Ухвала
від 28.11.2022 по справі 609/853/22
ШУМСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Справа № 609/853/22

2/609/425/2022

28 листопада 2022 року Шумський районний суд Тернопільської області

в складі: головуючого судді: Ковтуновича О.В.

при секретарі: Сандулович О.М.

розглянувши упідготовчому судовомузасіданні вм.Шумськ цивільну справу №609/853/22 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно за законом, -

В С Т А Н О В И В:

Шумським районнимсудом Тернопільськоїобласті впорядку загального позовного провадження розглядається цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно за законом.

Ухвалою Шумського районного суду Тернопільської області від 28 жовтня 2022року відкрито провадження у справі та призначено підготовче судове засіданні на 28 листопада 2022 року на 09 год. 00 хв., постановлено витребувати у Головному управлінні пенсійного фонду України в Тернопільській області інформацію про те, чи залишилася сума пенсії і в яких розмірах та за який період, які не були отриманні померлою ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , яка проживала за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 .

Однак, станом на 28 листопада 2022 року до суду витребувана інформація від Головного управління пенсійного фонду України в Тернопільській області не надходила, що свідчить про невиконня ухвали суду від 28 жовтня 2022 року.

Дослідивши матеріали цивільної справи суд приходить до наступного висновку.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Згідно з ч. ч. 1, 2 ст. 12 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом.

Пункт 4 ч. 5 ст.12ЦПКУкраїни передбачає, що суд, зберігаючи об`єктивність і неупередженість, сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ст.76ЦПКУкраїни доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

За результатами судового засідання, з метою забезпечення змагальності сторін, правильного, повного та всебічного встановлення обставин, забезпечення права сторін на справедливий і неупереджений розгляд справи, а також з метою отримання вказаної інформації суд вважає за необхідне відкласти підготовче судове засідання з розгляду зазначеної справи.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 223, 247 ЦПК України, суддя

П О С Т А Н О В И В :

Відкласти підготовчезасідання цивільноїсправи запозовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 провизнання прававласності наспадкове майноза законом на 19 грудня 2022 року на 09 год. 30 хв., яка буде розглядатися в приміщенні Шумського районного суду Тернопільської області.

Про день, час та місце розгляду справи повідомити учасників процесу.

Повторно витребувати у Головному управлінні пенсійного фонду України в Тернопільській області інформацію про те, чи залишилася сума пенсії і в яких розмірах та за який період, які не були отриманні померлою ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , яка проживала за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 .

Витребуваний доказ направити на адресу суду до 19 грудня 2022 року.

Роз`яснити положення частин 6 10 статті 84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази. У разі неподання учасником справи з неповажних причин або без повідомлення причин доказів, витребуваних судом, суд залежно від того, яка особа ухиляється від їх подання, а також яке значення мають ці докази, може визнати обставину, для з`ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у його визнанні, або може здійснити розгляд справи за наявними в ній доказами, або, у разі неподання таких доказів позивачем, - також залишити позовну заяву без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя: О. В. Ковтунович

СудШумський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення28.11.2022
Оприлюднено30.11.2022
Номер документу107532993
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом.

Судовий реєстр по справі —609/853/22

Рішення від 19.12.2022

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Ковтунович О. В.

Ухвала від 28.11.2022

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Ковтунович О. В.

Ухвала від 28.10.2022

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Ковтунович О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні