Рішення
від 20.12.2022 по справі 912/1541/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. В`ячеслава Чорновола, 29/32, м. Кропивницький, 25022,

тел. (0522) 32 05 11, факс 24 09 91, код ЄДРПОУ 03499951,

e-mail: inbox@kr.arbitr.gov.ua, web: http://kr.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 грудня 2022 рокуСправа № 912/1541/22

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Бестаченко О.Л., розглянув за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін справу № 912/1541/22

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія", 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 78,

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛКВ ГРУПП СН4", 28000, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Олексія Скічка, буд. 37,

про стягнення 60 142,01 грн.

Без виклику сторін (судове засідання не проводилось).

До Господарського суду Кіровоградської області надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія", яка містить вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛКВ ГРУПП СН4" про стягнення 60 142,01 грн заборгованості за електричну енергію, з покладенням на відповідача судового збору.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на неналежне виконання відповідачем умов Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг для малих не побутових споживачів в частині оплати за спожиту електроенергію за період травень-липень 2022 року.

Ухвалою від 28.10.2022 господарський суд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження у справі № 912/1541/22; постановив справу № 912/1541/22 розглядати за правилами спрощеного позовного провадження; розгляд справи № 912/1541/22 здійснювати без повідомлення учасників справи за наявними матеріалами; розпочати розгляд справи по суті в порядку спрощеного позовного провадження через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі.

Відповідач не скористався своїм правом на подання відзиву на позов та не повідомив суд про наявність у нього заперечень з приводу заявлених позовних вимог.

Органом поштового зв`язку повернуто конверт з вкладенням (ухвала від 28.10.2022) з відмітками "адресат відсутній за вказаною адресою", який направлявся на адресу відповідача, зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Згідно з п. 5 ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Враховуючи викладене, відповідач належним чином повідомлений про розгляд справи судом.

Крім того, про відкриття господарським судом провадження у даній справі відповідач повідомлений, що підтверджується телефонограмою № 4716 від 17.11.2022, а також шляхом розміщення оголошення на вебсайті Судової влади України. Крім того, ухвала суду від 28.10.2022 направлялася на електронну адресу відповідача, яка зазначена у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме: lkvgruppcnu@ukr.net.

На підставі ч. 9 ст. 165, ч. 2 ст. 178 Господарського процесуального кодексу України, у зв`язку з неподанням відповідачем відзиву у встановлений строк без поважних причин, спір вирішено за наявними в справі матеріалами.

Відповідно до ч. 4 ст. 240 Господарського процесуального кодексу України у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи суд підписує рішення без його проголошення.

За ч. 2 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши докази, господарський суд встановив наступні обставини, які є предметом доказування у справі.

ТОВ "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія" є постачальником універсальної послуги, який отримав ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, що підтверджується постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.06.2018 № 429.

Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг розміщено на офіційному вебсайті ТОВ "Кіровоградська обласна ЕК" за посиланням: www.kresc.com.ua, текст якого долучено до матеріалів справи (а.с. 7-8).

Договір укладено на умовах, які розроблені електропостачальником та опубліковано на офіційному вебсайті ТОВ "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія", без викладення його в паперовій формі, а факт його укладення підтверджується діями відповідача, які спрямовані на укладення договору та виконання його умов, зокрема, шляхом підписання заяви-приєднання.

Відповідно до умов укладеного між постачальником та споживачем договору:

- Цей Договір про постачання електричної енергії Постачальником універсальних послуг (далі - Договір) є публічним договором приєднання, який встановлює порядок та умови постачання електричної енергії виключно побутовим та малим непобутовим споживачам (далі - Споживач) Постачальником універсальних послуг (далі - Постачальник) та укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання Споживача до цього Договору, згідно із заявою-приєднання яка є додатком 1 до цього Договору (пункт 1.1.);

- за цим Договором Постачальник продає електричну енергію Споживачу для забезпечення потреб електроустановок Споживача, а Споживач оплачує Постачальнику вартість використаної (купованої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами цього Договору (пункт 2.1);

- обов`язковою умовою для постачання електричної енергії Споживачу є наявність у нього укладеного в установленому порядку з оператором системи розподілу (далі - ОСР) договору споживача про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії, на підставі якого Споживач набуває право отримувати послугу з розподілу/передачі електричної енергії (пункт 2.2);

- споживач розраховується з Постачальником за електричну енергію за цінами (тарифами), що визначаються відповідно до методики (порядку), затвердженої Регулятором, згідно з обраною Споживачем комерційною пропозицією, яка є Додатком № 3 до цього Договору. Спосіб визначення ціни (тарифу) електричної енергії зазначається в комерційній пропозиції Постачальника. Для одного об`єкта споживання (площадки вимірювання) застосовується один спосіб визначення ціни електричної енергії (пункти 5.1., 5.2.);

- ціна на електричну енергію визначається Постачальником у разі дотримання умов надання універсальних послуг, визначених в пункті 3.1. глави 3 цього Договору та у відповідності до методики (порядку) розрахунку ціни на електричну енергію, затвердженої Регулятором (пункт 5.3.);

- ціна (тариф) на електричну енергію має зазначатися постачальником у рахунках про оплату електричної енергії за цим Договором, у тому числі у разі її зміни. Розрахунковим періодом за цим Договором є календарний місяць (пункти 5.7., 5.8.);

- розрахунки Споживача за цим Договором здійснюються на поточний рахунок із спеціальним режимом використання Постачальника. При цьому, Споживач не обмежується у праві здійснювати оплату за цим Договором через банківську платіжну систему, онлайн переказ, поштовий переказ та в інший не заборонений законодавством спосіб. Оплата вважається здійсненою після того, як на спецрахунок Постачальника надійшла вся сума коштів. Спецрахунок Постачальника зазначається у платіжних документах Постачальника, у тому числі у разі його зміни (пункт 5.9);

- Оплата рахунка Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строки, визначені у Комерційній пропозиції, прийнятій Споживачем (пункт 5.10.);

- споживач зобов`язаний, зокрема, забезпечувати своєчасну та повну оплату спожитої електричної енергії відповідно до умов цього Договору (п. 6.2.);

- цей Договір укладається на строк зазначений в комерційній пропозиції, яку обрав Споживач та набуває чинності з дати подання Споживачем заяви-приєднання. Умови цього Договору починають виконуватись з дати початку постачання електричної енергії, зазначеної Споживачем у заяві-приєднання (згідно з пунктом 13.1. Договору).

01.01.2019 відповідачем надано заяву-приєднання до договору про постачання електричної енергії споживачу (а.с. 9).

25.08.2021 відповідачем надано заяву-приєднання до умов додатків 4 та 4.1. Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг для малих не побутових споживачів (копії додаються), що відповідно свідчить про приєднання до умов публічного договору (а.с. 10).

Порядок розрахунків та ціна електричної енергії визначена у Комерційних пропозиціях № 2-УП "для малих не побутових споживачів приєднаних до мереж ПрАТ "Кіровоградобленерго" (додаток № 3 до Договору) (а.с. 13-15).

Пунктом 2.1. Комерційних пропозицій передбачено, що Споживач до початку розрахункового періоду здійснює попередню оплату у розмірі 100% заявленої величини обсягу споживання електричної енергії на наступний розрахунковий період. Розмір суми платежу розраховується Споживачем самостійно як сума добутків обсягів заявленої величини споживання електричної енергії на наступний розрахунковий період на ціну (тариф) відповідного класу, який буде діяти у наступному розрахунковому періоді. Розрахунковим періодом є календарний місяць.

У відповідності з п. 2.4. Комерційних пропозицій остаточний розрахунок Споживач здійснює на підставі рахунку за ціною (тарифом), який діяв на кінець розрахункового періоду.

Пунктом 4.1. Комерційних пропозицій, Договір набирає чинності з дати оплати рахунка отриманого від ТОВ "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК" або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії або підписання Споживачем заяви-приєднання до Договору і укладається на строк до 31.12.2022 року, а в частині розрахунків Договір діє до повного їх виконання.

Пунктом 4.3. Комерційних пропозицій визначається строк її дії з першого по останнє число поточного місяця у зв`язку з тим, що тариф який застосовувався при розрахунках з Боржником являється регульованим НКРЕКП. Відповідно, механізм формування цін на електричну енергію для побутових та малих непобутових споживачів під час надання універсальних послуг визначено Порядком формування цін на універсальні послуги, затвердженим постановою НКРЕКП від 05.10.2018 №1177.

Відповідно, згідно п. 3.2.4. ПРРЕЕ Позивач розміщує діючу комерційну пропозицію з регульованим тарифом щомісячно на своєму веб-сайті за адресою: www.kresc.com.ua.

Комерційною пропозицією, яка діяла з 01.05.2022 по 31.05.2022 визначена ціна електроенергії - 3,63509 грн за 1 кВт*год. без ПДВ.

Комерційною пропозицією, яка діяла з 01.06.2022 по 30.06.2022 визначена ціна електроенергії - 4,19743 грн за 1 кВт*год. без ПДВ.

Комерційною пропозицією, яка діяла з 01.07.2022 по 31.07.2022 визначена ціна електроенергії - 4,19743 грн за 1 кВт*год. без ПДВ.

На зазначених умовах Договору та комерційної пропозиції позивач зобов`язався продавати електричну енергію для забезпечення потреб електроустановок відповідача, а відповідач зобов`язувався проводити оплату за електричну енергію та інші платежі передбачені умовами цього Договору.

На даний час, на підставі п. 10 Постанови НКРЕКП №312 від 14.03.2018 функції адміністратора комерційного обліку покладені на оператора системи розподілу (ОСР) у межах території своє ліцензованої діяльності, а саме - ПрАТ "Кіровоградобленерго".

Згідно з листом ОСР ПрАТ "Кіровоградобленерго" обсяг спожитої електричної енергії Боржником в травні-липні 2022 року становить 13 593,00 кВт.год (а.с. 31).

За розрахунковий період лютий-травень 2022 позивачем складено акти приймання-передавання товарної продукції та виставлені наступні рахунки (а.с. 16-24):

- за лютий 2022 року рахунок №318001966/2/1 від 03.03.2022 за на загальну суму 2635,36 грн;

- за березень 2022 року рахунок №318001966/3/1 від 01.04.2022 на загальну суму 3619,86 грн;

- за квітень 2022 року рахунок №318001966/4/1 від 02.05.2022 на загальну суму 3034,38 грн;

- за травень 2022 року рахунок №318001966/5/1 від 02.06.2022 на загальну суму 51 106,45 грн;

- за червень 2022 року рахунок №318001966/6/1 від 01.07.2022 на загальну суму 3525,50 грн;

- за липень 2022 року рахунок №318001966/7/1 від 02.08.2022 на загальну суму 5520,46 грн.

За твердженням позивача, за період з лютого 2022 року по липень 2022 року відповідач відмовлявся отримувати рахунки щодо сплати за використану електричну енергію (крім рахунку за лютий та квітень 2022 року та підписувати акти прийняття-передавання товарної продукції (крім акта за квітень 2022 року). Відповідно рахунки та акти прийняття-передавання товарної продукції направлені поштою рекомендованим листом, що підтверджується фіскальними чеками (а.с. 25-27).

Відповідачем проведено оплату:

- в сумі 7920,00 грн з ПДВ - платіжне доручення від 27.05.2022 № 87579054.1 призначення платежу "оплата згідно рахунку № 318001966/4/1";

- в сумі 1080,00 грн з ПДВ - платіжне доручення від 30.05.2022 № 87686673.1, призначення платежу "оплата згідно рахунку № 318001966/4/1";

- в сумі 300,00 грн з ПДВ (платіжне доручення № 88398937.1 від 13.06.2022, призначення платежу "оплата згідно рахунку № 318001966/4/1" (а.с. 28-30).

Отже, відповідачу за квітень 2022 надано до сплати рахунок на суму 3034,38 грн, а відповідачем згідно із вищевказаними платіжними дорученнями сплачено 9300,00 грн, відповідно, залишок сплачених коштів в сумі 6 265,62 грн позивачем зараховано як погашення заборгованості з найдавнішим терміном виникнення, що передбачено п. 4.24. ПРРЕЕ та розподілено наступним чином: 2 635,36 грн - заборгованість за лютий 2022 року; 3 619,86 грн - заборгованість за березень 2022 року; 10,40 грн - зараховані в погашення заборгованості травня 2022 року.

Відсутність повного розрахунку за спожиту електричну енергію стало підставою для звернення до суду з позовом у даній справі.

Дослідивши норми чинного законодавства, оцінивши зібрані у справі докази у їх сукупності, суд прийшов до висновку, що позов слід задовольнити, виходячи з наступних міркувань.

Закон України "Про ринок електричної енергії" визначає, що споживачем є фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, або юридична особа, що купує електричну енергію для власного споживання (ст. 1).

Згідно зі ст. 56 Закону постачання електричної енергії споживачам здійснюється електропостачальниками, які отримали відповідну ліцензію, за договором постачання електричної енергії споживачу. Постачання електричної енергії електропостачальниками здійснюється з дотриманням правил роздрібного ринку. Умови постачання електричної енергії, права та обов`язки електропостачальника і споживача визначаються договором постачання електричної енергії споживачу.

В частині 7 ст. 56 Закону України "Про ринок електричної енергії" наведено умови, які визначаються у договорі постачання електричної енергії, серед яких, зокрема, ціна електричної енергії та послуг, що надаються.

Згідно зі ст. 57 Закону України "Про ринок електричної енергії" електропостачальники мають право, зокрема, на своєчасне та в повному обсязі отримання коштів за продану електричну енергію та послуги з постачання електричної енергії відповідно до укладених договорів, та зобов`язані укладати договори, обов`язкові для здійснення діяльності на ринку електричної енергії, та виконувати умови таких договорів.

Стаття 58 Закону України "Про ринок електричної енергії" встановлює, що споживач має право, зокрема, купувати електричну енергію на роздрібному ринку у електропостачальників або у виробників, що здійснюють виробництво електричної енергії на об`єктах розподіленої генерації, за правилами роздрібного ринку та отримувати електричну енергію належної якості згідно з умовами договору та стандартами якості електричної енергії. Споживач зобов`язаний сплачувати за електричну енергію та надані йому послуги відповідно до укладених договорів.

Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 14.03.2018 № 312 (далі - ПРРЕЕ), врегульовано взаємовідносини, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником (електропостачальниками) та споживачем (для власного споживання), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії, визначеними цими Правилами. Ці Правила є обов`язковими для виконання усіма учасниками роздрібного ринку.

Згідно з пунктом 3.1.1. ПРРЕЕ постачання (продаж) електричної енергії споживачу здійснюється за договором про постачання електричної енергії споживачу обраним споживачем електропостачальником, який отримав відповідну ліцензію, за вільними цінами, крім постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги або постачальником "останньої надії".

Пунктом 3.1.9. ПРРЕЕ встановлено, що споживання електричної енергії без укладення відповідних договорів на роздрібному ринку не допускається.

Згідно ПРРЕЕ, договір між електропостачальником та споживачем укладається, як правило, шляхом приєднання споживача до розробленого електропостачальником договору на умовах комерційної пропозиції, опублікованої електропостачальником (пункт 3.1.7.).

Споживач перед укладенням договору про постачання електричної енергії споживачу має ознайомитись з умовами постачання електричної енергії, правами та обов`язками, обрати відповідну комерційну пропозицію та зазначити її у заяві-приєднані до умов договору (пункт 3.2.1.).

Зміна або розірвання договору про постачання електричної енергії споживачу у зв`язку з істотною зміною обставин, якими сторони керувалися при його укладенні, здійснюється у порядку, визначеному законодавством України та цими Правилами (пункт 3.2.2.).

Розділом IV ПРРЕЕ передбачено, що розрахунки за електричну енергію та послуги, що надаються на роздрібному ринку, між учасниками цього ринку здійснюються у грошовій формі відповідно до укладених договорів (пункт 4.1.).

Споживач, який купує електричну енергію відповідно до умов договору в електропостачальника, здійснює оплату за виставленим електропостачальником рахунком виключно на поточний рахунок із спеціальним режимом використання цього електропостачальника в одному з уповноважених банків (пункт 4.5.).

Оплата електричної енергії здійснюється споживачем виходячи з умов відповідного договору про постачання електричної енергії (пункт 4.7.).

Згідно з визначенням, наведеного в ч. 1 ст. 626 Цивільного кодексу України, договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.

В ч. 1 ст. 628 Цивільного кодексу України вказано, що зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.

Договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору (ч. 1 ст. 634 Цивільного кодексу України).

Відповідно до ч.ч. 1, 2, 3, 5 ст. 633 Цивільного кодексу України публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов`язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв`язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо). Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги. Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом. Актами цивільного законодавства можуть бути встановлені правила, обов`язкові для сторін при укладенні і виконанні публічного договору.

Відповідно до ст. 629 Цивільного кодексу України договір є обов`язковим для виконання сторонами.

Статтею 275 Господарського кодексу України визначено, що за договором енергопостачання енергопостачальне підприємство (енергопостачальник) відпускає електричну енергію, пару, гарячу і перегріту воду споживачеві (абоненту), який зобов`язаний оплатити прийняту енергію та дотримуватися передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного обладнання, що ним використовується.

За приписами статті 193 Господарського кодексу України та статей 525, 526 Цивільного кодексу України зобов`язання повинні виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цих Кодексів, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відповідно до частини першої статті 530 Цивільного кодексу України якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

За правилами Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій. (ст. 13).

Суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів). (ст. 86).

Судом встановлено, що за період з лютого по липень 2022 включно позивачем виставлено відповідні рахунки на загальну суму 69 442,01 грн.

По вказаним рахункам відповідачем проведено частковий розрахунок в сумі 9 300,00 грн, внаслідок чого виникла заборгованість за спожиту електричну енергію.

У платіжних дорученнях на сплачену суму 9 300,00 зазначено призначення платежу "оплата згідно рахунку № 318001966/4/1 в той час коли в рахунку №318001966/4/1 зазначено суму до сплати - 3 034,38 грн.

Відповідно до пункту 4.24. Правил при відсутності у платіжному документі у реквізиті призначення платежу посилань на період, за який здійснюється оплата або перевищення суми платежу, необхідної для цього періоду, ці кошти, перераховані споживачем за електричну енергію, електропостачальник має право зарахувати як погашення існуючої заборгованості цього споживача з найдавнішим терміном її виникнення.

Отже, враховуючи відсутність в зазначених вище платіжних дорученнях посилання на період, за який здійснювалася оплата понад суму в рахунку №318001966/4/1, вказані кошти зараховані позивачем в рахунок погашення заборгованості за спожиту в лютому, березні та частково в травні 2022 року електричну енергію.

Докази повної оплати відповідачем заборгованості за Договором про постачання електричної енергії в матеріалах справи відсутні.

З огляду на викладене, враховуючи умови Договору про постачання електричної енергії, норми законодавства, якими врегульовано зобов`язальні правовідносини з постачання електричної енергії, господарський суд вважає позовні вимоги в частині стягнення з відповідача суми основного боргу за спожиту електроенергію в розмірі 60 142,01 грн обґрунтованими, документально підтвердженими та такими, що підлягають задоволенню.

Відповідно до ст. 129 Господарського процесуального кодексу України судовий збір покладається на відповідача.

Керуючись ст. 74, 76, 77, 129, 233, 236-241, 326, 327 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити повністю.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛКВ ГРУПП СН 4" (28000, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Олексія Скічка, буд. 37, ідентифікаційний код 42027606) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія" (25006, м. Кропивницький, вул. В. Перспективна, 78, ідентифікаційний код 42132581) борг за електричну енергію в розмірі 60 142,01 грн на поточний рахунок із спеціальним режимом використання НОМЕР_1 Обласне управління АТ Ощадбанк, МФО 323475, ІПН 421325811238, код ЄДРПОУ 42132581.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛКВ ГРУПП СН 4" (28000, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Олексія Скічка, буд. 37, ідентифікаційний код 42027606) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія" (25006, м. Кропивницький, вул. В. Перспективна, 78, ідентифікаційний код 42132581) 2 481,00 грн судового збору на поточний рахунок НОМЕР_2 ПАТ "МТБ БАНК", МФО 328168, ІПН 421325811238, код ЄДРПОУ 42132581.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення в порядку передбаченому Господарським процесуальним кодексом України. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Копії рішення надіслати Товариству з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія" (на електронну пошту: kresc@kresc.com.ua); Товариству з обмеженою відповідальністю "ЛКВ ГРУПП СН4" (28000, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Олексія Скічка, буд. 37, та на електронну пошту: lkvgruppcnu@ukr.net).

Повне рішення складено 20.12.2022.

Суддя О.Л. Бестаченко

СудГосподарський суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення20.12.2022
Оприлюднено22.12.2022
Номер документу107961753
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв

Судовий реєстр по справі —912/1541/22

Рішення від 20.12.2022

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Бестаченко О.Л.

Ухвала від 28.10.2022

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Бестаченко О.Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні