Справа № 127/26359/22
Провадження № 2/127/3406/22
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 листопада 2022 року м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області, Ан О.В. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Тимофіївська - 4» про зобов`язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
У листопаді 2022 ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСББ «Тимофіївська - 4» про зобов`язання вчинити певні дії.
Ознайомившись з позовною заявою судом встановлено, що позовну заяву підписано представником позивача адвокатом Солоненком Б. М., який на підтвердження повноважень надав ордер про надання правової допомоги та договір про надання правової допомоги. Проте із договору випливає, що представник не наділений повноваженнями підписувати позов за свого клієнта.
Згідно ч. 7 ст. 177 ЦПК України, до позовної заяви, підписаної представником позивача, додається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника позивача.
Згідно ч. 1 ст. 60 ЦПК України, представником у суді може бути адвокат або законний представник.
Повноваження адвоката, як представника підтверджується довіреністю або ордером, виданим відповідно до Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність» (ч. 4 ст. 62 ЦПК України).
Згідно ч. 2 ст. 203 ЦК України однією з умов дійсності правочину є вимога про те, що особа, яка вчиняє правочин, повинна мати необхідний обсяг цивільної дієздатності. До матеріалів позову не надано належних доказів наявності у адвоката Солоненком Б. М. необхідного обсягу цивільної дієздатності - права вчиняти підпис за позивача, оскільки це не випливає із наданого суду договору про надання правової допомоги.
Додатково укладений між адвокатом і клієнтом договір може збільшити межі повноваження представника, надавши додаткові повноваження, перелічені в договорі.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статті 175, 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
На підставі викладеного та керуючись статтями 175, 177, 185, 260, 353 ЦПК України суд,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Тимофіївська - 4» про зобов`язання вчинити певні дії - залишити без руху.
Встановити строк для усунення недоліків позовної заяви протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.
Роз`яснити, що при невиконанні вимог даної ухвали у встановлений строк, позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2022 |
Оприлюднено | 21.11.2022 |
Номер документу | 107359492 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії |
Цивільне
Вінницький міський суд Вінницької області
Ан О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні