НОВОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРНІГОВА

УХВАЛА

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 листопада 2022 року місто Чернігів

Справа №751/2658/22

Провадження №2/751/1004/22

Н о в о з а в о д с ь к и й р а й о н н и й с у д м і с т а Ч е р н і г о в а

в складі: головуючого - судді Маслюк Н. В.

секретаря судового засідання Пилипович А. Я.

учасники справи:

позивач - ОСОБА_1 , яка діє у своїх інтересах та інтересах неповнолітніх ОСОБА_2 та ОСОБА_3

відповідачі - ОСОБА_4 , ОСОБА_5

треті особи: приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Борисова Тетяна Анатоліївна, Управління (Служба) у справах дітей Чернігівської міської ради

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Чернігова заяву представника позивача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_1 , яка діє у своїх інтересах та інтересах неповнолітніх ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , треті особи: приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Борисова Тетяна Анатоліївна, Управління (служба) у справах дітей Чернігівської міської ради, про визнання недійсним шлюбного договору,

Встановив:

ОСОБА_1 , яка діє у своїх інтересах та інтересах неповнолітніх ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , звернулася до суду з позовом до ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про визнання недійсним шлюбного договору від 18.09.2014, укладеного між ОСОБА_1 та ОСОБА_6 .

07 листопада 2022 року від представника позивача надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та програмного забезпечення за посиланням на офіційному вебпорталі судової влади України vkz.court.gov.ua, електронна адреса, яка використана для реєстрації в системі відеоконференцзв`язку - ІНФОРМАЦІЯ_1

У відповідності до ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Відповідно до ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.

Частиною 3 ст. 212 ЦПК України зазначено про можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Враховуючи вищевикладене, зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за посиланням на офіційному веб-порталі судової влади України vkz.court.gov.ua, суд доходить висновку, що клопотання представника позивача підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 212, 260 ЦПК України, суд

Ухвалив:

Судове засідання у справі №751/2658/22 за позовом ОСОБА_1 , яка діє у своїх інтересах та інтересах неповнолітніх ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , до ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про визнання недійсним шлюбного договору - провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та програмного забезпечення за посиланням на офіційному вебпорталі судової влади України vkz.court.gov.ua.

Дозволити представнику позивача Блохіній Наталії Вікторівні участь у судовому засіданні, що відбудеться 22 листопада 2022 року о 12 год 00 хв, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та програмного забезпечення за посиланням на офіційному вебпорталі судової влади України vkz.court.gov.ua, електронна адреса, яка використана для реєстрації в системі відеоконференцзв`язку - ІНФОРМАЦІЯ_1

Роз`яснити представнику позивача, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно: використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення; попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам; зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі у розгляді справи.

Копію ухвали направити учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н. В. Маслюк

Дата ухвалення рішення 08.11.2022
Оприлюднено 09.11.2022

Судовий реєстр по справі 751/2658/22

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 23.12.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне
Ухвала від 23.12.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне
Ухвала від 12.12.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне
Ухвала від 22.11.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне
Ухвала від 08.11.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне
Ухвала від 25.10.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне
Ухвала від 25.10.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне
Ухвала від 24.10.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне
Ухвала від 05.10.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне
Ухвала від 26.09.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне
Ухвала від 15.08.2022 Новозаводський районний суд м.Чернігова Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 751/2658/22

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону