Справа № 202/1936/22
Провадження №2/202/1392/2022
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
26 серпня 2022 року м. Дніпро
Суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Ісаєва Д.А.,
за участю секретаря судового засідання Разнатовської А.Д.,
розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження в залі суду у м. Дніпрі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФВ ТРЕЙДІНГ», Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради в особі відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління у сфері державної реєстрації про визнання трудових відносин припиненими та зобов`язання вчинити певні дії, -
В С ТА Н О В И В:
У травні 2022 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФВ ТРЕЙДІНГ», Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради в особі відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління у сфері державної реєстрації, в якій просив: визнати припиненими з 12.08.2021 року трудові відносини між ОСОБА_1 та Товариством з обмеженою відповідальністю «ФВ ТРЕЙДІНГ» на підставі ч. 1 ст. 38 Кодексу законів про працю України; виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з розділу «Відомості про керівника юридичної особи, про інших осіб, які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо: прізвище, ім`я, по батькові (за наявності), дані про наявність обмежень щодо представництва юридичної особи:» - відомості про ОСОБА_1 як керівника Товариства з обмеженою відповідальністю «ФВ ТРЕЙДІНГ». В обґрунтування позовних вимог зазначив, що 03.12.2012 року на підставі Рішення Засновника ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» б/н від 30.11.2012 року, наказом № 3 від 13.12.2012 року його було призначено директором ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ». На підставі зазначених документів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в розділ «Відомості про керівника юридичної особи, про інших осіб, які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо: прізвище, ім`я, по батькові (за наявності), дані про наявність обмежень щодо представництва юридичної особи» - були внесені відомості про позивача як керівника Товариства з обмеженою відповідальністю «ФВ ТРЕЙДІНГ» (ЄДРПОУ 32987843). Таким чином, з 03.12.2012 року по теперішній час позивач є директором відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «ФВ ТРЕЙДІНГ». Поряд з цим, на початку 2021 року господарська діяльність ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» фактично була припинена за рішенням його власника (засновника). З березня 2021 року йому як директору були припинені виплати заробітної плати, у ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» було припинено право користування приміщенням, в якому й провадилась господарська діяльність тощо.
Після цього, представник засновника ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» повідомив ОСОБА_1 про намір продажу ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» або ж в іншому випадку припинення діяльності ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» шляхом ліквідації. Тож, відповідно, позивача як директора ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» мали замінити на іншу особу, про що представник засновника також повідомив позивача. Починаючи з березня 2021 року по липень 2021 року представник засновника ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» в телефонних розмовах постійно обіцяв звільнити його з посади директора (керівника) товариства з виключенням з реєстру відомостей про нього як директора відповідача шляхом прийняття відповідного рішення Загальними зборами учасників ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ». Проте, з липня 2021 року з ним перестали виходити на зв`язок, а на телефонні дзвінки перестали відповідати. З метою припинення трудових відносин з ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ», 27.07.2021 року позивачем за допомогою засобів поштового зв`язку, на адресу ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» та на адресу його єдиного учасника було направлено заяву про звільнення ОСОБА_1 з посади директора ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» за власним бажанням з 12 серпня 2021 року в порядку ст. 38 КЗпП України. Проте, вказані листи повернулись відправнику у зв`язку з закінченням терміну зберігання. Враховуючи те, що листи були повернуті, Позивачем з метою припинення трудових відносин з ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ»- 31.08.2021 року повторно, за допомогою поштового зв`язку, на адресу ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ»та на адресу його єдиного учасника цінним листом з описом вкладення було направлено заяву про звільнення Позивача з посади директора ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» за власним бажанням в порядку статті 38 КЗпП України (копії вказаних документів додаються). Проте, на вказані листи ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» також не відреагував.
Відповідно до пункту 7.1. Статуту ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ», вищим органом Товариства є Загальні Збори Учасників чи їх представників. Оскільки повноваження директора як посадової особи припиняються з моменту прийняття відповідного рішення засновниками та внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що повністю кореспондується з вимогами Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», позивачем було вирішено скликати Загальні збори учасників з приводу вирішення зазначеного питання. Листом від 06.09.2021 року позивачем повідомлено учасника ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» про проведення Загальних зборів учасників, яке було призначено на 08.10.2021 року 10.00 год. за адресою: 49005, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Писаржевського, буд. 5. Проте, у призначений час, єдиний учасник ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» для проведення Загальних зборів не з`явився, на зв`язок з позивачем не виходив, причини своєї неявки не повідомив. Позивачем дотримана процедура звільнення з займаної посади директора товариства, проте у визначений строк збори учасників товариства не відбулись, питання про звільнення позивача з посади директора з подальшим внесенням відповідних даних у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань не вирішено, що порушує права позивача як працівника. Положення закону щодо письмового попередження власника про бажання працівника звільнитись нівелюється, а іншого порядку звільнення з ініціативи працівника чинне законодавство не передбачає, проте це не може бути підставою для позбавленню особи права на захист його порушених прав у обраний ним спосіб. Для належного захисту прав позивача необхідно виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомості про ОСОБА_1 як керівника ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ». У зв`язку з викладеним позивач звернувся до суду з даним позовом.
В судове засідання позивач не з`явився, надав суду заяву про розгляд справи за його відсутності, позовні вимоги підтримує у повному обсязі, проти заочного розгляду справи не заперечує.
Представник відповідача ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» в судове засідання не з`явився, про день, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, причин неявки суду не повідомив.
Представник відповідача Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради в особі відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління у сфері державної реєстрації у судове засідання не з`явився, суду надав заяву, в якій просив розглядати справу без його участі.
У зв`язку з неявкою осіб, які приймають участь у справі, суд розглядає справу у відповідності до ч. 2ст. 247 ЦПК України, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні докази у їх сукупності, судом встановлені наступні фактичні обставини справи та відповідні їм правовідносини.
Частина перша статті 55 Конституції України містить загальну норму, яка означає право кожного звернутися до суду, якщо його права чи свободи порушені або порушуються, створено або створюються перешкоди для їх реалізації або мають місце інші ущемлення прав та свобод.
Судом встановлено, що наказом № 3 від 03.12.2012 року ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» ОСОБА_1 призначено на посаду директора ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ».
З Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань також вбачається, що ОСОБА_1 є керівником (директором) ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ».
Відповідно до ч.ч. 4, 5 ст. 39 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» виконавчий орган товариства є одноосібним. Назвою одноосібного виконавчого органу є «директор», якщо статутом не передбачена інша назва. Статутом може бути встановлено, що виконавчий орган товариства є колегіальним, та визначено його кількісний склад. Назвою колегіального виконавчого органу є «дирекція», а його голови «генеральний директор», якщо статутом не передбачені інші назви.
У пункті 7.9 Статуту ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» (нова редакція), затвердженого рішенням учасника АТ "ВЕСТА-Дніпро" від 21.11.2007 року (справжність підпису засвідчено приватним нотаріусом Дніпропетровського міського нотаріального округу Деллалова В.М., зареєстровано в реєстрі за № 8999) визначено, що виконавчим органом Товариства є директор.
Згідно з пунктом 7.10 Статуту ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» (нова редакція), директор не вправі приймати рішення, обов`язкові для учасників товариства.
У позовній заяві ОСОБА_1 наполягав на тому, що з березня 2021 року господарська діяльність ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» фактично була припинена, припинено право користування приміщенням, в якому провадилась господарська діяльність ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ», а також припинено виплату заробітної плати ОСОБА_1 , як директору.
27.07.2021 року Позивачем, за допомогою поштового зв`язку, на адресу ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» та на адресу його єдиного учасника цінним листом з описом вкладення було направлено заяву про звільнення Позивача з посади директора ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» за власним бажанням з 12 серпня 2021 року в порядку статті 38 КЗпП України (копії вказаних документів додаються), що підтверджується, описами вкладення у цінний лист. Однак, вищевказані поштові відправлення повернулись відправнику «за закінченням терміну зберігання», що підтверджується копіями конвертів з відповідними відмітками Укрпошти.
Відповідно до ч. 1 ст. 29 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», загальні збори учасників є вищим органом товариства.
Відповідно до трудового законодавства України, керівник товариства (директор), як будь-який інший працівник, має право звільнитися за власним бажанням, попередивши власника або уповноважений ним орган про таке звільнення письмово за два тижні.
Разом з тим, особливість звільнення директора полягає в тому, що воно відбувається за рішенням загальних зборів учасників товариства.
У пункті 7 частини 2 статті 30 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» закріплено, що до компетенції загальних зборів учасників належать, зокрема, обрання одноосібного виконавчого органу товариства або членів колегіального виконавчого органу (всіх чи окремо одного або декількох з них), встановлення розміру винагороди членам виконавчого органу товариства.
Позивачем ОСОБА_1 було ініційовано скликання Загальних зборів учасників ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ».
Порядок скликання загальних зборів учасників товариства визначений у статті 32 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Так, згідно статті 32 вищевказаного Закону, загальні збори учасників скликаються виконавчим органом товариства. Статутом товариства може бути визначений інший орган, уповноважений на скликання загальних зборів учасників. Виконавчий орган товариства скликає загальні збори учасників шляхом надсилання повідомлення про це кожному учаснику товариства. Виконавчий орган товариства зобов`язаний повідомити учасників товариства не менше ніж за 30 днів до запланованої дати проведення загальних зборів учасників, якщо інший строк невстановлений статутом товариства. Повідомлення надсилається поштовим відправленням з описом вкладення. Статутом товариства може бути встановлений інший спосіб повідомлення. У повідомленні про загальні збори учасників зазначаються дата, час, місце проведення, порядок денний. Якщо до порядку денного включено питання про внесення змін до статуту товариства, до повідомлення додається проект запропонованих змін. Виконавчий орган товариства приймає рішення про включення запропонованих питань до порядку денного загальних зборів учасників.
Такий же порядок скликання загальних зборів учасників товариства визначений і у пункті 7.3 Статуту ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ».
Позивачем як директором ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» у встановленому Законом та Статутом порядку з додержанням строків поштовим відправленням з описом вкладення на адресу місцезнаходження єдиного засновника ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» - АТ "ВЕСТА-Дніпро" 06.09.2021 року було направлено Повідомлення про скликання Загальних зборів учасників, в якому зазначено, що директор ОСОБА_1 вважає за необхідне скликати Загальні збори учасників ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» на 08.10.2021 року о 10.00 год. за адресою: місцезнаходження Товариства: 49005, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Писаржевського, буд. 5. Порядок денний: 1) звільнення директора ОСОБА_1 з посади директора Товариства з обмеженою відповідальністю «ФВ ТРЕЙДІНГ» за власним бажанням на підставі статті 38 КЗпП України; 2)вирішення питання про внесення відповідних відомостей (змін) про звільнення директора до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; 3)вирішення питання про передачу справ, печатки, ввірених директору матеріальних цінностей.
Проте, у призначений час, єдиний учасник ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» для проведення Загальних Зборів не з`явився, на зв`язок із Позивачем не виходив, причини своєї неявки не повідомив. У зв`язку з цим, директором ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» Стороженком А.О. було складено Протокол № 1 Загальних зборів учасників ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» від 08.10.2021 року, з якого вбачається, що загальні збори учасників не відбулись у зв`язку з відсутністю кворуму.
Отже, з викладеного вбачається, що у зв`язку з неявкою єдиного учасника ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» 08.10.2021 року загальні збори учасників ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» так і не відбулись, питання про звільнення позивача ОСОБА_1 з посади директора (керівника) ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» розглянуто так і не було у зв`язку з неповноважністю загальних зборів учасників.
Таким чином, судом встановлено, що незважаючи на написання позивачем заяви про звільнення з посади директора ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» за власним бажанням від 27.07.2021 року, позивач до теперішнього часу не звільнений з вказаної посади.
Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Використання примусової праці забороняється.
Водночас слід враховувати, що директор є найманим працівником, на якого поширюються норми КЗпП.
Так, згідно ст. 38 КЗпП працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружинина роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю; догляд за хворим членом сім`ї відповідно до медичного висновку або особою з інвалідністю I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин),власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.
Пунктом 4 частини 1 статті 36 КЗпП закріплено, що однією з підстав припинення трудового договору є розірвання трудового договору з ініціативи працівника (статті 38,39).
У своїй заяві про звільнення від 27.07.2021 року позивач просив звільнити його з посади директора ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» за власним бажанням на підставі статті 38 КЗпП України з 12.08.2021 року, та як наполягає позивач, він фактично припинив виконувати повноваження керівника (директора) ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ».
Однак, станом на день звернення позивача до суду 10.05.2022 року, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань міститься запис про позивача як керівника (директора) ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ».
За змістом положень статті 38 КЗпП та статті 39 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», а також положень Статуту ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ», праву директора на звільнення за власним бажанням кореспондує обов`язок учасника товариства провести загальні збори учасників, розглянути заяву директора й відкликати його повноваження та призначити нового керівника (директора).
Конституційне право громадян на працю означає можливість кожного заробляти собі на життя працею, вільно вибирати професію чи спеціальність відповідно до своїх здібностей і бажань, реалізовувати свої бажання щодо зайняття працею за трудовим договором (контрактом) на підприємстві, в установі, організації незалежно від форм власності або самостійно забезпечувати себе роботою.
За змістом ст. 22 КЗпП України та відповідно до положень Конституції України вбачається, що будь-яке пряме або непряме обмеження прав чи встановлення прямих або непрямих переваг при укладенні, зміні та припиненні трудового договору не допускається.
Свобода праці передбачає можливість особи займатися чи не займатися працею, а якщо займатися, то вільно її обирати, забезпечення кожному без дискримінації вступати у трудові відносини для реалізації своїх здібностей. За своєю природою право на працю є невідчужуваним і по суті означає забезпечення саме рівних можливостей кожному для його реалізації.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що відповідачем порушене право позивача на звільнення з роботи з ініціативи працівника, передбачене ч. 1 ст. 38 КЗпП України, оскільки не вирішення зборами учасників ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» заяви про звільнення позивача з посади керівника (директора) є порушенням його права щодо вільного вибору праці.
Враховуючи порушення права позивача на припинення трудового договору, суд вважає, що обраний ним спосіб захисту направлений на відновлення його трудових прав, гарантованих Конституцією України.
Таким чином, оскільки позивач ОСОБА_1 в інший спосіб, окрім як звернутися до суду, не може захистити свої трудові права та ці права є порушеними, суд приходить до переконливого висновку, що вони підлягають судовому захисту.
Оскільки позивач ОСОБА_1 не бажаючи працювати на посаді керівника (директора) ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» не має можливості розірвати трудовий договір з незалежних від нього підстав в порядку передбаченому зазначеними вище законодавчими актами, суд вважає заявлені позовні вимоги щодо визнання трудових відносин припиненими, обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню в цій частині, у зв`язку з чим слід трудові відносини між ОСОБА_1 та ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» визнати припиненими з 12 серпня 2021 року внаслідок розірвання трудового договору з ініціативи працівника на підставі ч. 1 ст. 38 КЗпП України.
Щодо позовних вимог ОСОБА_1 в частині виключення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про ОСОБА_1 як керівника ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» суд виходить з наступного.
Відповідно до п. 13 ч. 2 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» в Єдиному державному реєстрі містяться, зокрема, відомості про керівника юридичної особи та про інших осіб (за наявності), які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо: прізвище, ім`я, по батькові, дата народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта), дані про наявність обмежень щодо представництва юридичної особи.
Статтею 2 ЦПК України передбачено, що завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.
Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 25 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», державна реєстрація та інші реєстраційні дії проводяться, зокрема, на підставі судових рішень, що набрали законної сили та тягнуть за собою зміну відомостей в Єдиному державному реєстрі, а також що надійшли в електронній формі від суду або державної виконавчої служби відповідно до Закону України «Про виконавче провадження».
Отже, рішення суду про визнання трудових відносин між ОСОБА_1 та ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ» припиненими є самостійною підставою для виключення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про ОСОБА_1 як керівника ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ».
Матеріали справи не містять будь-яких доказів, що позивачу було відмовлено у виключенні з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про нього як керівника ТОВ «ФВ ТРЕЙДІНГ», або буде відмовлено у вчиненні такої реєстраційної дії на підставі рішення суду про визнання трудових відносин припиненими, а судовому захисту підлягають лише порушені, невизнані або оспорювані права, свободи чи законні інтереси осіб.
За таких обставин, суд приходить до переконливого висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 про зобов`язання вчинити певні дії заявлені передчасно, а тому на теперішній час задоволенню не підлягають.
Таким чином, дослідивши всебічно, повно, безпосередньо та об`єктивно наявні у справі докази, оцінивши їх належність, допустимість, достовірність, достатність і взаємний зв`язок у їх сукупності, з`ясувавши усі обставини справи, на які сторони посилалися як на підставу своїх вимог і заперечень, з урахуванням того, що відповідно до ст. 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичної особи, суд приходить до переконливого висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають частковому задоволенню.
Крім того, відповідно до ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог. Оскільки позовні вимоги ОСОБА_1 немайнового характеру в частині визнання трудових відносин припиненими задоволені, то з відповідача на користь позивача слід стягнути судовий збір у розмірі 992,40 грн. Крім того, оскільки під час розгляду справи суд прийшов до висновку про відмову у задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 в частині виключення відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, то судові витрати позивача в цій частині підлягають віднесенню на його рахунок.
На підставі ст. 43 Конституції України, ст.ст. 15, 16 ЦК України, ст. 22, 38 КЗпП, Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» та керуючись ст.ст. 2, 4, 81, 82, 141, 142, 259, 263-265, 268, 272, 273, 280-282 ЦПК України, -
В И Р І Ш И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФВ ТРЕЙДІНГ», Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради в особі відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління у сфері державної реєстрації про визнання трудових відносин припиненими та зобов`язання вчинити певні дії, задовольнити частково.
Визнати трудові відносини між ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , та Товариством з обмеженою відповідальністю «ФВ ТРЕЙДІНГ» (ЄДРПОУ 32987843) припиненими з 12 серпня 2021 року внаслідок розірвання трудового договору з ініціативи працівника на підставі ч. 1 ст. 38 КЗпП України.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «ФВ ТРЕЙДІНГ» (місцезнаходження: 49005, м. Дніпро, вул. Писаржевського, буд. 5, ЄДРПОУ 32987843) на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 судовий збір у розмірі 992,40 грн. (дев`ятсот дев`яносто дві гривні, 40 копійок).
В іншій частині позовних вимог - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
На рішення може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Суддя Д.А. Ісаєва
Суд | Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 26.08.2022 |
Оприлюднено | 29.09.2022 |
Номер документу | 106451500 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська
Ісаєва Д. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні