Рішення
від 03.11.2022 по справі 914/2050/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03.11.2022 Справа № 914/2050/22

за позовом: Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Львівгаз, м. Львів

до відповідача: Приватного акціонерного товариства Прикарпатбуд, м. Львів

про стягнення заборгованості

Суддя Коссак С.М.

за участі секретаря Брошко І.Б.

Представники:

Від позивача: не з`явився;

Від відповідача: не з`явився

На розгляд Господарського суду Львівської області подано позов Акціонерним товариством Оператор газорозподільної системи Львівгаз, м. Львів до відповідача Приватного акціонерного товариства Прикарпатбуд, м. Львів про стягнення 6646,66грн. заборгованості за надані послуги з розподілу природного газу.

Ухвалою господарського суду Львівської області від 06.09.2022р. позов залишено без руху, позивачу встановлено строк для виправлення виявлених недоліків.

20.09.2022 року від позивача на електронну адресу суду надійшла заява про усунення недоліків за вх.№19423/22 (від 15.09.2022 року) відповідно до якого позивачем усунуто недоліки позовної заяви, та додано докази надіслання його з додатком відповідачу у справі.

Ухвалою суду від 26.09.2022 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження та розгляд справи по суті призначено на 20.10.2022 р. о 10:00 год.

Ухвалою суду від 10.10.2022 року розгляд справи по суті відкладено на 03.11.2022 р. о 10:40 год.

У судове засідання 03.11.2022 року позивач явку представника не забезпечив, 03.11.2022 року на електронну адресу суду від представника позивача надійшла заява за вх.№22880/22 про розгляд справи за відсутності представника позивача.

У судове засідання 03.11.2022 року відповідач явку повноважного представника не забезпечив, був належним чином повідомлений про місце, дату та час судового засідання, що підтверджується списком розсилки поштової кореспонденції господарського суду Львівської області за 25.10.2022 року про повідомлення учасників справи. 01.11.2022 року на адресу суду від відповідача повернувся конверт, із зазначенням причини повернення: «за закінченням терміну зберігання».

01.11.2022 року на адресу суду від відповідача повернувся конверт за адресою, що міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та вказана позивачем у позовній заяві 79026, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 5-В.

Від відповідача жодних заяв, клопотань, відзиву до суду не надходило, про причини неявки суд не повідомлено.

Відповідно до пункту 5 частини 6 статті 242 Господарського процесуального кодексу України днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Процесуальні документи щодо розгляду спору у даній справі офіційно оприлюднені у Єдиному державному реєстрі судових рішень - www.reyestr.court.gov.ua, та знаходяться у вільному доступі.

Таким чином, судом було вчинено всіх можливі за даних обставин дії щодо належного повідомлення відповідача про розглядуваний спір. Зважаючи на зазначене, учасники справи належним чином були повідомлені про судовий процес та відповідачу відомо про розгляд справи, судом неодноразово відкладався розгляд справи з метою надання можливості відповідачу подати відзив на позовну заяву чи заперечення, однак відповідач своїм правом на захист не скористався.

Відповідно до ч. 9 ст. 165 ГПК України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справи за наявними матеріалами.

Отже, в матеріалах справи достатньо доказів для з`ясування обставин справи і прийняття судового рішення.

Аргументи позивача.

В обґрунтування своїх позовних вимог позивач посилається на те, що між сторонами у справі було укладено Договір на розподіл природного газу №0942017К6ХАР016 від 01.01.2016 року шляхом підписання заяви-приєднання до умов договору розподілу природного газу, відповідно до умов якого, Оператор ГРМ зобов`язується надати Споживачу послугу з розподілу природного газу, а Споживач зобов`язується прийняти зазначену послугу та сплатити її вартість у розмірі, строки та порядку, визначені цим Договором.

Відповідно до п. 6.6 Договору, оплата вартості послуги з розподілу природного газу за цим Договором здійснюється Споживачем, який не є побутовим, на умовах попередньої оплати до початку розрахункового періоду на підставі рахунка Оператора ГРМ. Якщо згідно із законодавством Споживач має сплачувати Оператору ГРМ за послуги з розподілу природного газу зі свого поточного рахунку із спеціальним режимом використання, оплата послуг розподілу природного газу здійснюється з поточного рахунку із спеціальним режимом використання Споживача на поточний рахунок Оператора ГРМ кожного банківського дня згідно з алгоритмом розподілу коштів, встановленим Регулятором, та зараховується як плата за послуги розподілу природного газу в тому місяці, в якому надійшли кошти. Остаточний розрахунок за надані у звітному місяці послуги проводиться Споживачем до десятого числа місяця. наступного за звітним, відповідно до акта наданих послуг та з урахуванням раніше перерахованих коштів. Згідно актів наданих послуг з розподілу природного газу, які знаходяться в матеріалах справи, позивачем надано відповідачу послуги з розподілу природного газу за період з березня 2021 по квітень 2022 року включно на суму 6646,66грн.

Позивач стверджує, що відповідач взяті на себе зобов`язання не виконав, внаслідок чого заборгованість відповідача перед позивачем за розподілений природний газ впродовж періоду, починаючи з березня 2021 по квітень 2022 року включно становить 6646,66грн., розрахунок якого додано до позовної заяви.

Аргументи відповідача.

Вимог ухвали суду не виконав, проти позову в установленому порядку не заперечив. Тому суд розглянув справу без участі представника відповідача та його відзиву на позов, за наявними у ній матеріалами.

Обставини, встановлені судом.

Між ПАТ «Львівгаз» та ПАТ Прикарпатбуд укладено Договір на розподіл природного газу №0942017К6ХАР016 від 01.01.2016 року шляхом підписання заяви-приєднання до умов договору розподілу природного газу, відповідно до умов якого, Оператор ГРМ зобов`язується надати Споживачу послугу з розподілу природного газу, а Споживач зобов`язується прийняти зазначену послугу та сплатити її вартість у розмірі, строки та порядку, визначені цим Договором.

Відповідно до п. 6.6 Договору, оплата вартості послуги з розподілу природного газу за цим Договором здійснюється Споживачем, який не є побутовим, на умовах попередньої оплати до початку розрахункового періоду на підставі рахунка Оператора ГРМ. Якщо згідно із законодавством Споживач має сплачувати Оператору ГРМ за послуги з розподілу природного газу зі свого поточного рахунку із спеціальним режимом використання, оплата послуг розподілу природного газу здійснюється з поточного рахунку із спеціальним режимом використання Споживача на поточний рахунок Оператора ГРМ кожного банківського дня згідно з алгоритмом розподілу коштів, встановленим Регулятором, та зараховується як плата за послуги розподілу природного газу в тому місяці, в якому надійшли кошти. Остаточний розрахунок за надані у звітному місяці послуги проводиться Споживачем до десятого числа місяця. наступного за звітним, відповідно до акта наданих послуг та з урахуванням раніше перерахованих коштів.

Позивач свої зобов`язання згідно умов Договору виконав, що підтверджується актами наданих послуг з розподілу природного газу за період з березня 2021 по квітень 2022 року включно, які підписано лише Позивачем, оскільки, Відповідач відмовився від їх підписання без обґрунтувань причин такої відмови. Докази відправлення зазначених актів відповідачу додано до позовної заяви.

У відповідності до положення абзацу 3 п.10 глави 6 Розділу VI Кодексу ГРМ, Споживач протягом двох днів з дня одержання акта наданих послуг зобов`язаний повернути Оператору ГРМ один примірник оригіналу акта, підписаний уповноваженим представником споживача, або надати в письмовій формі мотивовану відмову від підписання акта наданих послуг. Однак всупереч зазначеним вище вимогам положень Кодексу Відповідач акти не підписав та не надав відмови від їх підписання.

Згідно абз. 10 п. 2 Глави 6 розділу VI Кодексу ГРМ, Споживач, що не є побутовим, має право не пізніше ніж до 20 жовтня календарного року, що передує розрахунковому (крім замовлення потужності на 2020 рік, яке здійснюється до 01 листопада), подати Оператору ГРМ уточнену заявку на величину річної замовленої потужності сумарно по всіх його об`єктах з розбивкою по кожному об`єкту в газорозподільній зоні відповідного Оператора ГРМ на розрахунковий календарний рік. У такому разі, якщо фактичний обсяг використання потужності (протягом календарного року) буде перевищувати замовлену споживачем річну потужність сумарно по всіх його об`єктах, величина перевищення має бути сплачена споживачем за півторакратною вартістю тарифу на розподіл природного газу на користь Оператора ГРМ відповідно до договору розподілу природного газу.

Відповідач заявки на величину річної замовленої потужності на 2022 рік не подавав, тому розрахунок величини замовленої річної потужності було здійснено позивачем на підставі фактичного обсягу споживання природного газу відповідачем впродовж газового року, що передував розрахунковому 2022 року.

Відповідно до Кодексу, Газовий рік - період часу, який розпочинається з першої газової доби жовтня поточного календарного року і триває до першої газової доби жовтня наступного календарного року. Тому позивач визначив річну замовлену потужність для відповідача на 2022 рік на підставі фактичного обсягу споживання.

Фактичне споживання з березня 2021р. по квітень 2022р. відповідача склало 2445,612 куб.м., що підтверджується актами приймання-передачі природного газу №ЛВЯ81028209 від 31.03.2021, №ЛВЯ81038645 від 30.04.2021, №ЛВЯ81050550 від 31.05.2021, №ЛВЯ81061812 від 30.06.2021, №ЛВЯ81077739 від 31.07.2021, №ЛВЯ81087469 від 31.08.2021, №ЛВЯ81101770 від 30.09.2021, №ЛВЯ81111150 від 31.10.2021, №ЛВЯ81124393 від 30.11.2021, №ЛВЯ81141339 від 31.12.2021, №ЛВЯ82007594 від 31.01.2022, №ЛВЯ82016878 від 28.02.2022, №ЛВЯ82029421 від 31.03.2022, №ЛВЯ82040890 від 30.04.2022, які знаходяться в матеріалах справи.

Враховуючи те, що Оператор ГРМ у відповідності до абзацу 13 Глави 6 Розділу VI визначає річну замовлену потужність об`єкта споживача виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об`єктом на 2021 рік становить 2925,02 куб. м, обсяг річної замовленої потужності на 2022р. склав 2563,10куб.м.

Позивачу постановою НКРЕКП N22759 від 22.12.2021 затверджено тариф на розподіл природного газу на 2022 рік в розмірі 1,69 грн за 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ), відтак місячна вартість послуги розподілу природного газу на 2022 рік становить 213,59грн., що відповідає сумам відображеним в актах наданих послуг з розподілу природного газу за цей період. Місячна вартість послуг розподілу природного газу в 2021 році була визначена аналогічним чином. Відповідачем не оспорювалась вартість послуг розподілу природного газу в 2021 році.

Враховуючи, що протягом спірного періоду березень 2021 року по 30.04.2022 року об`єкт відповідача фактично був підключений (приєднаний) до газорозподільної системи позивача, відтак у відповідача існує заборгованість місячної вартості величини річної замовленої потужності за період з березня 2021 року по квітень 2022 рік.

Враховуючи наведене, відповідач взяті на себе зобов`язання не виконав, внаслідок чого станом на дату подання позовної заяви заборгованість відповідача перед позивачем за розподілений природний газ впродовж періоду, починаючи з березня 2021 року по квітень 2022 рік включно становить 6646,66грн., розрахунок якого додано до позовної заяви.

Норми права та мотиви суду.

Предметом доказування є встановлення факту невиконання умов договору та правомірності стягнення штрафних санкцій.

Відповідно до ч. 1 ст. 11 ЦК України, цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки.

Згідно ст. 509 ЦК України, зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Відповідно до ч. 1 ст. 173 ГК України, господарським визнається зобов`язання, що виникає між суб`єктом господарювання та іншим учасником (учасниками) відносин у сфері господарювання з підстав, передбачених цим Кодексом, в силу якого один суб`єкт (зобов`язана сторона, у тому числі боржник) зобов`язаний вчинити певну дію господарського чи управлінсько-господарського характеру на користь іншого суб`єкта (виконати роботу, передати майно, сплатити гроші, надати інформацію тощо), або утриматися від певних дій, а інший суб`єкт (управнена сторона, у тому числі кредитор) має право вимагати від зобов`язаної сторони виконання її обов`язку.

У відповідності до вимог ст. 174 ГК України, господарські зобов`язання можуть виникати з господарського договору та інших угод, передбачених законом, а також з угод, не передбачених законом, але таких, які йому не суперечать.

Судом встановлено, що між сторонами укладено Договір на розподіл природного газу №0942017К6ХАР016 від 01.01.2016 року шляхом підписання заяви-приєднання до умов договору розподілу природного газу, відповідно до умов якого, Оператор ГРМ зобов`язується надати Споживачу послугу з розподілу природного газу, а Споживач зобов`язується прийняти зазначену послугу та сплатити її вартість у розмірі, строки та порядку, визначені цим Договором.

Відповідно до п. 6.6 Договору, оплата вартості послуги з розподілу природного газу за цим Договором здійснюється Споживачем, який не є побутовим, на умовах попередньої оплати до початку розрахункового періоду на підставі рахунка Оператора ГРМ. Якщо згідно із законодавством Споживач має сплачувати Оператору ГРМ за послуги з розподілу природного газу зі свого поточного рахунку із спеціальним режимом використання, оплата послуг розподілу природного газу здійснюється з поточного рахунку із спеціальним режимом використання Споживача на поточний рахунок Оператора ГРМ кожного банківського дня згідно з алгоритмом розподілу коштів, встановленим Регулятором, та зараховується як плата за послуги розподілу природного газу в тому місяці, в якому надійшли кошти. Остаточний розрахунок за надані у звітному місяці послуги проводиться Споживачем до десятого числа місяця. наступного за звітним, відповідно до акта наданих послуг та з урахуванням раніше перерахованих коштів.

Статтею 530 ЦК України встановлено, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). Зобов`язання, строк (термін) виконання якого визначений вказівкою на подію, яка неминуче має настати, підлягає виконанню з настанням цієї події.

Якщо строк (термін) виконання боржником обов`язку не встановлений або визначений моментом пред`явлення вимоги, кредитор має право вимагати його виконання у будь-який час. Боржник повинен виконати такий обов`язок у семиденний строк від дня пред`явлення вимоги, якщо обов`язок негайного виконання не випливає із договору або актів цивільного законодавства.

У відповідності до положення абзацу 3 п.10 глави 6 Розділу VI Кодексу ГРМ, Споживач протягом двох днів з дня одержання акта наданих послуг зобов`язаний повернути Оператору ГРМ один примірник оригіналу акта, підписаний уповноваженим представником споживача, або надати в письмовій формі мотивовану відмову від підписання акта наданих послуг. Однак всупереч зазначеним вище вимогам положень Кодексу Відповідач акти не підписав та не надав відмови від їх підписання.

Згідно абз. 10 п. 2 Глави 6 розділу VI Кодексу ГРМ, Споживач, що не є побутовим, має право не пізніше ніж до 20 жовтня календарного року, що передує розрахунковому (крім замовлення потужності на 2020 рік, яке здійснюється до 01 листопада), подати Оператору ГРМ уточнену заявку на величину річної замовленої потужності сумарно по всіх його об`єктах з розбивкою по кожному об`єкту в газорозподільній зоні відповідного Оператора ГРМ на розрахунковий календарний рік. У такому разі, якщо фактичний обсяг використання потужності (протягом календарного року) буде перевищувати замовлену споживачем річну потужність сумарно по всіх його об`єктах, величина перевищення має бути сплачена споживачем за півторакратною вартістю тарифу на розподіл природного газу на користь Оператора ГРМ відповідно до договору розподілу природного газу.

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постановою № 2080 від 07.10.2019 внесено зміни до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП N 2494 від 30.09.2015 та нового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП N 2498 від 21.09.2015, відповідно до яких з 01.01.2020 запроваджено новий порядок розрахунків за послугу з розподілу природного газу, зокрема, змінено принцип визначення величини потужності для споживачів природного газу та здійснено перехід від приєднаної потужності до замовленої, яка розраховується відповідно до вимог Кодексу ГРМ виходячи із об`ємів споживання об`єктів споживачів за попередній газовий рік

Так, відповідно до положень пунктів 1, 2 глави 6 розділу VI Кодексу ГРМ в редакції постанови № 2080 від 07.10.2019 розрахунки споживача за послугу розподілу природного газу, що надається Оператором ГРМ за договором розподілу природного газу, здійснюються, виходячи з величини річної замовленої потужності об`єкта (об`єктів) споживача та оплачуються споживачем рівномірними частками протягом календарного року.

Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об`єкта (об`єктів) споживача на тариф, встановлений Регулятором для відповідного Оператора ГРМ із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності. До встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу виходячи із річної замовленої потужності об`єкта (об`єктів) споживача відповідно до цього Кодексу, оплата послуг здійснюється за тарифами, встановленими Регулятором для Оператора ГРМ, за фізичний обсяг розподілу природного газу.

Річна замовлена потужність об`єкта (об`єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об`єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу.

Оператор ГРМ зобов`язаний до 12 жовтня щорічно за підсумками газового року проінформувати споживача про фактичний обсяг споживання природного газу об`єктом (об`єктами) споживача за попередній газовий рік, величину планованої місячної плати за послуги розподілу із зазначенням її складових (визначається Оператором ГРМ відповідно до абзацу першого цього пункту). Така інформація може бути надана споживачеві шляхом розміщення її в особистих кабінетах споживача (за наявності), актах приймання-передачі природного газу (для споживачів, що не є побутовими), платіжних документах тощо.

Споживач, що не є побутовим, має право не пізніше ніж до 20 жовтня календарного року, що передує розрахунковому (крім замовлення потужності на 2020 рік, яке здійснюється до 01 листопада), подати Оператору ГРМ уточнену заявку на величину річної замовленої потужності сумарно по всіх його об`єктах у газорозподільній зоні відповідного Оператора ГРМ на розрахунковий календарний рік. У такому разі, якщо фактичний обсяг використання потужності (протягом календарного року) буде перевищувати замовлену споживачем річну потужність, величина перевищення має бути сплачена споживачем за двократною вартістю тарифу на розподіл природного газу на користь Оператора ГРМ відповідно до договору розподілу природного газу.

Враховуючи, що протягом спірного періоду з березня 2021 року по квітень 2022 рік, об`єкт відповідача фактично був підключений (приєднаний) до газорозподільної системи позивача, відтак у відповідача існує заборгованість місячної вартості величини річної замовленої потужності за період з березня 2021 року по квітень 2022 рік в сумі 2446,612 куб.м.

Фактичне споживання з березня 2021 року по квітень 2022 рік відповідача склало 2446,612 куб.м., що підтверджується актами приймання-передачі природного газу №ЛВЯ81028209 від 31.03.2021, №ЛВЯ81038645 від 30.04.2021, №ЛВЯ81050550 від 31.05.2021, №ЛВЯ81061812 від 30.06.2021, №ЛВЯ81077739 від 31.07.2021, №ЛВЯ81087469 від 31.08.2021, №ЛВЯ81101770 від 30.09.2021, №ЛВЯ81111150 від 31.10.2021, №ЛВЯ81124393 від 30.11.2021, №ЛВЯ81141339 від 31.12.2021, №ЛВЯ82007594 від 31.01.2022, №ЛВЯ82016878 від 28.02.2022, №ЛВЯ82029421 від 31.03.2022, №ЛВЯ82040890 від 30.04.2022, які знаходяться в матеріалах справи.

Враховуючи те, що Оператор ГРМ у відповідності до абзацу 13 Глави 6 Розділу VI визначає річну замовлену потужність об`єкта споживача виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об`єктом за період з березня 2021 року по квітень 2022 рік, обсяг річної замовленої потужності на 2021-2022р. склав 2446,612 куб.м.

Позивачу постановою НКРЕКП N22759 від 22.12.2021 затверджено тариф на розподіл природного газу на 2022 рік в розмірі 1,69 грн за 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ), відтак місячна вартість послуги розподілу природного газу на 2022 рік становить 213,59грн., що відповідає сумам відображеним в актах наданих послуг з розподілу природного газу за цей період. Місячна вартість послуг розподілу природного газу в 2021 році була визначена аналогічним чином, що відповідає сумам відображеним в актах наданих послуг з розподілу природного газу за період з березня 2021 року по квітень 2022 рік включно.

Враховуючи наведене, відповідач взяті на себе зобов`язання не виконав, внаслідок чого, станом на дату подання позовної заяви заборгованість відповідача перед позивачем за розподілений природний газ впродовж періоду, починаючи з березня 2021 року по квітень 2022 рік включно, становить 6646,66 грн.

Частиною 1 статті 74 ГПК України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Відповідно до ст. 77 ГПК України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

Відповідно до ст.86 ГПК України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.

Зазначені вище норми процесуального закону спрямовані на реалізацію статті 13 ГПК України. Згідно з положеннями цієї статті судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.

За таких обставин суд дійшов висновку про те, що відповідач не спростував доводів щодо існування простроченої заборгованості за розподіл природного газу за період з березня 2021 року по квітень 2022 рік включно, а суд не виявив на підставі наявних документів у справі інших фактичних обставин, що мають суттєве значення для правильного вирішення спору, відтак вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, а стягненню підлягає 6646,66грн. заборгованості за розподіл природного газу.

Судові витрати.

Відповідно до ст. 123 ГПК України, судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи.

Відповідно до п.2 ч.1 ст. 129 ГПК України, у спорах, що виникають при виконанні договорів та з інших підстав, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Враховуючи наведене, у зв`язку з задоволенням позовних вимог, до стягнення з відповідача на користь позивача підлягає судовий збір в сумі 2481,00грн.

Керуючись статтями 10, 12, 20, 73, 76 - 79, 123, 129, 232, 233, 236, 237, 238, 240 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Позов задоволити.

2. Стягнути з Приватного акціонерного товариства Прикарпатбуд (79052, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 5-В ; код ЄДРПОУ 01272249) на користь Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Львівгаз (79039, м. Львів, вул. Золота, буд. 42; код ЄДРПОУ 03349039) 6646,66грн. заборгованості за розподіл природного газу та 2481,00грн. - судового збору.

3. Рішення набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 241 ГПК України.

4. Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Західного апеляційного господарського суду в порядку, встановленому розділом IV ГПК України.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://court.gov.ua/fair/sud5015, а також у Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою - http://reyestr.court.gov.ua.

Суддя Коссак С.М.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення03.11.2022
Оприлюднено09.11.2022
Номер документу107178425
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв

Судовий реєстр по справі —914/2050/22

Рішення від 03.11.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Коссак С.М.

Ухвала від 20.10.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Коссак С.М.

Ухвала від 26.09.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Коссак С.М.

Ухвала від 05.09.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Коссак С.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні