Ухвала
від 05.01.2023 по справі 914/24/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

05.01.2023 Справа № 914/24/23

Господарський суд Львівської області у складі судді М. М. Синчука, розглянувши матеріали позовної заяви: Акціонерного товариства Комерційний банк «ПРИВАТБАНК», м. Київ,

до відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛПРОМПОСТАЧ», Львівська область, Золочівський район, село Якторів,

до відповідача-2: ОСОБА_1 , м. Львів,

про: стягнення заборгованості в розмірі 230 150, 84 грн.

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Акціонерного товариства Комерційний банк «ПРИВАТБАНК» до відповідача -1 Товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛПРОМПОСТАЧ» до відповідача-2 ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в розмірі 230 150, 84 грн.

Згідно з ч. 6, 7 ст. 176 Господарського процесуального кодексу України, у разі якщо відповідачем у позовній заяві вказана фізична особа, що не є підприємцем, суд не пізніше двох днів з дня надходження позовної заяви до суду звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) такої фізичної особи.

Інформація про місце проживання (перебування) фізичної особи має бути надана протягом п`яти днів з моменту отримання відповідним органом реєстрації місця проживання та перебування особи відповідного звернення суду.

Враховуючи наведене вище, існує необхідність звернення до Органу реєстрації місця проживання для отримання інформації про зареєстроване місце проживання ОСОБА_1 .

Керуючись ст. 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1.Повідомити Адресно-довідкове бюро Головного управління державної міграційної служби України у Львівській області про наявність в Органу реєстрації місця проживання обов`язку з надання суду (у 5-денний строк) інформації про зареєстроване місце проживання Фізичної особи, яка є Стороною у справі, що розглядається судом.

2. Зобов`язати Адресно-довідкове бюро Головного управління державної міграційної служби України у Львівській області надати Господарському суду Львівської області у 5-денний строк інформацію про зареєстроване місце проживання ОСОБА_1 (відоме на даний час місце реєстрації: АДРЕСА_1 ; ІПН: НОМЕР_1 ).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя Синчук М.М.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення05.01.2023
Оприлюднено16.01.2023
Номер документу108358820
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань банківської діяльності

Судовий реєстр по справі —914/24/23

Ухвала від 02.05.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Іванчук С.В.

Ухвала від 14.04.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Іванчук С.В.

Ухвала від 03.04.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Синчук М.М.

Ухвала від 20.03.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Синчук М.М.

Ухвала від 27.02.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Синчук М.М.

Ухвала від 06.02.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Синчук М.М.

Ухвала від 05.01.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Синчук М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні