Ухвала
від 17.01.2023 по справі 943/2312/21
БУСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Єдиний унікальний номер №943/2312/21

Провадження № 2-во/943/2/23

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

17 січня 2023 року м. Буськ Львівська область

Буський районний суд Львівської області

в складі: головуючого - судді Шендрікова Г. О.

за участю секретаря судового засідання Бузун О.О.

без участі сторін

розглянувши увідкритому судовомузасіданні взалі судув м.Буськ безфіксації технічнимзасобом заяву ОСОБА_1 провиправлення опискив рішенніБуського районногосуду Львівськоїобласті від05грудня 2022 року,

в с т а н о в и в:

Рішенням Буськогорайонного судуЛьвівської областівід 05грудня 2022року вимоги ОСОБА_1 задоволено. Рішення не оскаржувалось та набуло законної сили 05.01.2023 року.

ОСОБА_1 подаладо судузаяву провиправлення опискиу вказаномурішенні суду,оскільки врезолютивній частинірішення допущено описку та вказано прізвище позивачки « ОСОБА_2 » замість « ОСОБА_1 ».

Дослідивши заяву та цивільну справу, суд прийшов до висновку, що виявлена описка в рішенні суду підлягає виправленню.

Справу розглянуто за відсутності сторін в порядкуст.247 ЦПК України, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, на підставі наявних матеріалів, яких достатньо для виправлення описки.

Відповідно достатті 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що поставляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участі учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків. Не є опискою граматичні помилки, які не спотворюють текст судового рішення та не призводять до його невірного сприйняття: неправильне розташування розділових знаків, невірні відмінки слів, застосування русизмів та діалектизмів тощо.

При вирішенні питання про внесення виправлень у судове рішення суд не вправі змінювати його зміст, здійснювати додаткове обґрунтовування чи здійснювати додаткове посилання на норми закону.

Під час виготовлення та оформлення рішення по справі допущено описку, таким чином суд вважає за необхідне виправити описку у тексті рішення суду, що не змінює змісту зазначеного рішення.

Керуючисьст. 269 ЦПК України, суд, -

п о с т а н о в и в:

Заяву ОСОБА_1 про виправленняописки врішенні Буськогорайонного судуЛьвівської областівід 05грудня 2022рокузадоволити.

Виправити описку допущену в резолютивній частині рішення Буського районного суду Львівської області від 05 грудня 2022 року у справі ЄУН № №943/2312/21, провадження № 2/943/1599/2022за позовом ОСОБА_1 до Буської міської ради Золочівського району Львівської області про визнання права власності на середню земельну частку (пай) в порядку спадкування за заповітом та законом, дезазначено -в резолютивнійчастині « ОСОБА_2 » та замінити на « ОСОБА_1 ».

Копію ухвали направити учасникам по справі.

Ухвала складена17.01.2023 року.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Львівського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення.

Суддя Шендрікова Г. О.

СудБуський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення17.01.2023
Оприлюднено23.01.2023
Номер документу108503567
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про виправлення помилки у судовому рішенні

Судовий реєстр по справі —943/2312/21

Ухвала від 17.01.2023

Цивільне

Буський районний суд Львівської області

Шендрікова Г. О.

Рішення від 05.12.2022

Цивільне

Буський районний суд Львівської області

Шендрікова Г. О.

Ухвала від 24.01.2022

Цивільне

Буський районний суд Львівської області

Шендрікова Г. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні