Рішення
від 13.09.2022 по справі 342/210/22
ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 342/210/22

Провадження № 2/342/284/2022

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 вересня 2022 року м. Городенка

Городенківський районний суд Івано-Франківської області у складі:

головуючої судді Андріюк І.Г.,

секретаря судового засідання Малик Г.В.

з участю представника позивача - адвоката Візінського В.В.

відповідачки ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду міста Городенка у загальному позовному провадженні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 , в інтересах якого діє представник адвокат Візінський Василь Васильович, до ОСОБА_1 , Городенківської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області про визнання права забудовника житлового будинку,

в с т а н о в и в:

ОСОБА_2 , в інтересах якого діє представник - адвокат Візінський В.В., звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , Городенківської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області та просить визнати за позивачем право забудовника на об`єкт незавершеного будівництва житлового будинку, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 з правом завершення будівництва, здачі будинку в експлуатацію та отримання документів, що посвідчують право власності.

В обґрунтування позовних вимог представник позивача покликається на те, що батько позивача ОСОБА_3 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , за життя розпочав будівництво вказаного житлового будинку, проте не встиг оформити право власності на нього. Внаслідок смерті батька відкрилася спадщина за законом на належне йому майно, в тому числі на об`єкт незавершеного будівництвом житлового будинку. Оскільки померлий заповіту не залишив, спадкування здійснюється за законом. Єдиним спадкоємцем за законом є син померлого позивач ОСОБА_2 . Мати померлого ОСОБА_3 , відповідачка ОСОБА_1 , спадщину не прийняла, відмовившись від спадкових прав.

Позивач ОСОБА_2 спадщину прийняв у передбаченому законом порядку, проте не може оформити спадщину, оскільки житловий будинок незавершений будівництвом та не зареєстрований у встановленому законом порядку.

На даний час необхідно завершити будівництво житлового будинку та здати його в експлуатацію. Оскільки будівництво будинку проводилося з дозволу виконавчого комітету Слобідської сільської ради, на виділеній земельній ділянці у встановленому порядку, відповідач не заперечує про визнання за позивачем права забудовника і на продовження будівництва будинку під житло. У зв`язку з наведеним, позивач, як спадкоємець за законом після смерті батька, має право на визнання за ним права забудовника житлового будинку з правом його завершення, здачі в експлуатацію та одержання документів, що посвідчуватимуть право власності на будинок.

Представник позивачки зазначив, що до складу спадщини входять усі права та обов`язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Провадження у даній справі відкрито 12.05.2022, справу постановлено розглядати за правилами загального позовного провадження. Витребувано з Городенківської районної державної нотаріальної контори Коломийського районного нотаріального округу копію спадкової справи, заведеної після смерті ОСОБА_3 .

Ухвалою суду від 11.07.2022 закрито підготовче провадження, справу призначено до судового розгляду по суті на 08.08.2022 року.

Позивач ОСОБА_2 та його представник адвокат Візінський В.В. у судове засідання 08.08.2022 не з`явилися. У поданій до суду електронною поштою заяві 08.08.2022 представник позивача адвокат Візінський В.В. просить справу розглядати за його відсутності та за відсутності позивача. Заявлені позовні вимоги сторона позивача підтримує, просить позов задовольнити.

Представник відповідача Городенківської міськоїрадиКоломийськогорайону Івано-Франківськоїобласті у судове засідання 08.08.2022 не з`явився. У матеріалах справи є розписка про одержання представником Городенківської міської ради повістки про виклик до суду на 08.08.2022. Крім цього, у матеріалах справи є заява, підписана головою Городенківської міської ради від 03.06.2022 про розгляд справи без участі представника міської ради.

У зв`язку з неявкою сторін розгляд справи відкладено.

Представник відповідача Городенківської міськоїрадиКоломийськогорайону Івано-Франківськоїобласті у судове засідання 14.09.2022 не з`явився, хоча повідомлений належним чином.

Дії учасників справи не суперечать вимогамст.211 ЦПК України,відповіднодоякої учасниксправимаєправо заявитиклопотанняпророзгляд справизайоговідсутності.

Передбачених ч.2 ст.223 ЦПК України підстав для відкладення розгляду справи судом не встановлено, судом прийнято рішення про розгляд справи за відсутності відповідача Городенківської міської ради.

У судовому засідання представник позивача Книгницького І.І. вимоги позову підтримав та просив позов задовольнити.

Відповідачка ОСОБА_1 вимоги позовної заяви визнала, пояснила, що спадщину, яка залишилася після смерті її сина ОСОБА_3 об`єкт незавершеного будівництва по АДРЕСА_2 , відмовилася приймати та передала право на спадкування на користь онука ОСОБА_2 про що подавала заяву до Сороківської сільської ради. Просила позов ОСОБА_2 задовольнити.

Суд, дослідивши надані документи і матеріали, вислухавши представника позивача та відповідачку ОСОБА_1 , всебічно та повно з`ясувавши обставини справи, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об`єктивно оцінивши в сукупності докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору, вважає необхідним зазначити таке.

Відповідно до положень частини першої статті 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Статтею 15 ЦК України визначено, що кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

За правилами статей 12, 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Підставою звернення позивача до суду стала неможливість отримання свідоцтва про право на спадщину за законом на об`єкт незавершеного будівництва житлового будинку по АДРЕСА_1 після смерті ІНФОРМАЦІЯ_1 його батька ОСОБА_3 .

Правовідносини між сторонами регулюються нормами ЦК України.

Відповідно до ст. 1216 ЦК України спадкуванням є перехід прав та обов`язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Згідно з ст. 1223 ЦК України право на спадкування мають особи, визначені у заповіті. У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі неохоплення заповітом усієї спадщини право на спадкування за законом одержують особи, визначені у статтях 1261-1265 цього Кодексу. Право на спадкування виникає у день відкриття спадщини. Спадкоємцями можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини, вказано в ч.1 ст.1222 ЦК України. Відповідно до ст. 1258 ЦК України спадкоємці за законом одержують право на спадкування почергово. Згідно з ст. 1261 Цивільного кодексу України у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки. У другу чергу право на спадкування за законом мають рідні брати та сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так і з боку матері (ст. 1262 ЦК України). У третю чергу право на спадкування за законом мають рідні дядько та тітка спадкодавця (ст. 1263 ЦК України). У четверту чергу право на спадкування за законом мають особи, які проживали зі спадкодавцем однією сім`єю не менш як п`ять років до часу відкриття спадщини (ст. 1264 ЦК України). Відповідно до ст. 1265 ЦК України у п`яту чергу право на спадкування за законом мають інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення включно, причому родичі ближчого ступеня споріднення усувають від права спадкування родичів подальшого ступеня споріднення. Ступінь споріднення визначається за числом народжень, що віддаляють родича від спадкодавця. Народження самого спадкодавця не входить до цього числа. Частки у спадщині кожного із спадкоємців за законом є рівними, визначено ч.1 ст.1267 ЦК України.

За ст.ст.1268-1269ЦК України спадкоємецьза заповітомчи зазаконом маєправо прийнятиспадщину абоне прийнятиїї.Прийняття спадщинице:постійне проживанняразом ізспадкодавцем начас відкриттяспадщини абоподання спадкоємцем,який бажаєприйняти спадщину,але начас відкриттяспадщини непроживав постійноіз спадкодавцем,нотаріусу заявипро прийняттяспадщини. Частиною 1 ст.1270 ЦК України визначено, що для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини. Часом відкриття спадщини є день смерті особи, як це визначено ч.2 ст.1220 ЦК України.

Згідно свідоцтва про смерть серії НОМЕР_1 , виданого виконкомом Сороківської сільської ради Городенківського району Івано-Франківської області 03.06.2013 ОСОБА_3 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Родинні стосунки між позивачем ОСОБА_2 та померлим ОСОБА_3 підтверджуються копією свідоцтва про народження позивача, серія НОМЕР_2 , виданого Слобідською сільською Радою народних депутатів Городенківського району Івано-Франківської області від 20.10.1990, запис за №23.

Згідно копії спадкової справи № 3/2013 щодо майна померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , після смерті останнього його син, ОСОБА_2 , 25.07.2013 року звернувся до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини за законом. За даними довідки Сороківської сільської ради від 24.07.2013 №342, виданої ОСОБА_2 , його батько, ОСОБА_3 проживав у АДРЕСА_3 один.

Згідно свідоцтва про розірвання шлюбу, виданого відділом реєстрації актів громадянського стану Городенківського управління юстиції 27.03.2002, серія НОМЕР_3 , шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_4 розірвано.

Згідно свідоцтва про смерть, виданого виконавчим комітетом Слобідської сільської ради Городенківського району Івано-Франківської області, виданого 16.09.2017, серія НОМЕР_4 ОСОБА_5 померла ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Внаслідок смерті ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , відкрилася спадщина за законом на належне йому майно.

Згідно довідки, виданої Сороківським старостинським округом від 11.02.2022 №19-27 на день смерті ОСОБА_3 у господарстві по АДРЕСА_4 були зареєстровані та проживали ОСОБА_1 , 1937 року народження голова, ОСОБА_3 , 1962 року народження син.

Отже,спадкоємцями першоїчерги зазаконом післясмерті ОСОБА_3 є йогомати ОСОБА_1 ,яка постійнопроживала разоміз спадкодавцемна часвідкриття спадщини, тасин ОСОБА_2 .

Інших спадкоємців першої черги за законом після смерті ОСОБА_3 не встановлено.

Згідно копії заяви Сороківської сільської ради Городенківського району Івано-Франківської області №135 від 25.07.2013 ОСОБА_1 повідомила, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер її син ОСОБА_3 , який постійно проживав у АДРЕСА_3 . Спадщину, яка залишилась після смерті сина ОСОБА_3 , відмовляється приймати, а право на спадкування передала на користь свого онука ОСОБА_2 , 1990 року народження.

Факт написання такої заяви про відмову від спадщини ОСОБА_1 також підтвердила у судовому засіданні.

Із копії спадкової справи № 3/2013, наданої суду Івано-Франківським обласним державним нотаріальним архівом, вбачається, що позивач ОСОБА_2 , як спадкоємець за законом першої черги, прийняв спадщину після смерті ІНФОРМАЦІЯ_1 батька ОСОБА_3 , оскільки у строк, визначений ч.1 ст.1270 ЦК України, подав нотаріусу заяву про прийняття спадщини (25.07.2013).

Копією Витягу № 34658385 про реєстрацію в Спадковому реєстрі, виданого 25.07.2013 приватним нотаріусом Сидорук Л.О., підтверджується, що до Спадкового реєстру внесено реєстраційний запис про реєстрацію спадкової справи № 54791970 (номер у нотаріуса 03), спадкодавець ОСОБА_3 , дата смерті: ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Відповідно до ч.1 ст.1296 ЦК України спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину. Згідно з вимогами ч.1 ст. 1297 ЦК України спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов`язаний звернутися до нотаріуса за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно.

Позивач ОСОБА_2 ,прийнявши спадщинупісля смертібатька ОСОБА_3 ,як спадкоємецьпершої чергиза законом,10.02.2022подав нотаріусузаяву провидачу свідоцтвапро спадщинуза законом,зазначивши,що спадковемайно складаєтьсяіз житловогобудинку ус.СлобідкаКоломийського (Городенківського)району Івано-Франківськоїобласті таземельних ділянокна територіїСлобідської сільськоїради Коломийськогорайону Івано-Франківськоїобласті та йому 10.02.2022 видано свідоцтва про право на спадщину за законом, зареєстровані у реєстрі за №№ 250, 251, 252, 253, 254 на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані на території Слобідської сільської ради Городенківського району площами 0,2706, 0,5365, 0,4799, 0,0343, 0,1043 га, кадастрові номери 2621685200:02:001:0162, 2621685200:03:002:0100, 2621685200:04:002:0144, 2621685200:04:002:0463, 2621685200:04:002:0775, що належали спадкодавцю ОСОБА_3 на підставі Державних актів на право власності на земельні ділянки серії ЯЖ №624701, серії ЯЖ№624702, серії ЯЖ №624703, серії ЯЖ №624704, серії ЯЖ № 624705, виданого Управлінням Держкомзему у Городенківському районі Івано-Франківської області 03.03.2011, 29.12.2012 на підставі розпорядження Городенківської районної державної адміністрації.

Постановою державного нотаріуса від 10.02.2022 №202/02-31 ОСОБА_2 відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину за законом після смерті ІНФОРМАЦІЯ_1 батька ОСОБА_3 на житловий будинок АДРЕСА_1 .

Згідно архівного витягу з додатку до рішення 17 сесії Слобідської сільської ради народних депутатів Городенківського району Івано-Франківської області 21 скликання від 28.12.1993 про передачу земель безоплатно у приватну власність жителям села Слобідка ОСОБА_3 передано земельну ділянку у приватну власність у розмірі 61 ар, в тому числі для будівництва і обслуговування жилого будинку 25 арів, для ведення підсобного господарства 36 арів. Згідно рішення 17 сесії 5 демократичного скликання Слобідської сільської ради Городенківського району Івано-Франківської області від 12.01.2009 ОСОБА_3 , 1962 року народження надано дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки по АДРЕСА_1 .

Надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ОСОБА_3 , 1962 року народження підтверджується довідкою Слобідського старостинського округу Городенківської міської ради від 12.02.2022 №18/37. Також згідно довідки Слобідського старостинського округу Городенківської міської ради від 15.06.2022 №18/60 ОСОБА_3 у АДРЕСА_5 була надана земельна ділянка для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель загальною площею 0, 25 га.

Факт перейменування АДРЕСА_5 , на якій розташована надана ОСОБА_3 земельна ділянка для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель, на Гелевана у с.Слобідка Коломийського району Івано-Франківської області підтверджується довідкою Слобідського старостинського округу Городенківської міської ради від 15.06.2022 №18/61.

Згідно будівельного паспорта на забудову земельної ділянки, виділеної індивідуальному забудівнику ОСОБА_3 у АДРЕСА_5 , зареєстрованого 06.09.1993, на земельній ділянці площею 0,25 га передбачається будівництво житлового будинку з господарськими приміщеннями : літня кухня, ванна, комора 55, 7 кв.м; стайня, стодола, гараж 86,8 кв.м загальною площею 142, 5 кв.м.

У судовому засіданні встановлено, що померлий ОСОБА_3 за життя не встиг завершити будівництво житлового будинку та здійснити державну реєстрацію про готовність до експлуатації вказаного житлового будинку.

Відповідно до ч.2 ст.328 ЦК України право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлена судом. Право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлена судом.

Право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки, будівлі, споруди тощо) виникає з моменту завершення будівництва (створення майна). Якщо договором або законом передбачено прийняття нерухомого майна до експлуатації, право власності виникає з моменту його прийняття до експлуатації. Якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації. До завершення будівництва (створення майна) особа вважається власником матеріалів, обладнання тощо, які були використані в процесі цього будівництва (створення майна). У разі необхідності особа, зазначена в абзаці першому цієї частини, може укласти договір щодо об`єкта незавершеного будівництва після проведення державної реєстрації права власності на нього відповідно до закону (ч.2 та ч.3 ст.331 ЦК України).

Частинами п`ятою, восьмою статті 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» встановлено, що датою прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об`єкта є дата реєстрації декларації про готовність об`єкта до експлуатації або видачі сертифіката. Експлуатація закінчених будівництвом об`єктів, не прийнятих (якщо таке прийняття передбачено законодавством) в експлуатацію, забороняється.

Отже, право власності у померлого ОСОБА_3 на житловий будинок по АДРЕСА_1 могло виникнути тільки після отримання ним всіх необхідних дозвільних документів прийняття будинку до експлуатації, державної реєстрації права власності.

На даний момент будівництво житлового будинку за адресою завершено.

Згідно технічного паспорту на будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по АДРЕСА_1 від 24.01.2022 житловий будинок, навіс (рік спорудження 2013-2014) площею 194,1 кв.м (навіс площею 8,4 кв.м).

Відповідно до виписки з інвентаризаційних матеріалів, виданого Коломийським МБТІ 29.07.2013 за №6349 право власності на житловий будинок та господарські будівлі по АДРЕСА_5 на 31.12.2012 не зареєстроване. Житловий будинок загальною площею 154, 4 кв.м, рік побудови 2013.

Згідно висновку ЕТВО «Придністров`я» про вартість майна - житлового будинку по АДРЕСА_1 , виконаного на замовлення ОСОБА_2 , вартість даного будинку становить 200000 гривень.

Згідно копії Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта від 10.02.2022 року, відомості щодо права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 2621685200:02:001:0062 відсутні.

Згідно з пунктом 8 постанови Пленуму Верховного Суду України від 30 травня 2008 року № 7 «Про судову практику у справах про спадкування», якщо будівництво здійснювалося згідно із законом, то у разі смерті забудовника до завершення будівництва його права та обов`язки як забудовника входять до складу спадщини.

Якщо об`єкт будівництва не був завершений спадкодавцем чи не був прийнятий в експлуатацію, або право власності не було за ним зареєстроване, то до складу спадщини входять усі належні спадкодавцеві як забудовнику права та обов`язки, а саме: право власності на будівельні матеріали та обладнання, які були використані спадкодавцем у процесі цього будівництва; право завершити будівництво (як правонаступник спадкодавця - замінений у порядку спадкування забудовник); право передати від свого імені для прийняття в експлуатацію завершений будівництвом об`єкт; право одержати на своє ім`я свідоцтво про право власності та зареєструвати право власності.

Таким чином, спадкоємець має право звернутись до суду з позовом про визнання за ним майнових прав забудовника як таких, що входять до складу спадщини.

Зазначений висновок щодо застосування норм права у подібних правовідносинах наведено у постанові Верховного Суду від 04 травня 2022 року у справі № 372/4235/19.

Подібні висновки Верховний Суд зробив також у постановах від 12 серпня 2019 року у справі № 607/9408/16-ц (провадження № 61-27922св18) та від 28 травня 2020 року у справі № 2-2317/11 (провадження № 61-13194св18).

Отже, до складу спадщини ОСОБА_3 входить об`єкт незавершеного будівництва житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами по АДРЕСА_1 , на який позивач ОСОБА_2 , який прийняв спадщину після смерті спадкодавця, не може отримати свідоцтво про право на спадщину за законом у зв`язку з відсутністю реєстрації вказаного об`єкту в органах БТІ.

Враховуючи вищезазначене, оскільки будівництво вказаного об`єкту незавершеного будівництва здійснювалося згідно із законом, але через смерть забудовника ОСОБА_3 будівництво не завершено та не проведена його державна реєстрація, до позивача ОСОБА_2 , який успадкував цей об`єкт незавершеного будівництва, переходять права та обов`язки забудовника ОСОБА_3 , а тому суд приходить до висновку про наявність підстав для задоволення позову.

Відповідно дост.141 ЦПК Українисудовий збір у разі задоволення позовних вимог покладається на відповідача. Позивач у позовній заяві зазначив, що розрахунок судових витрат не проводив, питання щодо стягнення судового збору з відповідача не ставить.

Згідно постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» територія колишнього Городенківського району Івано-Франківської області віднесена до Коломийського району Івано-Франківської області.

На підставіст. ст. 328, ч.ч 2, 3 ст. 331, 392, 1216, 1218, 1268 ЦК України, ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. ст. 76, 81, 141, 211, 223, 247, 258, 259, 263-265, 268, 273, 352, 354 ЦПК України, суд,

у х в а л и в:

Позов ОСОБА_2 , в інтересах якого діє представник адвокат Візінський Василь Васильович, до ОСОБА_1 , Городенківської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області про визнання права забудовника житлового будинку задовольнити.

Визнати за ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 у порядку спадкування за законом після смерті батька ОСОБА_3 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , права і обов`язки забудовника на об`єкт незавершеного будівництва житлового будинку по АДРЕСА_2 з правом завершення будівництва, здачі будинку в експлуатацію та отримання документів, що посвідчують право власності.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до Івано-Франківського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складення судового рішення. Учасник справи, якому рішення суду не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому відповідного рішення суду.

Учасники справи:

- позивач - ОСОБА_2 , місце проживання: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_5 ;

- представник позивачки ОСОБА_6 , місце знаходження: АДРЕСА_6 ;

- відповідачка ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_4 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_6 ;

- відповідач - Городенківська міська рада Коломийського району Івано-Франківської області, місцезнаходження: вул. Шевченка, 77, м. Городенка, Коломийський район Івано-Франківська область.

Повний текст судового рішення складено 21.09.2022.

Суддя: Андріюк І.Г.

СудГороденківський районний суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення13.09.2022
Оприлюднено22.09.2022
Номер документу106350681
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —342/210/22

Рішення від 13.09.2022

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Андріюк І. Г.

Рішення від 13.09.2022

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Андріюк І. Г.

Ухвала від 10.07.2022

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Андріюк І. Г.

Ухвала від 07.06.2022

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Андріюк І. Г.

Ухвала від 11.05.2022

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Андріюк І. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні