Ухвала
від 09.01.2023 по справі 2-н-562/2009
ПЕРШОТРАВЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-н-562/2009

Провадження № 2-в/0186/4/23

У Х В А Л А

09 січня 2023 року м. Першотравенськ

Суддя Першотравенського міського суду Дніпропетровської області Демиденко С.М. розглянувши ухвалу Дніпровського апеляційного суду про відновлення втраченого судового провадження за заявою ПАТ «Універсал Банк», правонаступником якого є ТОВ «Європейська агенція з повернення боргів», про відновлення втраченого судового провадження Артемівського районного суду м. Луганськ за заявою ПАТ «Універсал Банк» про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості з ОСОБА_1 ,-

В С Т А Н О В И В :

Дніпровський апеляційний суд направив до Першотравенського міського суду Дніпропетровської області ухвалу про відновлення за ініціативою суду втраченого судового провадження за заявою ПАТ «Універсал Банк», правонаступником якого є ТОВ «Європейська агенція з повернення боргів», про відновлення втраченого судового провадження Артемівського районного суду м. Луганськ за заявою ПАТ «Універсал Банк» про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості з ОСОБА_1 (справа №2н-562/2009, провадження №2-в/409/6/22).

Відповідно до ч.1 ст.488 ЦПК України відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням рішення або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом.

Згідно ч.1 ст.489 ЦПК України втрачене судове провадження у цивільній справі може бути відновлене за заявою учасника справи або за ініціативою суду.

Відповідно до ч.3 ст.493 ЦПК України розгляд заяви про відновлення втраченого судового провадження здійснюється за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи з урахуванням особливостей, передбачених цим розділом, протягом тридцяти днів з дня надходження заяви до суду.

Відповідно до ч.2 ст.493 ЦПК України суд може, зокрема, вчиняти інші процесуальні дії, передбачені цим Кодексом, з метою відновлення втраченого судового провадження.

Згідно ч.6 ст.84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Враховуючи вищевикладене, вважаю за необхідне відкрити провадження у справі, призначити її до судового розгляду та витребувати від учасників справи усі документи, наявні у справі до втрати провадження.

Керуючись ст.ст. 84, 488-493 ЦПК України, - суддя

П О С Т А Н О В И В :

Відкрити провадження у цивільній справі за ініціативою Дніпровського апеляційного суду про відновлення втраченого судового провадження по цивільній справі за заявою ПАТ «Універсал Банк», правонаступником якого є ТОВ «Європейська агенція з повернення боргів», про відновлення втраченого судового провадження Артемівського районного суду м. Луганськ за заявою ПАТ «Універсал Банк» про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості з ОСОБА_1 (справа №2н-562/2009, провадження №2-в/409/6/22).

Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити судове засідання на 11годину 30хвилин 20січня 2023року у приміщенні Першотравенського міського суду Дніпропетровської області, за адресою: Дніпропетровська область, Синельниківський район, місто Першотравенськ, вулиця Шахтарської Слави, буд.16.

Витребувати у учасників справи документи, копії документів, які були наявні у цивільній справі №2н-562/2009 (провадження №2-в/409/6/22) до її втрати.

Зазначені документи необхідно надати у строкдо 19січня 2023року на адресу Першотравенського міського суду Дніпропетровської області.

Роз`яснити учасникам справи положення ч.ч.6, 7, 8 ст.84 ЦПК України, а саме:

-будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: https://pr.dp.court.gov.ua/sud0430/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.

СУДДЯ: С.М. Демиденко

СудПершотравенський міський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення09.01.2023
Оприлюднено12.01.2023
Номер документу108311501
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про відновлення втраченого провадження

Судовий реєстр по справі —2-н-562/2009

Ухвала від 07.04.2023

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Ніколаєнко О. О.

Ухвала від 27.03.2023

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Ніколаєнко О. О.

Ухвала від 10.03.2023

Цивільне

Першотравенський міський суд Дніпропетровської області

Демиденко С. М.

Ухвала від 19.01.2023

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Ніколаєнко О. О.

Ухвала від 09.01.2023

Цивільне

Першотравенський міський суд Дніпропетровської області

Демиденко С. М.

Ухвала від 09.01.2023

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Ніколаєнко О. О.

Судовий наказ від 28.05.2009

Цивільне

Стахановський міський суд Луганської області

Гончаров О.М.

Судовий наказ від 02.04.2009

Цивільне

Токмацький районний суд Запорізької області

Апанаскович Н.М.

Судовий наказ від 16.02.2009

Цивільне

Сихівський районний суд м.Львова

Борейко С.В.

Судовий наказ від 29.05.2009

Цивільне

Лисичанський міський суд Луганської області

Чернобривко Л.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні