Ухвала
від 17.08.2010 по справі 5/53-10
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31, http://vn.arbitr.gov.ua



УХВАЛА

про затвердження звіту, лік відаційного балансу банкрут а,

та припинення провадження у справі

17 серпня 2010 р. Справа № 5/53-10

за заявою :Вінницької мі жрайонної державної податко вої інспекції, м. Вінниця

до: Товариства з обмежен ою відповідальністю Науково -виробнича фірма "Геліо" ЛТД, с . Якушинці, Вінницький район, В інницька область

про визнання банкрутом

Головуючий суддя

При секретарі су дового засідання

За участю предста вників :

Вінницька МДПІ, Охрімовський Я.В., довірені сть № 6215/10/10 від 07.07.10;

Арбітражний ке руючий (ліквідатор) Слободя н В.М.

В С Т А Н О В И В :

23.03.2010 р. господарським су дом Вінницької області поруш ено провадження у справі № 5/53-10 за заявою Вінницької міжрай онної державної податкової і нспекції до Товариства з об меженою відповідальністю На уково-виробнича фірма "Геліо " ЛТД про порушення справи пр о банкрутство.

06.04.2010 р. господарським судом В інницької області відповідн о до ст. 52 Закону України "Про ві дновлення платоспроможност і боржника або визнання його банкрутом" винесено поставн ову про визнання боржника ба нкрутом та відкрито ліквідац ійну процедуру. Ліквідатором призначено Слободяна Васи ля Миколайовича.

08.05.2010 р. по справі № 5/53-10 було опуб ліковано оголошення про визн ання боржника банкрутом в га зеті "Урядовий кур"єр" № 83.

Кредитори, які відповідно д о ст. 14 Закону України "Про відн овлення платоспроможності б оржника або визнання його ба нкрутом" , подали письмові зая ви про грошові вимоги до борж ника, включені до реєстру вим ог кредиторів.

02.06.2010 р. до суду надійшла заява кредитора Бондарчука Іван а Афанасійовича про включе ння вимог до боржника ТОВ НВФ "Геліо" ЛТД на суму 738071,00 грн. до р еєстру вимог кредиторів.

До реєстру вимог кредиторі в включено: вимоги конкурсни х кредиторів - Вінницька міжр айонна державна податкова ін спекція м. Вінниця (21000, м. Вінниц я, вул. Островського, 14) з сумою вимог 23363, 42 грн. з них 4542,71 - третя че рга задоволення, 18820,71 грн. - шост а черга задоволення; вимоги Бондарчука Івана Афанасійов ича (АДРЕСА_2) в сумі 738071,00 гр н.

Заборгованість по заробіт ній платі працівників боржни ка відсутня.

19.07.2010 р. до суду надійшло клопо тання арбітражного керуючог о (ліквідатора) Слободяна В .М. про розгляд та затвердже ння звіту ліквідатора ТОВ На уково-виробнича фірма "Геліо " ЛТД.

Ухвалою суду від 02.08.2010 р. розгл яд звіту ліквідатора про про ведену роботу в ході ліквіда ційної процедури призначено на 17.08.2010 р.

В судовому засіданні встан овлено, що ліквідатором в ход і ліквідаційної процедури бу ли проведені заходи, зокрема зроблено відповідні запити до державних установ про ная вність майна у боржника.

Майна, яке б увійшло в лікві даційну масу, для задоволенн я майнових вимог кредиторів ТОВ НВФ "Геліо" ЛТД, не виявлен о про що складено інвентариз аційний акт станом на 01.05.2010 р., як ий підписано інвентаризацій ною комісією.

За даними інспекції Держте хнагляду по Вінницькому райо ні встановлено, що за ТОВ НВФ " Геліо" ЛТД транспортних засо бів , а саме тракторів, причепі в, комбайнів, інших самохідни х сільськогосподарських маш ин не зареєстровано (довідка № 46 від 05.02.2010 р.).

За даними ВРЕР ДАІ УМВС Укра їни у Вінницькій області вст ановлено, що транспортні зас оби за ТОВ НВФ "Геліо" ЛТД не за реєстровані (довідка ВРЕР № 9/1 324 від 08.02.2010 р.)

Даними "Управління Держком зему у Вінницькому районі пр и державному комітеті Україн и по земельних ресурсах" вста новлено, що реєстрація права власності чи права користув ання земельними ділянками за ТОВ НВФ "Геліо" ЛТД не проводи лася (довідка № 02-324 від 10.02.2010 р.)

За даними КП "ВООБТІ" встано влено, що реєстрація права вл асності на об"єкти нерухомос ті за ТОВ НВФ "Геліо" ЛТД не про водилася (довідка № 297 від 11.02.2010 р .).

Ліквідатором зазначено, що майно банкрута відсутнє.

Майнові вимоги кредиторів першої, другої, третьої, четве ртої та наступних черг повні стю не задоволені, в зв"язку з відсутністю майна банкрута т а грошових коштів на рахунку в установі банку, а саме:

Вінницька міжрайонна держ авна податкова інспекція м. В інниця (21000, м. Вінниця, вул. Остро вського, 14) з сумою вимог 23363,42 грн . з них 4542,71 - третя черга задовол ення, 18820,71 грн. - шоста черга задо волення.

Бондарчук Іван Афанасійов ич (АДРЕСА_2) з сумою вимо г 738071,00 грн.

Представник кредитора в су довому засіданні не висловив заперечень щодо затвердженн я звіту ліквідатора.

Розглянувши матеріали спр ави, заслухавши ліквідатора та представника кредитора, о цінивши докази, суд дійшов ви сновку про необхідність затв ердження звіту ліквідатора т а ліквідаційного балансу зв' язку з відсутністю майна та г рошових коштів та припинення провадження у справі.

На підставі викладеного ви ще, керуючись ст..32 п.6, ст..40, ст..52 За кону України "Про відновленн я платоспроможності боржник а або визнання його банкруто м", ст.ст. 86, 115 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Наданий ліквідатором з віт та ліквідаційний баланс Товариство з обмеженолю відп овідальністю Науково-виробн ича фірма "Геліо" ЛТД" (вул. Бар ське шосе, 3, с. Якушинці, Вінниц ький р-н, код ЄДРПОУ 13319111, р/р 26005166118 в ПАТ "Райффайзен банк Аваль" у м. Київ, МФО 380805) затвердити.

2. Товариство з обмеженолю в ідповідальністю Науково-вир обнича фірма "Геліо" ЛТД"(вул. Б арське шосе, 3, с. Якушинці, Вінн ицький р-н, код ЄДРПОУ 13319111, р/р 2600 5166118 в ПАТ "Райффайзен банк Авал ь" у м. Київ, МФО 380805) як юридичну о собу ліквідувати.

3. Провадження у справі № 5/53-10 п рипинити.

4. Повноваження ліквідатора Слободяна Василя Миколайо вича припинити.

5. Ліквідатору вчинити дії п о виключенню підприємства - б анкрута з ЄДРПОУ.

6. Ухвалу направити згідно п ереліку.

Суддя Бенівський В .І.

віддрук. 6 прим.:

1 - до справи

2 - Вінницькій МДПІ - 21000 м. Вінни ця вул. Островського, 14

3 - ТОВ НВФ "Геліо" - 23222 с. Якушинц і Вінницький р-н, вул. Барське шосе, 3 км.

4 - арбітражному керуючому Слободяну В.М. - АДРЕСА_3

5- Сектору з питань банкрутс тва у ВІнницькій області - м. В Інниця вул. Хмельницьке шосе , 7 к. 730

6 - Бондарчуку І.А. - АДРЕ СА_1

СудГосподарський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення17.08.2010
Оприлюднено25.08.2010
Номер документу10831923
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5/53-10

Ухвала від 17.05.2010

Господарське

Господарський суд Сумської області

Гудим Валентин Дмитрович

Ухвала від 17.08.2010

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Бенівський В.І.

Ухвала від 02.08.2010

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Бенівський В.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні