Рішення
від 21.12.2022 по справі 751/1933/22
СЕМЕНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

21.12.22

Справа № 751/1933/22

Провадження № 2/744/158/2022

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

(вступна та резолютивна частини)

21 грудня 2022 року в місті Семенівка Чернігівської області Семенівський районний суд Чернігівської області в складі:

головуючого судді Гнипа О. І.,

при секретарі Висоцькій Т. П.,

розглянувши цивільну справу № 751/1933/22 за позовом

представника позивача: Хоменка Олександра Олексійовича

в інтересах

позивача: ОСОБА_1

до

відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю «БФ-АГРО-ТРЕЙД»

про

вимоги позивача: розірвання договору оренди землі,

у відкритому судовому засіданні, проведеному за відсутності представника позивача Хоменка О. О., позивача ОСОБА_1 , а також неприсутності представника відповідача, -

В С Т А Н О В И В :

Зважаючи на складність справи суд вважає за необхідне відкласти складення повного рішення до 26 грудня 2022 року та проголосити вступну та резолютивну частини рішення.

Керуючись ст. ст. 4, 12, 13, 81, 263-265, 268, 280-282 Цивільного процесуального кодексу України, суд,-

В И Р І Ш И В :

Позов представника позивача Хоменка Олександра Олексійовича в інтересах ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «БФ-АГРО-ТРЕЙД» про розірвання договору оренди землі задовольнити частково.

Розірвати договір оренди землі № 377-пс/т від 15 жовтня 2019 року, укладений між ОСОБА_1 та товариством з обмеженою відповідальністю «БФ-АГРО-ТРЕЙД», зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 05 грудня 2019 року за №34591909, відносно земельної ділянки площею 3,69 га, яка розташована на території Семенівської міської ради Чернігівської області, кадастровий номер 7424710100:26:001:0015, яка належить ОСОБА_1 на підставі свідоцтва про спадщину за законом від 15 жовтня 2019 року.

В решті позову відмовити.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю БФ-АГРО-ТРЕЙД (код ЄДРПОУ 41260075) на користь ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) частину сплаченого позивачем судового збору в розмірі 496 (чотириста дев`яносто шість) гривень 20 копійок.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене шляхом подачі в тридцятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги безпосередньо до Чернігівського апеляційного суду.

Учасники справи:

Позивач: ОСОБА_1 , місце проживання згідно даних позовної заяви: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 .

Відповідач: товариство з обмеженою відповідальністю «БФ-АГРО-ТРЕЙД», місцезнаходження: вулиця Князя Чорного, будинок 4, офіс 119, місто Чернігів, 14000, код ЄДРПОУ 41260075.

Суддя: О. І. Гнип

СудСеменівський районний суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення21.12.2022
Оприлюднено26.12.2022
Номер документу108007049
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо припинення права оренди

Судовий реєстр по справі —751/1933/22

Рішення від 26.12.2022

Цивільне

Семенівський районний суд Чернігівської області

Гнип О. І.

Рішення від 21.12.2022

Цивільне

Семенівський районний суд Чернігівської області

Гнип О. І.

Ухвала від 02.12.2022

Цивільне

Семенівський районний суд Чернігівської області

Гнип О. І.

Ухвала від 28.07.2022

Цивільне

Семенівський районний суд Чернігівської області

Гнип О. І.

Ухвала від 19.06.2022

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Овсієнко Ю. К.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні