Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02.09.2022 Справа №607/9489/22
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:
головуючого судді Л.М. Сливки
секретаря судового засідання С.В. Крушельницької,
за відсутності сторін,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у залі суду у місті Тернополі цивільну справу за позовом Релігійної організації «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно,
ВСТАНОВИВ:
Позивач Релігійнаорганізація «ПАРАФІЯРІЗДВА ПРЕСВЯТОЇБОГОРОДИЦІ С.ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГОРАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇАРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇЦЕРКВИ» пред`явивдо судупозов довідповідачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 ,у якомупросить визнатиза Релігійноюорганізацією «ПАРАФІЯРІЗДВА ПРЕСВЯТОЇБОГОРОДИЦІ С.ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГОРАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇАРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇЦЕРКВИ» правовласності нажитловий будинок АДРЕСА_1 , в порядку спадкування за заповітом після померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 . В обґрунтування позовних вимог покликається на те, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер ОСОБА_3 , який за життя склав заповіт в користь Релігійної організації «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ», згідно якого заповів житловий будинок АДРЕСА_1 . З метою оформлення своїх спадкових прав, позивач звернувся до нотаріуса із заявою про видачу йому свідоцтва про право на спадщину. Однак, постановою нотаріуса було відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом, оскільки виявлено, що за вчиненням нотаріальної дії звернулася Релігійна організація «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ», а заповіт складено на Українську греко-католицьку церкву храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Підгороднє, Тернопільського району, Тернопільської області. Крім цього, із інформаційної довідки про технічний стан нерухомого майна вбачається, що загальна та житлова площа змінилися за рахунок демонтування печі та добудови житлової прибудови літ. «А2» з підвалом, дозвільних документів на будівництво прибудови літ. «А2» з підвалом, та реконструкцію частини хліва не надано. З цих підстав позивач позбавлений можливості оформити спадкове майно у нотаріальному поряду, у зв`язку із чим просить позов задовольнити.
Ухвалою судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 02 серпня 2022 року відкрито провадження у вказаній цивільній справі та призначено її до розгляду за правилами загального позовного провадження.
Представник позивача Релігійної організації «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» - адвокат Карпа М.М. у підготовче судове засідання не з`явилася, подавши заяву про розгляд справи за її відсутності, згідно якої позовні вимоги підтримала у повному обсязі та просила задовольнити, ухваливши рішення у підготовчому судовому засіданні.
Відповідачі ОСОБА_1 , ОСОБА_2 у підготовче судове засідання не з`явилися, однак, кожен окремо подали до суду заяви про розгляд справи за їх відсутності, згідно яких позовні вимоги визнали та просили задовольнити.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого провадження суд ухвалює рішення у випадку визнання позову відповідачем.
Судом установлено:
Згідно реєстраційного посвідчення, виданого 31 березня 2004 року Тернопільським районним госпрозрахунковим бюро технічної інвентаризації та записаного в реєстрову книгу №194, цілий житловий будинок з надвірними побудовами і спорудами АДРЕСА_1 зареєстровано на праві власності за ОСОБА_3 на підставі свідоцтва про право Свідоцтва про право на спадщину за законом, виданого Тернопільською районною держнотконторою 25 березня 2004 року за реєстровим №1-451.
Довідкою №544, виданою 21 липня 2022 року Підгороднянською сільською радою Тернопільського району, Тернопільської області стверджується, що померлому ОСОБА_3 належить спадковий житловий будинок з надвірними будівлями і спорудами, який знаходиться на земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по АДРЕСА_1 . Житловий будинок розташований на не приватизованій земельній ділянці.
Згідно Інформаційної довідки №274, виданої 17 травня 2022 року Тернопільським районним госпрозрахунковим бюро технічної інвентаризації, за матеріалами бюро, станом на 01 січня 2013 року житловий будинок «А» з житловою прибудовою, загальною площею 53,8 кв.м., житловою площею 29,6 кв.м. зареєстровано за ОСОБА_3 .
Відповідно до Інформаційної довідки про технічний стан нерухомого майна №273, виданої 17 травня 2022 року Тернопільським районним госпрозрахунковим бюро технічної інвентаризації, по обліку бюро будинковолодіння АДРЕСА_1 належить ОСОБА_3 . Загальна та житлова площі змінилися за рахунок демонтування печі та добудови житлової прибудови літ. «А2» зпідвалом.Дозвільні документина будівництво житлової прибудови літ. «А2» з підвалом, житловою площею 16,8 кв.м. та загальною площею 41,2 кв.м., та реконструкцію частини хліва під гараж літ. «Г» замовником не надано.
ІНФОРМАЦІЯ_1 помер ОСОБА_3 , про що складено актовий запис №47 Підгороднянської сільської ради Тернопільського району, Тернопільської області, якою 23 червня 2021 року видане свідоцтво про смерть серії НОМЕР_1 .
Згідно заповіту, складеного 18 березня 2011 року ОСОБА_3 заповів житловий будинок з надвірними будівлями і спорудами та земельною ділянкою, що знаходиться під номером АДРЕСА_1 та земельну ділянку, розміром 2,51 га, що знаходиться на території Підгороднянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області УКРАЇНСЬКІЙ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКІЙ ЦЕРКВІ ХРАМУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ села Підгороднє, Тернопільського району, Тернопільської області.
Вказаний заповіт, посвідчений приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Кашанською М.Л. 18 березня 2011 року та зареєстрований в реєстрі за №473.
З метою оформлення своїх спадкових прав після померлого ОСОБА_3 , адміністратор релігійної організації «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» - ОСОБА_4 звернувся до приватного нотаріуса Тернопільського районного нотаріального округу Нечай Л.С. із заявою про видачі свідоцтва про право на спадщину.
Постановою приватного нотаріуса Тернопільського районного нотаріального округу Нечай Л.С. від 29 червня 2021 року за №74/02-31 нотаріусом відмовлено Релігійній організаціії «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» у видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом, зокрема на житловий будинок з надвірними будівлями та спорудами АДРЕСА_1 , оскільки було виявлено, що за вчиненням нотаріальної дії звернулася Релігійна організація «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ», а заповіт складено на УКРАЇНСЬКУ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКУ ЦЕРКВУ ХРАМУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ села Підгороднє, Тернопільського району, Тернопільської області. Окрім цього, згідно з інформаційною довідкою про технічний стан нерухомого майна №273 від 17 травня 2022 року, загальна та житлова площі змінилися за рахунок демонтування печі та добудови житлової прибудови літ. «А2» з підвалом. Дозвільні документи на будівництво житлової прибудови літ. «А2» з підвалом, житловою площею 16,8 кв.м. та загальною площею 41,2 кв.м., та реконструкцію частини хліва під гараж літ. «Г» замовником не надано.
У вказаній постанові нотаріуса зазначено, що згідно матеріалів спадкової справи, крім релігійної організації «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ», спадкоємцями за іншими заповітами на інше майно є ОСОБА_2 та ОСОБА_1 . Спадкоємців, які мають право на обов`язкову частку у спадщині немає.
12 травня 2022 року Тернопільським районним госпрозрахунковим бюро технічної інвентаризації виготовлено технічний паспорт на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, що знаходиться по АДРЕСА_1 .
Згідно характеристики будинку, господарських будівель та споруд дане будинковолодіння складається із: А житловий будинок, 1972 року побудови; А1 - житлова прибудова, 1988 року побудови; А2 - житлова прибудова, 2005 року побудови; ПД (А2) підвал, 2005 року побудови; сх (А2) сходи, 2005 року побудови; Б хлів, 1975 року побудови; В вбиральня, 1980 року побудови; Г гараж, 2005 року побудови; І вимощення, 2010 року побудови; 1 хвіртка, 1990 року побудови; 2 ворота, 1990 року побудови; 3 огорожа, 2006 року побудови; 4 свердловина, 2005 року побудови; 5 септик, 2005 року побудови.
Відповідно до Експлікації приміщень до житлового будинку під літ. «А», загальна площа житлового будинку становить 95,2 кв.м., житлова площа 57,9 кв.м.
Щодо наявності розбіжностей у зазначенні найменування спадкоємця релігійної організації «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ», які послугували підставою для відмови у видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом, суд зазначає наступне.
Згідно підпункту 2.1. пункту 2 Статуту релігійної організації «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ», прийнятого Протоколом №1 Загальних зборів від 15 жовтня 2017 року, затвердженого Архиєпископом та Митрополитом Тернопільсько-Зборівським УГКЦ Владикою Василієм Семенюком 19 жовтня 2017 року.ю зареєстрованого Рішенням виконавчого комітету Тернопільської обласної ради народних депутатів (у редакції розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації) №882-од від 22 грудня 2017 року, повне найменування: РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ».
Відповідно до Довідки №541, виданої 18 липня 2022 року Підгороднянською сільською радою Тернопільського району, Тернопільської області, на території села Підгородне, Тернопільського району, Тернопільської області зареєстрована одна громада Української Греко-Католицької церкви. Парафіяльний храм названий на честь «Різдва Пресвятої Богородиці».
Відтак, наявність розбіжностей у зазначенні повного найменування спадкоємця, а саме: «Релігійна організація «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» та «УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВУ ХРАМУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ села Підгороднє, Тернопільського району, Тернопільської області» не можуть позбавляти позивача права на спадкування майна за заповітом.
Відтак, РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» набула права на спадкування за заповітом житлового будинку АДРЕСА_1 , після померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 .
Відповідно до ч.1, 2 ст. 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках. Збирання доказів у цивільних справах не є обов`язком суду, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Суд має право збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи лише у випадках, коли це необхідно для захисту малолітніх чи неповнолітніх осіб або осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом.
Згідно ст. 10 ЦПК України суд при розгляді справи керується принципом верховенства права. Суд розглядає справи відповідно до Конституції України, законів України, міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України.
Вимогами ст. 12 ЦПК України визначено, що цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до ст. 1216-1217 Цивільного кодексу України (далі ЦК України) спадкуванням є перехід прав та обов`язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Спадкування здійснюється за заповітом або за законом.
У ст.1218 ЦК України зазначено, що до складу спадщини входять усі права та обов`язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.
Згідно із ч.1 ст.1223 ЦК України право на спадкування мають особи, визначені у заповіті.
Як передбачено ст.328 ЦК України право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів. Право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлена судом.
Відповідно до ст. 392 ЦК України, власник майна може пред`явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвічує його право власності.
Згідно із ч. 1 ст. 182 ЦК України право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.
Відповідно до ч. ч. 2, 3ст. 331 ЦК України право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки, будівлі, споруди тощо) виникає з моменту завершення будівництва (створення майна). Якщо законом передбачено прийняття нерухомого майна до експлуатації, право власності виникає з моменту його прийняття до експлуатації. Якщо право власності відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації. До завершення будівництва (створення майна) особа вважається власником матеріалів, обладнання тощо, які були використані в процесі цього будівництва (створення майна).
Згідно із ч. 1 ст. 182 ЦК України право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.
Таким чином, оскільки померлий ОСОБА_3 не набув права власності на самочинні добудови, зокрема: прибудову під літ. «А2» з підвалом, житловою площею 16,8 кв.м. та загальною площею 41,2 кв.м. та реконструкцію частини хліва під гараж літ. «Г», відповідно відсутні правові підстави для визнання за спадкоємцем РЕЛІГІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» права власності на вказані приміщення.
Відповідно до ст. 392 ЦК України, власник майна може пред`явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвічує його право власності.
Аналізуючи в сукупності досліджені докази, встановлені ними обставини та визначені відповідно до них правовідносини сторін, враховуючи вимоги закону, які до них застосовуються та беручи до уваги визнання позову відповідачем, суд приходить до переконання, що позовні вимоги є підставними та підлягають до задоволення шляхом визнання за Релігійною організацією «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» право власності на житловий будинок АДРЕСА_2 , за винятком самочинно побудованих побудов, а саме: прибудови під літ. «А2» з підвалом, житловою площею 16,8 кв.м. та загальною площею 41,2 кв.м. та реконструкцію частини хліва під гараж літ. «Г», в порядку спадкування за заповітом після померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 .
На підставі викладеного та керуючись статтями 4, 12, 200, 258, 259, 264, 265, 354 Цивільного процесуального кодексу України, суд,
УХВАЛИВ:
Позов Релігійної організації «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно задовольнити.
Визнати за Релігійною організацією «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ» право власності на житловий будинок АДРЕСА_2 , за винятком самочинно побудованих побудов, а саме: прибудови під літ. «А2» з підвалом, житловою площею 16,8 кв.м. та загальною площею 41,2 кв.м. та реконструкцію частини хліва під гараж літ. «Г», в порядку спадкування за заповітом після померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 .
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Апеляційна скарга подається до Тернопільського апеляційного суду.
Повний текстрішення судускладено 15вересня 2022 року.
Реквізити сторін:
Позивач: Релігійна організація «ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. ПІДГОРОДНЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ», адреса місцезнаходження вул. Котляревського, 16А, с. Підгородне, Тернопільського району, Тернопільської області, код ЄДРПОУ 14027942.
Відповідачі: ОСОБА_1 , зареєстрована адреса місця проживання АДРЕСА_3 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_2 .
ОСОБА_2 , зареєстрована адреса місця проживання АДРЕСА_4 , реєстраційний номер облікової картки платника податків невідомий.
Головуючий суддяЛ. М. Сливка
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 01.09.2022 |
Оприлюднено | 19.09.2022 |
Номер документу | 106256398 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них |
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Сливка Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні