Ухвала
від 12.10.2022 по справі 760/9930/22
СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа №760/9930/22 1-кс/760/3124/22

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 жовтня 2022 року слідчий суддя Солом`янського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши питання про виправлення описки в ухвалі Солом`янського районного суду міста Києва від 17серпня 2022 року в справі за клопотанням старшого слідчого слідчого відділу Солом`янського Управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_3 про накладення грошового стягнення на ОСОБА_4 за невиконання ним процесуальних обов`язків свідка у кримінальному провадженні №12021100090001857 від 05 липня 2021 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 366 КК України,

В С Т А Н О В И В:

У провадженні Солом`янського районного суду міста Києва перебувало вищезазначене клопотання.

Ухвалою слідчого судді Солом`янського районного суду міста Києва від 17 серпня 2022 року вказане клопотання задоволено. Накладено на свідка ОСОБА_4 , зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , грошове стягнення за неприбуття без поважних причин за викликом слідчого та неповідомлення про причини свого неприбуття у розмірі 0,5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 1240,50 грн (одна тисяча двісті сорок гривень 50 коп.).

При виготовленні зазначеної ухвали у вступній частині була допущена описка у зазначенні статті та законодавчого акту, якими визначається склад кримінального правопорушення за фактом вчинення якого здійснюється кримінальне провадження, а саме зазначено «…статті 336 КПК України» замість правильних «... статті 366 КК України». Крім того, в другому абзаці описової частини та в абзаці мотивувальної частини ухвали, який починається зі слів «Судовим розглядом встановлено…» помилково не зазначений законодавчий акт, яким встановлено кримінальну відповідальність за частиною першою статті 366 КК України.

Слідчий в судове засідання не з`явився, про дату, час і місце судового засідання повідомлявся належним чином.

Суд, відповідно до частини другої статті 379 КПК України вважає за можливе розглянути справу у відсутність учасників судового провадження, оскільки неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне виправити описку, допущену в ухвалі суду, виходячи з наступного.

Відповідно до частини першої статті 379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.

Описки це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків. Особливо це стосується резолютивної частини рішення.

Вивчивши матеріали справи, суд вважає можливим виправити описки шляхом зазначення у вступній частині ухвали «... статті 366 КК України» замість неправильно зазначених «… статті 336 КПК України», а також шляхом зазначення в другому абзаці описової частини та в абзаці мотивувальної частини ухвали, який починається зі слів «Судовим розглядом встановлено…» найменування законодавчого акту, яким передбачена кримінальна відповідальність, а саме: «… КК України».

Керуючись статтею 379 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В:

Виправити описку у вступній частині ухвали Солом`янського районного суду міста Києва від 17 серпня 2022 року шляхом зазначення «... статті 366 КК України» замість неправильно зазначених «… статті 336 КПК України».

Виправити описки в другому абзаці описової частини та в абзаці мотивувальної частини, який починається зі слів «Судовим розглядом встановлено…» ухвали Солом`янського районного суду міста Києва від 17 серпня 2022 року шляхом зазначення найменування законодавчого акту, яким передбачена кримінальна відповідальність, а саме: «… КК України».

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом 5 днів з дня її оголошення. Якщо ухвалу суду або слідчого судді було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудСолом'янський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення12.10.2022
Оприлюднено17.01.2023
Номер документу106840327
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про накладення грошового стягнення

Судовий реєстр по справі —760/9930/22

Ухвала від 12.10.2022

Кримінальне

Солом'янський районний суд міста Києва

Ішуніна Л. М.

Ухвала від 17.08.2022

Кримінальне

Солом'янський районний суд міста Києва

Ішуніна Л. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні