ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУДСправа № 640/990/21

УХВАЛА

10 січня 2023 року м. Київ

Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Мельничук В.П., перевіривши матеріали апеляційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС ХОЛДИНГ" на додаткове рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 01 грудня 2022 року у справі за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС ХОЛДИНГ" до Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -

В С Т А Н О В И Л А:

Додатковим рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 01 грудня 2022 року заяву товариства з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС ХОЛДИНГ" про ухвалення додаткового судового рішення задовольнити частково.

Не погоджуючись з таким судовим рішенням, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС ХОЛДИНГ" подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду першої інстанції в частині відмови у задоволенні заяви та ухвалити нове, яким заяву задовольнити повністю.

Відповідно до статті 297 КАС України апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Згідно з підпунктом 15.5 пункту 15 Перехідних положень КАС України до визначення Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), можливості вчинення передбачених цим Кодексом дій з використанням підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи такі дії вчиняються в такому порядку: апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Підпунктом 15.17 пункту 15 Перехідних положень КАС України визначено, що створення та забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи здійснюються поетапно.

Окремі підсистеми (модулі) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи починають функціонувати через 30 днів з дня опублікування Вищою радою правосуддя у газеті "Голос України" та на веб-порталі судової влади України оголошення про створення та забезпечення функціонування відповідної підсистеми (модуля) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи. Про початок функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи у складі всіх необхідних для її повного функціонування підсистем (модулів) Вища рада правосуддя публікує оголошення у газеті "Голос України" та на веб-порталі судової влади України.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 17 серпня 2021 року № 1845/0/15-21 затверджено Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (далі - Положення).

Пунктом 2 Положення визначено порядок функціонування в судах та органах системи правосуддя окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, зокрема підсистем "Електронний кабінет", "Електронний суд" та підсистеми відеоконференцзв`язку; порядок вчинення процесуальних дій в електронній формі з використанням таких підсистем; особливості використання в судах та органах системи правосуддя іншого програмного забезпечення в перехідний період до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи у складі всіх підсистем (модулів).

Розділом ІІІ Положення передбачено порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, зокрема підсистем "Електронний кабінет", "Електронний суд" та підсистеми відеоконференцзв`язку.

Відповідно до пункту 58 розділу IV Перехідних положень Положення, підсистеми (модулі) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, вказані в розділі III цього Положення, починають функціонувати через 30 днів із дня опублікування Вищою радою правосуддя в газеті "Голос України" та на вебпорталі судової влади України оголошення про створення та забезпечення функціонування відповідної підсистеми (модуля).

У газеті "Голос України" від 04.09.2021 № 168 (7668) Вищою радою правосуддя опубліковано оголошення про початок функціонування трьох підсистеми (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи - "Електронний кабінет", "Електронний суд", підсистеми відеоконференцзв`язку.

Таким чином, зазначені в оголошенні Вищої ради правосуддя підсистеми (моделі) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи починають офіційно функціонувати з 05 жовтня 2021 року.

Згідно з частиною другою статті 18 КАС України позовні та інші заяви, скарги та інші визначені законом процесуальні документи, що подаються до суду і можуть бути предметом судового розгляду, в порядку їх надходження підлягають обов`язковій реєстрації в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі в день надходження документів.

Відповідно до частини десятої статті 18 КАС України процесуальні та інші документи і докази в паперовій формі зберігаються в додатку до справи в суді першої інстанції та у разі необхідності можуть бути оглянуті учасниками справи чи судом першої інстанції або витребувані судом апеляційної чи касаційної інстанції після надходження до них відповідної апеляційної чи касаційної скарги.

Таким чином, з метою розгляду даної апеляційної скарги, вважаю за необхідне витребувати з Київського окружного адміністративного суду адміністративну справу № 640/990/21 адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС ХОЛДИНГ" до Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

Керуючись ст. 297 КАС України, -

У Х В А Л И В:

Витребувати з Київського окружного адміністративного суду адміністративну справу № 640/990/21 за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС ХОЛДИНГ" до Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

Зобов`язати Київський окружний адміністративний суд невідкладно направити адміністративну справу № 640/990/21 до Шостого апеляційного адміністративного суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя В.П. Мельничук

Дата ухвалення рішення 10.01.2023
Оприлюднено 12.01.2023

Судовий реєстр по справі 640/990/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 21.03.2023 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 13.03.2023 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 13.03.2023 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 13.03.2023 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 13.03.2023 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 10.01.2023 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.12.2022 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 01.12.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 22.11.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Рішення від 03.11.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 29.08.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 29.08.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 21.06.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 16.12.2021 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 26.10.2021 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 640/990/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону