6/55-05
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
30.10.07 Справа №6/55-05.
Суд господарського суду Сумської області
у складі судді Гордієнко М.І.,
розглянувши заяву кредитора – Роменської міжрайонної державної податкової інспекції
до боржника – Відкритого акціонерного товариства «Недригайлівське автотранспортне підприємство 15943»
про визнання поточних вимог у розмірі 46714 грн.81 коп.
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до ст.14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до суду звернувся кредитор Роменська міжрайонна державна податкова інспекція до боржника – Відкритого акціонерного товариства «Недригайлівське автотранспортне підприємство 15943» із заявою визнання кредиторських вимог у розмірі.
Суд, розглянувши подану заяву вважає за доцільне призначити її до розгляду в судове засідання .
Керуючись ст.14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 Господарського процесуального Кодексу України, суд
У Х В А Л И В :
1. Призначити розгляд заяви кредитора у судове засідання на 22.11.2007р. о 11год. 00 хв.Засідання суду відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м.Суми, пр-т Шевченка, 18/1, каб. № 107.
2. Зобов‘язати заявника подати суду докази в обґрунтування своїх вимог.
3. Представникам сторін для участі в судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.
4. Ухвалу надіслати кредитору, боржнику, ліквідатору.
Суддя М.І.Гордієнко
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2007 |
Оприлюднено | 02.11.2007 |
Номер документу | 1079790 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Гордієнко М.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні