Ухвала
від 02.09.2022 по справі 758/6718/22
ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Подільський районний суд міста Києва

Справа № 758/6718/22

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 вересня 2022 року місто Київ

Слідчий суддя Подільського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання прокурора Подільської окружної прокуратури м. Києва ОСОБА_3 про арешт майна, внесене у кримінальному провадженні № 42022102070000141 від 26.04.2022 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 258-5 КК України,

В С Т А Н О В И В :

До Подільського районного суд м. Києва надійшло клопотання прокурора Подільської окружної прокуратури м. Києва ОСОБА_3 про арешт майна у кримінальному провадженні № 42022102070000141 від 26.04.2022 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 258-5 КК України.

В обґрунтування клопотання прокурор зазначив, що слідчим відділом Подільського управління поліції ГУ НП у м.Києві здійснюється досудове слідство у кримінальному провадженні №42022102070000141 від 26.04.2022 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 258-5 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що службові особи суб`єктів господарської діяльності, вступивши у змову зі службовими особами Міністерства енергетики України, протягом 2014 2017 років організували протиправний механізм поставки вугілля на підконтрольні Україні ТЕС/ТЕЦ з території так званої «ДНР».

За наявними даними, службові особи ТОВ «Мегапром» (ЄДРПОУ 31023892), ТОВ «ВП «Ремавтоматика» (ЄДРПОУ 41479362), ТОВ«Ремавтоматика» (ЄДРПОУ 32066020), ТОВ «Шахтоуправління «Донбас» (ЄДРПОУ 36982901), ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка» (ЄДРПОУ 36694340), ТОВ «Компані «Менеджмент» (ЄДРПОУ 38844536), ТОВ «Шахта «Донбас» (ЄДРПОУ 35711637), ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська» (ЄДРПОУ 37133604), ТОВ «Електроенержі» (ЄДРПОУ 43737529) та ТОВ «Евро - Тест» (32524702) за сприяння службових осіб Міністерства енергетики України, залучили до протиправної схеми службових осіб ПАТ«Шахтоуправління «Донбас» (ЄДРПОУ 00174668), за допомогою яких здійснювали незаконні поставки вугілля з непідконтрольної території Донецької області (шахти Комунарська та Поченкова) на адреси ПАТ «Центренерго», Авдіївського КХЗ, Пролетарського ЦЗФ, Трипільської ТЕС, Зміївської ТЕС, Слав`янської ТЕС, Чумаківської ЦЗФ, Старобишевської ТЕС, Колосниківської ЦЗФ, Дзержинської ЦЗФ, Ясиновського КХЗ тощо.

Установлено, що за лобіювання посадових осіб Міністерства енергетики України, службові особи комерційних структур ТОВ «Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ«Ремавтоматика», ТОВ «Шахтоуправління «Донбас», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ«Компані «Менеджмент», ТОВ «Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ «Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» взяли під особистий контроль фінансово господарську та промислову діяльність ПАТ«Шахтоуправління «Донбас».

У ході досудового розслідування, встановлено, що службові особи ТОВ«Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ «Ремавтоматика», ТОВ«Шахтоуправління «Донбас», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ «Компані «Менеджмент», ТОВ«Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ «Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» здійснювали поставку вугілля, яке було отримано від ПАТ«Шахтоуправління «Донбас» на адреси Авдіївського КХЗ, Пролетарського ЦЗФ, Трипільської ТЕС, Зміївської ТЕС, Слав`янської ТЕС, Чумаківської ЦЗФ, Старобишевської ТЕС, Колосниківської ЦЗФ, Дзержинської ЦЗФ, Ясиновського КХЗ.

При цьому, службові особи ПАТ «Центренерго», Авдіївського КХЗ, Пролетарського ЦЗФ, Трипільської ТЕС, Зміївської ТЕС, Слав`янської ТЕС, Чумаківської ЦЗФ, Старобишевської ТЕС, Колосниківської ЦЗФ, Дзержинської ЦЗФ, Ясиновського КХЗ здійснювали розрахунок за отримане вугілля, а службовими особами ТОВ «Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ«Ремавтоматика», ТОВ «Шахтоуправління «Донбас», ТОВ«Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ«Компані «Менеджмент», ТОВ «Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ«Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» здійснювався фіктивний розрахунок по документам з ПАТ«Шахтоуправління «Донбас».

Отримані кошти за поставлене вугілля службовими особами ТОВ«Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ «Ремавтоматика», ТОВ«Шахтоуправління «Донбас», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ «Компані «Менеджмент», ТОВ«Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ «Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» обготівковувались через підконтрольні комерційні структури, банківські установи, та у подальшому розподілялись між учасниками протиправної схеми.

Загальний обсяг виведених грошових коштів у готівку службовими особами ТОВ «Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ«Ремавтоматика», ТОВ«Шахтоуправління «Донбас», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ«Компані «Менеджмент», ТОВ«Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ«Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» у період з 2014 по 2018 рік склав приблизно понад 1 млрд. грн.

Крім цього, отримано інформацію, що грошові кошти отримані від реалізації вугілля на вищевказані ТЕС/ТЕЦ, під контролем службових осіб вищевказаних комерційних структур обготівковувались через ПАТ «Діамант - банк», АБ «Укргазбанк» та в подальшому завозились на територію так званого «ДНР» в якості фінансової допомоги.

Також встановлено, що службові особи ТОВ «Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ«Ремавтоматика», ТОВ «Шахтоуправління «Донбас», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ«Компані «Менеджмент», ТОВ «Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ «Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» надавали ПАТ«Шахтоуправління «Донбас» та іншим підконтрольним комерційним структурам фінансову безвідсоткову поворотну допомогу. Дана фінансова безвідсоткова поворотна допомога повинна була використовуватися службовими особами ПАТ «Шахтоуправління «Донбас» для виплати заробітної плати працівникам Товариства. При цьому, отримана фінансова безвідсоткова поворотна допомога службовими особами ПАТ«Шахтоуправління «Донбас» обготівковувалась та розподілялась між учасниками протиправної схеми.

У ході досудового розслідування встановлено, що підприємством ПАТ"ШАХТОУПРАВЛІННЯ "ДОНБАС" зареєстровані податкові накладні на реалізацію товарно-матеріальних цінностей, послуг, робіт в адресу підприємства ТОВ "Шахтоуправління "Донбас" на загальну суму 370 651 298,40 грн, у тому числі ПДВ 61775 216,41 грн.

Також,підприємством ПАТ"ШАХТОУПРАВЛІННЯ"ДОНБАС"за періодсічень 2014року жовтень 2015року зареєстрованіподаткові накладніна реалізаціютоварно-матеріальнихцінностей,послуг,робіт вадресу підприємстваТОВ "МегапроМ"на загальнусуму 186065253,38 грн., у тому числі ПДВ 31 010 875,57 грн.

Ураховуючи факт того, що виробничі потужності ПАТ"ШАХТОУПРАВЛІННЯ"ДОНБАС", а саме «Поле шахти № 22 «Комунарська», пласти к5, к4-1, к3, к2-1, к2, з урахуванням прирізки запасів вугілля пластів к5, к4-1, к3 у західній частині ділянки Кіровська Капітальна» та «Поле шахти «Щегловська-Глибока», пласти: m3, I1-B, I1, k8, з урахуванням прирізки запасів вугілля пласта I8-1 поля закритої шахти ім. К.І. Поченкова» знаходяться на непідконтрольній території України, а саме на території так званої «ДНР», дії службових осіб ТОВ «Шахтоуправління «Донбас» та ТОВ"МегапроМ" були свідомо направлені на надання прямих активів з метою їх повного використання для будь яких цілей окремими представниками так званого «ДНР» та можуть свідчити про фінансування тероризму.

У судове засідання прокурор ОСОБА_3 не з`явився, про дату, час та місце проведення судового засідання повідомлявся належним чином, подав клопотання про розгляд справи за його відсутності, клопотання підтримав, просив задовольнити.

У судове засідання представник володільця майна ОСОБА_4 не з`явився, про дату, час та місце проведення судового засідання повідомлявся належним чином, подав клопотання про розгляд справи за його відсутності, заперечував проти задоволення клопотання.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до висновку, що у задоволенні клопотання слід відмовити, з огляду на наступне.

Нормою ст. 41 Конституції України встановлюється непорушність права особи на володіння, користування і розпорядження своєю власністю.

Згідно з частиною 1 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.

Відповідно до ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення: 1) збереження речових доказів; 2) спеціальної конфіскації; 3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; 4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

В свою чергу, у кожному конкретному кримінальному провадженні слідчий суддя, застосовуючи вид обтяження, у даному випадку арешт майна, має неухильно дотримуватись вимог закону. При накладенні арешту на майно слідчий суддя має обов`язково переконатися в наявності доказів на підтвердження вчинення кримінального правопорушення. При цьому закон не вимагає аби вони були повними та достатніми на даній стадії кримінального провадження, однак вони мають бути такими, щоб слідчий суддя був впевнений у тому, що дані докази можуть дати підстави для пред`явлення обґрунтованої підозри у вчиненні того чи іншого злочину. Крім того, наявність доказів у кримінальному провадженні має давати слідчому судді впевненість в тому, що в даному кримінальному провадженні необхідно накласти вид обмеження з метою уникнення негативних наслідків.

Слідчим суддею встановлено, що слідчим відділом Подільського управління поліції ГУ НП у м. Києві здійснюється досудове слідство у кримінальному провадженні № 2022102070000141 від 26.04.2022 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 258-5, ч. 4 ст. 191 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що службові особи суб`єктів господарської діяльності, вступивши у змову з службовими особами Міністерства енергетики України, протягом 2014 2017 років організували протиправний механізм поставки вугілля на підконтрольні Україні ТЕС/ТЕЦ з території так званого «ДНР».

За наявними даними, службові особи ТОВ «Мегапром» (ЄДРПОУ 31023892), ТОВ «ВП «Ремавтоматика» (ЄДРПОУ 41479362), ТОВ«Ремавтоматика» (ЄДРПОУ 32066020), ТОВ «Шахтоуправління «Донбас» (ЄДРПОУ 36982901), ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка» (ЄДРПОУ 36694340), ТОВ «Компані «Менеджмент» (ЄДРПОУ 38844536), ТОВ «Шахта «Донбас» (ЄДРПОУ 35711637), ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська» (ЄДРПОУ 37133604), ТОВ «Електроенержі» (ЄДРПОУ 43737529) та ТОВ «Евро - Тест» (32524702) за сприяння службових осіб Міністерства енергетики України, залучили до протиправної схеми службових осіб ПАТ«Шахтоуправління «Донбас» (ЄДРПОУ 00174668), за допомогою яких здійснювали незаконні поставки вугілля з непідконтрольної території Донецької області (шахти Комунарська та Поченкова) на адреси ПАТ «Центренерго», Авдіївського КХЗ, Пролетарського ЦЗФ, Трипільської ТЕС, Зміївської ТЕС, Слав`янської ТЕС, Чумаківської ЦЗФ, Старобишевської ТЕС, Колосниківської ЦЗФ, Дзержинської ЦЗФ, Ясиновського КХЗ тощо.

Встановлено, що за лобіювання посадових осіб Міністерства енергетики України, службові особи комерційних структур ТОВ «Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ«Ремавтоматика», ТОВ «Шахтоуправління «Донбас», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ«Компані «Менеджмент», ТОВ «Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ «Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» взяли під особистий контроль фінансово господарську та промислову діяльність ПАТ«Шахтоуправління «Донбас».

У ході досудового розслідування, встановлено, що службові особи ТОВ«Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ «Ремавтоматика», ТОВ«Шахтоуправління «Донбас», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ «Компані «Менеджмент», ТОВ«Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ «Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» здійснювали поставку вугілля, яке було отримано від ПАТ«Шахтоуправління «Донбас» на адреси Авдіївського КХЗ, Пролетарського ЦЗФ, Трипільської ТЕС, Зміївської ТЕС, Слав`янської ТЕС, Чумаківської ЦЗФ, Старобишевської ТЕС, Колосниківської ЦЗФ, Дзержинської ЦЗФ, Ясиновського КХЗ.

При цьому, службові особи ПАТ «Центренерго», Авдіївського КХЗ, Пролетарського ЦЗФ, Трипільської ТЕС, Зміївської ТЕС, Слав`янської ТЕС, Чумаківської ЦЗФ, Старобишевської ТЕС, Колосниківської ЦЗФ, Дзержинської ЦЗФ, Ясиновського КХЗ здійснювали розрахунок за отримане вугілля, а службовими особами ТОВ «Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ«Ремавтоматика», ТОВ «Шахтоуправління «Донбас», ТОВ«Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ«Компані «Менеджмент», ТОВ «Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ«Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» здійснювався фіктивний розрахунок по документам з ПАТ«Шахтоуправління «Донбас».

Отримані кошти за поставлене вугілля службовими особами ТОВ«Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ «Ремавтоматика», ТОВ«Шахтоуправління «Донбас», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ «Компані «Менеджмент», ТОВ«Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ «Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» обготівковувались через підконтрольні комерційні структури, банківські установи, та у подальшому розподілялись між учасниками протиправної схеми.

Загальний обсяг виведених грошових коштів у готівку службовими особами ТОВ «Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ«Ремавтоматика», ТОВ«Шахтоуправління «Донбас», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ«Компані «Менеджмент», ТОВ«Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ«Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» у період з 2014 по 2018 рік склав приблизно понад 1 млрд грн.

Крім цього, отримано інформацію, що грошові кошти отримані від реалізації вугілля на вищевказані ТЕС/ТЕЦ, під контролем службових осіб вищевказаних комерційних структур обготівковувались через ПАТ «Діамант - банк», АБ «Укргазбанк» та в подальшому завозились на територію т.зв. «ДНР» в якості фінансової допомоги.

Також, встановлено, що службові особи ТОВ «Мегапром», ТОВ «ВП «Ремавтоматика», ТОВ«Ремавтоматика», ТОВ «Шахтоуправління «Донбас», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ«Компані «Менеджмент», ТОВ «Шахта «Донбас», ТОВ «ЦЗВ «Чумаківська», ТОВ «Електроенержі» та ТОВ «Евро - Тест» надавали ПАТ«Шахтоуправління «Донбас» та іншим підконтрольним комерційним структурам фінансову безвідсоткову поворотну допомогу. Дана фінансова безвідсоткова поворотна допомога повинна була використовуватися службовими особами ПАТ «Шахтоуправління «Донбас» для виплати заробітної плати працівникам Товариства. При цьому, отримана фінансова безвідсоткова поворотна допомога службовими особами ПАТ«Шахтоуправління «Донбас» обготівковувалась та розподілялась між учасниками протиправної схеми.

В ході досудового розслідування встановлено, що підприємством ПАТ"ШАХТОУПРАВЛІННЯ "ДОНБАС" зареєстровані податкові накладні на реалізацію товарно-матеріальних цінностей, послуг, робіт в адресу підприємства ТОВ "Шахтоуправління "Донбас" на загальну суму 370 651 298,40 грн, у тому числі ПДВ 61775 216,41 грн.

Також,підприємством ПАТ"ШАХТОУПРАВЛІННЯ"ДОНБАС"за періодсічень 2014року жовтень 2015року зареєстрованіподаткові накладніна реалізаціютоварно-матеріальнихцінностей,послуг,робіт вадресу підприємстваТОВ "МегапроМ"на загальнусуму 186065253,38 грн., у тому числі ПДВ 31 010 875,57 грн.

Ураховуючи факт того, що виробничі потужності ПАТ"ШАХТОУПРАВЛІННЯ"ДОНБАС", а саме «Поле шахти № 22 «Комунарська», пласти к5, к4-1, к3, к2-1, к2, з врахуванням прирізки запасів вугілля пластів к5, к4-1, к3 у західній частині ділянки Кіровська Капітальна» та «Поле шахти «Щегловська-Глибока», пласти: m3, I1-B, I1, k8, з врахуванням прирізки запасів вугілля пласта I8-1 поля закритої шахти ім. К.І. Поченкова» знаходяться на непідконтрольній території України, а саме на території т.зв. «ДНР», дії службових осіб ТОВ «Шахтоуправління «Донбас» та ТОВ"МегапроМ" були свідомо направлені на надання прямих активів з метою їх повного використання для будь яких цілей окремими представниками т.зв. «ДНР» та можуть свідчити про фінансування тероризму.

У ході досудового розслідування на підставі ухвали Подільського районного суду м. Києва від 21.07.2022 року у справі № 758/5695/22 проведений обшук за адресою: АДРЕСА_1 , під час якого вилучено: мобільний телефон iPhone 12 pro, IMEI НОМЕР_1 , IMEI2 НОМЕР_2 , з сім картою НОМЕР_3 .

Постановою прокурора від 10.08.2022 року, наведені речі визнано речовими доказами у кримінальному провадженні.

У клопотанні вказується, про необхідність накладення арешту на майно, з метою збереження речових доказів у кримінальному провадженні, керуючись ч. 2 ст. 170 КК України

Однак,у порушеннявимог ч.3ст.170КПК Українипрокурором ненадано доказів,що підтверджуютьтой факт,що вилучениймобільний телефонз сім картою є знаряддям вчиненням кримінальних правопорушень або зберіг на собі сліди вчинення кримінальних правопорушень.

Долучена до клопотання постанова про визнання майна речовим доказом від 10.08.2022 року носить формальний характер, оскільки за своїм змістом не містить даних на підтвердження того, що майно відповідає критеріям ч. 1 ст. 98 КПК України.

Таким чином, слідчий суддя приходить до висновку, що прокурором не доведено, що вилучений мобільний телефон з сім картою є знаряддям вчинення кримінального правопорушення або зберіг на собі сліди його вчинення, або містить інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а отже що такі речі відповідають критеріям, визначеним ст. 98 КПК України.

У ході розгляду клопотання не наведено будь-яких даних чи інформації, щодо того яка інформація міститься на ньому та має значення для досудового розслідування вищенаведених кримінальних правопорушень, а також даних про те, що доступ до них обмежується їх власником, володільцем або утримувачем чи пов`язаний з подоланням системи логічного захисту, що передбачено абз. 2 ч. 3 ст. 170 КПК України. Відомості про призначення чи проведення експертних досліджень також відсутні.

Також, у ході розгляду клопотання не встановлено і прокурором не доведено, наявність ризиків, передбачених абз. 2 ч. 1 ст. 170 КПК України.

Відповідно до витягу з ЄРДР, у даному кримінальному провадженні посадовим особам ТОВ«Мегапром», ТОВ «Енергетично збагачувальний комплекс «Донбасвуглепереробка», ТОВ «Евро - Тест», майно яких було вилучено під час проведення обшуку, повідомлення про підозру не вручалось і процесуального статусу, у кримінальному провадженні № 42022102070000141, ці юридичні особи не мають.

Ураховуючи викладене, слідчий суддя приходить до висновку, що у задоволенні клопотання про арешт майна (мобільного телефону з сім картою) слід відмовити.

Керуючись ст. 98, 131, 132, 170-173, 309, 395 КПК України, слідчий суддя,

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенніклопотання прокурораПодільської окружноїпрокуратури м.Києва ОСОБА_3 про арештмайна - мобільного телефону: iPhone 12 pro, IMEI НОМЕР_1 , IMEI2 НОМЕР_2 , з сім картою, тел. № НОМЕР_3 , у кримінальному провадженні № 42022102070000141 від 26.04.2022 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 258-5 КК України відмовити.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Cлідчий суддя Подільського районного суду м. Києва ОСОБА_1

СудПодільський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення02.09.2022
Оприлюднено14.05.2024
Номер документу106808041
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —758/6718/22

Ухвала від 02.09.2022

Кримінальне

Подільський районний суд міста Києва

Рибалка Ю. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні