Справа № 521/6221/22
Провадження №2/521/573/22
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 серпня 2022 року місто Одеса
Малиновський районний суд міста Одеси в складі:
головуючий суддя Плавич І.В.,
секретар судового засідання Неділько О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів та додаткових витрат на утримання дітей,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів та додаткових витрат на утримання дітей.
Позов обґрунтований наступними обставинами.
26.11.2005 року між нею та ОСОБА_2 був зареєстрований шлюб.
Рішенням Малиновського районного суду м. Одеси від 24.02.2017 року шлюб між сторонами розірвано.
У період шлюбу народились діти ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .
15 червня 2020 року позивачем отримано посвідчення серії № НОМЕР_1 багатодітної сім`ї, виданої Департаментом праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Діти проживають разом з матір`ю.
За час спільного проживання, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 працювали, мали гідний заробіток, грошові накопичення, купували коштовне майно. За цей час діти звикли до нормального рівня життя.
Однак з моменту припинення фактичних шлюбних відносин, тобто з лютого 2017 року, ОСОБА_2 всупереч закону перестав утримувати дітей.
Діти навчаються та займаються в різних закладах, де розвивають свої фізичні, духовні та моральні якості.
Позивач працювала на посаді бухгалтера в ТОВ «Орандж готель» (з 10.01.2018 року по 24.04.2020 року), у ФОП ОСОБА_6 (з 12.08.2020 року по 13.11.2020 року) та працює в ОСББ «Домодин» (з 12.03.2019 року, де і працює зараз) на зазначеній посаді.
Тим більше, що ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , поставлений основний діагноз: цукровий діабет, 1 тип, важка форма, глікемічний контроль з високим ризиком. З урахуванням чого дитині було встановлено інвалідність.
Отже, дитина потребує постійного догляду та контролю.
Вона намагається самотужки забезпечити усім трьом дітям належний фізичний, інтелектуальний, моральний, культурний, духовний і соціальний розвиток.
Батько дітей ОСОБА_2 , належним чином свої батьківські обов`язки по утриманню дітей не виконує.
Для забезпечення гармонійного розвитку та здобуття повної загальної середньої освіти дітям: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , щомісячно необхідний мінімальний рекомендований розмір аліментів, а саме: 2395,00 грн. (станом на момент подання позовної заяви) для кожної вищезазначеної дитини, визначений відповідно до ст. 7 Закону України «Про державний бюджет на 2021 рік».
Для забезпечення гармонійного розвитку ОСОБА_4 , враховуючи його стан здоров`я, необхідний розмір аліментів 4000 грн.
Єдиним джерелом доходу в сім`ї є доходи матері.
Натомість у відповідача є матеріальна можливість утримувати дітей.
З інформації отриманої з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотеки, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта вбачається наявність у ОСОБА_2 на праві власності земельної ділянки площею 0,0701 га, яка придбана 02.03.2020 року.
Також відповідач отримує пенсію військовослужбовця та є засновником та кінцевим бенефіціарним власником (контролер) Товариства з обмеженою відповідальністю «Амитрин».
Також ОСОБА_2 має сертифікат АЕ003434 за спеціалізацією: Експерт, Експертиза проектної документації у частині забезпечення дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки, що підтверджує його спроможність виконувати роботи (надавати послуги).
Щодо додаткових витрат на дітей.
Загальна сума фактично понесених та передбачуваних додаткових витрат викликаних особливими обставинами розвитку здібностей ОСОБА_4 та його хворобою становить (1/2 витрат на навчання дитини у ТОВ «Комп`ютерна академія шаг Одеса спеціаліст» у розмірі 35550,00 грн. +1/2 понесених і передбачуваних додаткових витрат за відвідування дитиною дитячого розвиваючого центру «Светлячок» у розмірі 3750,00 грн. + понесені додаткові витрати викликані станом здоров`я ОСОБА_4 3785,00 грн.) = 43085,00 грн.
Щодо додаткових витрат на ОСОБА_5 , то з відповідача слід стягнути фактично понесені і передбачувані додаткові витрати на відвідування ОСОБА_5 дитячого розвиваючого центру «Светлячок», що складає Ѕ загальної суми (8400,00 грн. +5600,00 грн. =14000,00 грн. /2 =7000 грн.)
26.07.2021 року до суду надійшов відзив на позовну заяву, в якому відповідач позов ОСОБА_1 просить задовольнити частково. Визначити та стягнути з нього на користь позивача аліменти на утримання неповнолітніх дітей по 1197 грн. 50 коп. на кожного.
При цьому зазначає, що після розірвання шлюбу вони з позивачкою обопільно домовилися про розміри та порядок сплати аліментів на дітей, тому він регулярно щомісячно надавав кошти на утримання всіх дітей у різних грошових розмірах в межах своїх можливостей. Окрім цих коштів, він регулярно надавав кошти не тільки на базові потреби дітей, такі як: продукти харчування, одяг, навчання, а й на різні додаткові витрати, в тому числі на розваги дітей, додаткові курси, тощо.
Він є інвалідом ІІ групи починаючи з 2014 року, у зв`язку з травмою голови, що підтверджується пенсійним посвідченням та отримує щомісячну пенсію у розмірі 4502 грн. 40 коп. , що є його єдиним доходом, іншого доходу не має. У зв`язку з травмою потребує регулярної реабілітації та прийому ліків.
Після розірвання шлюбу з позивачкою спільне сумісне майно подружжя не було розділене, так як він все залишив позивачці, виїхав з квартири, та наразі в їх спільній квартирі мешкає позивачка разом з дітьми.
Рухомого майна він ніколи не мав та не має.
Щодо земельної ділянки, яка зареєстрована на нього, то позивачкою не були доведені витрати на придбання цієї земельної ділянки, що суперечить ст. 182 СК України. Разом з тим, дана земельна ділянка була придбана за грошові кошти, які ще не повернуті, за борговою розпискою.
Щодо ТОВ «Амитрин», в якому він є співзасновником, то ця компанія фактично не здійснює господарську діяльність, та жодних доходів, в тому числі дивідендів, він не отримує.
З приводу сертифіката експерта щодо пожежної безпеки, то сам по собі факт наявності зазначеного сертифіката не підтверджує здійснення діяльності в цій сфері та наявність доходів з цієї діяльності.
Позивачка має статус матері багатодітної сім`ї, отже має соціальну допомогу та деякі пільги, визначені законом.
Крім цього, позивачка отримує соціальну допомогу на ОСОБА_7 , як на дитину інваліда.
Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, позивачка має декілька об`єктів нерухомого майна.
Окрім цього, позивачка є фізичною особою підприємцем та отримує з цієї діяльності дохід.
Щодо додаткових витрат на дітей, то він регулярно приймав участь у додаткових витратах, в тому числі і оплачував додаткові курси, кружки тощо.
10 листопада 2021 року до суду надійшла відповідь на відзив, в якій позивач зазначає наступне.
Сторонами не було досягнуто домовленості про розмір, порядок та інші умови сплати аліментів відповідачем. Відповідачем, окрім своїх письмових тверджень, не надано до суду будь яких доказів про таку домовленість.
Також не відповідає дійсності і твердження відповідача про надання ним коштів у готівковій формі, жодних доказів про передачу таких коштів, їх розмір, період надання відповідачем не зазначено та до суду не надано.
Разом з відзивом на позовну заяву відповідачем надано дублікати чеків про здійснення переказів, які слугують підтвердженням того, що він все ж таки спроможний сплачувати аліменти у більшому розмірі, аніж у зазначеному ним 1197,50 грн.
Вказані оплати свідчать про наявність іншого доходу, аніж пенсія, адже вищенаведені оплати перевищують дохід відповідача.
Разом із відзивом на позовну заяву відповідач не надав доказів джерела походження коштів для придбання земельної ділянки.
10.10.2021 року на своїй сторінці у соціальній мережі ОСОБА_8 » ОСОБА_9 опублікував пост про наявність у нього бізнесу банно готельного комплексу послуг еко баня « ОСОБА_10 ».
Адреса розміщення банно готельного комплексу «Елка» співпадає з адресою придбаної відповідачем земельної ділянки.
Отже, відповідач на належній йому земельній ділянці здійснює господарську діяльність у вигляді банно готельного комплексу « ОСОБА_10 ».
Вищенаведене свідчить про фінансову можливість відповідача сплачувати визначений позивачем у позовній заяві розмір аліментів та додаткових витрат.
На виконання ухвал Малиновського районного суду м. Одеси від 19.10.2021 року про витребування доказів, суду надано інформацію щодо відкритих рахунків ОСОБА_2 .
Позивач та її представник у судовому засіданні підтримали позовні вимоги, просили задовольнити з підстав, викладених у позові та відповіді на відзив. Відповідач неодноразово в судові засідання не з`являвся та надавав заяви про відкладення розгляду справи.
Суд не вбачає підстав для відкладення справи, оскільки строки розгляду справи обмежені, а відповідач навмисно звертається з заявами про відкладення слухання справи.
Суд, вислухавши пояснення позивача, представника позивача, дослідивши матеріали справи, перевіривши обставини справи приходить до наступного:
Згідно ст. 12 ч. 3 ЦПК України кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до ст. 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше, як за зверненням особо, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках. Учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.
Статтею 81 ЦПК України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами і іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.
Таким чином, обов`язок доказування покладається на сторони, що є одним із принципівзмагальності сторін. Суд не може збирати докази за власною ініціативою.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 перебували у зареєстрованому шлюбі, який розірвано рішенням Малиновського районного суду м. Одеси від 24.02.2017 року (т.1 а. с. 28).
Від шлюбу у сторін народилися діти: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , що підтверджується свідоцтвами про народження (т.1 а.с.29-31).
Як зазначено позивачем та не заперечується відповідачем, сторони проживають окремо, діти проживають з матір`ю.
Згідно ст. ст.180, 181 Сімейного Кодексу України, якими передбачено обов`язок батьків утримувати дитину до досягнення нею повноліття. За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 27 Конвенції ООН «Про права дитини» від 20 листопада 1989 року, яка ратифікована Постановою Верховної Ради України № 789XII (78912) від 27 лютого 1991 року, держава визнає право кожної дитини на рівень життя, необхідний для фізичного, розумового, духовного, морального і соціального розвитку дитини. Батьки або інші особи, які виховують дитину, несуть основну відповідальність за забезпечення в межах своїх здібностей і фінансових можливостей умов життя, необхідних для розвитку дитини.
Згідно з вимогами ст. 182 СК України при визначенні розміру аліментів суд враховує: стан здоров`я та матеріальне становище дитини; стан здоров`я та матеріальне становище платника аліментів; наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина; наявність рухомого та нерухомого майна, грошових коштів; доведені стягувачем аліментів витрати платника аліментів, у тому числі на придбання нерухомого або рухомого майна, сума яких перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи, якщо платником аліментів не доведено джерело походження коштів; інші обставини, що мають істотне значення. Розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Відповідно до частини 1 статті 180 СК України батьки зобов`язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Згідно зі статтею 181 СК України способи виконання батьками обов`язку утримувати дитину визначаються за домовленістю між ними.
За домовленістю між батьками дитини той із них, хто проживає окремо від дитини, може брати участь у її утриманні в грошовій і (або) натуральній формі.
За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина.
Метою законодавчого закріплення права одного з батьків, з ким проживає дитина на отримання аліментів у твердій грошовій сумі є перш за все захист інтересів дитини, забезпечення одержання нею коштів, необхідних для її життєдіяльності.
Отже, суд приходить до висновку про стягнення аліментів на утримання дітей щомісяця.
Разом з тим, вирішуючи питання щодо розміру аліментів судприймає до уваги, що відповідач працездатна особа, отримує пенсію, інших утриманців не має, тоді як утримання малолітніх дітей потребує значних матеріальних витрат.
Відповідно до інформації, отриманої з державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотеки, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта вбачається наявність у ОСОБА_2 на праві власності Земельної ділянки площею 0,701 га, кадастровий номер 5121056800:04:001:0021, цільове призначення: В.02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: АДРЕСА_1 .
Крім того, відповідно до ст. 7 Закону України «Про державний бюджет на 2021 рік» встановлено у 2021 році прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення: дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2395 гривень, з 1 липня 2510 гривень, з 1 грудня 2618 гривень.
Таким чином, для забезпечення гармонійного розвитку дітей з відповідача слід стягнути аліменти у розмірі по 2395 гривень на кожну дитину.
Вирішуючи питання щодо додаткових витрат суд виходить з наступного:
Згідно ст. 185 СК України той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобовязані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо). Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину в разі спору визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення. Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.
До особливих обставин законодавець відносяться випадки, коли дитина, яка знаходиться на утриманні батьків, потребує додаткових витрат на неї у зв`язку із розвитком певних її здібностей, страждає на тяжку хворобу, є калікою. Особливі обставини можуть бути зумовлені, як негативними (хвороба), так і позитивними фактами (схильність дитини до музики, що потребує купівлі музичного інструменту, або до певного виду спорту, що вимагає додаткових матеріальних витрат, або дитина потребує оздоровлення та відпочинку біля моря чи на гірському курорті). Такі особливі обставини є індивідуальними у кожному конкретному випадку.
Розмір додаткових витрат на дитину повинен обґрунтовуватись відповідними документами (наприклад, витрати на спеціальний медичний догляд довідкою медичного закладу про вартість медичних послуг; витрати на лікування, на санаторно-курортне лікування виписками з історії хвороби дитини, рецептами лікарів, довідками, чеками, рахунками, проїзними документами тощо). При стягненні коштів на додаткові витрати, які повинні бути понесені у майбутньому, суду необхідно надати розрахунок або обґрунтування необхідності майбутніх витрат.
Додаткові витрати, зумовлені особливими обставинами, можуть бути присуджені судом у вигляді конкретної суми, що підлягає одноразовій сплаті, або у вигляді щомісячних чи інших періодичних платежів, здійснюваних протягом певного строку чи постійно. Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення. Причому, якщо причина, що зумовила додаткові витрати, є триваючою (тяжка хвороба або каліцтво) додаткові витрати можуть фінансуватися наперед із вказівкою або без вказівки кінцевого терміну їх виплати.
Як вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , навчається в «Комп`ютерній академії Шаг», термін навчання складає 5 років. Також відвідує дитячий розвиваючий центр «Светлячок», де дитина розвиває додаткові здібності з математики та логіки.
Більш того, ОСОБА_4 хворіє на цукровий діабет з лютого 2012 року, з урахуванням чого був поставлений основний діагноз: цукровий діабет, 1 тип, важка форма, глікемічний контроль з високим ризиком та встановлено інвалідність. Вказаний діагноз спричинив ускладнення, з урахуванням чого позивач понесла додаткові витрати на лікування вказаного ускладнення у центрі корекції зору «Люмос».
Отже, загальна сума фактично понесених та передбачуваних додаткових витрат викликаних особливими обставинами розвитку здібностей ОСОБА_4 та його хворобою, які підлягають стягненню з відповідача, становить: 1/2 витрат за навчання дитини у ТОВ «Комп`ютерна академія шаг Одеса спеціаліст» понесених та передбачуваних у розмірі 35550,00 грн. +1/2 понесених і передбачуваних додаткових витрат за відвідування дитиною дитячого розвиваючого центру «Светлячок» у розмірі 3750,00 грн. + понесені додаткові витрати викликані станом здоров`я ОСОБА_4 3785,00 грн. = 43085,00 грн.
Щодо додаткових витрат на дитину ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , то з матеріалів справи вбачається, що дитина відвідує дитячий розвиваючий центр «Светлячок», де розвиває додаткові здібності з математики та логіки, вартість навчання становить 2800,00 грн. за один місяць.
Загальна сума понесених і передбачуваних додаткових витрат за відвідування ОСОБА_5 дитячого розвиваючого центру «Светлячок», яка підлягає стягненню з відповідача, є Ѕ загальної суми (8400,00 грн. +5600,00 грн. = 14000,00 грн./2 = 7000,00 грн.)
Матеріали справи містять квитанції щодо зазначених витрат.
Тому судвважає,що зазначенівитрати слідвіднести дододаткових витрат,так якнаправлені нарозвиток певнихздібностей дітейта лікуваннясина.
З урахуванням ст. 141 СК України, яка визначає, що батьки мають рівні права та обов`язки щодо дітей, сума додаткових витрат яка підлягає стягненню з відповідача становить 43085, 00 грн. на сина ОСОБА_4 та 7000,00 грн. на доньку ОСОБА_5 .
Аналогічна позиція сформульована у постановах Верховного суду від 21 лютого 2018 року у справі №127/16614/15-ц (провадження №61-2371 св18); від 10 травня 2018 року у справі №2-1161/2011 (провадження №61-15690св18); від 16 травня 2018 року у справі №666/5055/15-ц (провадження №61-6827 св18).
Обставин, які б перешкоджали відповідачу брати участь у додаткових витратах на дітей судом не встановлено, що тягне задоволення таких позовних вимог.
Щодо доводів відповідача про те, зазначених у відзиві на позовну заяву, то суд їх не бере до уваги, оскільки вони спростовуються матеріалами справи та наданими позивачем доказами.
Системно аналізуючи норми матеріального права та надані сторонами докази, виходячи із засад розумності, виваженості та справедливості, з урахуванням положень ст.ст.182,192 СК України, враховуючи фактичні обставини справи, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню.
За вимогами ст. 141 ЦПК України з відповідача на користь держави підлягає стягненню судовий збір.
Керуючись ст. 259, 265, 268, 273 ЦПК України, ст. ст. 180,181,182,192 Сімейного Кодексу України суд, -
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів та додаткових витрат на утримання дітей задовольнити.
Стягнути щомісячно з ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстрований: АДРЕСА_2 ) на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП НОМЕР_3 , зареєстрована: АДРЕСА_3 ) аліменти на утримання дітей ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 в розмірі по 2395 (дві тисячі триста дев`яносто п`ять) грн.. 00 коп. на кожну дитину, починаючи з 29.04.2021 року до досягнення дітьми повноліття.
Встановлена сума підлягає індексації відповідно до вимог діючого законодавства.
Стягнути одноразово з ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстрований: АДРЕСА_2 ) на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП НОМЕР_3 , зареєстрована: АДРЕСА_3 ) додаткові витрати на утримання ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 у загальному розмірі 43085 (сорок три тисячі вісімдесят п`ять) грн. 00 коп.
Стягнути одноразово з ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстрований: АДРЕСА_2 ) на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП НОМЕР_3 , зареєстрована: АДРЕСА_3 ) додаткові витрати на утримання ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , у загальному розмірі 7000 (сім тисяч) грн. 00 коп.
Допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення аліментів у межах суми за один місяць.
Стягнути з ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстрований: АДРЕСА_2 ) на користь держави судовий збір у розмірі 908 грн.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до Одеського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи без повідомлення учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Повні відомості про учасників справи згідно ст. 265 ч.5 п.4 ЦПК України:
Позивач: ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП НОМЕР_3 , зареєстрована: АДРЕСА_3 ).
Відповідач: ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстрований: АДРЕСА_2 ).
Суддя: І.В. Плавич
Суд | Малиновський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 25.08.2022 |
Оприлюднено | 05.10.2022 |
Номер документу | 106577443 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про стягнення аліментів |
Цивільне
Малиновський районний суд м.Одеси
Плавич І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні