Єдиний унікальний номер 725/7149/22
Номер провадження 2/725/921/22
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12.12.2022 року м. Чернівці
Суддя Першотравневого районного суду м. Чернівці Федіна А.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни» про стягнення заробітної плати, -
ВСТАНОВИВ:
У листопаді 2022 року позивач через свого представника звернулась до суду з вище вказаним позовом та просила зобов`язати Обласне комунальне некомерційне підприємство «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни», донарахувати та виплатити ліфтеру ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , заробітну плату в частині доплати до мінімальної заробітної плати за березень, квітень і червень 2021 року у сумі 7867,13 грн., стягнути з відповідача на користь позивача судові витрати.
Згідно ч. 1 ст. 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
У відповідності до вимог ст. 184 ЦПК України, позов пред`являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції, де вона реєструється та не пізніше наступного дня передається судді. Позивач має право в позовній заяві заявити клопотання про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження, якщо такий розгляд допускається цим Кодексом.
Подана позивачем позовна заява за змістом і формою відповідає вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України.
Даний спір підсудний Першотравневому районному суду м. Чернівці за правилами загальної підсудності відповідно до вимог ст. 27 ЦПК України - за місцем знаходження відповідача.
Перешкоди для відкриття провадження у справі, що передбачені ст.ст. 185, 186 ЦПК України, відсутні.
З урахуванням вимог ст. 274 ЦПК України дана справа може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження та підстави для відмови у розгляді справи за правилами спрощеного позовного провадження передбачені ч.4, ч. 5 ст. 274 ЦПК України відсутні.
Враховуючи характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі в даному випадку слід призначити судове засідання з повідомленням (викликом) сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи.
Таким чином, по справі слід відкрити провадження та призначити її до судового розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
На підставі вище викладеного, керуючись ст.ст. 4, 5, 7, 19, 26-30, 34, 128, 174-181,185,187,190, 191, 258, 260, 272, 274-279, 353 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 доОбласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецькийобласний госпітальветеранів війни»про стягненнязаробітної платиприйняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Справу слухати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомлення та викликом сторін і призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 11год.30хв. 28грудня 2022року в приміщенні Першотравневого районного суду м. Чернівці за адресою м. Чернівці, вул. Головна, 105.
Встановити відповідачустрок дляподання заяви іззапереченнями проти розглядусправи впорядку спрощеного позовногопровадження до 28 грудня 2022 року та роз`яснити зміст ч. 5 ст. 277 ЦПК України, відповідно до якої якщо відповідач не подасть у встановлений судом строк такі заперечення, він має право ініціювати перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження лише у випадку, якщо доведе, що пропустив строк з поважних причин.
Роз`яснити відповідачу, що відповідно до вимог ст. 191 ЦПК України він має право надіслати: 1)суду -відзив напозовну заявуі всіписьмові таелектронні докази(якіможливо доставитидо суду),висновки експертіві заявисвідків,що підтверджуютьзаперечення протипозову; 2) позивачу, іншим відповідачам, а також третім особам - копію відзиву та доданих до нього документів.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Вимоги до відзиву визначені у ст. 178 ЦПК України.
Встановити відповідачу строк для подання відзиву - 15 днів з моменту отримання ухвали про відкриття провадження.
Невідкладно надіслати учасникам справи копії даної ухвали та копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів з дотриманням вимог ст.ст. 128, 190, 272 ЦПК України.
Учасникисправи можутьотримати інформаціющодо справи,що розглядаєтьсяна офіційномувеб-порталісудової владиУкраїни вмережі Інтернетза наступною веб-адресою сторінки: http://ptr.cv.court.gov.ua/sud2408/ , атакож знайомитись з текстом даноїухвали тасудовими рішеннями увказаній справіу Єдиномудержавному реєстрісудових рішеньза веб-адресою http://reyestr.court.gov.ua/
Ухвала окремому оскарженню не підлягає.
Суддя Першотравневого
районного суду м.Чернівці А. В. Федіна
Суд | Першотравневий районний суд м.Чернівців |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2022 |
Оприлюднено | 14.12.2022 |
Номер документу | 107825627 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати |
Цивільне
Першотравневий районний суд м.Чернівців
Федіна А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні