СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 1-кс/759/3605/22
ун. № 759/13885/22
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 жовтня 2022 року слідчий суддя Святошинського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши клопотання прокурора Святошинської окружноїпрокуратури м.Києва ОСОБА_3 про накладення арешту у досудовому розслідуванні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42022102080000038 від 01.04.2022 за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 200 та ч. 2 ст. 361 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
Прокурор Святошинської окружної прокуратури м. Києва ОСОБА_4 звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту у досудовому розслідуванні, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42022102080000038 від 01.04.2022 за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 200 та ч. 2 ст. 361 КК України.
В обґрунтування доводів та вимог клопотання зазначив, що Святошинською окружноюпрокуратурою м.Києва здійснюється процесуальне керівництво досудового розслідування у кримінальному провадженні №42022102080000038 від 01.04.2022 за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 200 та ч. 2 ст. 361 КК України.
Уповноваженою особою Святошинської окружної прокуратури м.Києва 01.04.2022 року на підставі повідомлення ГУ СБУу м.Києвіта Київськійобласті про злочин внесені відомості до ЄРДР за №42022102080000038 про кримінальне правопорушення за ст. 200 ч. 2 КК України, за фактом незаконних дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима.
Повідомлення про вчинення вищевказаного злочину до окружної прокуратури надійшло 01.04.2022 від ВКІБ Головного управління СБУ у м.Києві та Київській області.
Так, відповідно до змісту вказаного повідомлення ВКІБ ГУ СБ України у м. Києві
та Київській області, у ході здійснення оперативних заходів виявлено функціонування т.зв. «проксі-центру», який за наявними оперативними даними використовується для анонімізації доступу до мережі Інтернет користувачів акаунтів ботів в соціальних мережах, а також хакерів в ході проведення кібератак.
Встановлено, що двоє мешканців м. Києва із використанням телекомунікаційного обладнання налагодили підпільний бізнес із анонімізації дистанційного доступу
до мережі Інтернет з використанням SIM-карток та модемів українських операторів зв`язку, які знаходяться за різними адресами у місті Києві.
Довідково: вказаний сервіс дозволяє дистанційно використовувати в якості VPN 4G-модеми українських операторів зв`язку, видаючи користувача з будь-якої країни
за абонента українського мобільного Інтернету, що дозволяло користувачам імітувати фізичне знаходження на території України, як абонента мобільного зв`язку.
Крім цього, отримано оперативні дані про те, що оплату зловмисники приймають, зокрема на гаманці заборонених російських платіжних систем.
При цьому, після початку російського вторгнення в Україну та блокування в РФ доступу до іноземних соцмереж (Facebook, Instagram), вказаний сервіс почав активно використовуватись російськими Інтернет-агітаторами для обходу блокувань
та поширення антиукраїнської пропаганди від імені українських користувачів, імітуючи знаходження в Україні.
Крім того, проросійські хакери використовують вказаний сервіс для обходу
анти-DDoS обмежень веб-ресурсів української ІТ-інфраструктури, які заблокували доступ з території РФ під виглядом українських користувачів.
Також встановлено, що група невстановлених осіб здійснює незаконні дії
з платіжними картками та електронними грошима, метою якої є власне збагачення.
Водночас, уповноваженою особою вказаного підрозділу СБУ 01.04.2022 приблизно о 13:00 год було повідомлено про необхідність у невідкладному проникненні до нежитлового приміщення за адресою, де здійснюється злочинна діяльність у м. Києві з метою припинення антидержавної діяльності, врятування майна, що є доказом злочинної діяльності, а також з метою виявлення та затримання причетних осіб або їх безпосереднім переслідуванням із подальшим затриманням.
Таким чином, з урахуванням інформації та підтверджуючих матеріалів СБУ щодо триваючого злочину за ч. 2 ст. 200 КК України, а також з огляду на оперативну інформацію щодо перебування у вказаному приміщенні причетних осіб та їх дії спрямовані на знищення доказів своєї злочинної та антидержавної діяльності, враховуючи воєнний стан, триваючий в Україні, що об`єктивно зумовлює додаткові труднощі у своєчасному виконанні вимог КПК України, прокурором у провадженні 01.04.2022 було прийняте рішення про проведення слідчої дії обшуку в рамках невідкладного проникнення до вказаного нежитлового приміщення.
За результатами проведеного невідкладного обшуку офісного приміщення
в рамках кримінального провадження №42022102080000038 від 01.04.2022
за ч. 2 ст. 200 КК України, встановлено, що в діях осіб, місцезнаходження яких наразі встановлюється, вбачається, поряд з іншим, ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 361 КК України. Крім цього за результатами попереднього огляду (без подолання захисту доступу) наявного комп`ютера адміністратора, виявлено, що останній містить інформацію, що також підтверджує ознаки злочину, передбаченого
ст. 361 КК України.
Водночас, відповідно до оперативної інформації СБУ до вищевказаної протиправної діяльності причетні особи, що діють, вочевидь, за попередньою змовою.
Враховуючи вищевикладене, уповноваженою особою Святошинської окружної прокуратури м.Києва 02.04.2022 внесені відомості до ЄРДР за №42022102080000039 про кримінальне правопорушення за ст. 361 ч. 2 КК України, за фактом несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп`ютерів), автоматизованих систем, комп`ютерних мереж чи мереж електрозв`язку.
Також, на підставі ст. 217 КПК України, у зв`язку з наявністю достатніх підстав вважати, що кримінальні правопорушення, щодо яких здійснюються ці розслідування, вчинені однією особою (особами), 02.04.2022 за рішенням прокурора про об`єднання матеріалів досудового розслідування провадження №42022102080000038 та №42022102080000039, присвоївши єдиний номер №42022102080000038 про що відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Ураховуючи вищевикладене, процесуальним керівником у провадженні в порядку ст. 36 КПК України було надано оперативному підрозділу СБУ доручення, зокрема
з метою встановлення інших приміщень та їх точне місцезнаходження, у яких також тими ж самими невстановленими особами організовано злочинну діяльність за ознаками ч. 2 ст. 200 та ч. 2 ст. 361 КК України.
На виконання доручення прокурора отримано лист ГУ СБ України у м. Києві та Київській області з інформацією щодо встановлення інших адрес злочинної діяльності осіб, у тому числі приміщення за адресою: АДРЕСА_1 (Відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, на праві приватної власності відсутні).
Ураховуючи вищевказане, прокурором у провадженні було подано клопотання про дозвіл на проведення обшуку зазначеного офісного приміщення.
Так, на підставі ухвали слідчого судді Святошинського районного суду м. Києва від 07.10.2022 справа №759/13468/22 прокурором за участі та супроводженні оперативного підрозділу ГУ СБУ у м. Києві та Київській області було проведено обшук вищевказаного приміщення за результатами якого було виявлено та у подальшому за рішенням прокурора вилучено наступне майно: комп`ютерна техніка, мобільні телефони, документи (в оригіналах та копіях), чернетки, печатки, штампи, пластикові картки за ознаками документів іноземної держави, інші документи та предмети.
Таким чином, мета обшуку даною слідчою дією була досягнута.
З огляду на викладені фактичні обставини, встановлені у провадженні та об`єктивну обстановку в країні, зумовлену прямою військовою агресією з боку російської федерації, з огляду на тяжкість злочину та ризики подальшого уникнення кримінальної відповідальності за вчинення злочинів в умовах війни, з урахуванням положень ст. 15 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, обшук вказаного приміщення був необхідним у демократичному суспільстві та проведений в інтересах національної та громадської безпеки, що у даному випадку превалює над правом фізичної особи-підприємцем на недоторканість його офісного приміщення.
Згідно з положеннями ст. 15 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, під час війни або іншої суспільної небезпеки, яка загрожує життю нації, будь-яка Висока Договірна Сторона може вживати заходів, що відступають від її зобов`язань за цією Конвенцією, виключно в тих межах, яких вимагає гострота становища,
і за умови, що такі заходи не суперечать іншим її зобов`язанням згідно з міжнародним правом.
Враховуючи вищевикладене, вищевказані речі та цінності відповідно
до ст. 98 КПК України, є речовими доказами у провадженні.
Також, відповідно до огляду вилученого майна, ураховуючи виявлену під час обшуку комп`ютерну техніку, а також документацію, зокрема за ознаками підроблених оригіналів документів Республіки Польща, в діях невстановлених наразі осіб вбачаються ознаки складання та видачі завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення або надають певні права чи звільняють від обов`язків, підроблення з метою використання або збуту посвідчень, інших офіційних документів, що складені у визначеній законом формі та містять передбачені законом реквізити, виготовлення підроблених офіційних печаток, штампів чи бланків з метою їх збуту або їх збут чи збут завідомо підроблених офіційних документів, у тому числі особистих документів осіб, а також ознаки використання таких підроблених документів, печаток, штампів.
Крім того, ураховуючи викладене, зокрема те, що вищевказані документи, печатки штампи належать до польських, а також виготовлені (як вбачається зі змісту документів) для іноземних громадян, у тому числі російської федерації з метою використання на території Республіки Польща, в діях невстановлених осіб крім іншого, вбачаються ознаки ст. 332 КК України.
Рішення про додаткову кваліфікацію та виділення матеріалів, а також рішення щодо подальшої підслідності по виявленим фактам будуть вирішені у розумний строк з урахуванням результатів інших слідчих дій, які заплановані або тривають.
Крім того, після додаткового огляду прокурором буде вирішено доцільність відправлення вилученої комп`ютерної техніки до експертної установи для проведення відповідної судової комп`ютерно-технічної експертизи.
На даний час з метою збереження вищевказаних речових доказів
у кримінальному провадженні, недопустимість їх спотворення, знищення тощо, виникла необхідність у накладенні на них арешту оскільки вони мають значення для кримінального провадження.
В судове засідання прокурор не з`явився, подав до суду клопотання, яким підтримує подане клопотання та просить розгляд вказаного клопотання провести у його відсутність.
Дослідивши клопотання і додатки до нього, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню виходячи з наступного.
14 жовтня 2022 року на підставі ухвали слідчого судді Святошинського районного суду м. Києва від 07.10.2022 справа №759/13468/22 прокурором за участі та супроводженні оперативного підрозділу ГУ СБУ у м. Києві та Київській області було проведено обшук житлового приміщення за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 9а (літ. А), 3-й поверх.
За результатами обшуку проведеного 14.10.2022 року за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого 9а, (літера А), 3й поверх було вилучено наступне майно: комп`ютерна техніка ноутбуки: MacBook сірого кольору S/N: C02HXBD7DRVC; MacBook сірого кольору S/N: C02VR32RHV27; MacBook сірого кольору S/N:C02JLWA0DRVC ; MacBook сірого кольору S/N:C02LMLGCFGYY; Lenovo чорного кольору S/N:PF22EBL2; MacBook сірого кольору S/N: W89253BD66J; HP чорного кольору S/N: CNU421B9XN; MacBook сірого кольору S/N: C02G26WDH2G; MacBook сірого кольору S/N: W80461Z4ATN; MacBook сірого кольору S/N: CO2STA4KGTFJ; HP чорного кольору S/N: 5CG5041N4Y; MacBook сірого кольору S/N: W80228T5AGW; MacBook сірого кольору S/N: C02K2KD6DRWC; MacBook сірого кольору S/N: W80196WQAGZ; MacBook чорного кольору S/N: CO2X21V1JHC9; MacBook сірого кольору S/N: CO2L2CMWF5V7; MacBook сірого кольору S/N: W80350BSAGX; ASUS чорного кольору S/N: DBN0CV451665476; HP чорного кольору S/N: 5CG5507R5C
LENOVO чорного кольору S/N: R90HQDYV; LENOVO чорного кольору S/N: R90AP5Y5
LENOVO чорного кольору S/N: MP1Y3AJM; LENOVO чорного кольору S/N: MP1Y389D; LENOVO сірого кольору S/N: PF22E6ZP; HP чорного кольору S/N: 5СJ53105B4; LENOVO сірого кольору S/N: PF22GW3R; MacBook сірого кольору S/N: C02KC3WWDRVD; MacBook сірого кольору S/N: C17JP2XZDRVC; MacBook сірого кольору S/N: D92FDH02DH2G; MacBook сірого кольору S/N: D92FDH0ZDH2G; MacBook сірого кольору S/N: C2VFFRXMDH2G; MacBook сірого кольору S/N: W8037SQDATM; MacBook золотистого кольору S/N: C02Q88M1GF84; MacBook сірого кольору S/N: V04GQ6YJYT; MacBook сірого кольору S/N: C17G9XWBDRJ7; MacBook сірого кольору S/N: W80230K2AGX; MacBook сірого кольору S/N: C02VLF3FHVLL; MacBook сірого кольору S/N: C02J91UWDRVD; MacBook сірого кольору S/N: FVFCK0G4P3Y0; MacBook сірого кольору S/N: W80492R2ATN; MacBook сірого кольору S/N: W8016223ATP (у кількості
41 од.); зарядні пристрої до ноутбуків 36 од.; мобільні телефони: ZTE синього кольору S/N: НОМЕР_1 ; ZTE синього кольору із наліпкою Н026; ZTE синього кольору із наліпкою Н085; ZTE синього кольору із наліпкою 00039; ZTE синього кольору із наліпкою Н011; ZTE синього кольору із наліпкою Н016; ZTE синього кольору S/N: 320306059159; ZTE синього кольору із наліпкою Н071; ZTE синього кольору S/N: 320315985337; ZTE синього кольору S/N: 320315985312; ZTE чорного кольору із наліпкою Н136; ZTE чорного кольору S/N: 320115696418; ZTE чорного кольору S/N: 320115696524; ZTE чорного кольору S/N: 320115696397; ZTE чорного кольору S/N: 320115696401; ZTE чорного кольору S/N: 320115545507; ZTE синього кольору без ідентифікуючих ознак; Мобільний телефон синього кольору із наліпкою Н045; Samsung синього кольору із наліпкою Н007; RedMi синього кольору M1903C3EG; RedMi синього кольору S/N: 24260/39WN00470; Meizu чорного кольору із наліпкою 00019; Meizu чорного кольору із наліпкою H131; Meizu чорного кольору S/N: 811HACTF2246H; Iphone золотистого кольору ID: BCG-E2946A; Motorolla синього кольору із наліпкою Н035; Motorolla синього кольору із наліпкою T003; Motorolla синього кольору із наліпкою T001; Huawei зеленого кольору із наліпкою Н072; Huawei зеленого кольору із наліпкою Н02P; Huawei зеленого кольору із наліпкою Н123; Huawei зеленого кольору із наліпкою Н073; Huawei зеленого кольору із наліпкою Н092; Huawei зеленого кольору із наліпкою T004; Huawei зеленого кольору без ідентифікуючих ознак; Iphone сірого кольору без ідентифікуючих ознак у кількості 36 од., печатка ТОВ«ФІНАНСОЛОДЖИ» -1од.; печатки 3 од.; штампи 28 од.; факсіміле - 3 од.; Wi fi роутер KEENETIC - S/N: S1943NS000118 1 од.; жорсткий диск HITACHI - S/N: H2T320854S - 1од.; Відеореєстратор Hikvision D42975415 1 од.; тримача Arsenal 2000 2 од.; Софт бокс - без ідентифікуючих ознак 2 од.; фотолампа 1од.; зошитів із чорновими записами 11 од.; паперів із чорновими записами 17 од.; пластикові картки із ознаками документів іноземних громадян 418 од., із анкетами та документами до них у кількості 400 арк.; золота картка для виплат Приватбанк НОМЕР_2 ; Золота «Універсальна» картка Приватбанк НОМЕР_3 ; Золота «Універсальна» картка Приватбанк НОМЕР_4 ; Золота «Універсальна» картка Приватбанк НОМЕР_5 ; стартовий пакет vadafone 1 од., сім картки vadafone 2 од.; сім картка lifecell klucz 1 од.; сім картки klucz 4 од.; ПЕОМ-системний блок чорного кольору «qube» без ідентифікуючих ознак 1 од.; документація
за ознаками оригіналів та у копіях (іноземною мовою) на 40 арк.; видаткові накладні 4 арк.
Так, згідно з ч. 1ст. 131 КПК України- заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Відповідно до ч. 2 ст.170КПКУкраїни арешт майна допускається з метою забезпечення: 1) збереження речових доказів; 2) спеціальної конфіскації; 3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; 4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
Частиною 3 статті 170КПКУкраїни встановлено, що у випадку, передбаченому п.1 ч.2 ст.170 КПК України, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи, за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 КПК України.
Згідно ч. 5 ст. 170 КПК України, у випадку, передбаченому пунктом 3 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, за наявності достатніх підстав вважати, що суд у випадках, передбачених Кримінальним кодексом України, може призначити покарання у виді конфіскації майна або застосувати до юридичної особи захід кримінально-правового характеру у виді конфіскації майна.
Відповідно до ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
В силу п. 7 ч. 2 ст. 131 КПК України арешт майна є заходом забезпечення кримінального провадження.
Застосування заходівзабезпеченнякримінальногопровадження недопускається,якщослідчий,дізнавач,прокурорнедоведе,що: 1)існуєобґрунтованапідозра щодовчиненнякримінальногоправопорушення такогоступенятяжкості,щоможебути підставоюдлязастосуваннязаходів забезпеченнякримінальногопровадження; 2)потребидосудовогорозслідування виправдовуютьтакийступіньвтручання управаісвободи особи,проякийідеться вклопотанніслідчого,дізнавача,прокурора; 3)можебутивиконане завдання,длявиконанняякого слідчий,дізнавач,прокурорзвертаєтьсяіз клопотанням. Під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді або суду докази обставин, на які вони посилаються (ч. 3, 5 ст. 132 КПК України).
Зазначаючи пронеобхідністьнакладенняарешту намайнопрокурорвказує,що арешт на вилучені речі, що були вилучені в ході обшуку, є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі, відсудження.
Слідчий суддя звертає увагу на те, що в силу ч. 3 ст. 132 КПК України застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, дізнавач, прокурор не доведе, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження і потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, дізнавача, прокурора.
Відповідно до ч. 5 ст. 171 КПК України, клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої було вилучено.
Враховуючи, обсяг вилученого майна, а також з урахуванням вихідних (неробочих) днів, а також постійною загрозою обстрілів адміністративних будівель у м. Києві, та враховуючи що огляд вилученого майна із залученням понятих було фактично проведено лише 17.10.2022 року, то слідчий суддя вважає за необхідне поновити процесуальний строк на подачу даного клопотання про арешт майна.
Оскілки вилученні речі та предмети мають істотне значення у кримінальному провадження, значення речових доказів, виникла необхідність у накладенні на них арешту.
Так, у зв`язку з вищевикладеним слідчий суддя вважає наявними підстави для накладення арешту даного майна, оскільки прокурором доведено, що у разі незастосування такого заходу забезпечення існують ризики приховування, відчуження цього майна.
Таким чином, суд приходить до висновку про задоволення клопотання.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.170-173,175,309,372,392,532 КПК України, слідчий суддя, -
УХВАЛИВ:
Клопотання прокурора Святошинської окружноїпрокуратури м.Києва ОСОБА_3 про накладення арешту у досудовому розслідуванні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42022102080000038 від 01.04.2022 за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 200 та ч. 2 ст. 361 КК України задовольнити.
Накласти арешт на речі, предмети, документи, цінності, вилучені під час обшуку 14.10.2022 року за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого 9а, (літера А), 3й поверх (законним користувачем є ТОВ«ФІНАНСОЛОДЖИ», код ЄДРПОУ 44904105), а саме: комп`ютерна техніка ноутбуки: MacBook сірого кольору S/N: C02HXBD7DRVC; MacBook сірого кольору S/N: C02VR32RHV27; MacBook сірого кольору S/N:C02JLWA0DRVC ; MacBook сірого кольору S/N:C02LMLGCFGYY; Lenovo чорного кольору S/N:PF22EBL2; MacBook сірого кольору S/N: W89253BD66J; HP чорного кольору S/N: CNU421B9XN; MacBook сірого кольору S/N: C02G26WDH2G; MacBook сірого кольору S/N: W80461Z4ATN; MacBook сірого кольору S/N: CO2STA4KGTFJ; HP чорного кольору S/N: 5CG5041N4Y; MacBook сірого кольору S/N: W80228T5AGW; MacBook сірого кольору S/N: C02K2KD6DRWC; MacBook сірого кольору S/N: W80196WQAGZ; MacBook чорного кольору S/N: CO2X21V1JHC9; MacBook сірого кольору S/N: CO2L2CMWF5V7; MacBook сірого кольору S/N: W80350BSAGX; ASUS чорного кольору S/N: DBN0CV451665476; HP чорного кольору S/N: 5CG5507R5C LENOVO чорного кольору S/N: R90HQDYV; LENOVO чорного кольору S/N: R90AP5Y5 LENOVO чорного кольору S/N: MP1Y3AJM; LENOVO чорного кольору S/N: MP1Y389D; LENOVO сірого кольору S/N: PF22E6ZP; HP чорного кольору S/N: 5СJ53105B4; LENOVO сірого кольору S/N: PF22GW3R; MacBook сірого кольору S/N: C02KC3WWDRVD; MacBook сірого кольору S/N: C17JP2XZDRVC; MacBook сірого кольору S/N: D92FDH02DH2G; MacBook сірого кольору S/N: D92FDH0ZDH2G; MacBook сірого кольору S/N: C2VFFRXMDH2G; MacBook сірого кольору S/N: W8037SQDATM; MacBook золотистого кольору S/N: C02Q88M1GF84; MacBook сірого кольору S/N: V04GQ6YJYT; MacBook сірого кольору S/N: C17G9XWBDRJ7; MacBook сірого кольору S/N: W80230K2AGX; MacBook сірого кольору S/N: C02VLF3FHVLL; MacBook сірого кольору S/N: C02J91UWDRVD; MacBook сірого кольору S/N: FVFCK0G4P3Y0; MacBook сірого кольору S/N: W80492R2ATN; MacBook сірого кольору S/N: W8016223ATP (у кількості 41 од.); зарядні пристрої до ноутбуків 36 од.; мобільні телефони: ZTE синього кольору S/N: НОМЕР_1 ; ZTE синього кольору із наліпкою Н026; ZTE синього кольору із наліпкою Н085; ZTE синього кольору із наліпкою 00039; ZTE синього кольору із наліпкою Н011; ZTE синього кольору із наліпкою Н016; ZTE синього кольору S/N: 320306059159; ZTE синього кольору із наліпкою Н071; ZTE синього кольору S/N: 320315985337; ZTE синього кольору S/N: 320315985312; ZTE чорного кольору із наліпкою Н136; ZTE чорного кольору S/N: 320115696418; ZTE чорного кольору S/N: 320115696524; ZTE чорного кольору S/N: 320115696397; ZTE чорного кольору S/N: 320115696401; ZTE чорного кольору S/N: 320115545507; ZTE синього кольору без ідентифікуючих ознак; Мобільний телефон синього кольору із наліпкою Н045; Samsung синього кольору із наліпкою Н007; RedMi синього кольору M1903C3EG; RedMi синього кольору S/N: 24260/39WN00470; Meizu чорного кольору із наліпкою 00019; Meizu чорного кольору із наліпкою H131; Meizu чорного кольору S/N: 811HACTF2246H; Iphone золотистого кольору ID: BCG-E2946A; Motorolla синього кольору із наліпкою Н035; Motorolla синього кольору із наліпкою T003; Motorolla синього кольору із наліпкою T001; Huawei зеленого кольору із наліпкою Н072; Huawei зеленого кольору із наліпкою Н02P; Huawei зеленого кольору із наліпкою Н123; Huawei зеленого кольору із наліпкою Н073; Huawei зеленого кольору із наліпкою Н092; Huawei зеленого кольору із наліпкою T004; Huawei зеленого кольору без ідентифікуючих ознак; Iphone сірого кольору без ідентифікуючих ознак у кількості 36 од., печатка ТОВ«ФІНАНСОЛОДЖИ» -1од.; печатки 3 од.; штампи 28 од.; факсіміле - 3 од.; Wi fi роутер KEENETIC - S/N: S1943NS000118 1 од.; жорсткий диск HITACHI - S/N: H2T320854S - 1од.; Відеореєстратор Hikvision D42975415 1 од.; тримача Arsenal 2000 2 од.; Софт бокс - без ідентифікуючих ознак 2 од.; фотолампа 1од.; зошитів із чорновими записами 11 од.; паперів із чорновими записами 17 од.; пластикові картки із ознаками документів іноземних громадян 418 од., із анкетами та документами до них у кількості 400 арк.; золота картка для виплат Приватбанк НОМЕР_2 ; Золота «Універсальна» картка Приватбанк НОМЕР_3 ; Золота «Універсальна» картка Приватбанк НОМЕР_4 ; Золота «Універсальна» картка Приватбанк НОМЕР_5 ; стартовий пакет vadafone 1 од., сім картки vadafone 2 од.; сім картка lifecell klucz 1 од.; сім картки klucz 4 од.; ПЕОМ-системний блок чорного кольору «qube» без ідентифікуючих ознак 1 од.; документація за ознаками оригіналів та у копіях (іноземною мовою) на 40 арк.; видаткові накладні 4 арк.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п`яти днів з дня її оголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 17.10.2022 |
Оприлюднено | 13.05.2024 |
Номер документу | 107066668 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Святошинський районний суд міста Києва
П`ятничук І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні