Справа № 163/1697/22
Провадження № 2/163/291/22
ЛЮБОМЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
10 жовтня 2022 року місто Любомль
Суддя Любомльськогорайонного судуВолинської областіС.С.Чишій, розглянувшив приміщеннісуду позовнузаяву ОСОБА_1 до комунального закладу "Центр культури, дозвілля, спорту та туризму" Рівненської сільської ради про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,
в с т а н о в и в :
У позовній заяві представник позивача просить постановити рішення про стягнення з відповідача середній заробіток за час вимушеного прогулу у період з 25 грудня 2021 року по 26 червня 2022 року з передбачених ст.40, 42, 43, 49-2, 235 КЗпП України підстав.
Дослідження змісту позовної заяви та доданих матеріалів дає підстави для такого висновку.
Згідно із ч.3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити:
… 3) зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються;
… 4) зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них;
Як вбачається із змісту позовної заяви, в ній не вказано ціну позову, хоча заявлено вимоги щодо грошових сум.
В прохальній частині представник позивача просить стягнути "середній заробіток у розмірі 342,20 грн за один робочий день за період з 25 грудня 2021 року по 26 червня 2022 року". Така вимога вочевидь не визначена відповідно до обґрунтування позову та фактичного змісту позовних вимог, оскільки не містить конкретно визначеної суми середнього заробітку за певний період.
Отже, представник позивача не дотримала вимог п.п.3, 4 ч.3 ст.175 ЦПК України.
Згідно з ч.ч.1-3 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, … позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Отже, встановлено підстави для залишення позовної заяви без руху для усунення її недоліків: зазначення ціни позову та змісту позовних вимог відповідно до обґрунтування позову та його ціни.
Керуючись ст.ст.185, 260 ЦКП України,
п о с т а н о в и в :
Позовну заяву ОСОБА_1 до комунального закладу "Центр культури, дозвілля, спорту та туризму" Рівненської сільської ради про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу залишити без руху і надати позивачу для усунення недоліків позовної заяви 10-денний строк з дня отримання даної ухвали.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Заперечення на ухвалу, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя С.С.Чишій
Суд | Любомльський районний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 10.10.2022 |
Оприлюднено | 12.10.2022 |
Номер документу | 106675901 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Любомльський районний суд Волинської області
Чишій С. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні