Рішення
від 17.08.2022 по справі 333/3980/21
КОМУНАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЗАПОРІЖЖЯ

Справа № 333/3980/21

Провадження № 2/333/416/22

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 серпня 2022 року м. Запоріжжя

Комунарський районний суд м. Запоріжжя в складі:

головуючого судді Михайлової А.В.,

за участі секретаря судового засідання Панченко К.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Комунарського районного суду м. Запоріжжя за адресою: м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд. 7, в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін цивільну справу за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ДОБРОБУТ Магара 2016» (м. Запоріжжя, вул. Магара, 6) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення боргу,

ВСТАНОВИВ:

14.06.2021 року до суду надійшов позов Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ДОБРОБУТ Магара 2016» (м. Запоріжжя, вул. Магара, 6) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення боргу.

В обґрунтування позовних вимог позивач навів наступні аргументи: 05.07.2016 була проведена державна реєстрація ОБ`ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ДОБРОБУТ Магара 2016» (далі ОСББ «ДОБРОБУТ Магара 2016», Позивач). ОСББ «ДОБРОБУТ Магара 2016» створене співвласниками багатоквартирного будинку, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 (далі багатоквартирний будинок). Дані факти підтверджуються копією виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що містить відомості відносно ОСББ «ДОБРОБУТ Магара 2016», яка додається до позовної заяви.

Фізична особа ОСОБА_1 є власником квартири загальною площею 55,13 кв.м., що знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 (далі квартира). Державна реєстрація права власності Відповідача на квартиру була здійснена 18.07.2007. Дані факти підтверджуються інформаційною довідкою № 260607943 від 09.06.2021, що містить інформацію з Реєстру прав власності на нерухоме майно відносно квартири. Інформаційна довідка № 260607943 від 09.06.2021 додається до позовної заяви.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», співвласники багатоквартирного будинку (далі співвласники) власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку.

Отже, у період з моменту державної реєстрації ОСББ «ДОБРОБУТ Магара 2016» і до теперішнього часу Відповідач є співвласником багатоквартирного будинку, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 .

28вересня 2017року загальнимизборами співвласниківбагатоквартирного будинкуприйнято рішенняпро підвищеннятарифу наутримання багатоквартирногобудинку до 3,50 грн. за 1 кв.м. з 01 листопада 2017 року, у зв`язку з оформленням кредиту «Теплий дім». Зазначене рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку зафіксоване у розділі «Питання порядку денного: 7. Питання підвищення тарифу на утримання будинку у зв`язку з взяттям кредиту «Теплий дім» протоколу № 1 зборів співвласників багатоквартирного будинку від 28 вересня 2017 року, копія якого додається до позовної заяви.

03 березня 2018 року загальними зборами співвласників багатоквартирного будинку прийнято рішення про збільшення розміру внесків і платежів співвласників до 4,25 грн. за 1 кв.м. для забезпечення повернення кредитних коштів, сплати процентів по кредиту, комісій банку та інших платежів по кредитному договору. Зазначене рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку зафіксоване у розділі «По третьому питанню порядку денного» протоколу № 1 загальних зборів співвласників об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Добробут Магара 2016» від 03 березня 2018 року, копія якого додається до позовної заяви.

Згідно з ч. 1 ст. 509 Цивільного кодексу України (далі ЦК України), зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Відповідно до ч. 2 ст. 509 ЦК України, зобов`язання виникають з підстав, встановлених статтею 11 ЦК України.

Відповідно до ч. 2 ст. 11 ЦК України, підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є інші юридичні факти.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», визначення порядку сплати, переліку та розмірів внесків і платежів співвласників відноситься до виключної компетенції загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку. Положення ст. 10 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» також передбачають, що рішення загальних зборів, прийняте відповідно до статуту об`єднання співвласників багатоквартирного будинку, є обов`язковим для всіх співвласників.

Згідно зі ст. 16 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», об`єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі об`єднання) має право відповідно до законодавства та статуту об`єднання встановлювати порядок сплати, перелік та розміри внесків і платежів співвласників, у тому числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів. Згідно зі ст. 23 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», внески на утримання і ремонт приміщень або іншого майна, що перебуває у спільній власності, визначаються статутом об`єднання та/або рішенням загальних зборів.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», «кожний співвласник (його представник) під час голосування має кількість голосів, пропорційну до частки загальної площі квартири або нежитлового приміщення співвласника у загальній площі всіх квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку. Статутом об`єднання може бути встановлено інший порядок визначення кількості голосів, що належать кожному співвласнику на загальних зборах».

Згідно з пунктом 7 розділу III Статуту ОСББ «ДОБРОБУТ Магара 2016», копія якого додається до позовної заяви, «кожний співвласник (його представник) під час голосування на загальних зборах має один голос незалежно від площі приміщення в його власності. При цьому, якщо приміщення (квартира) знаходиться в дольовій власності, один співвласник представляє на загальних зборах узгоджену позицію всіх дольових власників. Якщо окремі приміщення квартири знаходяться у повній власності різних власників (з виділенням в натурі), то кожен з таких співвласників має право окремого голосу на загальних зборах».

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», рішення про визначення переліку та розмірів внесків і платежів співвласників вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менш як дві третини загальної кількості усіх співвласників.

За рішення про підвищення тарифу на утримання багатоквартирного будинку до 3,50 грн. за 1 кв.м. з 01 листопада 2017 року, яке було прийняте загальними зборами співвласників багатоквартирного будинку 28 вересня 2017 року, проголосувало 100 співвласників багатоквартирного будинку (83,33 % загальної кількості співвласників багатоквартирного будинку) при загальній кількості співвласників багатоквартирного будинку в 120 осіб, дві третини від якої становить 80 осіб. Дані факти підтверджуються копією протоколу № 1 зборів співвласників багатоквартирного будинку від 28 вересня 2017 року.

За рішення про збільшення розміру внесків і платежів співвласників до 4,25 грн. за 1 кв.м., яке було прийняте загальними зборами співвласників багатоквартирного будинку 03 березня 2018 року, проголосувало 93 співвласники багатоквартирного будинку (77,5 % загальної кількості співвласників багатоквартирного будинку) при загальній кількості співвласників багатоквартирного будинку в 120 осіб, дві третини від якої становить 80 осіб. Дані факти підтверджуються копією протоколу № 1 загальних зборів співвласників об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Добробут Магара 2016» від 03 березня 2018 року.

Відповідно до ст. 15 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», співвласник зобов`язаний виконувати рішення статутних органів, прийняті у межах їхніх повноважень, та своєчасно і в повному обсязі сплачувати належні внески і платежі.

Згідно з ч. 1 ст. 526 ЦК України, «зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться».

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», для забезпечення виконання власниками приміщень своїх обов`язків об`єднання має право: вимагати від співвласників своєчасної та у повному обсязі сплати всіх встановлених Законом України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» та статутом об`єднання внесків і платежів, у тому числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів; звертатися до суду в разі відмови співвласника відшкодовувати заподіяні збитки, своєчасно та у повному обсязі сплачувати всі встановлені Законом України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» та статутом об`єднання внески і платежі, у тому числі відрахування до резервного та ремонтного фондів.

Враховуючи наведені вище обставини справи і положення законодавства, можна зробити наступні висновки:

1. 01 листопада 2017 року, на підставі рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про підвищення тарифу на утримання багатоквартирного будинку до 3,50 грн. за 1 кв.м. від 28 вересня 2017 року, у Відповідача виник обов`язок зі сплати ОСББ «ДОБРОБУТ Магара 2016» внеску на утримання багатоквартирного будинку у розмірі 3,50 грн. щомісячно за 1 кв.м. площі квартири, що дорівнює 55,13 кв.м.

2. 03 березня 2018 року, на підставі рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про збільшення розміру внесків і платежів співвласників до 4,25 грн. за 1 кв.м. від 03 березня 2018 року, у Відповідача виник обов`язок зі сплати ОСББ «ДОБРОБУТ Магара 2016» внеску на утримання багатоквартирного будинку у розмірі 4,25 грн. щомісячно за 1 кв.м. площі квартири, що дорівнює 55,13 кв.м.

Відповідач невиконала обов`язокзі сплатиОСББ «ДОБРОБУТ Магара2016»внеску на утримання багатоквартирного будинку за період з 01.11.2017 по 31.05.2021, чим порушила право Позивача на отримання від Відповідача своєчасно і в повному обсязі внеску на утримання багатоквартирного будинку за період з 01.11.2017 по 31.05.2021.

Загальна сума заборгованості Відповідача перед Позивачем зі сплати внеску на утримання багатоквартирного будинку за період з 01.11.2017 по 31.05.2021 складає 9909,54 грн. (дев`ять тисяч дев`ятсот дев`ять гривень 54 копійки). Розрахунок загальної суми заборгованості Відповідача зі сплати внеску на утримання багатоквартирного будинку за період з 01.11.2017 по 31.05.2021 додається до позовної заяви.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 176 ЦПК України, у позовах про стягнення грошових коштів ціна позову визначається, зокрема, сумою, яка стягується.

З урахуванням вищенаведеного, ціна позову дорівнює сумі заборгованості Відповідача перед Позивачем зі сплати внеску на утримання багатоквартирного будинку за період з 01.11.2017 по 31.05.2021, тобто дорівнює грошовій сумі у розмірі 9909,54 грн. (дев`ять тисяч дев`ятсот дев`ять гривень 54 копійки).

Також, Позивач зазначив, що відповідно до ч. 1 ст. 133 ЦПК України, судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи.

Згідно з п. 1 ч. 3 ст. 133 ЦПК України, витрати на професійну правничу допомогу належать до витрат, пов`язаних з розглядом справи.

Відповідно до п. 9 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, повідомляємо, що сума судових витрат, які Позивач поніс і які очікує понести в зв`язку із розглядом справи, дорівнює 5770,00 грн. (п`ять тисяч сімсот сімдесят гривень 00 копійок) і складається з:

1. суми судового збору за подання юридичною особою позовної заяви майнового характеру, що сплачений Позивачем, у розмірі 2270,00 грн. (дві тисячі двісті сімдесят гривень 00 копійок);

2. суми витрат Позивача на професійну правничу допомогу адвоката, пов`язану з розглядом справи у суді, у розмірі 3300,00 грн. (три тисячі триста гривень 00 копійок). Докази наявності витрат Позивача на професійну правничу допомогу адвоката, пов`язану з розглядом справи у суді, у зазначеному розмірі були надані Суду у строк до закінчення судових дебатів у справі.

Згідно з п. 10 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, підтверджуємо, що позивачем не подано іншого позову до цього ж відповідача з тим самим предметом та з тих самих підстав.

На підставі викладених вимог та норм чинного законодавства Позивач просив стягнути з Відповідача на користь Позивача суму заборгованості зі сплати внеску на утримання багатоквартирного будинку за період з 01.11.2017 по 31.05.2021, що дорівнює грошовій сумі у розмірі 9909,54 грн. (дев`ять тисяч дев`ятсот дев`ять гривень 54 копійки) та стягнути з Відповідачів на користь Позивача грошові кошти, що витрачені (будуть витрачені) Позивачем на оплату судових витрат, у розмірі 5770,00 грн. (п`ять тисяч сімсот сімдесят гривень 00 копійок).

Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання не прибула за невідомими причинами, про час та місце судового засідання повідомлялась своєчасно та належним чином за останнім відомим зареєстрованим у встановленому законом порядку за місцем проживання. Повідомлень щодо поважності причин її відсутності, заяви про слухання справи за її відсутністю та відзиву на позов, або зустрічного позову до суду не надходило. За даними Департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської відповідач зареєстрована за адресою зазначеною в позові, куди надсилались судові повістки, але поштові конверти повернулись на адресу суду із зазначенням «адресат відсутній за вказаною адресою». Відповідно до вимог ст. 44 ЦПК України учасники судового розгляду повинні добросовісно користуватися своїми правами. Згідно з вимогами ст. 131 ЦПК України у разі відсутності заяви про зміну місця проживання, повістка вважається доставленою, навіть якщо особа за цією адресою більше не проживає. Тому, суд вважає, що відповідачі не з`явились в судове засідання без поважаних причин.

Відповідно до ст. 130 ч.9 ЦПК України, у разі відмови адресата одержати судову повістку особа, яка її доставляє, робить відповідну помітку на повістці і повертає її до суду. Особа, яка відмовилася одержати судову повістку, вважається повідомленою.

Відповідно до ст. 131 ч.1 ЦПК України, учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про зміну свого місця проживання (перебування, знаходження) або місцезнаходження під час провадження справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання або місцезнаходження судова повістка надсилається учасникам справи, які не мають офіційної електронної адреси та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв`язку, що забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, на останню відому судові адресу і вважається доставленою, навіть якщо учасник судового процесу за цією адресою більше не проживає або не знаходиться.

Враховуючи рішення ЄСПЛ у справі «В`ячеслав Корчагін проти Росії» ( № 12307/16), яким визначено, що якщо повістку було направлено за однією з відомих адрес, а особа ухиляється від її отримання то особа може стежити за ходом справи з офіційних джерел, таких як веб- сторінка суду, а тому права такої особи щодо розгляду справи у його відсутності, порушені не були.

Відповідно до ст. 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, яка відповідно до ст.9 Конституції України є частиною правової системи України, кожна особа має право на справедливий судовий розгляд справи. Це право включає в себе доступність до правосуддя.

В той же час, як наголошує у своїх рішеннях Європейський суд з прав людини, кожна сторона, яка задіяна в ході судового розгляду, зобов`язана з розумним інтервалом часу сама цікавитись провадженням у справі за його участю, добросовісно користуватися належними йому процесуальними правами та неухильно виконувати процесуальні обов`язки.

Також, Рішенням Європейського суду з прав людини від 3 квітня 2008 року у справі «Пономарьов проти України» наголошено, що сторони в розумні інтервали часу мають вживати заходів, щоб дізнатись про стан відомого їм судового провадження.

На підставі ч.3 ст.211 ЦПК України суд вважає можливим розглянути справу у відсутність сторін за наявними у суду матеріалами.

Відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу звукозаписувальними технічними засобами не здійснювалось.

Суд, враховуючи згоду позивача і наявність достатніх даних для вирішення спору, вважає можливим відповідно до ст. ч.1 п.2 ст.280 ЦПК України провести заочний розгляд справи у відсутність відповідачів.

Вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позову з наступних підстав.

Згідно ч. 3 ст. 12 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно до ч. 1 ст.13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до вимог ст. 76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Згідно до ст. ст. 81, 83 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Сторони та інші учасники справи подають докази у справі безпосередньо до суду.

У відповідності до ч. 3ст. 133 ЦПК України витрати на професійну правничу допомогу відносяться до судових витрат як витрати, пов`язані з розглядом справи.

Порядок визначення розміру витрат на професійну правничу допомогу, розподілу витрат між сторонами визначається ст. 137 ЦПК України.

Згідно ч. 2ст. 137 ЦПК України за результатами розгляду справи витрати на правничу допомогу адвоката підлягають розподілу між сторонами разом із іншими судовими витратами. Для цілей розподілу судових витрат: 1)розмір витратна правничу допомогу адвоката, в тому числі гонорар у адвоката за представництво в суді та іншу правничу допомогу, пов`язану зі справою, включаючи підготовку до її розгляду, збір доказів тощо, а також вартість послуг помічника адвоката визначаються згідно з умовами договору про надання правничої допомоги та на підставі відповідних доказів щодо обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості, що сплачена або підлягає сплаті відповідною стороною або третьою особою; 2) розмір суми, що підлягає сплаті в порядку компенсації витрат адвоката, необхідних для надання правничої допомоги, встановлюється згідно з умовами договору про надання правничої допомоги на підставі відповідних доказів, які підтверджують здійснення відповідних витрат.

Відповідно до ч. 3ст. 137 ЦПК України для визначення розміру витрат на правничу допомогу з метою розподілу судових витрат учасник справи подає детальний опис робіт (наданих послуг),виконаних адвокатом, та здійснених ним витрат, необхідних для надання правничої допомоги.

Участь адвоката, який представляє інтереси позивача у справі і факт надання правової допомоги підтверджено ордером на надання правової допомоги, договором про надання правової допомоги, копією свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, розрахунком на загальну суму 3300,00 грн.

Отже, суд приходить до висновку про задоволення вимог позивача, в частині стягнення на правничу допомогу у розмірі 3300,00 грн.

Керуючись ст.ст. 2,4, 5, 12, 13, 76-82, 89, 133,137, 141, 211, 259, 263-265,280-283 ЦПК України, ст.ст. 322, 361, 509, 525, 526, 530, 615, 625, 629, 901,903 ЦК України, ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», ЗУ «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», ст.ст. 1,7,8,12 ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.ст. 67, 68 ЖК України, суд, -

УХВАЛИВ :

Позов Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ДОБРОБУТ Магара 2016» (м. Запоріжжя, вул. Магара, 6) до ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_3 , РНОКПП в матеріалах справи відсутній, про стягнення заборгованості зі сплати внесків на витрати на управління багатоквартирним будинком, задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_3 , РНОКПП в матеріалах справи відсутній, на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ДОБРОБУТ Магара 2016» (адреса місцезнаходження: Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Магара, будинок 6, поштовий індекс: 69059, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України: 40627207) суму заборгованості зі сплати внеску на утримання багатоквартирного будинку за період з 01.11.2017 року по 31.05.2021 року, що дорівнює грошовій сумі у розмірі 9909,54 грн. (дев`ять тисяч дев`ятсот дев`ять гривень 54 копійки).

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_3 , РНОКПП в матеріалах справи відсутній, на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ДОБРОБУТ Магара 2016» (адреса місцезнаходження: Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Магара, будинок 6, поштовий індекс: 69059, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України: 40627207) грошові кошти, що витрачені позивачем на оплату судового збору у розмірі 2270, 00 грн. (дві тисячі двісті сімдесят гривень 00 копійок).

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_3 , РНОКПП в матеріалах справи відсутній, на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ДОБРОБУТ Магара 2016» (адреса місцезнаходження: Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Магара, будинок 6, поштовий індекс: 69059, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України: 40627207) витрат на правничу допомогу у розмірі 3300,00 грн. (три тисячі триста гривень 00 копійок).

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку, встановленому Цивільно-процесуальним законодавством.

Рішення може бути оскаржено до Запорізького апеляційного суду через Хортицький районний суд м. Запоріжжя шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня ухвалення судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя Комунарського районного суду

м. Запоріжжя А.В.Михайлова

СудКомунарський районний суд м.Запоріжжя
Дата ухвалення рішення17.08.2022
Оприлюднено09.11.2022
Номер документу107168969
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —333/3980/21

Рішення від 17.08.2022

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Михайлова А. В.

Ухвала від 01.11.2021

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Михайлова А. В.

Ухвала від 15.06.2021

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Ярошенко А. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні