8/34
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОЛЕГІЯ З РОЗГЛЯДУ СПРАВ ПРО БАНКРУТСТВО
33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
УХВАЛА
про визнання банкрутом
"13" вересня 2007 р. Справа № 8/34
Кредитор: Державна податкова інспекція у м. Рівне вул. Відінська 8,Рівне,33023
Банкрут : Приватне підприємство фірма "Меркурій-Інвест" вул.Чорновола,53,Рівне,33000
Суддя колегії з розгляду справ про банкрутство Бригінець Л. М.
Секретар судового засідання: Дика І.Я.
В засіданні приймали участь:
Від кредиторів : Форет М.С. дов. 551/10-32 від 11.01.07р.,Мартинюк О.О. дов. 09-3803 від 07.09.07р.
Ліквідатор: Маслянчук Л.Л.
Про затвердження звіту ліквідатора,
ліквідаційного балансу банкрута, припинення провадження у справі.
Постановою господарського суду Рівненської області від "14" липня 2006 р. боржник - Приватне підприємство фірма "Меркурій-Інвест" вул.Чорновола,53,Рівне,33000 визнаний банкрутом, призначено ліквідатором у даній справі арбітражного керуючого Маслянчук Л.Л.
Юридична особа - Приватне підприємство фірма "Меркурій-Інвест", код ЄДРПОУ 31383035 зареєстровано розпорядженням голови Рівненської міської ради від 22.02.2001 р. за № 4691.
Заборгованість підприємства по податкових платежах становила 10571 грн. 52 коп. Підприємство - боржник, декларації з податку на прибуток, декларації з прибутку підприємств подає позивачу з прочерками, що свідчить про відсутність господарської діяльності. Остання податкова звітність подавалась 20.03.07р.. За юридичної адресою підприємство не знаходиться, що підтверджено матеріалами справи.
Ліквідатор ППФ "Меркурій-Інвест" вул.Чорновола,53,Рівне,33000 за результатами роботи склав і подав господарському суду звіт та ліквідаційний баланс.
Розглянувши звіт та ліквідаційний баланс, заслухавши ліквідатора та представників кредиторів, суд встановив, що ліквідатором повідомлено про визнання боржника банкрутом всіх відомих кредиторів, у відповідності із ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Ліквідатору з вимогами до боржника надійшли заяви наступних кредиторів:
1. Рівненський міський центр зайнятості на суму 69, 66 грн.
2.Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Рівненське облвідділення на суму186, 67 грн.
4.Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України м.Рівне на суму 33, 67 грн.
5.Заборгованість по заробітній платі 4193 грн.
Загальна сума грошових вимог становить 15054грн. 52 коп.
Ліквідатором не виявлено майна для задоволення вимог кредиторів. Відсутність нерухомого майна та транспортних засобів підтверджено доданими до звіту довідками відповідних органів. По пасиву балансу відображені суми збитків, розрахунків за послуги та з бюджетом.
Вимоги кредитора залишені без задоволення, боржник не вільний від боргів і не може продовжувати свою підприємницьку діяльність, юридична особа Приватне підприємство фірма "Меркурій-Інвест" вул.Чорновола,53,Рівне,33000 підлягає ліквідації. Звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, провадження у справі- припиненню.
Враховуючи, що у відповідності із ст. 3.1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" оплата послуг арбітражного керуючого здійснюється заявником, що ініціював справу про банкрутство (ст.52), Державна податкова інспекція у м. Рівне необхідно вирішити питання оплати послуг ліквідатора у даній справі.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 3.1, 22, 24, 25, 32, п.6 ст.40, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд-
УХВАЛИВ :
1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс ППФ "Меркурій-Інвест" вул.Чорновола,53,Рівне,33000.
2. Ініціюючому кредитору здійснити відшкодування витрат та оплату послуг ліквідатору - арбітражному керуючому Маслянчук Л.Л. за кожен місяць здійснення повноважень в розмірі двох мінімальних заробітних плат.
3. Ліквідувати юридичну особу Приватне підприємство фірма "Меркурій-Інвест" вул.Чорновола,53,Рівне,33000, код 31383035.
4. Припинити провадження у справі № 8/34.
5.Ухвалу направити сторонам по справі, ліквідатору, Головному управлінню статистики в Рівненській області, відділу державної реєстрації Рівненської міської ради, відділу ДВС у м.Рівне.
Суддя Бригінець Л. М.
Суд | Господарський суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 13.09.2007 |
Оприлюднено | 07.11.2007 |
Номер документу | 1085831 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні