Справа № 2-2758/12
6/296/90/22
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"19" жовтня 2022 р.м.Житомир
Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Анциборенко Н.М., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про видачу дублікату виконавчого листа,-
ВСТАНОВИВ:
17.10.2022 ОСОБА_1 звернулася до Корольовського районного суду м.Житомира з заявою про видачу дублікату виконавчого листа.
17.10.2022 згідно протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду справу передано судді Анциборенко Н.М. для розгляду.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до п.17.4.Розділу ХІІІ"Перехідніположення"ЦПК України у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред`явлення виконавчого документа до виконання.
Загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення, визначені статтею 183 ЦПК України.
Відповідно до п.1 ч.1 ст.183 ЦПК України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України).
Отже, виходячи з положень ст.183 ЦПК України обов`язковим учасником розгляду заяви є стягувач (позивач), боржник (відповідач), що вимагає їх зазначення в заяві.
Однак, як вбачається із заяви ОСОБА_1 та матеріалів цивільної справи у заяві не зазначено відповідача за судовим рішенням, а саме боржника ОСОБА_2 ..
Крім того, відповідно до ч.2 ст.183 ЦПК України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Проте у порушення вимог ч.2 ст.183 ЦПК України до заяви не додано доказів надіслання (надання) такої заяви ОСОБА_2 , який є боржником і участь якого у розгляді заяви є обов`язковою.
Відповідно до ч.4 ст.183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Ураховуючи вищевикладене заява підлягає поверненню заявнику без розгляду.
Згідно ч.7 ст.185 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Керуючись ст.ст.183, 353 ЦПК України, суддя,-
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 про видачу дублікату виконавчого листа повернути заявнику без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому повне рішення суду або ухвала суду не були вручені у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Н.М. Анциборенко
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 19.10.2022 |
Оприлюднено | 24.10.2022 |
Номер документу | 106874299 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Анциборенко Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні