Ухвала
від 26.10.2022 по справі 946/124/20
ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 946/124/20

Провадження № 2/946/869/22

УХВАЛА

26 жовтня 2022 року Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області в складі:

головуючого судді - Смокіної Г.І.,

за участю секретаря судового засідання Тащі Т.М.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Ізмаїлі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору- Ізмаїльська міська рада Одеської області, про виділ частки в окремий об`єкт нерухомості, визнання права власності та визначення порядку користування земельною ділянкою,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 , ОСОБА_2 звернулися до суду з позовом до ОСОБА_4 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору- Ізмаїльська міська рада Одеської області, про виділ частки в окремий об`єкт нерухомості, визнання права власності та визначення порядку користування земельною ділянкою.

Ухвалою Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 16.01.2020 відкрито загальне позовне провадження та призначено підготовче судове засідання.

26.10.2022 від представника відповідача ОСОБА_6 адвоката Килимник Л.І. надійшло клопотання про виклик експерта, а саме просить викликати в судове засідання судового експерта Цуркана В.І. для роз`яснення висновку № 122/115-2019 за результатами експертного будівельно-технічного та земельно-технічного дослідження від 29.11.2019, який було подано до суду позивачем. Виконавцем вказаного висновку є експерт Цуркана В.І.

В судове засідання позивачі, відповідачі та третя особа не з`явились, про час та місце слухання справи повідомлені належним чином.

У відповідності до вимог ст. 13 ЦПК України, суд сприяє всебічному і повному з`ясуванню обставин справи і здійсненню прав осіб, які беруть участь у справі, у випадках, встановлених цим Кодексом.

Згідно ст.76ЦПК України,доказами єбудь-якідані,на підставіяких судвстановлює наявністьабо відсутністьобставин (фактів),що обґрунтовуютьвимоги ізаперечення учасниківсправи,та іншихобставин,які маютьзначення длявирішення справи. Цідані встановлюютьсятакими засобами: 1)письмовими,речовими іелектронними доказами; 2)висновками експертів; 3) показаннями свідків.

Відповідно до ч. 4 ст. 72 ЦПК України, експерт зобов`язаний з`явитися до суду за його викликом та роз`яснити свій висновок і відповісти на питання суду та учасників справи. За відсутності заперечень учасників справи експерт може брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

У відповідності до ч. 2 ст. 235 ЦПК України, учасниками справи з приводу зазначених доказів можуть ставитися питання свідкам, експертам, спеціалістам.

Згідно ст. 224 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання в тому числі експерта суд вирішує питання про його відповідальність.

Перевіривши матеріали справи, доводи клопотання, враховуючи предмет та підстави позову, суд вважає клопотання підлягаючим задоволенню.

Керуючись ст. 13, 72, 76, 235, 353 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

Клопотання представника ОСОБА_6 про виклик експерта - задовольнити.

Викликати та допитати у судовому засіданні судового експерта Цуркана Володимира Ілліча для роз`яснення висновку № 122/115-2019 від 29.11.2019 по справі № 946/124/20 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору- Ізмаїльська міська рада Одеської області, про виділ частки в окремий об`єкт нерухомості, визнання права власності та визначення порядку користування земельною ділянкою.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Г.І.Смокіна

СудІзмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення26.10.2022
Оприлюднено31.10.2022
Номер документу107000678
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —946/124/20

Рішення від 28.01.2025

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Смокіна Г. І.

Ухвала від 26.10.2022

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Смокіна Г. І.

Ухвала від 26.10.2022

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Смокіна Г. І.

Ухвала від 09.06.2020

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Смокіна Г. І.

Ухвала від 27.02.2020

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Смокіна Г. І.

Ухвала від 16.01.2020

Цивільне

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Смокіна Г. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні