.11 ст.170 КПК України заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.
Стороною обвинувачення доведено, що вищевказане майно, має значення для забезпечення даного кримінального провадження.
Враховуючи викладене, слідчий суддя приходить до висновку про наявність правових підстав до арешту, вказаного в клопотаннях сторони обвинувачення майна, крім нафтопродуктів, законність придбання та реалізації їх підтверджена в судовому засіданні належними документами, наслідки арешту майна, розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження, а тому клопотання про арешт майна підлягає задоволенню частково.
Застосування заходу забезпечення у вигляді арешту майна у вказаний спосіб відповідає належній правовій процедурі та завданням кримінального провадження.
На підстав викладеного, керуючись ст. ст.2,7,170-173,309,372 КПК України, слідчий суддя,-
У Х В А Л И В :
Клопотання старшого слідчого відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СУ ГУНП в Полтавській області капітана поліції ОСОБА_3 ,- про арешт майна задовольнити частково.
Накласти арешт на наступні речові докази:
Видаткова накладна №145 від 16.03.2022 про поставку ТОВ «Альянс Нафтогаз Енерджі» (код ЄДРПОУ 43564695) до заправки ТОВ «ОЛК+ В» товару: «конденсат газовий стабільний» у кількості 4760 л. по ціні 29,17 за літр, на 1 аркуші;
Товарно-транспортна накладна на відпуск нафтопродуктів №Р145 від 16.03.2022, назва нафтопродукту: «конденсат газовий стабільний», на 1 арк.;
Видаткова накладна №144 від 18.03.2022 про поставку ТОВ «Альянс Нафтогаз Енерджі» нафтопродуктів та товарно-транспортна накладна на відпуск нафтопродуктів №Р144 на 1 арк.;
Видаткова накладна№279від 19травня 2022року пропоставку доТОВ «ОЛК+В»ТОВ «Альянс НафтогазЕнерджі» товару:«бензин автомобільнийА-95-Євро5»,кількістю 9020л.,конденсату газовогостабільного кількістю3525л.»на 1арк.; Видаткова накладна№95від 11.04.2022на 2арк.; Видаткова накладна№110від 21.04.2022з ТТН,на 2арк.; Видаткова накладна№115від 21.04.2022з ТТН,на 2арк.; Видаткова накладна №233 від 04.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №132 від 07.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №244 від 09.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №243 від 06.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №149 від 16.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №151 від 18.05.2022 з ТТН на 2 арк.; Видаткова накладна №279 від 19.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №158 від 23.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №198 від 26.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №327 від 26.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №180 від 30.05.2022 з ТТН на 2 арк.; Видаткова накладна №328 від 26.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №196 від 30.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №356 від 01.06.2022 на 1 арк.; рахунок на оплату №127 від 05.05.2022 на 2 арк.; рахунок на оплату №209 від 04.05.2022 на 1 арк.; рахунок на оплату №226 від 11.05.2022 на 1 арк.; рахунок №219 від 09.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №244 від 09.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №209 від 04.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №243 від 06.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №132 від 07.05.2022 на 1 арк.; сертифікат відповідності UA.056.П00037-22 на 1 арк.; рахунок на оплату №150 від 16.05.2022 на 1 арк.; сертифікат відповідності АА000564 на 1 арк.; Видаткова накладна №151 від 18.05.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №327 від 26.05.2022 на 1 арк.; сертифікати якості на 3 арк.; паспорт якості №290 від 21.03.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №218 від 06.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №221 від 08.06.2022 на 1 арк.; сертифікат якості палива на 1 арк.; декларація про відповідність UA 130.D.0061-22 на 1 арк.; паспорт якості №1 (085/05-22) на 2 арк.; паспорт якості №08/22-1 від 08.06.2022 на паливо альтернативне для бензинових двигунів на 1 арк.; ТТН №238 від 08.06.2022 на 1 арк.; рахунок на оплату №238 від 09.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №241 від 10.06.2022 з ТТН на 3 арк.; Видаткова накладна №238 від 10.06.2022 з 2 ТТН на 3 арк.; рахунок на оплату №244 від 10.06.2022 на 1 арк.; рахунок на оплату №239 від 10.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №238 від 10.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №241 від 10.06.2022 на 1 арк.; ТТН №244 від 10.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №241 від 10.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №385 від 13.06.2022 на 1 арк.; сертифікат відповідності UA.TP.130.0763-22 на 1 арк.; Видаткова накладна №271 від 16.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №272 від 16.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №259 від 16.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №279 від 18.06.2022 на 1 арк.; Видаткова накладна №438 від 23.06.2022 на 1 арк.; паспорт якості №05025602/27-0166/477 від 01.08.2022 на 3 арк.; Змінні звіти АГЗС «ОЛК+В» про рух нафтопродуктів та їх залишок за період з 24.02.2022 по 30.08.2022 зі звітами з касового апарату, загалом на 372 аркушах; звіт з касового апарату АГЗС «ОЛК+В» №0069 про залишок нафтопродуктів в резервуарах за 31.08.2022 на 1 арк.; скорочений звіт з касового апарату АГЗС «ОЛК+В» про реалізацію нафтопродуктів за період з 28.07.2022 по 31.08.2022, ТТН про відпуск нафтопродуктів №Р27/08-1 від 27 серпня 2022 року про поставку ТОВ «Альянс Нафтогаз Енерджі» до ТОВ «ОЛК+В» бензину та дизельного пального на 1 арк., 2зразки нафтопродукту(маркуванняА92)з резервуару№01,які поміщенодо 2скляних банок;2зразки нафтопродукту(маркуванняА95)з резервуару№02,які поміщенодо 2скляних банок;2зразки нафтопродукту(маркуванняА80)з резервуару№03,які поміщенодо 2скляних банок; 2 зразки нафтопродукту (маркування дизельне паливо) з резервуару №04, які поміщено до 2 скляних банок; нафтопродукт з маркуванням «бензин марки А80» у кількості 6160,83 л, які були вилучені 31.08.2022 під час огляду території та усіх приміщень/споруд Автозаправної станції ТОВ "ОЛК+В" (код 37937996), яка знаходиться на земельній ділянці загальною площею 1750 кв.м., за адресою: Полтавська область, Миргородський район, с. Петрівка-Роменська, вул. Покровська, буд. 2А, власником якої є Фермерське господарство ОСОБА_5 (код НОМЕР_1 ) в особі ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та заборонити ОСОБА_5 та будь-яким іншим фізичним та юридичним особам користуватися, відчужувати та розпоряджатися вказаним майном з метою забезпечення збереження вказаного майна, що має статус речових доказів, проведення відповідних судових експертиз та його можливої конфіскації.
В іншій частині клопотання відмовити.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Полтавського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її проголошення.
Ухвала підлягає негайному виконанню після її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Октябрський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 07.09.2022 |
Оприлюднено | 14.05.2024 |
Номер документу | 106118568 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Октябрський районний суд м.Полтави
Бугрій В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні