Подільський районний суд міста Києва
Справа № 758/4977/22
У Х В А Л А
30 вересня 2022 року слідчий суддя Подільського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , представників заявника ОСОБА_3 , ОСОБА_4 розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «СТАФ Консалтинг» - ОСОБА_3 про роз`яснення ухвали слідчого судді Подільського районного суду м. Києва від 11.07.2022,-
В С Т А Н О В И В :
Враховуючи, що складання судового рішення у формі ухвали вимагає часу, суд, у відповідності до ч. 2ст. 376 КПК України, обмежується складанням і оголошенням його резолютивної частини, зі складанням повного тексту ухвали не пізніше п`яти діб з дня оголошення резолютивної частини судового рішення.
Керуючись ч. 2ст. 376 КПК України, слідчий суддя,-
УХВАЛИВ:
В задоволенні заяви представника Товариства з обмеженою відповідальністю «СТАФ Консалтинг» - ОСОБА_3 про роз`яснення ухвали слідчого судді Подільського районного суду м. Києва від 11.07.2022 відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом 5 днів з дня її оголошення, а особою, яка не викликалась в суд протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Повний текст ухвали буде виготовлено 04.10.2022.
Cлідчий суддя
Подільськогорайонного суду м. Києва ОСОБА_1
Суд | Подільський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 30.09.2022 |
Оприлюднено | 24.01.2023 |
Номер документу | 106554735 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Заява про роз’яснення судового рішення |
Кримінальне
Подільський районний суд міста Києва
Анохін А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні