Для доступу до отримання резюме судової справи необхідно зареєструватися або увійти в систему.
РеєстраціяНомер провадження: 22-ц/813/8515/22
Справа № 522/8937/20
Головуючий у першій інстанції Донцов Д. Ю.
Доповідач Пузанова Л. В.
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙСУД
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
31.10.2022 року м. Одеса
Одеський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого (суддя-доповідач) Пузанової Л.В.,
суддів: Кутурланової О.В.,
Чорної Т.Г.,
розглянувши питання про відкриття апеляційного провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Камертон» до ОСОБА_1 про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Приморського районного суду міста Одеси від 18 серпня 2022 року,
встановив:
18 серпня 2022 року Приморський районний суд м. Одеси постановив у зазначеній справі рішення, проголосивши його вступну та резолютивну частини.
Повний текст рішення складено 23 серпня 2022 року.
22 вересня 2022 року ОСОБА_1 подав на зазначене рішення апеляційну скаргу.
Ухвалою від 18 жовтня 2022 року апеляційну скаргу залишено без руху з підстав, передбачених пунктом третім частини четвертої статті 356 ЦПК України (скаржником до апеляційної скарги не додано документів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі), з наданням строку протягомдесяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для подання доказів сплати судового збору у розмірі 2 522,40 грн за платіжними реквізитами Одеського апеляційного суду.
У визначений ухвалою апеляційного суду строк скаржником надано докази сплати судового збору у розмірі 2 522,40 грн.
Враховуючи, що недоліки апеляційної скарги усунуто у визначений судом строк, судовий збір сплачено, скарга подана з додержанням вимог цивільного процесуального законодавства, підстав для повернення скарги особі, яка її подала, залишення скарги без руху або повернення справи до суду першої інстанції не вбачається, апеляційне провадження відповідно достатті 359 ЦПК Українипідлягає відкриттю.
Керуючись статтями354,359 ЦПК України, суд
ухвалив:
Відкрити апеляційне провадження у справі.
Скаржнику надіслати копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, а іншим учасникам справи разом із копією ухвали про відкриття провадження надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів.
Для реалізації учасниками справи права на подання до суду апеляційної інстанції відзиву на апеляційну скаргу в письмовій формі встановити строку десять днів з дня вручення ухвали про відкриття апеляційного провадження у справіта роз`яснити, що відзив повинен відповідати вимогамстатті 360 ЦПК Україниі до нього мають додаватися докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Відзив необхідно надіслати за адресою: вул. Івана та Юрія Лип, 24-а, м. Одеса, 65078, або на електронну адресу inbox@aod.court.gov.ua з посиланням на номер провадження №22-ц/813/8515/22.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Ухвала набирає законної сили з дня її підписання і оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий Л. В. Пузанова
Судді: О.В. Кутурланова
Т.Г. Чорна
Суд | Чернігівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.10.2022 |
Оприлюднено | 01.11.2022 |
Номер документу | 107020920 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах про захист немайнових прав фізичних осіб, з них про захист честі, гідності та ділової репутації, з них: |
Цивільне
Одеський апеляційний суд
Пузанова Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні