УХВАЛА
10 січня 2023 р.Справа № 480/14264/21Другий апеляційний адміністративний суду у складі колегії:
Головуючого судді: Бегунца А.О.,
Суддів: Рєзнікової С.С. , Курило Л.В. ,
розглянувши клопотання Головного управління ДПС у Сумській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Сумській області на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 29.06.2022 року по справі № 480/14264/21
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "-Третьяков-"
до Головного управління ДПС у Сумській області , Державної податкової служби України
про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою судді Другого апеляційного адміністративного суду Бегунца А.О. від 10.01.23 року відкрито апеляційне провадження по справі за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Сумській області на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 29.06.2022 року по справі № 480/14264/21 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "-Третьяков-" до Головного управління ДПС у Сумській області , Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити дії та розгляд справи призначено у судове засідання на 15.02.2023 о 10:30.
Разом з апеляційною скаргою апелянтом заявлено клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції в Сумському окружному адміністративному суді.
Колегія суддів вважає за можливим задовольнити клопотання виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 5, 7 ст. 195 КАС України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Враховуючи віддаленість заявника від місця розгляду справи, та його бажання приймати участь в судовому засіданні, з метою забезпечення права відповідача на судовий захист, повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи, колегія суддів вважає за необхідне клопотання задовольнити, доручивши Сумському окружному адміністративному суду проведення відеоконференції.
Керуючись ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -
У Х В А Л И В:
Клопотання Головного управління ДПС у Сумській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі № 480/14264/21 - задовольнити.
Доручити Сумському окружному адміністративному суду проведення відеоконференції по адміністративній справі за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Сумській області на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 29.06.2022 року по справі № 480/14264/21 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "-Третьяков-" до Головного управління ДПС у Сумській області , Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити дії, в якій братиме участь Головне управління ДПС у Сумській області призначити на 15.02.2023 року о 10:30.
У разі застосування ст. 205 Кодексу адміністративного судочинства України, оголошення перерви або відкладення при розгляді справи, наступні судові засідання проводити у режимі відеоконференції на підставі відповідного повідомлення про дату та час її наступного проведення за допомогою заявки WEB-програми "Бронювання систем відеоконференцзв`язку".
Копію ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно надіслати до Сумського окружноого адміністративного суду , який зобов`язаний організувати її виконання, та Головному управлінню ДПС у Сумській області .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Бегунц А.О.Судді Рєзнікова С.С. Курило Л.В.
Суд | Другий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2023 |
Оприлюднено | 12.01.2023 |
Номер документу | 108334684 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо реалізації податкового контролю |
Адміністративне
Другий апеляційний адміністративний суд
Бегунц А.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні