Ухвала
від 08.12.2022 по справі 873/87/22
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"08" грудня 2022 р. Справа№ 873/87/22

Північний апеляційний господарський суд

суддя: Кравчук Г.А.

розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро" про покладення на Селянське (фермерське) господарство "Сушки" судових витрат на професійну правничу допомогу

за результатами розгляду заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро"

у справі № 873/87/22

про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення Постійно діючого Третейського суду при Асоціації українських банків від 12.09.2022

у третейській справі № 22/22 (третейський суддя - Мамченко Ю.В.)

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро", м. Тетіїв, Київська обл.

до Селянського (фермерського) господарства "Сушки", с. Сушки, Полтавська обл.

про стягнення заборгованості та нарахованого розміру грошових коштів у зв`язку із неналежним та несвоєчасним здійсненням виконання грошового зобов`язання,

ВСТАНОВИВ:

22.11.2022 Північним апеляційним господарським судом було винесено ухвалу, якою заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро" про видачу наказу на примусове виконання рішення Постійно діючого Третейського суду при Асоціації українських банків від 12.09.2022 у третейській справі №22/22 задоволено.

Після набрання законної сили цією ухвалою, на примусове виконання рішення Постійно діючого Третейського суду при Асоціації українських банків від 12.09.2022 у третейській справі №22/22 присуджено видати накази такого змісту:

"Стягнути з Селянського (фермерського) господарства "Сушки" (39152, Полтавська область, Козельщинський район, село Сушки, вулиця Лесі Українки, будинок 49; ідентифікаційний код 30031305) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро" (09800, Київська область, Тетіївський район, місто Тетіїв, вулиця Соборна, будинок 3; ідентифікаційний код 38953469) суму заборгованості та грошових коштів, нарахованих у зв`язку із неналежним та несвоєчасним здійсненням виконання зобов`язань за договором купівлі-продажу №74/21/89 від 28 січня 2021 року у загальній сумі 57 987 (п`ятдесят сім тисяч дев`ятсот сімдесят сім) гривень 90 копійок".

"Стягнути з Селянського (фермерського) господарства "Сушки" (39152, Полтавська область, Козельщинський район, село Сушки, вулиця Лесі Українки, будинок 49; ідентифікаційний код 30031305) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро" (09800, Київська область, Тетіївський район, місто Тетіїв, вулиця Соборна, будинок 3; ідентифікаційний код 38953469) третейський збір у сумі 980 (дев`ятсот вісімдесят) гривень 00 копійок".

Присуджено до стягнення з Селянського (фермерського) господарства "Сушки" на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро" витрати по сплаті судового збору за подання заяви про видачу наказу на примусове виконання рішення третейського суду у розмірі 1 240 (одна тисяча двісті сорок) гривень 50 копійок.

29.07.2022 від представника Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро" адвоката Бонтлаба В.В. до Північного апеляційного господарського суду було подано заяву про покладення на Селянське (фермерське) господарство "Сушки" судових витрат на професійну правничу допомогу.

Так, колегією суддів Північного апеляційного господарського суду встановлено, що вказана заява подана у строк передбачений ч. 8 ст. 129 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України).

Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 244 ГПК України суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи або з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо судом не вирішено питання про судові витрати.

Враховуючи те, що ухвала Північного апеляційного господарського суду від 22.11.2022 у цій справі була ухвалена у судовому засіданні, колегія суддів вважає за необхідне на підставі ч. 3 ст. 244 ГПК України призначити до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро" про покладення на Селянське (фермерське) господарство "Сушки" судових витрат на професійну правничу допомогу.

Керуючись ст.ст. 129, 234, 244 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Прийняти до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро" про покладення на Селянське (фермерське) господарство "Сушки" судових витрат на професійну правничу допомогу у справі № 873/87/22.

2. Призначити розгляд заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ Агро" про покладення на Селянське (фермерське) господарство "Сушки" судових витрат на професійну правничу допомогу у справі № 873/87/22 у судовому засіданні на "20" грудня 2022 року о 17 год. 00 хв.

3. Засідання відбудеться у приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1А, зал судових засідань № 8 (другий поверх).

4. Роз`яснити учасникам справи, що юридична особа бере участь у справі через свого керівника або члена виконавчого органу, уповноваженого діяти від її імені відповідно до закону, статуту, положення (самопредставництво юридичної особи), або через представника (ч. 3 ст. 56 ГПК України). Представником у суді може бути адвокат або законний представник (ч. 1 ст. 58 ГПК України).

5. Всі документи та письмові докази подаються виключно через відділ документального забезпечення Північного апеляційного господарського суду (канцелярію суду) за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1А (І поверх).

6. З урахуванням введення воєнного стану в Україні, учасники у справі можуть подати до суду заяви про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності або про забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів із застосуванням сервісу easycon.com.ua, у відповідності до ст. 197 ГПК України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями Північного апеляційного господарського суду.

Суддя Г.А. Кравчук

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення08.12.2022
Оприлюднено13.12.2022
Номер документу107799397
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи щодо оскарження рішень третейських судів та про видачу наказів на примусове виконання рішень третейських судів, з них про видачу наказу на примусове виконання рішення третейського суду

Судовий реєстр по справі —873/87/22

Ухвала від 20.12.2022

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 08.12.2022

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 22.11.2022

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 25.10.2022

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 21.10.2022

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 06.10.2022

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 18.09.2022

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні