Справа № 550/979/22
Провадження № 2/550/30/23
У Х В А Л А
про закриття підготовчого провадження у справі та призначення справи до судового розгляду
25 січня 2023 року смт Чутове
Чутівський районний суд Полтавської області
у складі: головуючого судді Оболєнської С.А.
розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі суду в смт Чутове справу за позовом ОСОБА_1 до Чутівської селищної ради Полтавської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом,
у с т а н о в и в :
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до Чутівської селищної ради Полтавської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом.
Ухвалою судді від 26.12.2022 відкрито загальне провадження у справі та призначено підготовче засідання.
У підготовче засідання позивач не з`явилася, про дату, час та місце проведення підготовчого засідання повідомлена належним чином.
Представник позивача, адвокат Понятенко А.Й. надала до суду заяву в якій просила проводити підготовче засідання без її участі, проти призначення справи до судового розгляду не заперечувала.
Представник відповідача, Чутівської селищної ради у підготовче засідання не з`явився, про дату, час та місце проведення підготовчого засідання повідомлений належним чином.
Суд, дослідивши матеріали справи прийшов до наступного висновку.
Суддею проведено підготовчі дії, які необхідні для забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті та які є достатніми для закриття підготовчого провадження і призначення судового засідання для розгляду справи.
Керуючись ст.ст.189, 196-198, 200, 259, 260 ЦПК України, суд
п о с т а н о в и в:
Закрити підготовче провадження у справі.
Справу запозовом ОСОБА_1 доЧутівської селищноїради Полтавськоїобласті провизнання прававласності наземельну ділянкув порядкуспадкування зазаконом призначити до судового розгляду на 13:00год 13лютого 2023року в приміщенні Чутівського районного суду Полтавської області, розташованого за адресою: вул. Набережна, 15, смт Чутове Полтавської області.
В судове засідання викликати учасників справи.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С. А. Оболєнська
Суд | Чутівський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2023 |
Оприлюднено | 26.01.2023 |
Номер документу | 108575312 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання права власності на земельну ділянку |
Цивільне
Чутівський районний суд Полтавської області
Оболєнська С. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні