ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Справа № 420/13262/22

У Х В А Л А

28 жовтня 2022 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Глуханчука О.В., розглянувши у порядку письмового провадження клопотання Державної аудиторської служби України про участь представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебуває справа за позовом Державного підприємства Морський торговельний порт Южний до Державної аудиторської служби України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні позивача - товариство з обмеженою відповідальністю МІК, про визнання протиправним та скасування висновку Державної аудиторської служби України про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2022-02-07-014006-b від 06.09.2022, яка проведена Державним підприємством Морський торговельний порт Южний (65481, Одеська область, м. Южне, вул. Берегова, 13, код ЄДРПОУ: 04704790), за предметом закупівлі за ДК 021:2015 - 18110000-3 Формений одяг.

Ухвалою суду від 27 вересня 2022 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито загальне позовне провадження у справі. Підготовче засідання призначене на 31 жовтня 2022 року о 12 годині 00 хвилин у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань №22.

26 жовтня 2022 року за допомогою системи Електронний суд від представника Державної аудиторської служби України надійшло клопотання про участь у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Розглянувши клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд вважає, що вказане клопотання підлягає задоволенню.

Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 44 КАС України, учасники справи мають право, зокрема, брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом.

Згідно з ч.ч. 1-3 ст. 195 КАС України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Відповідно до п. 49-50 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя 17 серпня 2021 року №1845/0/15-21, для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватися в Електронному кабінеті. Учасник справи також повинен перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв`язку, для роботи із системою відеоконференцзв`язку.

Суд ухвалює рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначені день і час).

У Одеського окружного адміністративного суду наявна технічна можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду (https://vkz.court.gov.ua/).

На підставі викладеного, з метою допуску учасників справи до правосуддя, суд вважає можливим допустити представника відповідача до участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Керуючись ст.ст. 44, 195, 248, 256, 293 КАС України,

УХВАЛИВ:

Клопотання представника Державної аудиторської служби України про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.

Допустити уповноваженого представника Державної аудиторської служби України до участі у підготовчому засіданні по справі №420/13262/22 у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню в апеляційному порядку окремо від рішення суду не підлягає.

Суддя О.В. Глуханчук

Дата ухвалення рішення 28.10.2022
Оприлюднено 31.10.2022

Судовий реєстр по справі 420/13262/22

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 16.01.2023 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 06.12.2022 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 28.10.2022 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 27.09.2022 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 420/13262/22

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону