Справа №672/925/22
Провадження №2/672/377/22
УХВАЛА
01 грудня 2022 року м. Городок
Суддя Городоцького районного суду Хмельницької області Пономаренко Л.Е., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання права власності на майно в порядку спадкування,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом про визнання права власності на майно в порядку спадкування. Позовні вимоги обґрунтовує тим, що являється спадкоємцем після смерті батька ОСОБА_4 , частину спадкового майна ѕ частки житлового будинку оформив в нотаріальному порядку, однак оформити належну частину земельної ділянки/
Під час прийняття позовної заяви, встановлено, що вона не відповідає вимогам, встановленим ст.ст.175, 177 ЦПК України.
Відповідно до ч. 3ст. 175 ЦПК Українипозовна заява повинна містити, зокрема: адресу місця проживання чи перебування позивача; зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності).
Так, позивачем на підтвердження позовних вимог не зазначено та не долучено відповідні докази чому саме як належного відповідача визначено ОСОБА_3 . Також, не зазначено хто є співвласником будинку, який розташований на спірній земельній ділянці.
Крім того, в позовній заяві зазначено, що дана земельна ділянка перебуває у спільній сумісній власності. Позивач просить визнати за ним право власності на ѕ частки ділянки, яка знаходиться у спільній сумісній власності, на обґрунтовуючи причин переходу від спільної сумісної до спільної часткової власності.
Оскільки подана позовна заява містить вищезазначені недоліки і не відповідає вимогам закону, то в силу ч.1 ст.185 ЦПК України її слід залишити без руху і надати строк позивачу для виправлення вищевказаних недоліків.
Керуючись ст.ст. 177, 185, 260 ЦПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву залишити без руху і надати позивачу строк для виправлення недоліків тривалістю в п`ять днів з дня отримання копії ухвали.
Роз`яснити позивачу про необхідність усунення зазначених в даній ухвалі недоліків в п`ятиденний строк з дня отримання копії вказаної ухвали.
У разі, якщо відповідно до ухвали позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк позивач виконає вимоги, визначені статтями 175,177 ЦПК України, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усуне недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили негайно після її проголошення.
Суддя Л.Е.Пономаренко
Суд | Городоцький районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 01.12.2022 |
Оприлюднено | 06.12.2022 |
Номер документу | 107661214 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом |
Цивільне
Городоцький районний суд Хмельницької області
Пономаренко Л. Е.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні