ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1У Х В А Л А

про залучення третьої особи

23 листопада 2022 року м. Київ № 640/14936/22

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Маруліної Л.О., ознайомившись із заявою про вступ в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача у справі

за позовомКлінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами доДержавної аудиторської служби Українипровизнання протиправним та скасування висновку,-В С Т А Н О В И В:

Клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами (далі також - позивач) звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Державної аудиторської служби України (далі також - відповідач), в якому просить визнати протиправним та скасувати висновок Державної аудиторської служби України про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2021-08-05-012829-а від 24 серпня 2022 року.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва 28.09.2022 року відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклик сторін.

Через систему «Електронний суд» 26.10.2022 року Товариством з обмеженою відповідальністю «Артек Медікал Груп» подано заяву про вступ у справу в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача.

В обґрунтування заяви зазначено, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Артек Медікал Груп» є переможцем процедури закупівлі, з яким позивач 06.12.2021 року уклав Договір № 889.

Враховуючи те, що за результатами процедури закупівлі UA-2021-08-05-012829-а між Позивачем та Товариством з обмеженою відповідальністю «Артек Медікал Груп» укладено Договір №889 від 06.12.2021 року, який згідно результатів оскаржуваного моніторингу зобов`язано припинити, рішення у справі № 640/14936/22 може безпосередньо вплинути на права, свободи, інтереси або обов`язки Товариства, як сторони Договору.

Згідно з частинами другою, п`ятою статті 49 Кодексу адміністративного судочинства України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов`язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов`язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.

Про залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов`язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі. Ухвала за наслідками розгляду питання про вступ у справу третіх осіб окремо не оскаржується. Заперечення проти такої ухвали може бути включено до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду, прийняте за результатами розгляду справи.

З огляду на обґрунтованість заяви ТОВ «Артек Медікал Груп» та відповідність викладених останнім обставин матеріалам справи, суд дійшов висновку про задоволення заяви та залучення «Артек Медікал Груп» в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача у справі №640/14936/22.

Керуючись статтями 49, 50, 241, 243 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача, Товариство з обмеженою відповідальністю «АРТЕК МЕДІКАЛ ГРУП» (04053, місто Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 21/27, офіс 405, код ЄДРПОУ: 38865928)

2. Зобов`язати позивача подати до суду докази направлення третій особі примірника позовної заяви з додатками та заявою про зміну предмета позову через канцелярію суду (адреса: 01051, м. Київ, вул. П. Болбачана, 8, корпус "А") у дводенний строк з дня постановлення цієї ухвали.

3. Встановити третій особі, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача, десятиденний строк для подання пояснень на позовну заяву.

Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до частини п`ятої статті 49 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала окремо не оскаржується. Заперечення проти такої ухвали може бути включено до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду, прийняте за результатами розгляду справи.

Повну ухвалу складено 23.11.2022 року.

Суддя Л.О. Маруліна

Дата ухвалення рішення 23.11.2022
Оприлюднено 28.11.2022

Судовий реєстр по справі 640/14936/22

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 23.11.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 28.09.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 13.09.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 640/14936/22

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону