Ухвала
від 01.10.2007 по справі 36/548
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

36/548

ВИЩИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  УКРАЇНИ

           УХВАЛА          

        

01 жовтня 2007 р.                                                                                   № 36/548  

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:

Остапенка М.І.,

Харченка В.М.,

Борденюк Є.М.

розглянувши  касаційну скаргуі додані до неї матеріалиЗАТ "Телекомінвест-Київ"

на постанову від 19.12.2006

Київського апеляційногогосподарського суду

у справі№ 36/548

за позовомНаціонального технічного університету України "Київський політехнічний інститут"

доЗАТ "Телекомінвест-Київ"

пропримусове виселення з орендованих приміщень

В С Т А Н О В И В :

Подана 02.08.2007 касаційна скарга не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України з таких підстав.

Відповідно до ч. 3 ст. 111 ГПК України касаційна скарга підписується особою, яка подала скаргу або її уповноваженим представником.

Як вбачається зі змісту касаційної скарги від імені ЗАТ "Телекомінвест-Київ" вона підписана в.о. генерального директора Гризловим Д.Г. Проте, відповідного документу, який би підтверджував повноваження цієї особи до касаційної скарги не додано. Наведене дає підстави вважати, що касаційна скарга підписана особою, яка не має такого права.

Відповідно до ч. 4 ст. 111 Господарського процесуального кодексу України до касаційної скарги додаються докази сплати державного мита у встановлених порядку і розмірі і надсилання копії скарги іншій стороні у справі.

Скаржником не дотримано вказаних вимог, оскільки до скарги не додано ніяких доказів про сплату державного мита, а також не додано належних доказів надіслання копії скарги позивачу у справі, а саме оригіналу поштової квитанції.

Відповідно до ст. 110 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга може бути подана протягом одного місяця з дня набрання рішенням місцевого господарського суду чи постановою апеляційного господарського суду законної сили. У цьому зв'язку заявником заявлено клопотання про відновлення пропущеного строку подання касаційної скарги.

Відповідно до статті 53 Господарського процесуального кодексу України суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк.

З врахуванням зазначених вимог, колегія суддів Вищого господарського суду України не вбачає підстав для задоволення клопотання про відновлення пропущеного процесуального строку, оскільки скаржник не наводить взагалі ніяких обставин з яких він звернувся лише через 7 місяців після винесення зазначеної постанови апеляційного суду від 19.12.2006.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 53, 110, п. 1, п. 3, п. 4, п. 5 ст. 1113 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України

У Х В А Л И В  :

У задоволенні клопотання ЗАТ "Телекомінвест-Київ" про відновлення строку на оскарження постанови Київського апеляційного господарського суду від 19.12.2006 у справі № 36/548 відмовити.

Касаційну скаргу ЗАТ "Телекомінвест-Київ" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 19.12.2006 у справі № 36/548 повернути скаржнику, а справу -  господарському суду міста Києва.

С у д д я                                                                                                Остапенко М.І.

С у д д я                                                                                               Харченко В.М.

С у д д я                                                                                                Борденюк Є.М.

СудВищий господарський суд України
Дата ухвалення рішення01.10.2007
Оприлюднено30.10.2007
Номер документу1064049
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —36/548

Ухвала від 01.10.2007

Господарське

Вищий господарський суд України

Харченко В.М.

Постанова від 19.12.2006

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Губенко Н.М.

Рішення від 09.10.2006

Господарське

Господарський суд міста Києва

Трофименко Т.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні