Копія Справа № 2-а-5388/09/2270/10
ПОСТАНОВА
іменем Укр аїни
19 червня 2009 року Хмел ьницький окружний адмініс тративний суд в складі:
головуючого - судді Романі шина В.Л.,
при секретарі Тимощуку І.П .,
розглянув у відкритому суд овому засіданні в приміщенні суду адміністративну справу за позовом Державної податк ової інспекції у М. Хмельни цькому до Хмельницької обласної організації «Асоц іація водіїв приватного такс і та автосервіс» м. Хмельниць кий про припинення юридичної особи,
встановив:
ДПІ у М. Хмельницькому просить припинити підприємн ицьку діяльність юридичної о соби -Хмельницької облас ної організації «Асоціація в одіїв приватного таксі та ав тосервіс» М. Хмельницький , посилаючись на те, в поруше ння вимог п.п.4.1.4. п.4.1. ст. 4 Закону України «Про порядок погашен ня зобов'язань платників под атків перед бюджетами та дер жавними цільовими фондами» в ідповідач більше року не под ає бухгалтерську звітність т а інші документи, пов'язані з обчисленням та сплатою пода тків і зборів.
Представник позивача в су довому засіданні позовні вим оги підтримав повністю.
Відповідач в судове засід ання не з'явився заперечень н е надав, хоча відповідно до с т. 35 КАС України належним чино м був повідомлений про дату, час та місце судового розгля ду справи.
Дослідивши матеріали спра ви, суд вважає, що позов підля гає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що відп овідач зареєстрований в ДПІ у М. Хмельницькому як плат ник податків, що підтверджує ться свідоцтвом про державну реєстрацію (перереєстрацію) суб'єкта підприємницької ді яльності - юридичної особи та довідкою Хмельницького обласного управління статис тики про включення до Єдиног о державного реєстру підприє мств та організацій України.
Всупереч п.2 ч. 1 ст. 9 Закону Ук раїни «Про систему оподаткув ання» не подає до державних п одаткових органів та інших д ержавних органів відповідно до законів декларації, бухга лтерську звітність та інші д окументи і відомості, пов'яза ні з обчисленням і сплатою по датків і зборів (обов'язкових платежів) у строки визначенн і пп.4.1.4 п.4.1. ст. 4 Закону України « Про порядок погашення зобов' язань платників податків пер ед бюджетом та державними ці льовими фондами», що відпові дно до ч.2 ст. 38 Закону України « Про державну реєстрацію юрид ичних осіб та фізичних осіб - п ідприємців» від 15.05.2003 року №755-IV є підставою для постановления судового рішення про припин ення юридичної особи.
Обґрунтованість вимог поз ивача підтверджується актом ДПІ у М. Хмельницькому Хмельн ицької області про результат и перевірки відповідача щодо подання податкової звітност і.
Керуючись ч. 1 ст. 51, ч. 1 ст. 59 ГК України, ч. 1 ст. 3З, ч.2 ст. 38 Зако ну України «Про державну реє страцію юридичних осіб та фі зичних осіб - підприємців», п .2 ч. 1 ст. 9 Закону України «Про с истему оподаткування», п.п.4.1.4 . п.4.1. ст. 4 Закону України «Про п орядок погашення зобов'язань платників податків перед бю джетом та державними цільови ми фондами», ст. ст. 160, 163 КАС Ук раїни, суд
постановив:
Позов задоволити.
Припинити підприємницьку діяльність юридичної особи Хмельницької обласної ор ганізації «Асоціація водіїв приватного таксі та автосер віс» М. Хмельницький (місц е знаходження: 29000, М. Хмельни цький, вул. Свободи, 8А, іде нтифікаційний код- 26215962).
Стягнути з Хмельницької обласної організації «Асо ціація водіїв приватного так сі та автосервіс» М. Хмельн ицький на користь держави 3 грн. 40 коп. судового збору.
Копію постанови після набр ання нею законної сили напра вити Державному реєстратору виконавчого комітету Хмел ьницької міської ради для в несення до Єдиного державног о реєстру запису про судове р ішення відповідно до ч. 1 ст. 38 З акону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців».
Судові витрати віднести н а рахунок держави.
Апеляційна скарга на пост анову може бути подана до Льв івського апеляційного адмін істративного суду через Хм ельницький окружний адмін істративний суд протягом два дцяти днів після подання зая ви про апеляційне оскарження , яка подається протягом деся ти днів.
Суд | Хмельницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.06.2009 |
Оприлюднено | 12.08.2010 |
Номер документу | 10622240 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Хмельницький окружний адміністративний суд
Романішин В.Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні